Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προβλημα:εχω το κινητο και εκτος οτι πολλες φορες μου ερχετε μημυμα που γραφει ''αλοιωμενο μηνυμα'' μου ερχονται επισης τα ιδια μηνυματα πολλες φορες συνεχομενες.εχει συμβει σε καποιον κατι παρομοιο?ευχαριστω

 

Ακριβώς το ίδιο κι εδώ :mad:

 

Το εχω αναφέρει και 3-4 σελίδες νωρίτερα.

 

Πρόβλημα σημαντικό... μερικές φορές το κόλλημα που τρώει είναι τόσο δυνατό που δεν λύνεται ούτε αν βγάλω την μπαταρία.

 

Πρέπει να τοποθετήσω την SIM σε άλλο κινητό για να ξεκολλήσει :mad:

The evil that men do lives on and on...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προβλημα:εχω το κινητο και εκτος οτι πολλες φορες μου ερχετε μημυμα που γραφει ''αλοιωμενο μηνυμα'' μου ερχονται επισης τα ιδια μηνυματα πολλες φορες συνεχομενες.εχει συμβει σε καποιον κατι παρομοιο?ευχαριστω

 

Θεωρητικά έχει λυθεί με την R3F. Δεν μου έκανε ξανά πρόβλημα.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά έχει λυθεί με την R3F. Δεν μου έκανε ξανά πρόβλημα.

 

 

R3F έχω εξ αρχής και το πρόβλημα υπάρχει ;)

The evil that men do lives on and on...
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι Ελλάδα αγόρι μου. Αλλος κόσμος, άλλος Θεός.

Το πρόβλημά σου επειδή αναφέρθηκε και σε άλλο forum λύνετε με ένα master reset της συσκευής και οι γλώσσες επιστρέφουν στο τηλέφωνο.

Μη ξεχάσεις να κάνεις Back Up.

tora kano to master reset gia na doume ti 8a alaksi ??°° mpaaaaa aggourakia ... an kai mou fanike poli periergo oti me ena master reset ginete doulia . ase na lene sta alaforums den litourgi :rtfm: :kill:

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

tora kano to master reset gia na doume ti 8a alaksi ??°° mpaaaaa aggourakia ... an kai mou fanike poli periergo oti me ena master reset ginete doulia . ase na lene sta alaforums den litourgi :rtfm: :kill:

Το είχαν γράψει 2 διαφορετικοί άνθρωποι και το θεώρησα λογικό μιας και στα παλαιότερα τηλέφωνα μετά απο ένα master reset ξαναφορτωνόταν πάλι όλες οι φωτό, οι ήχοι κλπ.

Οταν έκανες το update μέσω ποιού site την έκανες??????? Εννοώ ποιά χώρα μήπως έχει κάποια σχέση. Αυτό σημαίνει οτι πρέπει να περιμένουμε το Ελληνικό site για να αναβαθμίσουμε?????

Ενημέρωσέ μας με ότι νεότερο......

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως δουλεύει το παρακάτω στο τηλέφωνό μας ????

 

Σύνδεση/Bluetooth/Απομακρυσμένος έλεγχος/ (desktop-media manager-presenter)

 

Κάποιος μήπως ένα παράδειγμα???????

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν μου ερχονται αναφορες παραδοσης παρολο που τις εχω ενεργοποιημενες!Γιατι??
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως δουλεύει το παρακάτω στο τηλέφωνό μας ????

 

Σύνδεση/Bluetooth/Απομακρυσμένος έλεγχος/ (desktop-media manager-presenter)

 

Κάποιος μήπως ένα παράδειγμα???????

elegxeis thn epifaneia ergasias, media player ktl toy PC sou apo to kinhto, arkei na exeis bluetooth sto PC

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μολις είδα μια διαφήμηση στην tv που δεν πρόλαβα για ποιο μοντέλο έλεγε αλλά νομίζω για το S700 Υπάρχει περίπτωση να έπεσε η τιμή του στα 269 ευρώ (Μάλλον θα εννούσε στο 120 με νέα σύνδεση και άδικα χάρηκα:)
Link to comment
Share on other sites

pws borw na vlepw se olokliri tin othoni ta videakia pou vazw h katagrafw sto s700i?ginetai me kapoia anabathmish h tsoy?(sorry an exei apadi8ei pio prin! alla einai ligo dyskolo na diavasw olo to thread!)
only Apple
Link to comment
Share on other sites

Το είχαν γράψει 2 διαφορετικοί άνθρωποι και το θεώρησα λογικό μιας και στα παλαιότερα τηλέφωνα μετά απο ένα master reset ξαναφορτωνόταν πάλι όλες οι φωτό, οι ήχοι κλπ.

Οταν έκανες το update μέσω ποιού site την έκανες??????? Εννοώ ποιά χώρα μήπως έχει κάποια σχέση. Αυτό σημαίνει οτι πρέπει να περιμένουμε το Ελληνικό site για να αναβαθμίσουμε?????

Ενημέρωσέ μας με ότι νεότερο......

hmm sto GLOBAL

 

sta germanika sites ( austrias kai elbetias ) den litourgi opos kai stin elliniki selida.. :cry: :knife:

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

και σε μένα κολλάει και πρέπει να βγάλω την μπαταρία όταν δοκιμάζω να στείλω βίντεο σε sharp έστω και μικρά.

 

από ότι έχει αναφερθεί βίντεο σε ολόκληρη την οθόνη μάλλον δεν πρόκειται να δούμε ποτέ, αν και κανένας δεν μου είπε αν τουλάχιστον είναι θέμα software ή hardware ώστε να έχουμε κάποιες ελπίδες.

 

τέλος όταν έρχεται μήνυμα για χαμένη κλήση εμφανίζει μόνο τον αριθμό και όχι το όνομα άσχετα αν είναι καταχωρημένη επαφή. Μπορεί να αλλάξει αυτό ή όχι?

 

επίσης εκείνο το site s700i.co.uk με τα δωρεάν παιχνίδια δεν φορτώνει πλέον. ξέρει κανείς γιατί εξαφανίστηκε?

Link to comment
Share on other sites

elegxeis thn epifaneia ergasias, media player ktl toy PC sou apo to kinhto, arkei na exeis bluetooth sto PC

Bt έχω. Ενα παράδειγμα θέλω. Δηλ. εσένα σου δουλεύει το Media Player και πως?????

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

επίσης εκείνο το site s700i.co.uk με τα δωρεάν παιχνίδια δεν φορτώνει πλέον. ξέρει κανείς γιατί εξαφανίστηκε?

 

Μάλλον το μάθαν πολλοί

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

...

από ότι έχει αναφερθεί βίντεο σε ολόκληρη την οθόνη μάλλον δεν πρόκειται να δούμε ποτέ, αν και κανένας δεν μου είπε αν τουλάχιστον είναι θέμα software ή hardware ώστε να έχουμε κάποιες ελπίδες.

 

τέλος όταν έρχεται μήνυμα για χαμένη κλήση εμφανίζει μόνο τον αριθμό και όχι το όνομα άσχετα αν είναι καταχωρημένη επαφή. Μπορεί να αλλάξει αυτό ή όχι?

 

σχετικά με το βίντεο, υπάρχει ένα προγραμματάκι (PVAuthor) που επεξεργάζεσαι το βίντεο και μπορείς να το δεις full screen.(έχει αναφερθεί και σε προηγούμενο post από κάποιον)

 

...τέλος όταν έρχεται μήνυμα για χαμένη κλήση εμφανίζει μόνο τον αριθμό και όχι το όνομα άσχετα αν είναι καταχωρημένη επαφή. Μπορεί να αλλάξει αυτό ή όχι?

 

Αυτό είναι έτσι από την εταιρία, δεν έχει να κάνει με το τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει προγραμμα αποθηκευσης καταλογου/μηνυματων απο το S700i στο PC μεσω bluetooth ;

 

Ευχαριστω

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Bt έχω. Ενα παράδειγμα θέλω. Δηλ. εσένα σου δουλεύει το Media Player και πως?????

phgaineis ston apomakrysmeno elegxo apo to kinhto kai to patas, afou anoiksei epilegeis to desktop kai ws dia mageias tha xeirizesai thn epifaneia ergasias toy PC soy apo to kinhto!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει προγραμμα αποθηκευσης καταλογου/μηνυματων απο το S700i στο PC μεσω bluetooth ;

 

Ευχαριστω

 

Υπάρχει, λέγεται FMA και ανήκει στην κατηγορία του ελεύθερου λογισμικού.

 

Για λεπτομέρειες δες στο thread http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=36428

 

Ο ιστότοπος του FMA βρίσκεται στη διεύθυνση http://fma.sourceforge.net/

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μπορεί κανείς να μου πει αν δουλεύει η ανοιχτή ακρόαση στο ραδιοφωνάκι, έτσι ώστε να ακούγεται στο χώρο?

Επίσης η ανοιχτή ακρόαση ακούγεται καλά στην ομιλία? Ρωτάω επειδή στο Χ700 μου το ηχείο βρίσκεται στην πίσω πλευρά, όπως και στο S700, και δεν ακούγεται τόσο καλά, όπως και τα βιντεάκια.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...