Jump to content

Samsung SGH-E600


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος satrianios (12 Αύγ. 2004 , 17:55)

 

Επιτέλους το αγόρασα! Είδα και έπαθα βέβαια αφού δεν το είχε κανείς. Όλοι έλλειψη στις αποθήκες τους. Η vodafone σταμάτησε να το πουλάει, στη θέση του έβαλε τώρα το Ε310...

Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Πόσο να το φορτίσω την πρώτη φορά?Να το φορτίσω αμέσως πρίν να το χρησιμοποιήσω κι ας έχει φορτισμένη μπαταρία? Στον Γερμανό που το πήρα μούπαν 7 ώρες. Ο κατασκευαστής λεεί στο εγχειρίδιο πρίν την πρώτη χρήση να το φορτίσω. Επίσης αναφέρει πως όταν η μπαταρία είναι άδεια χρειάζονται 200 λεπτά. Δηλ. εμένα που είχε ήδη μπαταρία τι θα κάνω? Τι προτείνετε? Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!!

 

Eγώ συνήθως εξαντλώ αρχικά την μπαταρία και μετά της κάνω μιά δυνατή φόρτιση μιά σχεδόν νύχτα....Μετά και για τις επόμενες δύο τρείς φορτίσεις φροντίζω να την εξαντλώ τελείως και να την επαναφορτίζω από την αρχή για μερικές ώρες.... :rolleyes:

 

Φυσικά πρόκειται για δική μου πρακτική που μπορέι να αντίκειται στην εξ αντικειμένου σωστή ή υποδεικνυόμενη από όλους τους κατασκευαστές.... :whistle:

 

Πάντως μεγιά σου και καλές κλήσεις.... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 218
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ και πάλι..

βασικά δεν με ενδιαφέρουν τόσο πολύ οι δυνατότητες και θα ήθελα ένα clamshell.οπότε μάλλον για το E600 θα πάω.

thanx και πάλι..

Link to comment
Share on other sites

Loipon parathrhsa kati akomh. Otan to kinto fortizei, h ekswterikh kai eswterikh othonh menei anamenh mexri na to bgalw apthn priza. Ayto den einai ligo blakwdes? Mhpws brikate kapoion tropo na thn apenergopoieite? An nai, perimenw apopseis...
Link to comment
Share on other sites

κάτι ακόμα: πόσο εύκολη είναι η μεταφορά των μηνυμάτων από το κινητό στον η/υ? είναι καλό το easy gprs σε αυτόν τον τομέα?

 

χίλια ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

kalhspera

parakloloutho edo kai kairo to site ayto sxetika me apopseis diaforvn kinhtvn.

pistevo oti oloi eseis eiste oi katallhloi na proteinete kati sthn dikia mou periptosh.(ennov aytoi poy exete dokimasei thlefona)

loipon endiaferomai na agoraso ena kainourgio thlefono se antikatastash tou sony-ericsson t610 kai epithimo ta katothi....

samsung p510

samsung e310

samsung e600

motorolla v600

motorolla v525

 

den xero ti na epilexo. dialexa ayto to forum giati ithela to e600 , alla me ayta pou akousa allaxa gnomh kai eimai metaxy tvn motorolla kai tou p510 h toy e310.

 

please help!!!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emm_stra (16 Αύγ. 2004 , 16:15)

 

kalhspera

parakloloutho edo kai kairo to site ayto sxetika me apopseis diaforvn kinhtvn.

pistevo oti oloi eseis eiste oi katallhloi na proteinete kati sthn dikia mou periptosh.(ennov aytoi poy exete dokimasei thlefona)

loipon endiaferomai na agoraso ena kainourgio thlefono se antikatastash tou sony-ericsson t610 kai epithimo ta katothi....

samsung p510

samsung e310

samsung e600

motorolla v600

motorolla v525

 

den xero ti na epilexo. dialexa ayto to forum giati ithela to e600 , alla me ayta pou akousa allaxa gnomh kai eimai metaxy tvn motorolla kai tou p510 h toy e310.

 

please help!!!!!

 

Φίλε/η μου, μπορείς να παρακολουθήσεις τα thread των τηλεφώνων που επιθυμείς και να βγάλεις μιά δικιά σου γνώμη και απόφαση...Το επίπεδο των τηλεφώνων που εκθέτεις είναι περίπου ίδιο, οπότε φαντάζομαι ο τελικός λόγος για την απόφασή σου πρέπει να είναι αυτό που σου αρέσει περισσότερο.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε satrianios σε ευχαριστώ για τα ringtones.... :)

 

Aπομένει η αγορά του καλωδίου για να τα περάσω στο τηλέφωνο.... :whistle:

 

Αν θέλεις πες μου ποιό καλώδιο χρησιμοποιείς και από πού το πήρες...Φαντάζομαι ότι είναι αυτό για Ε-700 και τελικά κάνει και για το Ε-600.... :o

Link to comment
Share on other sites

eyxaristo gia thn apanthsh chris-k.alla gia to e310 den yparxei thread.

gia ola ta alla exo mperdeytei.

den yparxei kati sygkentrotiko gai ta + kai - tou kathenos.

thanx anyway!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emm_stra (16 Αύγ. 2004 , 18:58)

 

eyxaristo gia thn apanthsh chris-k.alla gia to e310 den yparxei thread.

gia ola ta alla exo mperdeytei.

den yparxei kati sygkentrotiko gai ta + kai - tou kathenos.

thanx anyway!

 

καταρχην μια παρατηρηση το p510 μαλλον δε θα ερθει απο Ελλαδα

 

λοιπονεγω στην κατοχη μου ειχα πρωτα το Ε710 και μετα το εδωσα για να παρω το V600 (αλλα εχω δουλεψει και το v525) οποτε προτεινω τα παρακατω συμφωνα παντα με τη σικη μου προσωπικη γνωμη:

 

τα samsung που αναφερεις εχουν σιγουρα χειροτεροτερες οθονες (απο θεμα αναλυσης και ευκρινιας) και κλειδωμενες υπερυθρες (για bluetooth δε το συζηταω καν). οποτε σε αυτα τουλαχιστο ιστερουν σε σχεση με τα motorola

 

απ την αλλη ομως τα motorola ειναι χειροτερα στον τομεα φορητοτητα (πιο βαρια και μεγαλα). τωρα απο ποιοτητα φωτογραφιας σε σχεση με τα samsung ειναι χαλια...

 

φυσικα η καλυτερη λυση για να διαλεξεις ενα κινητο ειναι τι πραγματικα θελεις εσυ απο το κινητο!! αν θες ενα μικρουλι κινητο με σχετικα καλη φωτογραφικη αλλα και κλειδωμενες υπερυθρες τοτε σιγουρα παρε ενα απο τα samsung και κατα τι γνωμη μου το Ε600. αν ομως δε σε ενδιαφερουν οι φωτογραφιες και θελεις ενα αξιοπιστο, στοιβαρο και σχετικα ΜΕΓΑΛΟ κινητο αλλα με bluetooth τοτε η επιλοπη ειναι motorola (οποια παντως κι αν ειναι η επιλογη σου ΜΑΚΡΙΑ απο Vodafone Live!!!)

 

ελπιζω να βοηθησα.... Σκεψου το

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (16 Αύγ. 2004 , 18:21)

 

Φίλε satrianios σε ευχαριστώ για τα ringtones.... :)

 

Aπομένει η αγορά του καλωδίου για να τα περάσω στο τηλέφωνο.... :whistle:

 

Αν θέλεις πες μου ποιό καλώδιο χρησιμοποιείς και από πού το πήρες...Φαντάζομαι ότι είναι αυτό για Ε-700 και τελικά κάνει και για το Ε-600.... :o

 

Βασικά χρησιμοποιώ το καλώδιο του S300 :rolleyes: .΄Κανένα πρόβλημα, όλα μια χαρά. Για προγραμμα χρησιμοποιώ το easy GPRS. Η βλακεία είναι οτι δεν μπορώ να μεταφέρω στο pc μου τα videos παρά μόνο τις φωτογραφίες :mad: σαυτό βέβαια φταίει το software. Στον Γερμανό που ρώτησα έχουν καλώδιο για SAMSUNG(γνήσιο) μαζί με το software.Μου είπαν οτι κάνει και για το e600.Η τιμή του? Γύρω στα 48-50 ευρώ :whistle: . Η vodafone απτην άλλη έχει ιμιτασιόν για samsung μαζί με software 27,80 ευρώ. Για πήγαινε ρίξε μια ματιά εκεί...Εκτός βέβαια αν έχεις ήδη απο το e700. Μου παν πάντος ότι όταν το βίζμα του καλώδιου κάνει στο κινητό σου (και είναι για samsung)τότε κάνει σε όλα τα μοντελα. Αυτά :cool:

Το πρόβλημα το δικό μου αυτή τη στιγμή είναι οτι δεν βρίσκω θήκη... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος satrianios (17 Αύγ. 2004 , 18:06)

 

Βασικά χρησιμοποιώ το καλώδιο του S300 :rolleyes: .΄Κανένα πρόβλημα, όλα μια χαρά. Για προγραμμα χρησιμοποιώ το easy GPRS. Η βλακεία είναι οτι δεν μπορώ να μεταφέρω στο pc μου τα videos παρά μόνο τις φωτογραφίες :mad: σαυτό βέβαια φταίει το software. Στον Γερμανό που ρώτησα έχουν καλώδιο για SAMSUNG(γνήσιο) μαζί με το software.Μου είπαν οτι κάνει και για το e600.Η τιμή του? Γύρω στα 48-50 ευρώ :whistle: . Η vodafone απτην άλλη έχει ιμιτασιόν για samsung μαζί με software 27,80 ευρώ. Για πήγαινε ρίξε μια ματιά εκεί...Εκτός βέβαια αν έχεις ήδη απο το e700. Μου παν πάντος ότι όταν το βίζμα του καλώδιου κάνει στο κινητό σου (και είναι για samsung)τότε κάνει σε όλα τα μοντελα. Αυτά :cool:

Το πρόβλημα το δικό μου αυτή τη στιγμή είναι οτι δεν βρίσκω θήκη... :cry:

 

Eνημερωτικότατος....Ευχαριστώ... :)

 

Αύριο θα εκδράμω και θα ενημερώσω πάραυτα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lordelesar (16 Αύγ. 2004 , 15:59)

 

κάτι ακόμα: πόσο εύκολη είναι η μεταφορά των μηνυμάτων από το κινητό στον η/υ? είναι καλό το easy gprs σε αυτόν τον τομέα?

 

χίλια ευχαριστώ..

 

Είναι πολύ εύκολη. Το μόνο κακό είναι οτι το easy GPRS δεν κάνει μεταφορά των videos στον υπολογιστή...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος satrianios (10 Αύγ. 2004 , 18:46)

 

Δεν κάνει τπτ.Άλλωστε και γω ετοιμάζομαι να πάρω το E600 αρα αν χρειαστω κάτι πιστεύω οτι μπορώ να βασιστώ σε σας ;) :p Όσο για τα free ringtones δεν εχω βρεί ακόμη site κι αυτό γιατί δεν περιλαμβάνει κανείς την Ελλάδα ανάμεσα στις χώρες που μπορούν να κατεβάσουν και εχουν σπάσει τα νεύρα μου :mad: :mad: . Ειδικά ringtones με δόνηση...

Στο ελληνικό site της samsung fun club έκανες register?http://gr.samsungmobile.com/index.jsp

Θα χρειαστεί μόνο να τους δώσεις τον κωδικό της συσκευής σου(για απόδειξη οτι αγόρασες το κινητό τους). Εγω δεν τοχω πάρει ακόμη άρα...

Βρήκα και αυτη την ULR όπου και κει χρειάζεται να κάνεις register: http://www.zedge.no/?side=phones&id2=-1&id=184&b=0

 

Αυτός ο Zedge αποδείχθηκε αρκετά καλός. Ηδη κατέβασα κανα δυο java μέσω wap(κάνεις register δώρεαν και μετά διαλέγεις απο την συλλογή του οτι θες και τα κρατάς σε ενα καλάθι περιπου όπως στο site της samsung) :D .Επίσης μπορείς να διαλέξεις κινούμενα gifs(screensavers),wallpapers και να τα κατεβάσεις απευθείας στο pc σου χωρίς περιττές χρεώσεις μέσω wap κλπ. Μετά με το καλώδιο και το easy GPRS τα περνάς στο κινητό σου ;)
Link to comment
Share on other sites

kalhspera

eyxaristo olous gia tis mexri stigmhs apanthseis sas.

yparxei kapoios poy xerei gia to samsung e310?

den yparxei paroysiash pouthena.....

an kapoios to exei as mas pei...!!!

 

thanx!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emm_stra (18 Αύγ. 2004 , 10:47)

 

kalhspera

eyxaristo olous gia tis mexri stigmhs apanthseis sas.

yparxei kapoios poy xerei gia to samsung e310?

den yparxei paroysiash pouthena.....

an kapoios to exei as mas pei...!!!

 

thanx!

 

To samsung e310 το προωθεί τώρα η Vodafone αντί του e600. Κάποια διαφορά που έχω διακρίνει είναι στους πολυφωνικούς ήχους, παίζει 40 αντι για 64 που παίζει το e600. Νομίζω εχει και λιγότερη μνήμη. Πάντος πάνω κάτω έχει σχεδόν τις ίδιες δυνατότητες:

a)2 οθόνες TFT 65.536 χρωμάτων(εσωτερική εξωτερική),

b)ενσωματωμένη ψηφιακή μηχανή(640Χ480),

c)δυνατότητα λήψης & αναπαραγωγής video ,

d)ήχοι κλήσης με 40 πολυφωνικούς τόνους,

e)αναγνώριση κλήσης με φωτογραφία καλούντος,

f)εφαρμογες java...

κάποια links:

http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=mobilePhoneDetails&pid=prod1610002&tid=

 

http://www.mobiles.co.uk/sim-free-samsung-e310.html

 

http://www.unbeatablemobiles.co.uk/samsung-e310.htm

 

Πατώντας εδω πας στην σελίδα της ΟΤΕΝΕΤ όπυ προσφέρει δωρεάν μετάφραση σελίδων απο όλες πρός όλες τισ γλώσσες: http://trans.otenet.gr/systran/box

 

Εκεί δώσε αυτή την σελίδα για μετάφραση, όπου αφορά το review του e310(είναι στα ρωσσικά, δώσε να στα μεταφράσει στα αγγλικά ;) ) : http://www.mobile-review.com/phonemodels/samsung/samsung-e310.shtml

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν καταφέρεις να δείς την μετάραση της σελίδας Σου την παραθέτω μεταφρασμένη όπως την έκανε σε μένα ;)

Ε310

The first apparatus of company with external TFT- screen reflecting 65000 colors, in many respects is similar to the model Of eya00. The model Of eey0 is the operator version Of ee00.

 

Class: image

Position in the rule - above Samsung E100, is equal Yee00

Competing apparatuses: Motorola v300

Legend - description on the basis of the official information

 

 

General

Model is April of 2004, the beginning of sales August of 2004

GSM900/1800

Storage battery Li- ion 800 dipped

Operating time in the standby mode to 150 hours, in the regime of conversation to 3.5 hours

Two displays, internal displays graphic, with the permission of y28khy'0 of points, 65000 tsvetov(.TFT), external displays have a permission of 9'kh'ya of point, reflect to 65000 tsvetov(.TFT). On the internal display is placed to 4 lines of text, plus to 3 official lines.

The built-in camera, VGA permission, different effects which possible applied to the photographs, record MJPEG of the rollers

Sizes of 8e.shchkhya'.shchkh22 mm

Weight of 85 grams

Memory

The memory of the telephone book to 2000 numbers, to one name possible wrote down to 5 numbers and the address of the electronic mail

To 5 groups of the subscribers

To 20 SMS communications in the memory of the telephone

Memory to the latter of 10 passed, 10 taken and 10 made bells with the indication of date and time

 

 

Bell, the collection of the number

Vibrozvonok

the 40- tone polyphony

4 tones even 37 melodies of bell, the possibility of designing of its melodii(do 2), the possibility of load from the computer to 3 new melodies.

Rapid collection to 8 numbers

Timer is minute

It autod-telephone

Three codecs, HR, FR and EFR, AMR

 

 

SMS

Support Nokia Smart Messaging

EMS

Sending and obtaining the tones of bell and animirovannykh images

Sending SMS of communications to several addressees simultaneously

Predicative text entry T9

Templates of the communications

 

 

Communication possibilities

WAP 1.2.1

the IR- port

GPRS (4+2)

MMS

 

 

Organayzer and the additional functions

Java

5 colored animirovannykh headpieces of the screen

Hours, budil'nik(odnokratnyy, repeated, weekly), universal time

Organayzer, the list of the matters, synchronization with PK

Calculator, converter, the timer of reverse counting, the stopwatch

Games

 

Στη Ρωσσική σελίδα έχει και Photo's. Πιστεύω να σε κατατόπισα πληρως :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους....

εχω να καταγγειλω μια αναρμοστη συμπεριφορα του Ε600!! χιχιχιιι.... :D :whistle:

Τελευταια μου κανει παιχνιδακια με τον ηχο κλησης της γραμμης 1.....τι εννοω??? Ειναι συναρπαστικα απλο>>> ενω εχω επιλεξει για ηχο κλησης [οχι ομαδας, αλλα γενικα για ολες τις κλησεις] της γραμμης 1 τον ηχο Α ας πουμε τον οποιο εχω κατεβασει απο το ιντερνετ, το Ε600 μονο του και δεν ξερω ποτε και πως το κανει, τον αλλαζει στον default προεγκατεστημενο ηχο La Campanella. Εγω μετα το ξανααλλαζω σε ηχο Α και παρατηρω οτι παλι μετα απο δεν ξερω τι και πως και που και γιατι, το Ε600 επιμενει να βαζει το La Campanella [το οποιο μεταξυ μας ειναι χαζομαρα ηχος] και να μου σπαει τα νευρα.....

Αυτο τωρα τι ειναι??? Ευτυχως που δεν το κανει και στις ομαδες αυτο. Αλλη δουλεια δεν ειχαμε να οριζουμε τους ηχους καθε λιγο και λιγακι! ουφ συγχυστηκα παλι! :confused: :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος marion (19 Αύγ. 2004 , 09:30)

 

Καλημέρα σε όλους....

εχω να καταγγειλω μια αναρμοστη συμπεριφορα του Ε600!! χιχιχιιι.... :D :whistle:

 

Η επανάσταση του Ε600....La Campanella...OΛΕ!!! :p :whistle: :lol:

 

...Το χεις τρελάνει μάλλον το τηλεφωνάκι.... :p . :D

 

Αλήθεια πως αποκρύπτει τους φακέλους, γιατί δεν ανακάλυψα κάτι σχετικό....(ερωτώ την ειδική στην κρυπτογράφηση.... :whistle: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (19 Αύγ. 2004 , 10:35)

 

Η επανάσταση του Ε600....La Campanella...OΛΕ!!! :p :whistle: :lol:

 

...Το χεις τρελάνει μάλλον το τηλεφωνάκι.... :p . :D

 

Αλήθεια πως αποκρύπτει τους φακέλους, γιατί δεν ανακάλυψα κάτι σχετικό....(ερωτώ την ειδική στην κρυπτογράφηση.... :whistle: )

 

 

ΟΛΕ??? ΟΛΕ????ΕΙΠΕΣ ΟΛΕ???αρενα το καναμε το myphone μου φαινεται... :p

λοιπον σχετικα με την αποκρυπτογραφηση που αναφερεις γινεται με τον ιδιο τροπο που κρυπτογραφεις. Δηλ η διαδικασια ειναι η εξης συναρπαστικη>>>1. Ρυθμισεις Τηλεφωνου>>2.Ασφαλεια>>3.Απορρητο>>εκει επιλεγουμε τι θελουμε να κρυπτογραφησουμε και επιλεγουμε οκ και δινουμε τον κωδικο ασφαλειας. Επειτα αν θελουμε να καταργησουμε καποια 'η ολη την κρυπτογραφηση ακολουθουμε το ιδιο μονοπατι απλως αποεπιλεγουμε τα επιλεγμενα [πωπω γλωσσοδετης! :blink: ]

αυτα! ελπιζω να βοηθησα! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

eyxaristo gia allh mia fora olous gia tis apanthseis sas.

telika mallon tha paro to e310 , alla mou thn exei dosei pou exei kleidomenes irda....

tote giati tis exei?

yparxei tropos na xekleidoseis?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα :)

θελω να σημειωσω ενα ας το πουμε αρνητικο του Ε600 οσον αφορα την διαχειριση των κλησεων......

Δεν ειναι πολυ σημαντικο αλλα αξιζει να το αναφερω.

Παρατηρησα οτι στις αναπαντητες, στις εισερχομενες αλλα και στις εξερχομενες κλησεις οι πληροφοριες που δινονται για το ατομο που εκανε την κληση ή που δεχτηκε την κληση ειναι ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ-ΩΡΑ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ. Ομως ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ και πρεπει να επιλεξεις επεξεργασια για να δεις απο ποιο τηλεφωνο σε πηρανε. Αυτο βεβαια εχει νοημα στις περιπτωσεις που εχεις καταχωρησει πανω απο ενα τηλεφωνο σε μια επαφη. Δηλ. για να γινω περισσοτερο κατανοητη, ειναι λιγακι ενοχλητικο να μην βλεπεις κατευθειαν και απο ποιο τηλεφωνο σε πηρανε και να πρεπει να κανεις επεξεργασια για να δεις οτι α σε πηρανε απο το σπιτι ή το κινητο ή το εξοχικο κτλ. Ενταξει παραδεχομαι οτι ειναι λεπτομερεια...... :o

Φυσικα μπορεις να παρεις τηλεφωνο απο την λιστα των κλησεων απευθειας με το πληκτρο το γνωστο το πρασινακι, χωρις περαιτερω βηματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι!Μη το πάρεις!Δώσε τα λεφτά σου κάπου αλλού καλύτερα!

Δες και την υπογραφή του krist-k http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=504759#post504759

Why men wear clothes:

http://img78.photobucket.com/albums/v296/_osse_/16a.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Μια φίλη μου ενδιαφέρεται να πάρει αυτό το τηλεφωνάκι. Μπορεί κάποιος να μου πει περιληπτικα μερικά πράγματα που ενδεχομένως να την τσαντίσουν στο τηλέφωνο...

και γενικότερα αξίζει κάποιος να πάρει αυτό το τηλέφωνο;

πόση ώρα video κρατάει;

εαν της στείλω ΜΜS με 9 δευτερόλεπτα video θα το δει;

 

ευχαριστώ πολύ και με συγχωρείται αν έχουν ειπωθεί όλα αυτά πριν λίγες σελίδες αλλά δεν προλαβαίνω να διαβάσω τόσες σελίδες

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimant (20 Αύγ. 2004 , 21:23)

 

Καλησπέρα σας. Μια φίλη μου ενδιαφέρεται να πάρει αυτό το τηλεφωνάκι. Μπορεί κάποιος να μου πει περιληπτικα μερικά πράγματα που ενδεχομένως να την τσαντίσουν στο τηλέφωνο...

και γενικότερα αξίζει κάποιος να πάρει αυτό το τηλέφωνο;

πόση ώρα video κρατάει;

εαν της στείλω ΜΜS με 9 δευτερόλεπτα video θα το δει;

 

ευχαριστώ πολύ και με συγχωρείται αν έχουν ειπωθεί όλα αυτά πριν λίγες σελίδες αλλά δεν προλαβαίνω να διαβάσω τόσες σελίδες

 

Δεν λαμβάνει ούτε αποστέλλει βίντεο...και μάλλον δεν τα μεταφέρει καν σε υπολογιστή..... :blink: :wacko:

 

Είναι για ιδία χρήση.... :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...