Jump to content

Games - Ποιά παιζετε / ποιά σας αρέσουν


Hunter
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 279
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στον υπολογιστή ασχολούμαι με το Flight Simulator X και GTA III(μου ήρθε όρεξη να ασχοληθώ αν και παλιό είναι πολύ καλό).

Στο ps3 το MGS4(το τερμάτισα πολλές φορές αλλά δεν το βαρέθηκα ακόμα) και GTA IV(και αυτό δεν το βαρέθηκα).

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις κανενα καλο παιχνιδι για το καλοκαιρακι? Με λογικες απαιτησεις!

Το sims 3 είναι πολυ ωραιο για καλοκαιρι. Τώρα δεν εχω όρεξη να παιξω τα αλλα παιχνιδια που εχω στον υπολογιστη(GTA IV, NFS Undercover, PES 2009)

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Sims 3 αρκετά νέο και ωραίο! Αν και περίμενα περισσότερες καινοτομίες δυστυχώς δεν είχε αυτά που περίμενα ...

 

Τώρα Βγήκε το ΑΝΝΟ 1404! Για να δούμε!

 

Περιμένω Starcraft 2, Diablo III, και φυσικα Morden Warfare 2!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Battlefield 2 και τα μυαλά στα κάγκελα.

Αξεπέραστο παιχνίδι το οποίο τα συνδιαζει ΟΛΑ.

Action, στρατηγική, team play... πόρωση :)

Link to comment
Share on other sites

The Secret of Monkey Island Special Edition

http://img441.imageshack.us/img441/3151/misesample001.th.jpg

 

Νέα κυκλοφορία από τη LucasArts μέσω Steam. Εντυπωσιακό remake του κλασικού πλέον πρώτου τίτλου της σειράς Monkey Island. Με ανανεωμένα γραφικά και interface, με ομιλίες και ambient ήχους, φρεσκαρισμένη μουσική και διορθωμένα bugs. Με ένα πλήκτρο μπορείς να μεταβαίνεις μεταξύ παλιάς και νέας έκδοσης καθώς παίζεις. Εντυπωσιακό!

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

μου έλειψε πολύ το Monkey Ιsland, αξέχαστες εποχές στα 386 μας :)

Τι εποχές και αυτές, δεν υπήρχε Internet και ο μόνος τρόπος για να ξεκολλήσουμε ήταν να διαβάζουμε PC master (?!) και τις λύσεις του Τσουρινάκη-adveτσουρινάκη :)

 

Υπάρχει demo για το νέο MI, μπορείτε να το κατεβάσετε, φαίνετε ωραίο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
The Sims 2:D :D :cool: :cool: Τέλειο παιχνίδι!!!

Και το Pharaw. πολύ καλό παιχνίδι.

 

Ρε ****το.. pharaw ηταν μηπως ενα οπου εφτιαχνες και καλα την αιγυπτιακη σου πολη; Ή κατι τετοιο;

Το επαιζα μικρη και εχω σκαλωσει, δεν θυμαμαι πως το λεγανε. Εβαζες ενα πραγμα σαν ταφοπλακες στην αρχη για σπιτια (:p)και μετα ερχοταν κοσμος και εμενε και εφτιαχνες και δρομους και ηταν υπεροχο γενικα.

Αυτο λες; Ε; Ε; Ε; :(

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το καιρο παιζω το prototype :!:
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
System Shock 2 ( κορυφαίο, πρόγονος του Bioshock )

Αν δεν το έχεις κάνει ήδη, δοκίμασε να ενσωματώσεις τα mods SHTUP (Shock Texture Upgrade Project) που αναβαθμίζει τα textures και διορθώνει κάποια άλλα προβληματάκια στα γραφικά και στο κείμενο, και το Rebirth (Beta 01) που αναβαθμίζει τα μοντέλα (τα περισσότερα anyway).

 

Ontopic, αυτό τον καιρό (ξανα)παίζω το Deus Ex (το πρώτο);). Δεν το είχα προχωρήσει ποτέ πολύ. Αλλά τώρα για κάποιο λόγο μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Age of Conan και Neverwinter Nights 2 (όταν ξεκολλάω από το πρώτο:lol:) Γενικά είμαι fan των rpg και παλαιότερα είχα κολλήματα με το neverwinter 1, Icewind Dale, μιλάμε για κάψιμο...:p

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
όλα της Blizzard.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

rpg κυριως..βλεπε final fantasy,kingdom hearts,zelda(αν κ δεν ειναι πληρως rpg) και ολα τα resident evil με ξεχωριστο το 4 (παρολο που ξεφευγει απο το σεναριο,ηταν το πιο ολοκληρομενο..)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αυτή τη στιγμή

 

xbox 360: Nazi Zombies από το Call of Duty: WaW και Borderlands.

pc: παίζω 1vs1 Warcraft III: TFT, θα δοκιμάσω το Dragon Age και φυσικά περιμένω πως και πως Starcraft 2 και Diablo III

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε μια ματιά, οι φανς του Diablo και στο Torchlight

 

Αξίζει πραγματικά!

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Η κορυφη στα ποδοσφαιρακια ειναι το pro evolution πολυ καλα γραφικα και τελειο gameplay . Βεβαια το 2010 εχει διαφορετικο gameplay απο τα προηγουνα αλλα παντα προς το καλητερο .

 

Ρειχτε μια ματια και στο tekken 6 αξιζει :D

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...