Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις!!! :)

Γιατί λέτε οτι είναι "παράνομο" αυτό που ρώτησα?

Απαγορεύεται να συζητάμε για αξεσουάρ?Να ξέρω να μην το ξανά αναφέρω! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις!!! :)

Γιατί λέτε οτι είναι "παράνομο" αυτό που ρώτησα?

Απαγορεύεται να συζητάμε για αξεσουάρ?Να ξέρω να μην το ξανά αναφέρω! :P

 

Χαχαχαχα... Όχι. Απλά για τα αξεσουάρ υπάρχει ειδικό τοπικ. Εδω είναι καθαρά για τη συσκευή.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ή μεσα απο το cydia ή θα κατεβασεις απο το cydia την εφαρμογη cydelete και θα τις σβηνεις οπως και αυτες του app store.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που κολλαει το σημα αν ακουμπας το κατω αριστερο σημειο ιχυει ακομα, ή οι καινουριο συσκευες βγαινουν διορθωμενες?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως βγαζω το % πυ εχει διπλα στην παταρια στην status bar?

 

Ρυθμίσεις / Γενικά / Χρήση / Ποσοστό μπαταρίας /

 

:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που κολλαει το σημα αν ακουμπας το κατω αριστερο σημειο ιχυει ακομα, ή οι καινουριο συσκευες βγαινουν διορθωμενες?

 

Το έχω ένα μήνα και δεν το είδα.Μια στιγμή πήρε το μάτι μου στιγμιαία πτώση στο σήμα αλλά δεν πρόλαβα καν να δω ολοκληρωτική πτώση. Τώρα αυτοί που το έχουν κάνει θέμα μάλλον θα το είδαν μέσα σε κάνα ασανσέρ.Όταν μια συσκευή είναι πρώτη πάντα κάτι θα της βρουν.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ένα μήνα και δεν το είδα.Μια στιγμή πήρε το μάτι μου στιγμιαία πτώση στο σήμα αλλά δεν πρόλαβα καν να δω ολοκληρωτική πτώση. Τώρα αυτοί που το έχουν κάνει θέμα μάλλον θα το είδαν μέσα σε κάνα ασανσέρ.Όταν μια συσκευή είναι πρώτη πάντα κάτι θα της βρουν.

 

Βασικα εχει γινει ολοκληρο θεμα με αυτο, δεν ειναι κατι που ειπαν κανα-δυο κακοβουλοι... Το θεμα, ειναι αν με καποιο τροπο εχει διορθωθει αυτο.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχει γινει ολοκληρο θεμα με αυτο, δεν ειναι κατι που ειπαν κανα-δυο κακοβουλοι... Το θεμα, ειναι αν με καποιο τροπο εχει διορθωθει αυτο.

 

Ναι και σου είπα.

Και το nokia χ6 αδερφού μου το κάνει αλλά δεν έγινε ντόρος

Αν ακόμα ήταν μεγάλο θέμα τόσοι εδώ μέσα που δώσαμε 650+ ευρώ θα το αναφέραμε και στις τελευταίες σελίδες.

Αν μπεις σε θεματα άλλων συσκευών θα δεις ένα σωρό θέματα με βασικές αναβαθμίσεις και κωλύματα

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα με το καμένο πιξελ.

Απο το Γερμανό που το πήρα μου είπαν να τους το δώσω κ να το πανε για service. Πράγμα που σημαίνει ότι θα μείνω κανά μήνα χωρίς κινητο, αφήστε που ποιος ξέρει πόσες γτατζουνιες θα μετρησω όταν το πάρω πίσω! Λέω να στείλω κ κανά mail στην apple να δω ποια ειναι η επίσημη στάση της. Απο Γερμανό πάντως λενε ότι η apple τα αλλάζει μόνο εντός 3 ημερών!

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα με το καμένο πιξελ.

Απο το Γερμανό που το πήρα μου είπαν να τους το δώσω κ να το πανε για service. Πράγμα που σημαίνει ότι θα μείνω κανά μήνα χωρίς κινητο, αφήστε που ποιος ξέρει πόσες γτατζουνιες θα μετρησω όταν το πάρω πίσω! Λέω να στείλω κ κανά mail στην apple να δω ποια ειναι η επίσημη στάση της. Απο Γερμανό πάντως λενε ότι η apple τα αλλάζει μόνο εντός 3 ημερών!

 

Πως βλέπεις την απώλεια του αφού δε φαίνονται καν pixel;

Στα saturn που το πήρα μου είπαν ότι όταν το τηλέφωνο έχει πρόβλημα τους το δίνω και περνώ αμέσως άλλο.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να περασω φωτο και ringtones απ τον υπολογιστη στο iphone.ενω εχω τσεκαρει αυτα που θελω,μολις ετοιμαζομαι να συγχρονισω μου πεταει προειδοποιηση οτι θα χαθουν καποιες εφαρμογες απ το iphone(αυτες που εχω κατεβασει απ το installous συγκεκριμενα)..γιατι το κανει αυτο γνωριζει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να περασω φωτο και ringtones απ τον υπολογιστη στο iphone.ενω εχω τσεκαρει αυτα που θελω,μολις ετοιμαζομαι να συγχρονισω μου πεταει προειδοποιηση οτι θα χαθουν καποιες εφαρμογες απ το iphone(αυτες που εχω κατεβασει απ το installous συγκεκριμενα)..γιατι το κανει αυτο γνωριζει καποιος?

 

Βάλε το AppSync για το f/w που είσαι, από Cydia.

 

----------------

Now playing on iTunes: Amorphis - The Orphan

via FoxyTunes

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να περασω φωτο και ringtones απ τον υπολογιστη στο iphone.ενω εχω τσεκαρει αυτα που θελω,μολις ετοιμαζομαι να συγχρονισω μου πεταει προειδοποιηση οτι θα χαθουν καποιες εφαρμογες απ το iphone(αυτες που εχω κατεβασει απ το installous συγκεκριμενα)..γιατι το κανει αυτο γνωριζει καποιος?

 

Το itunes επειδή δεν είναι hacked λειτουργεί βάση μόνο των εφαρμογών που έχεις αγοράσει και κάνει sync σε όλα τα δεδομένα.Στο itunes πάνω στα tabs advanced και store έχει επιλογές autorize δοκίμασε να βάλεις τα ίδια στοιχεία που έχεις βάλει και στο iphone.Το installus στα setings έχει επιλογή "itunes sync" πάτα και αυτό.Αν δε γίνει πάλι τίποτα αντέγραψε μέσω του diskaid από το φάκελο που έχουν κατέβει οι εφαρμογές στο installus στην apps library του itunes. Ελπίζω να μη χάσεις τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπεις την απώλεια του αφού δε φαίνονται καν pixel;

Στα saturn που το πήρα μου είπαν ότι όταν το τηλέφωνο έχει πρόβλημα τους το δίνω και περνώ αμέσως άλλο.

 

Ειναι πολυ μικρο αλλα όχι αόρατο! Φαίνεται αν προσεξεις αρκετά! Στο Saturn τα σπάνε δηλαδη! Ας προσεχα!

Link to comment
Share on other sites

Γενικώς πιστεύω ότι κάθε νέα εξελιγμένη συσκευή (οθόνη 320 dpi προχωρημένη,κεραία κ.τ.λ.) στις αρχές της κυκλοφορίας του εμφανίζει "νεανικές" ασθένειες.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα χρονια πολλα,υπαρχει καποιο προγραμα για να παιρναω αρχεια χυμα χωρις το itunes?

 

Μονο αν εχεις κανει jb

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά . θέλω ένα πρόγραμμα δωρεάν που να μου υπενθυμίζει μια σημείωση και να κτυπάει ακόμα και αν είναι κλειστό . ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια πολλά!

 

Μόλις πήρα και γω το 4αρι χτες, δώρο από τον άντρα μου!

 

Απο Γερμανό, και είναι καταπληκτικό, μια χαρά. Είχαν άμεση διαθεσιμότητα ενώ η Vodafone είπε ότι δεν έχουν και κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 βδομάδες κι αν!

 

Μέχρι στιγμής είμαι απολύτως ικανοποιημένη, θα ενημερώσω πάλι σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια πολλά!

 

Μόλις πήρα και γω το 4αρι χτες, δώρο από τον άντρα μου!

 

Απο Γερμανό, και είναι καταπληκτικό, μια χαρά. Είχαν άμεση διαθεσιμότητα ενώ η Vodafone είπε ότι δεν έχουν και κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 βδομάδες κι αν!

 

Μέχρι στιγμής είμαι απολύτως ικανοποιημένη, θα ενημερώσω πάλι σύντομα!

 

καλως ηρθες!τυχερος ο αντρας σου,του εκανες το καλυτερο δωρο..θα το λατρεψει το κινητο.για οτι χρειαστειτε εδω ειμαστε:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...