Jump to content

Dell streak


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

- Μηπως χρησιμοποιεις λαθος recovery? ... η σωστη ειναι η "recovery.stock.new.img", με μεγεθος 3018kb ....

- Για δες τι recovery χρησιμοποιεις;;

Για Downgrade από O2 2.1 (build 8105) σε O2 1.6 (build 4399) είναι το recovery αυτό που μου λες; εκεί κολλάω δεν μπορώ να κατέβω σε O2 1.6 (build 4399). Ευχαριστώ και πάλι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για Downgrade από O2 2.1 (build 8105) σε O2 1.6 (build 4399) είναι το recovery αυτό που μου λες; εκεί κολλάω δεν μπορώ να κατέβω σε O2 1.6 (build 4399). Ευχαριστώ και πάλι.

- Ακριβως ,για να κατεβεις απο Ο2_8105 ,πρεπει να χρησιμοποιησεις αυτη την recovery.

- Την εκτελεις με fastboot ,και μπαινεις κατευθειαν σε recovery mode ,δεν αφηνεις να επανεκκινησει η συσκευη γιατι ο μηχανισμος της 8105 την διαγραφει και φορτωνει την δικη της.

- Δηλαδη εκτελεις την recovery.stock.new.img και οπως εισαι σε command line ,πληκτρολογεις : fastboot -i 0x413c reboot , κρατας πατημενα μαζι τα πληκτρα της εντασης και πατας enter για να εκτελεστει η παραπανω εντολη, ... δεν αφηνεις τα πληκτρα μεχρι να μπεις σε recovery mode. Απο την recovery ,πατας την δευτερη επιλογη και περιμενεις την εγκατασταση της ROM.

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Πως γινεται να μην εχεις προβλημα στο orientation, αφου και ο ιδιος ο Steve το αναφερει ως θεμα στο change log .... :confused: ... και να ειναι και καλυτερο απο των επισημων;; !! ... περιεργο .

- Τωρα για το σημα ,ουτε κι εγω ειχα προβλημα οσο ηταν το network up ,... το προβλημα ηταν οτι εχανε το δικτυο σε ασχετο χρονο και πιθανολογω οτι ηταν οταν αλλαζε κεραια ή οταν αλλαζε mode ??? ... στο σημειο που βρισκομαι γινονται συχνες εναλλαγες στο mode , H,G,E .... με ενα reboot επανερχοταν.

- Την ανοιχτη ακροαση την δοκιμασες και δουλευει κανονικα;; ...

- Την λειτουργουσα με default stage UI ,... μηπως δημιουργουσε το προβλημα αυτο;;

- Η 1.1.1 εχω την εντυπωση απο το λιγο που την δοκιμασα ,οτι ηταν πιο σταθερη.

 

- Η συσκευη μου ειναι ξεκλειδωτη ,δεν χρησιμοποιω rebel ....

Καλησπέρα και συγγνώμη για την καθυστέρηση στην απάντηση,

 

- με το orientation όντως δεν έχω θέμα. Ο Steve μιλά για πιθανά θέματα, αλλά όλα είναι υποκειμενικά. Πιο συγκεκριμένα:

Όταν δεν ακολουθήσει άμεσα την κίνηση μου, με μια μικρή κίνηση επανορθώνεται. Δεν θεωρώ ότι αυτό είναι πρόβλημα. Ελάχιστες φορές έχει κολλήσει πραγματικά, οπότε στα settings με ένα unceck της επιλογής και check ξανά, διορθώθηκε. Στην official τα πράγματα δεν ήταν καλύτερα.

- Στην περιοχή που μένω το σήμα της Voda είναι χάλια. Οπότε η συσκευή χάνει την λήψη συχνά εντός σπιτιού. Με την μετακίνηση σε άλλα σημεία είναι όλα οκ. Αυτό το θέμα το έχω με όλες μου τις συσκευές. Κατά την διάρκεια της ημέρας δεν έχω παρατηρήσει πρόβλημα. Όταν ενεργοποιώ data, είναι σταθερά "H" κατά κανόνα. Οφείλω να πω όμως, επειδή η σύνδεση είναι εταιρική ενεργοποιώ data μόνο όταν είναι απαραίτητο.

- Για την ανοιχτή ακρόαση δεν μπορώ να σου δώσω πληροφορίες, καθώς δεν την χρησιμοποιώ.

- Το Stage δεν μου δημιούργησε μέχρι τώρα θέμα και δεν νομίζω ότι είναι υπεύθυνο για τα πιθανά θέματα που αναφέρεις.

- Γενικά με την 1.2 είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Δεν πάω ακόμα στην 1.3, επειδή περιμένω την official. Δυστυχώς μέχρι σήμερα δεν έχει γίνει κάτι, οπότε αναμένουμε τις εξελίξεις.

 

Χαιρετισμούς,

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

- Ακριβως ,για να κατεβεις απο Ο2_8105 ,πρεπει να χρησιμοποιησεις αυτη την recovery.

- Την εκτελεις με fastboot ,και μπαινεις κατευθειαν σε recovery mode ,δεν αφηνεις να επανεκκινησει η συσκευη γιατι ο μηχανισμος της 8105 την διαγραφει και φορτωνει την δικη της.

- Δηλαδη εκτελεις την recovery.stock.new.img και οπως εισαι σε command line ,πληκτρολογεις : fastboot -i 0x413c reboot , κρατας πατημενα μαζι τα πληκτρα της εντασης και πατας enter για να εκτελεστει η παραπανω εντολη, ... δεν αφηνεις τα πληκτρα μεχρι να μπεις σε recovery mode. Απο την recovery ,πατας την δευτερη επιλογη και περιμενεις την εγκατασταση της ROM.

ευχαριστώ και πάλι το δοκιμάζω ξανά το βράδυ και σου λέω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βγήκε αυτό: http://mobileupdate.dell.com/?version=GAUSB1A110100

έχω unlocked UK να το βάλω ή να περιμένω να βάλω το επίσημο ΟΤΑ?

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

- Βουρρρρρ στον πατσα. .... κατεβαίνει τώρα από τον browser της συσκευής ... 149mb

 

- http://mobileupdate.dell.com/PackageProductionLocations/Streak_309_11548_00.pkg - αμερικανικη εκδοση - baseband GAUSB1A130900-US

 

 

-- EDIT --

- .... αλλα μαλλον δεν δουλευει με το 111100-EU baseband (post #64),... ποσο μαλλον για τα αλλα ,απο την Ο2 !! ... :O

- O Stephen Hyde εκανε ενα modification ,αλλα δεν θα το ρισκαρω .... δεν εμειναν πολλες ,την αλλη εβδομαδα ειναι η σειρα μας, ... θελω καθαρη εγκατασταση ,βεβαιως αν βρουν το κλειδι και μπορει να εγκατασταθει ακεραιη η official .... i'll try it .

 

-- EDIT2 --

- Ειναι αμερικανικη version :( ... και κατεβαζα τα αρχεια του Steve για να δοκιμασω ... :X ...

- baseband GAUSB1A130900-US ... δεν θα παρω :ninja:

Edited by hitech
- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Βουρρρρρ στον πατσα. .... κατεβαίνει τώρα από τον browser της συσκευής ... 149mb :D:)

 

- http://mobileupdate.dell.com/PackageProductionLocations/Streak_309_11548_00.pkg

 

Σε 2.2 v1.1 μπορώ να το περάσω και πως ?

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ και πάλι το δοκιμάζω ξανά το βράδυ και σου λέω

 

εξακολουθώ και έχω πρόβλημα με το downgrade κάνει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα περνάω το recovery κανονικά ξεκινάει το update από την sd κάνει το 1ο restart συνεχίζει την εγκατάσταση τελειώνει εμφανίζει το performing factory μετά το μήνυμα restart και μετά σβήνει το dell και αυτό ήταν δεν ανάβει καθόλου ούτε αν βγάλω ακόμα και την μπαταρία ο μονός τρόπος επαναφοράς είναι από το QDLTool

 

- Ακριβως ,για να κατεβεις απο Ο2_8105 ,πρεπει να χρησιμοποιησεις αυτη την recovery.

- Την εκτελεις με fastboot ,και μπαινεις κατευθειαν σε recovery mode ,δεν αφηνεις να επανεκκινησει η συσκευη γιατι ο μηχανισμος της 8105 την διαγραφει και φορτωνει την δικη της.

- Δηλαδη εκτελεις την recovery.stock.new.img και οπως εισαι σε command line ,πληκτρολογεις : fastboot -i 0x413c reboot , κρατας πατημενα μαζι τα πληκτρα της εντασης και πατας enter για να εκτελεστει η παραπανω εντολη, ... δεν αφηνεις τα πληκτρα μεχρι να μπεις σε recovery mode. Απο την recovery ,πατας την δευτερη επιλογη και περιμενεις την εγκατασταση της ROM.

 

εξακολουθώ και έχω πρόβλημα με το downgrade κάνει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα περνάω το recovery κανονικά ξεκινάει το update από την sd κάνει το 1ο restart συνεχίζει την εγκατάσταση τελειώνει εμφανίζει το performing factory μετά το μήνυμα restart και μετά σβήνει το dell και αυτό ήταν δεν ανάβει καθόλου ούτε αν βγάλω ακόμα και την μπαταρία ο μονός τρόπος επαναφοράς είναι από το QDLTool

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να προσθέσεις ή να διορθώσεις κάτι.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

εξακολουθώ και έχω πρόβλημα με το downgrade κάνει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα περνάω το recovery κανονικά ξεκινάει το update από την sd κάνει το 1ο restart συνεχίζει την εγκατάσταση τελειώνει εμφανίζει το performing factory μετά το μήνυμα restart και μετά σβήνει το dell και αυτό ήταν δεν ανάβει καθόλου ούτε αν βγάλω ακόμα και την μπαταρία ο μονός τρόπος επαναφοράς είναι από το QDLTool

- ... δεν ξερω τι να σου πω ... καποιο προβλημα στο booting?? .. οπως το αναλυεις κατι τετοιο μοιαζει, κανονικα μετα την εγκατασταση του firmware εμφανιζει λευκη οθονη ,κανει factory data reset και επανεκκινει , ... εσενα οπως το περιγραφεις μετα το ρισετ ,δεν επανεκκινει αλλα σβηνει; .. να υποθεσω προβληματικο αρχειο update.pkg? ... μιλαμε για το "104_4399_21", 90797kb ... εσενα ποσο μεγεθος ειναι το αρχειο; ... υποθεσεις κανω για τα ευκολα ... :confused:

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- ... δεν ξερω τι να σου πω ... καποιο προβλημα στο booting?? .. οπως το αναλυεις κατι τετοιο μοιαζει, κανονικα μετα την εγκατασταση του firmware εμφανιζει λευκη οθονη ,κανει factory data reset και επανεκκινει , ... εσενα οπως το περιγραφεις μετα το ρισετ ,δεν επανεκκινει αλλα σβηνει; .. να υποθεσω προβληματικο αρχειο update.pkg? ... μιλαμε για το "104_4399_21", 90797kb ... εσενα ποσο μεγεθος ειναι το αρχειο; ... υποθεσεις κανω για τα ευκολα ... :confused:

 

Ναι αυτό είναι και έχει αυτό το μέγεθος το έχω ξανακατεβάσει αλλά πάλι τα ίδια. Μήπως έχω άλλη BaseBand? έχει να κάνει και με αυτό? εχω GAUSB1A120621-EU

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια, σημερα το πρωι παρελαβα το Streak απο multirama Ηρακλειου Κρητης ( 650euro με 12 ατοκες ). Ειχα δεδομενο οτι θα εχει Ελληνικα αλλα δεν εχει!!! Μπορω να κανω κατι η την πατησα!!! Τα αγγλικα μου ειναι χαλια και δεν καταλαβαινω τιποτα!!!

 

λοιπόν η τελευταία έκδοση 1.4.1 εκτός από ότι είναι τέλεια την δοκίμασα χθες το βραδύ έχει και πλήρες ελληνικό μενού να επιλέξεις. camera και video που δοκίμασα τέλεια επίσης

 

http://android.modaco.com/content/dell-streak-streak-modaco-com/322298/streakdroid-froyo-v1-4-1-announcement-thread/

Link to comment
Share on other sites

- OK, η Κυριακη αυτη ηταν σημαδιακη!!! ...σπανια βλεπουμε τετοια εποχη ,τοσο ομορφη Κυριακη ... θα ελεγε καποιος χωρις να εχει και αδικο ... ο καιρος τρελλαθηκε :rolleyes: ...

- Πλεον ειναι γεγονος για μενα .. :D :)

 

http://img193.imageshack.us/img193/6821/cimg8293copy.jpg

 

- Απλα και ησυχα!! ... αθορυβα θα ελεγα ... οσοι εχετε unlocked devices με το baseband να καταληγει σε GAUSB1A1....00, δεν εχετε παρα να ανοιξετε τον παρακατω συνδεσμο απο τον browser της συσκευης.

 

http://mobileupdate.dell.com/PackageProductionLocations/Streak_309_0_00.pkg

 

- Μολις τελειωσει το download θα ανοιξει αυτοματα ενα popup που θα σας ζηταει να κανετε update .... so easy !!! ,so simple :)

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Από χθές το βράδυ είμαι και εγώ αναβαθμισμένος επιτέλους...έχω unlocked που λήγει σε 00 οπότε δεν είχα πρόβλημα. Πραγματικά άλλο κινητό...όλα πιο γρήγορα πιο ωραία...το stage είναι πολύ ωραίο αλλά μόνο για portrait μορφή...αλλιώς χάνεις πολύ χώρο..

το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι μερικές φορές είναι λίγο slagish το κινητό....

Α και δεν έχω βρει αν η κάμερα τραβάει σε 720p

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

- Μου αρεσει η μπαρα ειδοποιησεων με τα αλλαγμενα εικονιδια και τους χρωματισμους τους.

- Θα δειξει στην πορεια τι απιδια πιανει ,... το orientation παραμενει να μην ειναι αμεσο ... δειχνει να ζοριζεται, αλλα τελος παντων!! :mad:

- Μετα το update ηταν ολα εκει ,.. το μονο που σεταρισα ηταν το gmail ...

 

- Τωρα παμε γι' αλλα ...

 

- ..... Gingerbread ... και ξερο ψωμι!!! :lol: :rolleyes:

 

- EDIT -

- Εχει πλεον ενα σκασμο γλωσσες και φυσικα ελληνικο locale για οσους θελουν ελληνικο interface στα μενου :)

- Εχει ενα σκασμο γλωσσες πληκτρολογιου ... εκτος των ελληνικων :mad:

- Στο swype, τα πραγματα ειναι λιτα .... :O

Edited by hitech
- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου κάνει κάτι κολλήματα....πχ τώρα έκλεισα το wifi και έμεινε εκεί κολλημένο στο closing και δεν μπορούσα να το ξανανοίξω..επίσης όταν το χά συνδεμένο στον υπολογιστή κόλλαγε τρέλα δεν μπορούσα να κάνω τίποτα...
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου κάνει κάτι κολλήματα....πχ τώρα έκλεισα το wifi και έμεινε εκεί κολλημένο στο closing και δεν μπορούσα να το ξανανοίξω..επίσης όταν το χά συνδεμένο στον υπολογιστή κόλλαγε τρέλα δεν μπορούσα να κάνω τίποτα...

- Τωρα που το ξαναειδα ,το orientation δουλευει καλα ... :confused:

- Ποιο αρχειο χρησιμοποιησες για το upgrade? ... καποιοι ειχαν τετοια προβληματα με το πρωτο αρχειο που κυκλοφορησε προχθες : Streak_309_11548_00.pkg ... το οποιο ειχε κανει εκτελεσιμο απο fastboot ο Steve .

- Αυτο που ποσταρω εγω ειναι το νεο που κυκλοφορησε χθες και το οποιο μολις κατεβει κανει μονο του update ..

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Αυτό χρησιμοποίησα...

http://mobileupdate.dell.com/PackageProductionLocations/Streak_309_0_00.pkg

 

και ένα άλλο θέμα που έχω είναι ότι ενώ όλα επανήλθαν κανονικά αμέσως εκτός των επαφών μου...μου εμφανίστηκαν ως επαφές οι επαφές μου στο mail και δεν μπορώ να βρω τις κανονικές επαφές....

Edited by psail
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτό χρησιμοποίησα...

http://mobileupdate.dell.com/PackageProductionLocations/Streak_309_0_00.pkg

 

και ένα άλλο θέμα που έχω είναι ότι ενώ όλα επανήλθαν κανονικά αμέσως εκτός των επαφών μου...μου εμφανίστηκαν ως επαφές οι επαφές μου στο mail και δεν μπορώ να βρω τις κανονικές επαφές....

- Εκανε κατι FC στον browser κι εμενα και εκανα factory data reset απο recovery ,ομως ειχα ξεχασει τσεκαρισμενο στο account & settings το background data και μου επανεφερε (αν ειναι δυνατον) ολες τις εφαρμογες και το wallpaper που ειχα ,απο τοτε που ειχα εγκαταστησει την 2.2 1.2.0 του Steve :blink: ... ομως το gmail κολλησε και δεν συγχρονιζε τις επαφες ... :mad:

- Οποτε εκανα και δευτερο factory data reset απο recovery με αμαρκαριστα τα παραπανω και ρυθμισα απο την αρχη gmail ,εφαρμογες ... και τωρα φαινεται να πηγαινει καλα !! :rolleyes:

- ... ειναι πολυ πιθανο να δημιουργηθει conflict με τις εγκαταστασεις και ρυθμισεις που ειδη υπαρχουν απο το παλαιοτερο firmware .. οπως και με την επαναφορα δεδομενων απο αλλο firmware !! Γι' αυτο καλο ειναι μετα το update να γινεται factory data reset ,μπαινοντας στην recovery (1η επιλογη).

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

ναι και μένα είχε τα πάντα από πριν ακόμα και το wallpaper, ακόμα ένα αρνητικό είναι ότι όταν μπαίνω στις εφαρμογές κολλάει πάρα πολύ το scrolling...χρησιμοποιώ το adw launcher, μήπως φταίει αυτό?
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

ναι και μένα είχε τα πάντα από πριν ακόμα και το wallpaper, ακόμα ένα αρνητικό είναι ότι όταν μπαίνω στις εφαρμογές κολλάει πάρα πολύ το scrolling...χρησιμοποιώ το adw launcher, μήπως φταίει αυτό?

- Κανε factory reset απο recovery και ρυθμισε τα παντα απ' την αρχη ,για να εισαι σιγουρος ... αλλιως ολα μπορει να παιζουν :(

- Ο adw ηταν πολυ απαλος και γρηγορος launcher ,οταν τον ειχα δοκιμασει στην 1.2.0 του Steve .. περιεργο μου φαινεται που λες οτι κολλαει !! ... κανε reset και φτου κι απ' την αρχη ....

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Έκανα reset, και ανακάλυψα και άλλες λεπτομέρειες όπως ότι έχει ελληνικά μενού πλέον.

το θέμα είναι ότι οι επαφές μου είναι εξαφανισμένες...επίσης δίνει το tune in που το είχα ήδη αλλά είναι πολύ καλό πρόγραμμα για ράδιο.

το copilot το οποίο φαίνεται καλό με ελληνική φωνητική καθοδήγηση αλλά είναι 30ημερών δοκιμαστικό οπότε μάλλον θα παραμείνω στα google maps που δεν με έχουν απογοητεύσει μέχρι στιγμής.

Πολύ καλό ότι δίνει Swype και quickoffice δωρεάν...

 

Πάντως οι επαφές μου εξαφανίστηκαν...τώρα που θα ξαναβάλω τις εφαρμογές θα δώ τι γίνεται και με τα κολλήματα...

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας είναι εύκολο να ανεβάσετε κανένα Score από το Quadrant benchmark να δούμε τι βγάζει το Streak με 2.2??

Ευχαριστώ.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας είναι εύκολο να ανεβάσετε κανένα Score από το Quadrant benchmark να δούμε τι βγάζει το Streak με 2.2??

Ευχαριστώ.

 

843 είναι το αποτέλεσμα κάτω από galaxy s και πάνω από nexus....

εγώ δεν μπορώ να καταλάβω,έκανα ρεστορε τις εφαρμογές αλλά όταν πχ εγκατέστησα πάλι το angry bird με έβγαλε από την αρχή...

και το άλλο πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να εγκαταστήσω το dell sync by nero το κατεβάζω αλλά όταν πάω να το εγκαταστήσω μου λέει cannot find input file...:(

Επίσης μένω με stage προς το παρόν γιατί το adw συνεχίζει να μου κολλάει....

Edited by psail
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε αλλα επειδη ειμαι νεος στο Android, θα περιμενω να κανω το επίσημο-αυτοματο update απο την συσκευη 1.6 σε 2.2 ( οταν ερθει, γιατι ακομα δεν μου το κανει ) για να μην κανω κανα λαθως!!! ( πιστευω θα εχει την επιλογη ελληνικου μενου!!! ) Δεν ξερω να κανω κατι αλλο.

 

( Η απαντηση στον AMTECH απο χθες )

Edited by aris206xs
iPhone 11
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς πως ανοίγει το 3G πλέον?έχω μπερδευτεί..ωραία η καινούργια μπάρα δεν λέω αλλά ήταν πολύ βολικό πριν που πάταγες πάνω στο σήμα και είχες όλες τις επιλογές,τώρα πρέπει να το γεμίσουμε widget... για τον φίλο που ρώταγε για τα ελληνικά ναι πλέον έχει πλήρες μενού στα ελληνικά,τα πάντα,μόνο στα 2 προ εγκατεστημένα πληκτρολόγια δεν είδα ελληνικά αλλά αυτό λύνεται με κάποιο άλλο στο market...
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...