Jump to content

Android - Εφαρμογές: Launchers


vagelisda
 Κοινοποίηση

Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;  

1.626 members have voted

  1. 1. Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;

    • ADW Launcher (& EX)
      247
    • GO Launcher (& EX)
      603
    • LauncherPro (& Plus)
      304
    • Launcher 7
      30
    • SPB Mobile Shell
      144
    • Zeam Launcher
      57
    • Άλλος (ποιός);
      241


Recommended Posts

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αξίζουν τα 3€ για να πας απο τον απλό nova στον prime??

σου προσφέρει κάτι παραπάνω σε ταχύτητα, μνήμη κτλπ...εκτός από τα gestures?? :worry:

 

Η ίδια εφαρμογή είναι. Απλά ξεκλειδώνει τα extra features.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Πάντως προγραμματιστές που φτιάχνουν τόσο καλές εφαρμογές καλό είναι να τους ενισχύουμε.Δεν κάνει και ακριβά ο Prime:)
Link to comment
Share on other sites

Να τους ενισχύουμε ναι.

Να τους κάνουμε πλούσιους όχι.

Πχ. για τον prime που λέτε, δείτε πόσα downloads έχει και πολλαπλασιαστε επί 3€. Φυσικά δεν γνωρίζω και τι ποσό κρατάει η google.

Πολύ χρήμα πέφτει με τις εφαρμογές παίδες...

Edited by Gringo
Smile...
Link to comment
Share on other sites

Να τους ενισχύουμε ναι.

Να τους κάνουμε πλούσιους όχι.

 

Αυτό δεν το κατάλαβα... Δηλαδή είναι κακό άμα κάποιος είναι τόσο "μάγκας" που βγάλει μια καλή και δημοφιλή επι πληρωμή εφαρμογή, γίνει πλούσιος από αυτό? Τι λογική είναι αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το κατάλαβα... Δηλαδή είναι κακό άμα κάποιος είναι τόσο "μάγκας" που βγάλει μια καλή και δημοφιλή επι πληρωμή εφαρμογή, γίνει πλούσιος από αυτό? Τι λογική είναι αυτή.

 

Από εδώ και πέρα πλαφόν. Οποιο app έχει πάνω από 1000 ευρώ τζίρο μποϊκοτάζ... :-P

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

30% παίρνει η Google και το μεγαλύτερο ποσοστό το αγόρασε όταν είχε βγει με έκπτωση. Ο άνθρωπος φτιάχνει εφαρμογές σαν κυρία δουλειά, που το κακό να βγάζει λεφτά; δεν έγινε εκατομμυριούχος. Edited by kill_noob
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Να τους ενισχύουμε ναι.

Να τους κάνουμε πλούσιους όχι.

Πχ. για τον prime που λέτε, δείτε πόσα downloads έχει και πολλαπλασιαστε επί 3€. Φυσικά δεν γνωρίζω και τι ποσό κρατάει η google.

Πολύ χρήμα πέφτει με τις εφαρμογές παίδες...

 

Τι σόι λογική είναι αυτή; Επειδή η εφαρμογή πουλάει, είτε είναι ποιοτική ή όχι, πόσο μάλλον που είναι ποιοτική, δεν θα την αγοράσεις; Τι ηλίθια αντίδραση είναι αυτή; Αυτόν που σου πουλάει τον καφέ γιατί τον πληρώνεις; Γιατί βάζεις βενζίνη τότε; Για να κάνεις πλούσιο τον Λάτση; Υπάρχουν άπειρα τέτοια παραδείγματα. Μήπως ζηλεύεις που έβγαλε λεφτά από αυτό, μια "εφαρμογούλα"; Ή υποτιμάς τον κόπο, το μεράκι και τη συνολική δουλειά που έβαλε ο άνθρωπος για να παράξει αυτό το αποτέλεσμα;

Link to comment
Share on other sites

Ήμαρτον!!!

Στην ουσία πάτησα στην λέξη "ενισχύσουμε" που έγραψε ο φίλος πιο πάνω για να ξεκαθαρίσω ότι μερικοί όντως γίνονται εκατομμυριούχοι, οπότε και η λέξη ενίσχυση δεν υφίσταται. Όλα τα άλλα είναι δικιά σας φαντασία.

Smile...
Link to comment
Share on other sites

Ήμαρτον!!!

Στην ουσία πάτησα στην λέξη "ενισχύσουμε" που έγραψε ο φίλος πιο πάνω για να ξεκαθαρίσω ότι μερικοί όντως γίνονται εκατομμυριούχοι, οπότε και η λέξη ενίσχυση δεν υφίσταται. Όλα τα άλλα είναι δικιά σας φαντασία.

Ορισμένοι ενισχύονται και άλλοι πλουτίζουν περισσότερο. Δεν κρίνω τα προϊόντα που θα αγοράσω με βάση τα οικονομικά του δημιουργού τους. Και ειδικά όταν πρόκειται για μια χρέωση με συνεχή αναβάθμιση και υποστήριξη.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Dear User,

 

We are sorry for the inconvenience caused to you. We have not been able to release TSF Shell version 1.8 since the new widgets (SMS widget and Clock widget) are still under debugging. Please believe that we are sparing no effort in working, we also wish to let our users experience the fun of the new version in the premise of the stability of the software. Thanks for your support, comprehension and concern!!

 

Best regards, Technical Support

 

Αυτά μου απάντησαν...... αναμονή και πάλι....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έστειλα mail στην ομάδα του TSF για μια ενημέρωση σχετικά με το αναμενόμενο update. Μόλις έχω απάντηση ενημερώνω..:)

Αναμένουμε διακαώς.

Τους ρώτησα και εγώ χθες σε μια επικοινωνία που είχαμε για κάποια προβλήματα που έχω. Ακόμα περιμένω απάντηση.....

Απο την πειρα μου σας λεω οτι, θα απαντησουν, αλλα με μεγαλη καθυστερηση.

 

Και όπως πολύ σωστά είπε ο Γιάννης η απάντηση ήρθε μετά από 5 ημέρες και είναι η εξής:

 

"Dear User,

We are sorry for the inconvenience caused to you.*We have not been able to release TSF Shell version 1.8 since the new widgets (SMS widget and Clock widget) are still under debugging. Please believe that we are sparing no effort in working, we also wish to let our users experience the fun of the new version in the premise of the stability of the software. Thanks for your support, comprehension and concern!!

Best regards,*Technical Support*TSFUI

We constantly work on improving our support and your feedback is very helpful for us."

 

Αναμονή λοιπόν και βοήθειά μας.. :lol:

 

Edit:

Dear User,

.....

 

Αυτό θα πει συγχρονισμός!

Κατά τ'άλλα περίπου τα ίδια μας είπαν..:D

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Με τον τελευταίο Nova δεν μου κρατάει την επιλογή του πακέτου με τα εικονίδια που θέλω, το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος?
Link to comment
Share on other sites

Μπροστα στα λεφτα που ζητανε για τον next, tsf kok μια χαρα ειναι και τα 3ευρω σαν κοστολογηση.

Συμφωνώ. Επίσης αυτοί που ανέφερες δεν έχουν καθόλου free έκδοση για να μπορείς να τους δοκιμάσεις τουλάχιστον. Εδώ κολλάνε πιο πολύ αυτά είπα πιο πάνω.

 

 

Η λογική του Έλληνα που λέει να ψηφίσει ο γάιδαρος του γείτονα δεν έχει τελειωμό

Σε μένα αναφέρεσαι; Δεν θέλω οι γάιδαροι ούτε να ψηφίζουν, ούτε να ψωφανε! Έχω ενισχύσει αρκετές φορές δημιουργούς εφαρμογών και custom rom. Όμως προσωπικά όταν βλέπω ότι κάποιος πλούτισε, προτιμώ να τα δώσω σε κάποιον άλλον που ξεκινάει μια προσπάθεια. Γενικά ποτέ δεν ήμουν με το κεφάλαιο!(όχι δεν ψηφίζω κκε!:D)

Smile...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί χθες έβαλα τον Nova Prime και η μπαταρία κατέβαινε λες και ήταν σε χιονισμένη πλαγιά;; :confused:

Aν και μου άρεσε πολύ αναγκάστηκα να το βγάλω.. :/

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί χθες έβαλα τον Nova Prime και η μπαταρία κατέβαινε λες και ήταν σε χιονισμένη πλαγιά;; :confused:

Aν και μου άρεσε πολύ αναγκάστηκα να το βγάλω.. :/

 

Κάτι άλλο θα είναι. Τον χρησιμοποιώ σε όλα τα κινητά και στο τάμπλετ και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

:D
Link to comment
Share on other sites

Μα βλέπω ότι το χρησιμοποιείτε πάρα πολλοί και μου έκανε εντύπωση... :worry: Σήμερα πάντως που το έβγαλα είναι κανονικά πάλι η μπαταρία.. Και μου άρεσε.. :(

 

Υπάρχει περίπτωση να μη λειτουργεί σωστά σε συνδυασμό με κάτι άλλο που ίσως έχω στο τηλέφωνο;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Μα βλέπω ότι το χρησιμοποιείτε πάρα πολλοί και μου έκανε εντύπωση... :worry: Σήμερα πάντως που το έβγαλα είναι κανονικά πάλι η μπαταρία.. Και μου άρεσε.. :(

 

Υπάρχει περίπτωση να μη λειτουργεί σωστά σε συνδυασμό με κάτι άλλο που ίσως έχω στο τηλέφωνο;

 

Χλωμό να γίνεται αυτό. Δες καμιά εφαρμογή που έβαλες τώρα τελευταία μήπως κάνει τη ζημιά.

:D
Link to comment
Share on other sites

+1 για τον Gringo, δεν δίνω λεφτά σε εικονικά πράγματα
ε, τοτε, μην χρησιμοποιεις εικονικα πραγματα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...