Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασα καποια παιχνιδια οπως το FIFA2004 μάλλον για P800 αλλά από ότι διάβασα παίζουν και στο S700. Τα αρχεία είναι σε μορφή zip εαν τα στείλω στο S700 δεν μπορεί να τα κάνει τίποτα.

 

Πως ακριβώς κάνω την εγκατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος volosgt ( 6 Δεκ. 2004 , 08:38)

 

Κατέβασα καποια παιχνιδια οπως το FIFA2004 μάλλον για P800 αλλά από ότι διάβασα παίζουν και στο S700. Τα αρχεία είναι σε μορφή zip εαν τα στείλω στο S700 δεν μπορεί να τα κάνει τίποτα.

 

Πως ακριβώς κάνω την εγκατάσταση?

 

 

μετονόμασέ το σε .jar και στείλτο με bluetooth

όλα τα άλλα τα κάνει το κινητό μόνο του (το αναγνωρίζει ως παιχνίδι και το σώζει στον αντίστοιχο φάκελο , αφού σε ρωτήσει κιόλας)

 

dane στείλε μου τα themes pls

ckyr@panafonet.gr

 

ευχαριστώ

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααα!!!! Απο σημερα ειμαι και εγς κατοχοσ του s700 :) :) :) Το εχω και φορτιζει τωρα...αχ ποτε θα περασουν οι 14 ωρες για να το παρω στα χερια μουυυ :D :D δεν ειναι παντος οσο χοντρο φαινεται :)

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cameron ( 6 Δεκ. 2004 , 14:04)

 

μετονόμασέ το σε .jar και στείλτο με bluetooth

όλα τα άλλα τα κάνει το κινητό μόνο του (το αναγνωρίζει ως παιχνίδι και το σώζει στον αντίστοιχο φάκελο , αφού σε ρωτήσει κιόλας)

 

dane στείλε μου τα themes pls

ckyr@panafonet.gr

 

ευχαριστώ

 

RE SI CAMERON ENA PAIXNIDI JAR ME KALODIO POU NA TO METAFERO?

Link to comment
Share on other sites

Paides tha ithela sas parakalw na me boithisete sto eksis thema.

 

Eimai idi katoxos p800 kai p900 kai endiaferomai na agorasw autes tis meres to s700. Me ta en logo kinita pou exw eimai plirws euxaristimenos kai to problima einai to oti diskola ta allazw. Apla thelw na rwtisw ean iparxei kapoios allos pou ekane auti tin allagi , pws tou fanike/fainetai to s700 kai telika ean aksizei na allaksw to p900 me to s700.

 

Sto p900 me exei aresei i mnimi tou , leitourgeies , fwtografiki mixani kai camera , euxristia sta minimata opws kai megali taxitita tou idioou tou kinitou.

 

Tha mporesw na ta brw ta idia sto s700.

 

Euxaristw ek ton proterwn para polli

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paularas ( 6 Δεκ. 2004 , 22:19)

 

Paides tha ithela sas parakalw na me boithisete sto eksis thema.

 

Eimai idi katoxos p800 kai p900 kai endiaferomai na agorasw autes tis meres to s700. Me ta en logo kinita pou exw eimai plirws euxaristimenos kai to problima einai to oti diskola ta allazw. Apla thelw na rwtisw ean iparxei kapoios allos pou ekane auti tin allagi , pws tou fanike/fainetai to s700 kai telika ean aksizei na allaksw to p900 me to s700.

 

Sto p900 me exei aresei i mnimi tou , leitourgeies , fwtografiki mixani kai camera , euxristia sta minimata opws kai megali taxitita tou idioou tou kinitou.

 

Tha mporesw na ta brw ta idia sto s700.

 

Euxaristw ek ton proterwn para polli

 

 

Καλησπέρα φίλε μου!

Συγκρίνεις δύο τελείως διαφορετικά τηλέφωνα-ένα smartphone μ'ένα κινητό για την ακρίβεια-το καθένα με τα "+" και τα "-" του.Αν μπορείς κράτα το P900 και πάρε και το S700 αλλιώς θα πρέπει να κάνεις αρκετές υποχωρήσεις εφόσον έχεις συνηθίσει στην χρήση ενός smartphone.Σίγουρα στο S700 θα βρείς και ορισμένα πράγματα που δεν τα έχει το P900 (κάμερα 1.3 mp,ραδιόφωνο κ.α) αλλά γενικά και ύστερα από τον αρχικό σου ενθουσιασμό-γιατί πρόκειται για ένα εντυπωσιακό από πολλές απόψεις κινητό-θα αρχίσουν να σου λείπουν οι λειτουργίες ενός smartphone σαν το P900. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Ολα καλα και το κινιτο τελειο τελικα.. :) το μονο ετσι εκνευριστικο ειναι οτι οι επαφεσ αργοθν να σταλουν στο κινιτο.. :( τισ στελνω απο το κ700ι :(

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Basika to p900 den tha to poulisw tha to kratisw epeidi exw 3 noumera. Apla to trito noumero tha einai sto p800 anti tou mpx200 pou to exw twra to deutero sto p900 kai to basiko mou sto s700.

 

Apla ekei pou thelw na kataliksw einai ean tha me bolepsei san basiko kinito . Akomi den kserw apo autonomia ti leei ( to p900 mou bgazei 2 me 3 meres sxetika aneta ) . Telos to sistima opou girnaei kai bgainei to pliktrologio apo piso to kata poso eukola mporei na xalasei kai na ginei pio euthrausto kai na anoigei kateutheian me mia kinisi .

 

Euxaristw kai pali ek ton proterwn

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 ( 6 Δεκ. 2004 , 15:52)

 

Καλησπερααααα!!!! Απο σημερα ειμαι και εγς κατοχοσ του s700 :) :) :) Το εχω και φορτιζει τωρα...αχ ποτε θα περασουν οι 14 ωρες για να το παρω στα χερια μουυυ :D :D δεν ειναι παντος οσο χοντρο φαινεται :)

 

Η πρώτη φόρτιση 14 ώρες?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DPANIDIS ( 7 Δεκ. 2004 , 13:25)

 

Η πρώτη φόρτιση 14 ώρες?

 

 

εγώ και τα 2 s700i που αγόρασα τα φόρτισα 1.30 ώρα...όση χρειάστηκε για να γεμίσει...

 

έκτοτε η μπαταρία λειτουργεί άψογα για 3-4 μέρες ενώ πέφτει αν χρησιμοποιήσεις ραδιόφωνο / κάμερα / βίντεο

 

το σάββατο με γεμάτη μπαταρία και με ένα ημίχρονο 45' οσφπ - παο στο ράδιο, φωτογράφηση για περίπου 30 φωτογραφίες και 8 βίντεο διάρκειας 15', ομιλία τουλάχιστον 30' και ανταλλαγή 10 sms περίπου, η μπαταρία έφτασε στο τέλος της χωρίς να κλείσει το κινητό...όμως, προσωπικά το βρήκα λογικά με τα παραπάνω

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααα... Λοιπον στατιστικα για καθε ενδιαφερομενο :o ;) :

 

Μετα την πρωτη φορτηση 14 ωρες σημερα απο της 10 τπ πρωι στην κυριολεξια το ξεσκησα !!!

 

ολες αυτεσ τισ ωρες ανοιχτο blututh και συνεχεια μεταφορα αρχειων απο το κ700... με 1,5 ωρα διακοπη.... και ενδιαμεσα χρισημοποιησα και υπεριθρες....+15 με 20 sms λιγο βιντεο ταξιωομηση των φοτο..επαιξε και λιγα mp3 κανα 15 min. και πριν λιγο τελειωσε η μπαταρια...

αα και κανα 30 μιν. περιπου ομιλια... δεν εκλεισα απλα τελιωσε και αναψε το κοκκινο φωτακι.....Πιστευω πολυ καλα :) :) Εσεις τι λετε ???

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει κάποιος τρόπο να μπορείς να αλλάζεις τους ήχους από τα μυνήματα, εννοώ εκτός από αυτούς που έχει, να βάλεις κάποιον δικό σου?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zavarakatranemia ( 7 Δεκ. 2004 , 14:59)

 

ρε cameron πως μπορεις να τραβας βιντεο 15'?

εγω μεχρι 1' και 40" μπορω...

 

 

επέλεξε να το σώζεις στην memory stick και επίσης διάρκεια απεριόριστη

είναι ρυθμίσεις στο μενού του βίντεο

 

ωστόσο, και μένα τραβάει 1.40' όταν το σώζω στο κινητό ακόμα κι αν έχω απεριόριστη διάρκεια (ίσως bug - ίσως επίτηδες)

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valandis ( 7 Δεκ. 2004 , 20:23)

 

RE SI CAMERON ENA PAIXNIDI JAR, ME KALODIO POU NA TO METAFERO? OTAN TO METAFERO STIN MNIMI (TO VAZO STO FAKELO ALLA) TO DIAVAZEI SAN ARXEIO KAI DEN TOU KANEI EGATASTASI, EXEIS KAMIA IDEA POS MPOREI NA GINEI?

 

 

δεν ξέρω να σε βοηθήσω...προτείνω να το στείλεις με bluetooth που λειτουργεί αυτόματα στα σίγουρα

 

ωστόσο, δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάποια εγκατάσταση

επέλεξε το και θα πρέπει να παίξει κανονικά αν όντως περιέχει αρχεία που μπορούν να εκτελεστούν

(το jar είναι κάτι σαν zip και λογικά περιέχει executable αρχείο της εφαρμογής / παιχνιδιού)

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος volosgt ( 8 Δεκ. 2004 , 08:57)

 

Εχει βρει κάποιος τρόπο να μπορείς να αλλάζεις τους ήχους από τα μυνήματα, εννοώ εκτός από αυτούς που έχει, να βάλεις κάποιον δικό σου?

 

 

σε αυτή την έκδοση λογισμικού τουλάχιστον ... δεν αλλάζουν

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

dane περιμένω ακόμα τα τελευταία themes ... κάνε κάτι

επίσης, σε προτρέπω να φτιάξεις και με το citroen c4 στο χρώμα του γραφίτη...παραγγελιά που λένε

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

περαστικά

φρονίμεψες κι εσύ

 

έβαλα τα θέματα και σ'ευχαριστώ

τα προτιμώ από τα a3 το ομολογώ

ιδιαίτερα το rsq_t

 

μόλις γίνεις καλά φτιάξε μας και ένα screen saver να σε χαρούμε :)

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Παιδία πια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού? Εγώ έχω την R2A. Γίνετε αναβάθμιση από το σπίτι όπως το Κ-700?
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω αντιγραφή τις επαφές στην SIM και περνά μονο 7 νουμερα.Τι κάνω λάθος;
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Και το άλλο ΚΟΥΦΟ.Πέρνω την κάρτα SIM από το Τ610 με 120 νούμερα

και όταν την βάζω στο S700 διαβάζει μόνο τα 20.ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...