Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα!Μεσα στο πακετο αγορας υπαρχει memory stick και αν ναο ποσα mb???Κ γενικα αν μπορει καποιος να μου πει τι θα πρεπει να υπαρχει μεσα στο πακετο αγορας...Αντε μπας κ το παρω σημερα.

 

 

Μεσα στο κουτι υπαρχει μια memory stick που ειναι 32 mb.Απο εκει και περα τα γνωστα (φορτιστης και μπαταρια) οπως επισης και memory stick duo adaptor.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest valeria
valeria an ginetai tha ithela to pv author sto riginos.polidefkis@gmail.com. eimai enas akoma neos katoxos tou s700 kai thelw na dw tis dinatotites tou...

an mporeis steile kai kanena kalo programma gia dokimi

Σου στέλνω το pvauthor! :) Για εφαρμογές και παιχνίδια κοίτα την υπογραφή μου! ;)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδακια βοηθηστε.το καλωδιο συνδεσης για pc απο που το παιρνω και ποσο?

η να παρω bt adaptor καλυτερα?και ποιο?

καλυτερα bt θα το εχεις για πολυ καιρο και με διαφορετικα τηλεφωνα κοιταξε λιγο πιο πισω τα παιδια αναφερουν πολλα :!: παντως μην παρεις της mobileaction :!:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω παρει ενα bt της trust και ειναι πολυ αξιοπιστο.

Το εχω εδω και καιρο και το εχω χρησιμοποιησει με ολα μου τα τηλεφωνα T39,MOTOROLA V5252,K700,T610,S700.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας με καποια προβληματα που αντιμετωπιζω ως νεος κατοχος του s700. 1) το μενου μου ειναι λιγακι αργο...λυνεται με αναβαθμιση? 2) πως μπορω να δημιουργησω λογαριασμο e-mail για το κινητο?

3) πως μπορω να δω σελιδες http και οχι μονο wap?

4) πως γινεται ο συγχρονισμος αναμεσα σε pc και τηλεφωνο?

αυτα τα λιγα για αρχη :D θα ηθελα να ακουσω τισ απαντησεις σας καθως και οτι αλλο νομιζετε οτι θα βοηθουσε ενα νεο μελος του forum...

σας ευχαριστω προκαταβολικα :)

Link to comment
Share on other sites

Σου στέλνω το pvauthor! :) Για εφαρμογές και παιχνίδια κοίτα την υπογραφή μου! ;)

valeria δεν πηρα το προγραμα αλλα το βρηκα στο νετ και το εγκατεστησα...λιγη βοηθεια θα ηθελα για το πως δουλευει και με ποιο τροπο μπορο να επεξεργαστω τα βιντεο μου. αν θεσ στειλε το ξανα στο riginop@hotmail.com...

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση...Μορω απο το 3650 που εχω να στειλω τον τηλεφωνικο μου καταλογο στο s700 καθως και τα μηνυματα μου?Και αν ναι...Πως??? :!:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, καλά το κολπάκι με το PVAuthor, καλή η οθόνη, καλό το περιβάλον του κινητού, όμως τι θα γίνει με τον περιορισμό των δυνατοτήτων του; Είναι δυνατόν να έχουμε ένα Imaging κινητό με έμμεσο "κόφτη" στη χρηστικότητά του; Εταιρία κολοσσός σαν την SONY δεν δικαιολογείται να κάνει χοντροειδή λάθη τύπου Memory Stick Duo έως 128 ΜΒ (!!!) και μή εκμετάλευσης της ολικής επιφάνειας της οθόνης στο Video Playing!!! Πιστεύω πως πρέπει να γίνει μία μαζική διαμαρτυρία ανάλογη αυτής που κάναν οι χρήστες του SHARP GX30 ώστε να διεκδικήσουμε τα προνόμια της συσκευής που μας στερούνε! Κάποιοι εκεί στα κεντρικά έχουν εφησυχαστεί και μας περνάν για φυτά!!! Άλλωστε την συσκευή ΔΕΝ μας την χάρησε κανείς! Τα ωραία μας λεφτά δώσαμε!!! :mad:
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ..
Link to comment
Share on other sites

An mporei kapoios as mou stelei kai emena to PV- Author sto aesop1983@yahoo.gr

 

 

Euxaristw prokataolika

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.Θελω αν γινεται τη βοηθεια σας. Ενας φιλος εχει το s700i με vodafone live. Το τηλ εχει R3K004 firmware. Του κανει διαφορα προβληματα. το βασικοτερο ειναι (οχι παντα) χτυπαει κληση δεν φαινεται ποιος καλει, το τηλεφωνο κανει restart και η κληση χανεται δεν φαινεται πουθενα.Επισης χανονται τα προσωπικα ringtones δηλ ενω εχει περασει ηχο σε συγκεκριμενη επαφη και δουλευει κανονικα ξαφνικα χανεται. Επισης εχει τυχει μπροστα μου να λαμβανει κληση το τηλ να κανει αναγνωριση αλλα να μην χτυπαει.

Να σημειωσω οτι το τηλ εχει παει δυο φορες για αναβαθμηση στη Sony και τα προβληματα δεν λυθηκαν.

Επισης ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει τροπος να περνανε mp3 σαν ηχος κλησης.

Μου εδωσε εμενα το τηλ και του εκανα online αναβαθμηση χθες το βραδυ με την DSS-25 απο το P900 η αναβαθμηση περασε κανονικα.

Please Βοηθηστε με γιατι δεν το ξερω το τηλ καθολου και ο φιλος σκεφτεται να τους το παει πισω το εχει περιπου 2 μηνες

Ευχαριστω προκαταβολικα

το email μου ειναι liberty@hol.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Σου στέλνω το pvauthor! :) Για εφαρμογές και παιχνίδια κοίτα την υπογραφή μου! ;)

valeria δεν πηρα το προγραμα αλλα το βρηκα στο νετ και το εγκατεστησα...λιγη βοηθεια θα ηθελα για το πως δουλευει και με ποιο τροπο μπορο να επεξεργαστω τα βιντεο μου. αν θεσ στειλε το ξανα στο riginop@hotmail.com...

Στο ξαναέστειλα!Σου έστειλα και το προφίλ που χρησιμοποιώ!Ελπίζω να το πάρεις αυτή τη φορά!
Link to comment
Share on other sites

Μου εδωσε εμενα το τηλ και του εκανα online αναβαθμηση χθες το βραδυ με την DSS-25 απο το P900 η αναβαθμηση περασε κανονικα.

Εννοείς οτι έκανες στο s700 update ??????????

πές μας και μας πώς ?????????????????????????

Μόλις δοκίμασα αλλά και πάλι μου λέει πως ο παροχέας δεν επιτρέπει την αναβάθμιση.

 

Οσο για τα mp3 ναι , μπορούν να μπούν ως ringtones εφόσον τα κλειδώσεις μέσω ενός προγράμματος DRM PACKAGER. Εχει αναφερθεί πολλές φορές απλά κάνε ένα search

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτή η Vodafone ρε παιδιά... Μόνο προβλήματα ξέρει να "παρέχει"!!! :wacko: Δεν υπάρχει branded συσκευή της που να μην τρώει κάποιο μικρό ή μεγάλο κόλημα..! Πότε θα σταματήσουν να ξεσκίζουν το λειτουργικό του εκάστοτε μοντέλου? Σκευτήτε μόνο πως ακύρωσα συμβόλαιο για SHARP V902 λόγω του καρναβαλίστικου μενού που του είχαν εγκαταστήσει!!! Ήμαρτον πια... :mad:
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ..
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια.

Οταν εννοω update εννοω μεσα απο το site της SE και απο το global support και απο το ελληνικο site μπορεις εγω εκανα και απο τα δυο και περασανε κανονικα και τις δυο φορες.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα χθες το κινητακι απο ερμανο.Ειμαι 100% ευχαριστημενος με εκδοση r3f κανενα κολλημα,οθονη τελεια,και αναπαραγωγη ικανοποιητικη εως πολυ καλη!!!Γενικα δεν εχω κανενα παραπονο και αξιζε που το πηρα...Στο μελλον θα δουμε βεβαια αν θα βγαλει προβληματα!Μια ερωτηση θελω να κανω.Με ποιο προγραμμα μπορω να "κοψω" mp3's για να τα περασω ως ηχο κλησης?Και κατι αλλο,ηχο στα μηνυματα με κανενα τροπο δε μπορω να βαλω?Γιατι καποιος εδς μεσα κατι ειχε πει οτι μπορω να βαλω mp3 στα μηνυματα με την R3K εκδοση!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια.

Οταν εννοω update εννοω μεσα απο το site της SE και απο το global support και απο το ελληνικο site μπορεις εγω εκανα και απο τα δυο και περασανε κανονικα και τις δυο φορες.

Εχει δοκιμάσει κανείς άλλος να κάνει update από το site της SE ??????

Εμένα πάντως με δίκτιο ΤΙΜ δεν μου επιτρέπει........

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Πηρα χθες το κινητακι απο ερμανο.Ειμαι 100% ευχαριστημενος με εκδοση r3f κανενα κολλημα,οθονη τελεια,και αναπαραγωγη ικανοποιητικη εως πολυ καλη!!!Γενικα δεν εχω κανενα παραπονο και αξιζε που το πηρα...Στο μελλον θα δουμε βεβαια αν θα βγαλει προβληματα!Μια ερωτηση θελω να κανω.Με ποιο προγραμμα μπορω να "κοψω" mp3's για να τα περασω ως ηχο κλησης?Και κατι αλλο,ηχο στα μηνυματα με κανενα τροπο δε μπορω να βαλω?Γιατι καποιος εδς μεσα κατι ειχε πει οτι μπορω να βαλω mp3 στα μηνυματα με την R3K εκδοση!

Υπάρχουν δύο προγραμματάκια για να ψάξεις να βρείς

Το ένα λέγετε mpTrim και το άλλο Power Mp3 Cutter.

 

Οσο για τα ringtones αν η συσκευή σου δεν είναι VODA μπορείς να χρησιμοποιήσεις mp3, αλλιώς διάβασε λίγο παραπάνω για το DRM Packager. Δεν υπάρχει πρόβλημα με την έκδοση.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το είπαμε και θα το ξαναπούμε... ΜΑΚΡΙΑ απο VODAFONE branded συσκευές!!! Πρέπει να καταλάβουν κάποτε πόσο κουραστικοί γίνονται για τους χρήστες τους! :mad: Γιατί δηλαδή, επειδή θα διαλέξω έναν πάροχο να πρέπει ΚΑΙ να τον διαφημίζω??? Ποιός με πληρώνει γι'αυτή τη συνεχή ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ??? Α ρε ξύλο που θέλουν...
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...