Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

PROS SOLARIS,

 

FILe, min anisixis, exo pari tin SE exo pari to plaisio, exo pari to teleservice, tous trelana entelos. Mou lene sinexia oxi den mporoun na mou to antalaksoun epidi perasan oi 7meres. Tous leo ego den einai logiko na agorazo kinito 700 euro kai na prepi na to ftiakso. KAI oxi mono afto den mporo na trexo gia na to ftiakso logo doulias, kai afti tipota!. To pira sto teleservice na gini doulia, kai tora mou lene pos den exoun antalaktika kai oti perimenoun se 2 evdomades. TORA TI NA TOUS PO????????????????????????? afto to kammeno pixel me exei taleporisi!!!!. An kapios apo esas doulevi sto SE sas parakalo voithiste me na vgalo mia akri me to kammeno mble pixel!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nosferatu (21 Νοέ. 2004 , 17:47)

 

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Θα ανεβάσει κανείς φωτό να δούμε ποιότητα; Αν δεν ανοίξεις το άνω μέρος με την οθόνη, τραβάει φωτό; Ήχος κλείστρου αλλάζει/απενεργοποιείται(στο αθόρυβο);Νυχτερινή λήψη με κόκκους όπως στο κ700;Ουφ,τα ρωτησα όλα! Ευχαριστώ για απαντήσεις!

 

 

μια φωτογραφία που αξίζει να δείτε

 

http://www.myphone.gr/gallery/showphoto.php/photo/8629

 

ήχος κλείστρου δεν αλλάζει. νυχτερινές λήψεις με θόρυβο. όπου υπάρχει φως κρυστάλλινες φωτος

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

εμ γραφειοκράτες κι αυτοί...θα ανεβάσω και νυχτερινή
Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα επειδη εκανα μια Μ@Λ@ΚΙ@ και αφησα στο ιδιο μερος τον φορτιστη του Ρ900 και του S700 μπορεις καποιος φιλος να μου πει ποιος ειναι ο σωστος μην κανω καμμια ΧΟΝΤΡΟΜ@Λ@ΚΙ@ και το καψω?????Ευχαριστω ΠΟΛΥ!!!!!

 

1ος Φορτιστης

Standard changer CST-13

BML 162 160/1 R3B TYPE 4020074-BV

INPUT 100-240V~150mΑ 50-60Hz

OUTPUT 5.1V 450mA

 

2ος Φορτιστης

Standard changer CST-13

BML 162 162/21 R1B TYPE 4020078-BV

INPUT 100-240VAC~70mA 50-60Hz

OUTPUT 4.9V 450mA

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spinemm (22 Νοέ. 2004 , 23:35)

 

Καλησπερα επειδη εκανα μια Μ@Λ@ΚΙ@ και αφησα στο ιδιο μερος τον φορτιστη του Ρ900 και του S700 μπορεις καποιος φιλος να μου πει ποιος ειναι ο σωστος μην κανω καμμια ΧΟΝΤΡΟΜ@Λ@ΚΙ@ και το καψω?????Ευχαριστω ΠΟΛΥ!!!!!

 

1ος Φορτιστης

Standard changer CST-13

BML 162 160/1 R3B TYPE 4020074-BV

INPUT 100-240V~150mΑ 50-60Hz

OUTPUT 5.1V 450mA

 

2ος Φορτιστης

Standard changer CST-13

BML 162 162/21 R1B TYPE 4020078-BV

INPUT 100-240VAC~70mA 50-60Hz

OUTPUT 4.9V 450mA

 

Ο 1ος φορτιστής είναι του S700.

O 2ος είναι του Ρ900.

;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (22 Νοέ. 2004 , 21:49)

 

Ο 1ος φορτιστής είναι του S700.

O 2ος είναι του Ρ900.

;)

 

e siga ta idia ine

:happy:

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

paidia to exw apo to savvato to prwi... einai teleio... mporei na mou kaneis poso kanei to kalwdio dedomenwn tou?

 

euxaristw!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cameron (22 Νοέ. 2004 , 15:56)

 

μια φωτογραφία που αξίζει να δείτε

 

http://www.myphone.gr/gallery/showphoto.php/photo/8629

 

ήχος κλείστρου δεν αλλάζει. νυχτερινές λήψεις με θόρυβο. όπου υπάρχει φως κρυστάλλινες φωτος

 

 

To exeis psaksei katholou to kinhto???????? O hxos kleistrou oxi mono allazei hxo ala mporei na apenergopioithei vazontas to kinhto sto athoruvo

Link to comment
Share on other sites

re guys rwthsa gia to kalwdio sto germano kai mou eipane 36 eurw..mporw na to vrw pouthena pio ftina????
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Εντέλη εκτός από κάποια καλά Themes δεν έχω βρει κάτι ιδιαίτερα καλό στο Internet, μόνο δύο παιχνίδια στο site της SE και αυτά για να τα κατεβάσουμε με το Wap, τους τσιγκούνιδες λες και τα 700€ τους πέφτουν λίγα !
Link to comment
Share on other sites

solaris, ευχαριστώ για την πληροφορία! Ο ήχος κλείστρου μπορεί να επιλεγεί από προκαθορισμένους ή υπάρχει δυνατότητα να εισαγάγεις δικό σου ήχο και αν ναι, τί τύπου; Μάλλον θα το τσιμπήσω το κινητάκι, 600 κολλαριστά...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος solaris (23 Νοέ. 2004 , 10:04)

 

To exeis psaksei katholou to kinhto???????? O hxos kleistrou oxi mono allazei hxo ala mporei na apenergopioithei vazontas to kinhto sto athoruvo

 

 

είναι ολοφάνερο ότι δεν με παρακολουθείς...που έχεις το μυαλό σου...; :p

 

ήχο κλείστρου αλλάζει σε 3 προκαθορισμένους...και απενεργοποιείται με το αθόρυβο

 

δεν σου δίνει δηλαδή δυνατότητα να βάλεις το δικό σου ήχο και σε υποχρεώνει να το κάνεις αθόρυβο για να μην τον ακούς...

 

επίσης, κάποιος ανάφερε ότι σε mms δεν του αναγνωρίζει το κινητό από τον κατάλογο και του εμφανίζει τον αριθμό...το παρατήρησα κι εγώ δεχόμενος mms από cosmote

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ... SOLARIS ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΗΝ ΣΟΥ!!!!! pLEEEASE HELppppppppp!!!!!!!!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Οταν σε καλει καποιος μπορεις να βαλεις την φωτογραφια του να φαινεται; Ειναι fullscreen η περιοριζεται σε μικρη φωτο;

 

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sadiagraxa (23 Νοέ. 2004 , 15:32)

 

Οταν σε καλει καποιος μπορεις να βαλεις την φωτογραφια του να φαινεται; Ειναι fullscreen η περιοριζεται σε μικρη φωτο;

 

Ευχαριστω :)

 

 

την μικραίνει, δεν είναι full screen

επίσης αργεί να ανοίξει κάνει lag περίπου 3-5 δευτερόλεπτα

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (22 Νοέ. 2004 , 23:49)

 

Ο 1ος φορτιστής είναι του S700.

O 2ος είναι του Ρ900.

;)

 

 

Ευχαριστω πολυ. :)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dane (23 Νοέ. 2004 , 00:06)

 

e siga ta idia ine

:happy:

 

 

Ρε παιδια πως ειναι τα ιδια οταν το ενα βγαζει 4,9 το αλλο 5,1 και το ενα δεχεται 150 ενω το αλλο 70 :wacko: απο ηλεκτρολογικα δεν ξερω αλλα μου φαινεται κομματακι δυσκολο να ειναι τα ιδια..... :blink:

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spinemm (23 Νοέ. 2004 , 15:23)

 

Ρε παιδια πως ειναι τα ιδια οταν το ενα βγαζει 4,9 το αλλο 5,1 και το ενα δεχεται 150 ενω το αλλο 70 :wacko: απο ηλεκτρολογικα δεν ξερω αλλα μου φαινεται κομματακι δυσκολο να ειναι τα ιδια..... :blink:

 

e siga ta 0.2 voltakia an itan 12v 8a sou elega makria :rolleyes: ;)
Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aesop (23 Νοέ. 2004 , 12:48)

 

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ... SOLARIS ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΗΝ ΣΟΥ!!!!! pLEEEASE HELppppppppp!!!!!!!!

 

kita edo stin germania to ida kai me 70 euro :blink:
Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cameron (23 Νοέ. 2004 , 16:05)

 

την μικραίνει, δεν είναι full screen

επίσης αργεί να ανοίξει κάνει lag περίπου 3-5 δευτερόλεπτα

 

 

Ευχαριστω φιλε cameron :)

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΟΥΦΑ!!!!1)Ενω εστελνα κανονικα MMS τωρα δεν μπορω να στειλω,γιατι μου λεει"Συστημα αρχειων πληρες".Εντωμεταξυ στελνω 35ΚΒ μονο!Η μνημη του τηλεφωνου ειναι εντελως αδεια κ η καρτα μνημης επισης! 2)μου στελνουν mms απο cosmote(εγω ειμαι βονταφον) μια εικονα,την παιρνω κανονικα,αλλα δεν εμφανιζεται το ονομα του αποστολεα παρα μονο το νουμερο του. 3)Μου στελνουν απο ενα 6230 βιντεακι κ δεν το παιζει!!Μου στελνουν απο Ρ900,το παιζει κανονικα! 4)ΟΤΑΝ ΕΣΤΕΛΝΑ ΜΜS,ειχα στειλει ενα βιντεο σε 6230 και δεν το επαιζε.Το ιδιο βιντεο το στενω με BT σε ενα αλλο 6230 και το παιζει κανονικα!!!!!

ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ??Ειναι σοβαρα το S700 μου?ΕΧΕΙ παρουσιαστει κατι αναλογο σε καποιον?ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ.......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...