Jump to content

Samsung Galaxy Tab 7 / 7 Plus (P1000 / P6200)


takisme
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει καποιος να μου πει πωσ μπορω να επαναφερω το tab στις εργοστασιακές του ρυθμισεις σβήνωντας κ τουσ λογαριασμους e-mail?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορει καποιος να μου πει πωσ μπορω να επαναφερω το tab στις εργοστασιακές του ρυθμισεις σβήνωντας κ τουσ λογαριασμους e-mail?

Ρυθμίσεις>απόρρητο>επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

2 μήνες; :confused:

 

Προπαραγγελία σε τι; Έχεις πληρώσει;

 

Οχι,απλα κανεις κρατηση,κι οταν ειναι διαθεσιμο,τοτε σε ενημερωνουν κι εγκρινεις τη χρεωση

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Edited by Tyxerakias
Πρόσθεση παράθεσης: Αν απέχει το μήνυμά μας από αυτό στο οποίο απαντάμε, χρησιμοποιούμε την παράθεση.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί το skype στο Tab δεν κάνει βιντεοκλήσεις; Είναι θέμα προγράμματος , σύνδεσης ή συσκευής;

Για κλήσεις ομιλίας και μηνύματα (το skype πάντα ) λειτουργεί άψογα ακόμα και στο 3G (cosmote internet on the go).

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τη παρέα.

Αγόρασα και εγώ ένα ΤΑΒ και μπορώ να πώ μόνο καλά λόγια!!! :)

2 πράγματακια μόνο δεν έχω καταφέρει να βρω, ποιο πλοηγό μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε και πως είναι δυνατόν να μην έχει (δέκτη) ράδιο;; :!:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τη παρέα.

Αγόρασα και εγώ ένα ΤΑΒ και μπορώ να πώ μόνο καλά λόγια!!! :)

2 πράγματακια μόνο δεν έχω καταφέρει να βρω, ποιο πλοηγό μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε και πως είναι δυνατόν να μην έχει (δέκτη) ράδιο;; :!:

 

Αν με το πλοηγος εννοεις internet browser, τοτε δοκιμασε τον dolphine hd.

Για το ραδιοφωνο, δεν εχει. Τοσο περιεργο ειναι:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν με το πλοηγος εννοεις internet browser, τοτε δοκιμασε τον dolphine hd.

 

Μάλλον για δορυφορική πλοήγηση μιλάει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι,για το GPS ρωτώ.

Όσων για το ραδιόφωνο μου έκανε εντύπωση η μή υπαρξητου γιατί σχεδόν όλα τα android έχουν (νομίζω δεν έχει και το Χ10).

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ναι,για το GPS ρωτώ.

Όσων για το ραδιόφωνο μου έκανε εντύπωση η μή υπαρξητου γιατί σχεδόν όλα τα android έχουν (νομίζω δεν έχει και το Χ10).

 

Όχι, δεν έχουν όλα τα android ράδιο, και δεν είναι θέμα android βασικά.

Για gps λοιπόν, υπάρχουν διάφορα προγράμματα, εγώ έχω το sygic (όχι στο τάμπ, σε άλλη συσκευή android).

Όμως, για προγράμματα android υπάρχει άλλη ενότητα, οπότε βγαίνουμε εκτός θέματος.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι,για το GPS ρωτώ.

Όσων για το ραδιόφωνο μου έκανε εντύπωση η μή υπαρξητου γιατί σχεδόν όλα τα android έχουν (νομίζω δεν έχει και το Χ10).

 

Όχι, δεν έχουν όλα τα android ράδιο, και δεν είναι θέμα android βασικά.

 

Kαι το Nexus s δεν έχει

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με μια ερωτησουλα

ηταν να το πουλησω το ταμπ μου και εκανα hard reset οπου σβηστηκαν ολα

αφου χαλασε η δουλεια και τσαντιστηκα και ειπα δε το πουλαω του ξανα εβαλα προγραμματα κολπα email λογαριασμους και ξαφνικα βλεπω οτι υπαρχουν οι φωτογραφιες και τα βιντεο που ειχα πριν σβησω.τι γινετε ρε παιδια ?

 

ειναι σιγουρο οτι ειχαν σβηστει γιατι το ειχα τσεκαρει πριν

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με μια ερωτησουλα

ηταν να το πουλησω το ταμπ μου και εκανα hard reset οπου σβηστηκαν ολα

αφου χαλασε η δουλεια και τσαντιστηκα και ειπα δε το πουλαω του ξανα εβαλα προγραμματα κολπα email λογαριασμους και ξαφνικα βλεπω οτι υπαρχουν οι φωτογραφιες και τα βιντεο που ειχα πριν σβησω.τι γινετε ρε παιδια ?

 

ειναι σιγουρο οτι ειχαν σβηστει γιατι το ειχα τσεκαρει πριν

 

Οι φωτογραφίες και τα βιντεο αποθηκεύονται στην SD, πρέπει με ένε file manager να τις σβήσεις από εκεί ή καλύτερα να την κάνεις format.

Link to comment
Share on other sites

Χεραιτώ απαντες.

Μήπως ξέρει κανείς να μου λύσει μιά μεγάλη απορία που εχω?

Λοιπόν, εχω συνδέσει το TAB με HDMI, με την τηλεόραση μου, και την ιδια ωρα εχω συνδέσει σε αλλη εισοδο HDMI το PC, Βλέπω full screen στην τηλεόραση το http://live24.gr/webtv/kontrachannel/ η το http://www.extrachannel3.gr/ χρησιμοποιώντας το flash player.

Και οι δύο συσκευές στέλνουν στη τηλεοραση 1920Χ1080, και εχω full screen.

H εικόνα απο το ΤΑΒ ειναι σαφώς κατώτερη απο του PC, ειναι σαν να εχει χαμηλή ανάλυση, δηλαδη, γύρω απο τα γράμματα , τα περιγράμματα των κεφαλιών κανει ζικ ζακ σαν pixel, σαν δηλαδη η εικόνα εχει πολύ χαμηλή ανάλυση.

Ανοίξτε τα παραπάνω link, και ας μην εχετε dock, πατήστε full screen, και ακόμα και στην οθόνη του tab θα δείτε και θα καταλάβετε τι εννοώ, φανταστητε το αυτό σε μεγαλύτερη εκταση σε οθόνη 37''

Εχει κανείς καμμία εξήγηση? Εχει το flash player ανάλυση?

Υπάρχει λύση?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχει κυκλοφορησει στην ελληνικη αγορα μονο με wi-fi? Aπο οσο ξερω μονο στο εξωτερικο υπηρχε τετοιο θεμα(αμερικη) και αυτο γιατι δεν ειναι ενεργοποιημενο το τηλεφωνο απο το firmware(modem) το οποιο ομως και αυτο λυνοταν φλασαροντας το κομματι αυτο με καποιας αλλης χωρας και διορθωνοταν.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχει κυκλοφορησει στην ελληνικη αγορα μονο με wi-fi? Aπο οσο ξερω μονο στο εξωτερικο υπηρχε τετοιο θεμα(αμερικη) και αυτο γιατι δεν ειναι ενεργοποιημενο το τηλεφωνο απο το firmware(modem) το οποιο ομως και αυτο λυνοταν φλασαροντας το κομματι αυτο με καποιας αλλης χωρας και διορθωνοταν.

 

ειδα το εχει φερει το multirama

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα δεν φορτιζει οπως θα επρεπε εκει που ειναι στο 55% ψαφνικα βγαζει οτι ειναι αφορτιστο αλλα ενο το κλεινο και το ξανα ανοιγω παει παλι στο 55% και μενει εκει τι να τρεχει αραγε?το εβαλα και σε αλλο φορτιστη και μενει στο 3% ακομα και για 5 ωρες αν το κανεις πολλες επανεκινησεις παει στο 55% αλλα στο 100% δεν παει εχω τρελαθει .δεν εχει πεσει ποτε ουτε εχει πεσει υγρο .καμμια λυση?help
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε τα παρακατω:αφησε το να ξεφορτισει εντελως μεχρι να κλεισει και συνδεσε το στο φορτιστη κλειστο.Αν επιμενει παρε αλλο καλωδιο.Ειχα το ιδιο προβλημα και λυθηκε με νεο καλωδιο

 

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ειδα το εχει φερει το multirama

 

Να υποθέσω ότι και αυτό επίσημα το λανσάρει η Vodafone;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

:(:(:(:(:(:( παιδια σιμερα ενω λεει κανονικα φορτιση δεν φορτιζι ουτε 1% τι να κανω εχω σαλταρει.helpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες και με αλλο καλωδιο? το υπαρχον κουμπωνει καλα?

σε ρωταω για τι πριν κανα μηνα περιπου αλλο ενα παιδι ειχε παρομοιο προβλημα και τελικα ηταν προβλημα με το βυσμα.

Link to comment
Share on other sites

:(:(:(:(:(:(:(:(

 

το εχω απο το πρωι κλειστο και δεν φορτιζει helpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

 

πηγαινε το αντιπροσωπεια εχεις εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ηλιθια ερωτηση οταν φορτιζει πρεπει ο φορτιστης οταν φορτιζει να ειναι ζεστος?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ηλιθια ερωτηση οταν φορτιζει πρεπει ο φορτιστης οταν φορτιζει να ειναι ζεστος?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Οταν ο φορτιστης δουλευει ζεσταινεται.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 7 / 7 Plus (P1000 / P6200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...