Jump to content

Dell streak


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα απο χθες κατοχος του κινητου κ εγω το πηρα καινουργιο,αναβαθμισα αμεσως σε φρογιο δοκιμασα πληκτρολογια εγω εβαλα το smart keyborad pro το οποιο εχει θεμα να μοιαζει σε htc κατι το οποιο με βολεψε γιατι τα htc δεν επαιζαν που βρηκα σε λινκ κ αυτα που ειχα ηταν πολυ μικρα.το κινητο ειναι τρομερο..εγω το δουλευω χωρις ακουστικο κ 2 μερες δεν με προβληματισε κ εννοειται σιγα σιγα βλεπω να πουλαω το λαπτοπ ειδικα αν βγει και κανα keyboard.....εχει ακουσει κανεις για αξεσουαρ ελλαδα κατι??παρηγγειλα απο ebay αλλα ως που να ρθουν να δουμε κ κατι εδω
Link to comment
Share on other sites

καλημερα απο χθες κατοχος του κινητου κ εγω το πηρα καινουργιο,αναβαθμισα αμεσως σε φρογιο δοκιμασα πληκτρολογια εγω εβαλα το smart keyborad pro το οποιο εχει θεμα να μοιαζει σε htc κατι το οποιο με βολεψε γιατι τα htc δεν επαιζαν που βρηκα σε λινκ κ αυτα που ειχα ηταν πολυ μικρα.το κινητο ειναι τρομερο..εγω το δουλευω χωρις ακουστικο κ 2 μερες δεν με προβληματισε κ εννοειται σιγα σιγα βλεπω να πουλαω το λαπτοπ ειδικα αν βγει και κανα keyboard.....εχει ακουσει κανεις για αξεσουαρ ελλαδα κατι??παρηγγειλα απο ebay αλλα ως που να ρθουν να δουμε κ κατι εδω

 

Καλώς ήρθες στην ομάδα με τα γκουμουτσόφωνα!

Είναι όντως δυνατό εργαλείο.

 

Τι παρήγγειλες από το ebay;

Σε ενδιαφέρει το αυθεντικό home dock της DELL;

Link to comment
Share on other sites

Τι παρήγγειλες από το ebay;

Σε ενδιαφέρει το αυθεντικό home dock της DELL;

 

Για πες, για πες...

Ωραίο θα ήταν να συνδέω το Streak στην 40αρα TV και να βλέπω Rally από το Woop.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήνομαι για το dock αλλά πολύ ακριβό ρε ****το...

παιδιά πως ανεβάζει κανείς φωτογραφίες?μόνο μέσω κάποιου image host?απευθείας εδώ δν γίνεται?

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά πως ανεβάζει κανείς φωτογραφίες?μόνο μέσω κάποιου image host?απευθείας εδώ δν γίνεται?

 

Απευθείας όχι από το PC σου όχι, μόνο link από το net.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

IMG_20110223_160219.jpg

IMG_20110223_161440.jpg

 

αυτές είναι από το Unpacking(τραβηγμένες με το Streak) όταν βρω το καλώδιο από το άλλο κινητό θα ποστάρω και τις φώτος με την μεμβράνη περασμένη.

Edited by thief
(επιδιόρθωση εικόνων)
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα, πόσο κοστίζει η οθόνη του; κατα λάθος την έσπασα...

 

Ρίξε μια ματιά στο ebay... δεν θα βρεις αλλού οικονομικότερες.

 

αυτές είναι από το Unpacking(τραβηγμένες με το Streak) όταν βρω το καλώδιο από το άλλο κινητό θα ποστάρω και τις φώτος με την μεμβράνη περασμένη.

 

Καλά-χρυσά τα invisible shields αλλά είμαι ενάντια σε ότι έχει να κάνει με λιπαντική κόλλα που πρέπει να περάσεις τη συσκευή. Μετά βγαίνει ανησυχητικά δύσκολα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πόσο κοστίζει η οθόνη του; κατα λάθος την έσπασα...

 

100 - 140 δολλάρια (+ μεταφορικά)

 

http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=LCD+Screen+for+dell+streak+-protector&_sacat=0&_odkw=LCD+Screen+for+dell+streak&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

Edited by freco
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

 

Σόρρυ δολάρια εννοούσα. Οπότε έρχεται το ίδιο.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

 

Καλά-χρυσά τα invisible shields αλλά είμαι ενάντια σε ότι έχει να κάνει με λιπαντική κόλλα που πρέπει να περάσεις τη συσκευή. Μετά βγαίνει ανησυχητικά δύσκολα.

 

Το μπουκαλάκι δεν είναι κόλλα, υγρό είναι για να ρίξεις στα δάχτυλα σου για να μην αφήσουν δαχτυλιές στην μεμβράνη και μετά ρίχνεις πάνω στην μεμβράνη για να μπορείς να την μετακινήσεις στην τοποθέτηση και για να γλιστράει η σπάτουλα καλύτερα όταν την περνάς από πάνω. Η διαδικασία είναι λίγο σαν τα φιμέ τζάμια στα αυτοκίνητα.

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το μπουκαλάκι δεν είναι κόλλα, υγρό είναι για να ρίξεις στα δάχτυλα σου για να μην αφήσουν δαχτυλιές στην μεμβράνη και μετά ρίχνεις πάνω στην μεμβράνη για να μπορείς να την μετακινήσεις στην τοποθέτηση και για να γλιστράει η σπάτουλα καλύτερα όταν την περνάς από πάνω. Η διαδικασία είναι λίγο σαν τα φιμέ τζάμια στα αυτοκίνητα.

 

I know. Υγρό είναι το οποίο όμως αν ξεραθεί γίνεται κόλλα. Όπως είπα... λιπαντική κόλλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

I know. Υγρό είναι το οποίο όμως αν ξεραθεί γίνεται κόλλα. Όπως είπα... λιπαντική κόλλα.

 

και γιατί δεν κολλάγαν τα χέρια μου μετά;:lol:

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και γιατί δεν κολλάγαν τα χέρια μου μετά;:lol:

 

Εσύ γιατι νομίζεις ότι όταν θελήσεις να βγάλεις τη ζελατίνα θα χρειαστείς να κρατάς τη συσκευή και με τα δυο σου πόδια και να τραβάς με τα δύο σου χέρια και πάλι θα νομίζεις ότι θα ξεκολλήσεις και την οθόνη μαζί;

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ δολάρια εννοούσα. Οπότε έρχεται το ίδιο.

 

ευχαριστώ πολύ...το θέμα είναι να βρω και κάποιον να μου την βάλει....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλοί που αλλάζουν οθόνες στα iPhone και είναι πολύ καλοί. Χρειάστηκε και άλλαξα και εγώ οθόνη σε iPhone, βρήκα πρόχειρα αυτόν http://www.pcexpress.gr/iPhone-Unlocking-and-Backup.html αλλά αν γράψεις στο Google αλλαγή οθόνης σε iPhone πρέπει να σου βγάλει πολλούς.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως αν πιάνουν τα χέρια σου να την άλλαζες μόνος σου. Οδηγίες υπάρχουν :-)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=961608&highlight=cousin

 

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

χθες με το που το σύνδεσα στο wifi μου έβγαλε "διαθέσιμη αναβάθμιση λογισμικου"

 

Μόλις πάτησα να κάνει update μου έβγαλε ότι δεν υπάρχουν ενημερώσεις.

 

Αυτό έχει συμβεί 2 φορές αυτές τις μέρες.

 

Λέτε να ετοιμαζεται καμία αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

χθες με το που το σύνδεσα στο wifi μου έβγαλε "διαθέσιμη αναβάθμιση λογισμικου"

 

Μόλις πάτησα να κάνει update μου έβγαλε ότι δεν υπάρχουν ενημερώσεις.

 

Αυτό έχει συμβεί 2 φορές αυτές τις μέρες.

 

Λέτε να ετοιμαζεται καμία αναβάθμιση;

 

+1

 

Κι εμένα το ίδιο. Είμαι στην official 318 με performance mod.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...