Jump to content

[iOS 4] Activate / Jailbreak / Unlock για iPhone 3G/3GS/4/4S, iPad


DjArte
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα, εκανα σημερα jb σε iPhone 4 (4.3.2)ασπρο και αφου εχω βαλει το cydia μου βγαζει καθε φορα που παω να κατεβασω κατι μου γραφει: " the requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed"

 

Τι μπορω να κανω? τι ακριβως εχει γινει? γνωριζει καποιος?

 

Ευχαριστω πολυ! :mad:

Edited by XASAPAKOS
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα, εκανα σημερα jb σε iPhone 4 (4.3.2)ασπρο και αφου εχω βαλει το cydia μου βγαζει καθε φορα που παω να κατεβασω κατι μου γραφει: " the requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed"

 

Τι μπορω να κανω? τι ακριβως εχει γινει? γνωριζει καποιος?

 

Ευχαριστω πολυ! :mad:

 

το "ασπρο" δεν καταλαβαινω γιατι το εβαλες στην προταση σου:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ενοω ειναι το new :P Απαντηση δεν εχω παρει ακομα ομως :P

 

Κατ'αρχην,ο φιλος Δημητρης(zaxarakis)απο πανω,προφανως εννοουσε οτι το "ασπρο"δεν χρειαζοταν να το αναφερεις γιατι δεν παιζει καποιο ρολοα:!::)Τωρα οσο αφορα το θεμα σου,γιατι δεν το κανεις update στην 4.3.3 που ειναι και καλυτερη(set up as new ετσι)και μετα jb?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ενοω ειναι το new :P Απαντηση δεν εχω παρει ακομα ομως :P

 

να ξανακανεις JB κ να ξαναπερασεις το cydia ;)

 

πανω απο αυτο,δεν θελει παλι restore κλπ.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

να ξανακανεις JB κ να ξαναπερασεις το cydia ;)

 

πανω απο αυτο,δεν θελει παλι restore κλπ.

 

να κανει πρωτα την αναβάθμιση σε 4.3.3 οπως ειπε και ο @petran66 και μετα τα υπολοιπα!:)

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην,ο φιλος Δημητρης(zaxarakis)απο πανω,προφανως εννοουσε οτι το "ασπρο"δεν χρειαζοταν να το αναφερεις γιατι δεν παιζει καποιο ρολοα:!::)Τωρα οσο αφορα το θεμα σου,γιατι δεν το κανεις update στην 4.3.3 που ειναι και καλυτερη(set up as new ετσι)και μετα jb?

 

Ακριβώς έτσι Πέτρο :)

Πάντως Εγω δεν συστήνω σε κανέναν να παει στη. 4.3.3 μετα τα επιβεβαιωμενα προβλήματα στην ισχύ του σήματος στο wifi ;)

@ Γιώργο μην με μαλωνεις :p

 

Καλημέρα σε όλους :)

 

 

Written from best iPhone 4G 32g, viaTapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εγω ετοιμαζομαι για restore και ξαναστησιμο.

Κάτι δεν παει καλα τώρα τελευταία με την μπαταρία. Σε κατάσταση αναμονής καταναλώνει 3.2% ανα ώρα φυσικά με όλα ανοικτά εκτός ΒΤ.

Αν δε το αφήσω με κλειστο wifi ώστε να δουλεύει το push μόνο με 3G αστα να πανε.

Χθες απο τις 12 εώς τις 7 το πρωι ήταν σε sleep με μόνο το ξυπνητήρι που το εκλεισα αμέσως όταν κτύπησε. Το άφησα στις 12 στο 92% και το βρήκα στο 66% στις 7 το πρωι.

 

Σκέπτομαι να προσπαθησω να περάσω και πάλι την 4.3.2 χωρίς να αναγκαστω να ανέβω στην 4.3.3 και μετα downgrade στην 4.3.2, γιατί έτσι θα μου μείνει η baseband της 4.3.3

 

Δεν το έχω ξαναδοκιμασει. Λογικά αν φτιάξω το hosts και επιλέξω με shift την 4.3.2 θα κάνει το restore κανονικά φαντάζομαι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγω ετοιμαζομαι για restore και ξαναστησιμο.

 

Σκέπτομαι να προσπαθησω να περάσω και πάλι την 4.3.2 χωρίς να αναγκαστω να ανέβω στην 4.3.3 και μετα downgrade στην 4.3.2, γιατί έτσι θα μου μείνει η baseband της 4.3.3

 

Δεν το έχω ξαναδοκιμασει. Λογικά αν φτιάξω το hosts και επιλέξω με shift την 4.3.2 θα κάνει το restore κανονικά φαντάζομαι.

 

Καλημέρα παιδιά :)

 

Κώστα, αν βρεις άκρη με αυτό πως γίνεται με ενδιαφέρει (με οδηγίες για αρχάριους :))

Για κάποιο λόγο ξαφνικά δεν εχω 3g σύνδεση και δεν βρήκα τρόπο αποκατάστασης, ξαναπέρασα τις ρυθμίσεις και ενω στην συσκευή ανάβει το 3g μπλε δεν συνδέετε, μόνο τα mms λειτουργούν.

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω ετοιμαζομαι για restore και ξαναστησιμο.

Κάτι δεν παει καλα τώρα τελευταία με την μπαταρία. Σε κατάσταση αναμονής καταναλώνει 3.2% ανα ώρα φυσικά με όλα ανοικτά εκτός ΒΤ.

Αν δε το αφήσω με κλειστο wifi ώστε να δουλεύει το push μόνο με 3G αστα να πανε.

Χθες απο τις 12 εώς τις 7 το πρωι ήταν σε sleep με μόνο το ξυπνητήρι που το εκλεισα αμέσως όταν κτύπησε. Το άφησα στις 12 στο 92% και το βρήκα στο 66% στις 7 το πρωι.

 

Σκέπτομαι να προσπαθησω να περάσω και πάλι την 4.3.2 χωρίς να αναγκαστω να ανέβω στην 4.3.3 και μετα downgrade στην 4.3.2, γιατί έτσι θα μου μείνει η baseband της 4.3.3

 

Δεν το έχω ξαναδοκιμασει. Λογικά αν φτιάξω το hosts και επιλέξω με shift την 4.3.2 θα κάνει το restore κανονικά φαντάζομαι.

 

Κωστα αν αφαιρεσεις το θεμα με την καταγραφη των δεδομενων που "εμφανιστηκε" στην 4.3.2,κ απλα σταματησε στην 4.3.3,δεν υπαρχει σοβαρος λογος να παει καποιος στην 4.3.3..

ελπιζω να πανε ολα καλα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το βραδύ θα ασχοληθώ και αν πετύχει θα συμπληρώσω τον υπάρχοντα οδηγό downgrade.

 

Δημήτρη φοβάμαι σαν αιτία της μεγάλης κατανάλωσης την τελευταία ανάβαθμιση του lockinfo.

Η κάτι που συνέβη πριν λίγες μέρες καθώς αφαιρουσα την εφαρμογή foul screen του cydia.

Δεν επανέρχονταν με τίποτα μετά το reboot και όταν το συνέδεσα στον υπολογιστή για να κανω restore, έκανε reboot μονό του. Από εκεί και μετά και λίγες μέρες οπότε περναγα η εσβηνα κάποια εφαρμογή από cydia η έκανα reboot, δυσκολεύονταν να επανελθει.

Αρα κάτι έχει πειραχθεί από την απεγκατάσταση του foul screen.

Τώρα είναι στο 42% και γραφεί αναμονή 14:30 ώρες με χρήση 3 ώρες.

Ουσιαστικά οι 10 ώρες ήταν sleep και ελάχιστη χρήση τις υπόλοιπες 4. Συγκεκριμένα 2 κλήσεις λήψη mail και 15 λεπτά ιντερνέτ radio με κλειστή οθόνη.

 

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι Πέτρο :)

Πάντως Εγω δεν συστήνω σε κανέναν να παει στη. 4.3.3 μετα τα επιβεβαιωμενα προβλήματα στην ισχύ του σήματος στο wifi ;)

@ Γιώργο μην με μαλωνεις :p

 

Καλημέρα σε όλους :)

 

 

Written from best iPhone 4G 32g, viaTapatalk

 

Ποτε δεν μαλλωνει ο geovass:) ... τα καλα παιδια!

Εμενα παντως η μπαταρια παει μια χαρα με 4.3.3...

 

Εγω ετοιμαζομαι για restore και ξαναστησιμο.

Κάτι δεν παει καλα τώρα τελευταία με την μπαταρία. Σε κατάσταση αναμονής καταναλώνει 3.2% ανα ώρα φυσικά με όλα ανοικτά εκτός ΒΤ.

Αν δε το αφήσω με κλειστο wifi ώστε να δουλεύει το push μόνο με 3G αστα να πανε.

Χθες απο τις 12 εώς τις 7 το πρωι ήταν σε sleep με μόνο το ξυπνητήρι που το εκλεισα αμέσως όταν κτύπησε. Το άφησα στις 12 στο 92% και το βρήκα στο 66% στις 7 το πρωι.

 

Σκέπτομαι να προσπαθησω να περάσω και πάλι την 4.3.2 χωρίς να αναγκαστω να ανέβω στην 4.3.3 και μετα downgrade στην 4.3.2, γιατί έτσι θα μου μείνει η baseband της 4.3.3

 

Δεν το έχω ξαναδοκιμασει. Λογικά αν φτιάξω το hosts και επιλέξω με shift την 4.3.2 θα κάνει το restore κανονικά φαντάζομαι.

 

Ναι, λογικα θα παιξει Κωστα. Ενδεχομένως κάτι να μην εχει στηθει σωστα απο Cydia και σου τρωει μπαταρια...

Εμενα ολο το βραδυ (απο 11 μεχρι 7:30) παιζει μεταξυ 7%-9% απώλεια με ολα κλειστά...

Βεβαια, τρεχω στο background διαφορα mobile substrate addons και PerPage Widget για weather και ωρα...

 

Κατι κουλο που κανει συνηθως, και πρεπει να το δεις για να το "σωσεις¨ ειναι οτι οταν το βαλεις σε stand by απο το power (πχ για να πεσεις για υπνο) μετα απο κανενα λεπτο αναβει η οθονη μονη της... (οχι σε full ενταση... αλλα καπως dim) χωρις ομως να δειχνει την ωρα, παρα μονο το SLIDE TO UNLOCK...

Εαν δεν το δεις... θα σου πιει την μπαταρια μεχρι το πρωι γιατι... η οθονη ειναι αναμενη! :(

Το εχει αντιμετωπίσει άλλος αυτό?

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν μαλλωνει ο geovass:) ... τα καλα παιδια!

Εμενα παντως η μπαταρια παει μια χαρα με 4.3.3...

 

 

 

Ναι, λογικα θα παιξει Κωστα. Ενδεχομένως κάτι να μην εχει στηθει σωστα απο Cydia και σου τρωει μπαταρια...

Εμενα ολο το βραδυ (απο 11 μεχρι 7:30) παιζει μεταξυ 7%-9% απώλεια με ολα κλειστά...

Βεβαια, τρεχω στο background διαφορα mobile substrate addons και PerPage Widget για weather και ωρα...

 

Κατι κουλο που κανει συνηθως, και πρεπει να το δεις για να το "σωσεις¨ ειναι οτι οταν το βαλεις σε stand by απο το power (πχ για να πεσεις για υπνο) μετα απο κανενα λεπτο αναβει η οθονη μονη της... (οχι σε full ενταση... αλλα καπως dim) χωρις ομως να δειχνει την ωρα, παρα μονο το SLIDE TO UNLOCK...

Εαν δεν το δεις... θα σου πιει την μπαταρια μεχρι το πρωι γιατι... η οθονη ειναι αναμενη! :(

Το εχει αντιμετωπίσει άλλος αυτό?

 

Όχι δεν μου έχει συμβεί ποτε κάτι τέτοιο.

 

Εγω υπο κανονικές συνθήκες τις προ lockinfo εποχές, σε 7 ώρες ύπνου, έχαναν maximum 6% και είχα ανοικτο 3g, push, κλπ.

Εκλεινα μόνο το wifi γιατί η κρεβατοκάμαρα είναι μακριά απο το ρουτερ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι Πέτρο :)

Πάντως Εγω δεν συστήνω σε κανέναν να παει στη. 4.3.3 μετα τα επιβεβαιωμενα προβλήματα στην ισχύ του σήματος στο wifi ;)

@ Γιώργο μην με μαλωνεις :p

 

Καλημέρα σε όλους :)

 

 

Written from best iPhone 4G 32g, viaTapatalk

 

Δημητρη,εγω δεν εχω καποιο προβλημα με το wifi και για να ειμαι ειλικρινης,δεν ηξερα καν οτι υπηρχε προβλημα:p

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη,εγω δεν εχω καποιο προβλημα με το wifi και για να ειμαι ειλικρινης,δεν ηξερα καν οτι υπηρχε προβλημα:p

 

 

δεν εχουν ολοι Πετρο,προβλημα,αλλα εχει πλεον δημοσια αναφερθει απο παρα (μα παρα) πολλους! ακομη κ η apple εχει αναφερει οτι θα δωσει update(4.3.4) με fix αυτου του προβληματος...

 

@Κωστα,το τελευταιο lockinfo εχει αρκετα προβληματα!εχω στειλει ενημερωση στον developer ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εκανα το restore όπως σας είπα. Δεν ανεβηκα δηλαδή στην 4.3.3 και μετα downgrade στην 4.3.2.

 

Τα εκανα κατευθείαν όλα μαζι, restore και Jailbreak στην 4.3.2 σε μια φάση όπως το περιγράφω εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3648395#post3648395

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Παλι! ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες για το προβλημα που ειχα,παντως βλεπω οτι μετα απο jb της συσκευης 4.3.2 εχω αρκετα crash του springboard και δεν μπορω να καταλαβω γιατι,συνηθως οταν το κλεινω απο πανω σε κλειδωμα μου κανει respring και μπαινει σε safemode μορφη. Εσεις εχετε τετοια προβληματα? πως θα μπορουσα να το αποφυγω μηπως γνωριζετε? ευχαριστω πολυ και παλι παιδια! :)
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Παλι! ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες για το προβλημα που ειχα,παντως βλεπω οτι μετα απο jb της συσκευης 4.3.2 εχω αρκετα crash του springboard και δεν μπορω να καταλαβω γιατι,συνηθως οταν το κλεινω απο πανω σε κλειδωμα μου κανει respring και μπαινει σε safemode μορφη. Εσεις εχετε τετοια προβληματα? πως θα μπορουσα να το αποφυγω μηπως γνωριζετε? ευχαριστω πολυ και παλι παιδια! :)

 

Η έχεις στήσει κάτι που δημιουργεί ασυμβατότητα με κάτι άλλο ή κάποιο πρόγραμμα δεν έχει εγκατασταθεί σωστά.

Δοκίμασε να αφαιρέσεις κατι που εχεις εγκαταστήσει τελευταία και δοκίμασε πάλι με μια επανεκκίνηση. Εαν συνεχίζει το πρόβλημα, κανε ένα restore και ξανακάνε JB πάλι με προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πέρασα την 4.3.3

Όταν πέρασα την 4.3.2 ξεχασα να βάλω πριν την ελληνικη sim card και μετα το διαπίστωσα όταν είδα ότι δεν έχω face time.

Οπότε αφου έπρεπε να ξανακανω την διαδικασία είπα να δοκιμάσω την 4.3.3

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στο wifi ούτε στο σπίτι μου ούτε στο γραφείο.

 

Η μπαταρία τέλεια. Δεν οφείλεται βέβαια στην 4.3.3 αλλα σ αυτα που πεταξα απο το cydia.

Η αλήθεια είναι ότι τελευται είχα παρασυρθεί και έβαλα κάποια tweaks που υπο νορμαλ συνθήκες δεν θα τα περναγα ποτε.

Έχω περάσει τα απαραίτητα για μένα και έχω αφησει έξω προς το παρών το lockinfo.

Αφου δω την μπαταρία, θα το περάσω και θα συγκρινω. Αν όντως είναι υπεύθυνο για τόσο μεγάλη μείωση της αυτονομίας θα το κατάργησω.

Είμαι στο 92% απο τις 3 τα ξημερώματα μέχρι τώρα που είναι 11. Ελάχιστη χρήση βέβαια αλλα χθες τέτοια ώρα με την ίδια χρήση ήμουν στο 60%.

Δυστυχώς κάποια tweaks ακόμα κι αν τα αφαιρέσεις αφήνουν κατάλοιπα.

Οπότε θέλει προσοχή στο τι βάζουμε για να μην χάνουμε τα βασικά προτερήματα του iPhone.

Αν κάτι το χρησιμοποιούμε σπάνια και μπορούμε χωρίς αυτο καλύτερα να μην το βάζουμε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πέρασα την 4.3.3

Όταν πέρασα την 4.3.2 ξεχασα να βάλω πριν την ελληνικη sim card και μετα το διαπίστωσα όταν είδα ότι δεν έχω face time.

Οπότε αφου έπρεπε να ξανακανω την διαδικασία είπα να δοκιμάσω την 4.3.3

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στο wifi ούτε στο σπίτι μου ούτε στο γραφείο.

 

Η μπαταρία τέλεια. Δεν οφείλεται βέβαια στην 4.3.3 αλλα σ αυτα που πεταξα απο το cydia.

Η αλήθεια είναι ότι τελευται είχα παρασυρθεί και έβαλα κάποια tweaks που υπο νορμαλ συνθήκες δεν θα τα περναγα ποτε.

Έχω περάσει τα απαραίτητα για μένα και έχω αφησει έξω προς το παρών το lockinfo.

Αφου δω την μπαταρία, θα το περάσω και θα συγκρινω. Αν όντως είναι υπεύθυνο για τόσο μεγάλη μείωση της αυτονομίας θα το κατάργησω.

Είμαι στο 92% απο τις 3 τα ξημερώματα μέχρι τώρα που είναι 11. Ελάχιστη χρήση βέβαια αλλα χθες τέτοια ώρα με την ίδια χρήση ήμουν στο 60%.

Δυστυχώς κάποια tweaks ακόμα κι αν τα αφαιρέσεις αφήνουν κατάλοιπα.

Οπότε θέλει προσοχή στο τι βάζουμε για να μην χάνουμε τα βασικά προτερήματα του iPhone.

Αν κάτι το χρησιμοποιούμε σπάνια και μπορούμε χωρίς αυτο καλύτερα να μην το βάζουμε.

 

Θα σου συνιστούσα για αντικαταστάτη του lockinfo αυτό που και εγώ χρησιμοποιώ το mobilenotifier. Το οποίο με την τελευταία beta έχει εξαλείψει τα οποία bugs. Και επηρεάζει στο ελάχιστο την μπαταρία. Με ειδοποίηση πλέον σωστή στην lockscreen. Και ένα πολύ ωραίο τρόπο ειδοποιησης όταν είναι σε χρήση το τηλέφωνο!!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κάποια tweaks ακόμα κι αν τα αφαιρέσεις αφήνουν κατάλοιπα.

Οπότε θέλει προσοχή στο τι βάζουμε για να μην χάνουμε τα βασικά προτερήματα του iPhone.

 

Αυτός είναι ο λόγος που θέλω να ξαναστήσω την συσκευή απο την αρχή.

Μέχρι να την μάθω λίγο (ρυθμίσεις, εγκαταστάσεις-απεγκαταστάσεις) πέρασε δύσκολα :p οπότε τώρα που καταστάλαξα κάπως στο τι θέλω θα της κάνω ένα φρεσκάρισμα.

Τώρα όσο για την έκδοση είμαι 50-50, 4.3.2 η 4.3.3; απο αυτά που διαβάζω μάλλον είναι λίγο θέμα τύχης αν θα "κάτσει" σωστά :worry:

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα σου συνιστούσα για αντικαταστάτη του lockinfo αυτό που και εγώ χρησιμοποιώ το mobilenotifier. Το οποίο με την τελευταία beta έχει εξαλείψει τα οποία bugs. Και επηρεάζει στο ελάχιστο την μπαταρία. Με ειδοποίηση πλέον σωστή στην lockscreen. Και ένα πολύ ωραίο τρόπο ειδοποιησης όταν είναι σε χρήση το τηλέφωνο!!

 

λες δλδ να εγκαταλειψουμε μια πληρωμενη (θα μου πεις δεν ειναι η 1η φορα που μπορει να γινει κατι τετοιο) εφαρμογη,η καλυτερη ever για αυτην την δουλεια,χρονια τωρα,για μια αλλη?

συν οτι εχει αμεριστη υποστηριξη το lockinfo απο τον developer του μεχρι τωρα.προτιμω να περιμενω απλα απενεργοποιωντας το μεχρι να λυθει το οποιο προβλημα σε αυτο ;)

 

θα σου αρεσε να μην ξαναειχες στο τηλ σου, αυτο που βλεπεις στα screen shots μου ?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν έβαλα το lockinfo άρχισε να τρώει αρκετά γρήγορα την μπαταρία. Το έβγαλα, διορθώθηκε αλλά πάλι την τρώει πιο γρήγορα από την πρώτη φορά χωρίς το lockinfo, οχι όμως τοσο γρηγορα όσο ηταν εγκατεστημένο.

 

Εαν κάνω restore and setup as new θα μπορώ μετά να περάσω επαφές; Ποια η διαφορά με την άλλη επιλογή; Οτι δεν θα μπορώ να περάσω τις εφαρμογές που είχα;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

λες δλδ να εγκαταλειψουμε μια πληρωμενη (θα μου πεις δεν ειναι η 1η φορα που μπορει να γινει κατι τετοιο) εφαρμογη,η καλυτερη ever για αυτην την δουλεια,χρονια τωρα,για μια αλλη?

συν οτι εχει αμεριστη υποστηριξη το lockinfo απο τον developer του μεχρι τωρα.προτιμω να περιμενω απλα απενεργοποιωντας το μεχρι να λυθει το οποιο προβλημα σε αυτο ;)

 

θα σου αρεσε να μην ξαναειχες στο τηλ σου, αυτο που βλεπεις στα screen shots μου ?

 

Κοιτά ποτέ μου δεν μου άρεσε η προσέγγιση του lockinfo όσον αφορά τις ενημερώσεις. Η ιδέα του να χρειάζεται να ανατρέχω σε λίστες επι λιστών για να βρω μια πληροφορία και σελίδες επι σελίδων πραγματικά δεν είναι κάτι που προσωπικά μου αρέσει. Το να μπορώ να δω grouped όλες τις ειδοποιήσεις και σε μια μόνο λίστα όλων των πραγμάτων που πρέπει να δω είναι κάτι που το επιζητώ. Αλλά ακόμη αυτό που προσφέρει το mobilenotifier είναι ότι όταν μου έρχεται κάποια ειδοποιήση και παίζω κάποιο παιχνίδι ή έχω κάποιο άλλο προγράμματα με το οποίο ασχολούμαι δεν χρειάζεται να λάβω δράση εκείνη την στιγμή για την οποιαδήποτε ειδοποίηση αλλά το κινητό την αφήνει πάνω στην οθόνη χωρίς να με περιορίζει και να με ενοχλεί στο ελάχιστο, αφήνωντας μου παράλληλα την δυνατότητα να ασχοληθώ με αυτή όποτε θέλω:) Είναι μια ολοκληρωμένη μέθοδος αντικατάστασης του συστήματος της apple το οποιο ειλικρινά ορισμένες φορές με ενοχλεί απίστευτα!!!!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Κοιτά ποτέ μου δεν μου άρεσε η προσέγγιση του lockinfo όσον αφορά τις ενημερώσεις. Η ιδέα του να χρειάζεται να ανατρέχω σε λίστες επι λιστών για να βρω μια πληροφορία και σελίδες επι σελίδων πραγματικά δεν είναι κάτι που προσωπικά μου αρέσει. Το να μπορώ να δω grouped όλες τις ειδοποιήσεις και σε μια μόνο λίστα όλων των πραγμάτων που πρέπει να δω είναι κάτι που το επιζητώ. Αλλά ακόμη αυτό που προσφέρει το mobilenotifier είναι ότι όταν μου έρχεται κάποια ειδοποιήση και παίζω κάποιο παιχνίδι ή έχω κάποιο άλλο προγράμματα με το οποίο ασχολούμαι δεν χρειάζεται να λάβω δράση εκείνη την στιγμή για την οποιαδήποτε ειδοποίηση αλλά το κινητό την αφήνει πάνω στην οθόνη χωρίς να με περιορίζει και να με ενοχλεί στο ελάχιστο, αφήνωντας μου παράλληλα την δυνατότητα να ασχοληθώ με αυτή όποτε θέλω:) Είναι μια ολοκληρωμένη μέθοδος αντικατάστασης του συστήματος της apple το οποιο ειλικρινά ορισμένες φορές με ενοχλεί απίστευτα!!!!

 

χωρις να θελω να σε προσβαλλω,μαλον δεν εχεις ψαξει καθολου τις ρυθμισεις του lockinfo....

 

ολα αυτα που λες γινονται απο την lockscreen χωρις να ξεκλειδωσεις ΚΑΝ την οθονη σου!! για ολες τις ειδοποιησεις!

email,calendar,phone missed calls,messages,2do,κλπ

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...