Jump to content

Celebrities!


exmanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω τι ακριβώς λέτε........ Απλά κοιτάξτε ποιά μοντέλα ψήφισαν πολλά περιοδικά του κόσμου την πιο sexiest woman on Earth!!!!!!!!!!!!

Joanna Krupa

και εδώ

και εδώ

και εδώ

και εδώ

 

Τι λέτε? χάλια ε?:heat:

Ναι. :!:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα...:)

Τα λόγια είναι περιττά...:happy:

Είναι θεά :O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Κοrmos συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!:happy: :wink:

Η Angelina ειναι απλως...μοναδικη!:up:

Link to comment
Share on other sites

η angelina jolie απλά πολυ μεγάλη...

kala gousta einai ayta

ego sa gynaika 8eoro thn jolie polu omorfh..

exei agria omorfia

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kala gousta einai ayta

ego sa gynaika 8eoro thn jolie polu omorfh..

exei agria omorfia

:lol: είπα εγώ οτι δεν με αρέσει?είπα απλά οτι είναι λiγo μεγάλη :up: :up:

άντε έπρεπε να κανει tomb raider 3 με γυρίσματα στην Ελλάδα μπας και την δούμε In real :(

Link to comment
Share on other sites

Σιγα την ομορφια, οποιος γινεται διασημος και προβαλεται γινετια και ομορφος. Αυτη ειναι η μοδα...
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Kαι η Whoopi Goldberg ειναι πολυ διασημη κωμικος (απο εργα μεχρι stand up comedy) αλλα δεν την εκανε κανεις "θεα" λογο μοδας...:p :D

Αν -λεω αν-σενα μπορει να σου περασουν καποια για ομορφη επειδη την προβαλουν και επειδη ειναι διασημη δεν σημαινει οτι γινεται ετσι και σε αλλους.Αλλα και αν σε εσενα δεν το περνανε αυτο, γιατι να το περασουν στους αλλους;

(Μην παρεξηγηθεις με το "εσενα".Βαλε εμενα σαν Μαριο στην θεση του.;) )

Οπως και να εχει τα παντα ειναι θεμα γουστου...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Η Τζολι στην προκιμενη περιπτωση ειναι αρκετα μεγαλη για να την ξερει καποιος και να του αρεσει πριν ακομα γινει τοσο διασημη. Εγω τουλαχιστον δεν ξερω κανενα που να τη θαυμαζε και στα 25 και στα τριαντα-οσα-ειναι-τωρα. Ενα παραδειγμα ειναι μονο αυτη, υπαρχουν και αλλες παρομοιες περιπωσεις που λογο της μεγαλης διασημοτητας και μονο(αντε και του πασιγνωστου στιλιστα) εχουν απηχηση...
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Η Τζολι στην προκιμενη περιπτωση ειναι αρκετα μεγαλη για να την ξερει καποιος και να του αρεσει πριν ακομα γινει τοσο διασημη. Εγω τουλαχιστον δεν ξερω κανενα που να τη θαυμαζε και στα 25 και στα τριαντα-οσα-ειναι-τωρα. Ενα παραδειγμα ειναι μονο αυτη, υπαρχουν και αλλες παρομοιες περιπωσεις που λογο της μεγαλης διασημοτητας και μονο(αντε και του πασιγνωστου στιλιστα) εχουν απηχηση...

 

Δηλάδή επειδή δεν ήταν διάσημη σημαίνει ότι δεν ήταν και όμορφη? Αυτό εννοείς? Η οταν άρχισε να γίνετε διάσημη γινόταν και πιο όμορφη? γιατί πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Μην ανησυχείς για το τι σκέφτονται οι άλλοι για εσένα. Είναι απασχολημένοι με το να ανησυχούν τι σκέφτεσαι εσύ για αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

ma fysiko den einia ayto?

dld pos exete thn apaithsh mia kopelitsa koukla alla agnosth pagosmios, na einai "anagnorismenh os omorfh"?afou de thn kserei kaneis...

otan ginei ligo gnosth 8a thn poune omorfh...otan thn ma8ei pio polus kosmos 8a thn poune perissoteroi an8ropoi omorfh...logiko einai ayto

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ma fysiko den einia ayto?

dld pos exete thn apaithsh mia kopelitsa koukla alla agnosth pagosmios, na einai "anagnorismenh os omorfh"?afou de thn kserei kaneis...

otan ginei ligo gnosth 8a thn poune omorfh...otan thn ma8ei pio polus kosmos 8a thn poune perissoteroi an8ropoi omorfh...logiko einai ayto

 

Και εγώ την ίδια άποψη έχω αλλά μάλλον κάποιοι άλλοι το βλέπουν αλλιώς το θέμα τέλος πάντων............

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Μην ανησυχείς για το τι σκέφτονται οι άλλοι για εσένα. Είναι απασχολημένοι με το να ανησυχούν τι σκέφτεσαι εσύ για αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

re paidia pou mporw na vrw tis photos tis koromilas to penthouse ;

να πας να αγορασεις το penthouse :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Ρε κορμια δεν πιστευω να λετε για την Ρουλα Κορομηλα??!!

Και αν ναι δεν πιστευω οτι θα θελατε να δειτε τιποτα απο αυτην,τη συνεντευξη θελατε να διαβασετε απλα ε?

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Monica

Χωρίς σχόλια!

 

 

"Εϊναι η ωραιότερη ηθοποιός του πλανήτη"

 

 

Στη θέση του "ηθοποιός" βάλτε "γυναίκα"...Italian-Greek style στα καλύτερα του...:D

Link to comment
Share on other sites

οχι και Ελληνικο Style...Iταλιδα ειναι.

για check

http://www.imdb.com/name/nm0000899/

 

 

Ε καλά βρε φίλε!Italian-Greek style έγραψα...Νομίζω είναι προφανές ότι Ιταλικό με Ελληνικό στυλ είναι παρόμοια και η Beluci εμφανισιακά είναι καθαρά ελληνικό στυλ όπως και η Menunos...;)

Link to comment
Share on other sites

κατα την γνωμη μου ενταξει δεν ειναι και το ιδιο αλλα ουτε και πολυ δαιφορετικο...Αλλα Ιταλικο για μενα δεν ειναι.οκ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...