Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρα δεν είμαι ο μόνος ;)

 

@Areian0s: χαχαχα... λες να παίζει τπτ τέτοιο? Τα τσέκαρα αυτά που μου είπες και είναι όλα οκ! όταν πάω να κάνω sign in στο itunes και βάζω τους κωδικούς μου μου βγάζει το μήνυμα ''You have not verified your account'' και πατώντας οκ με βάζει σε παράθυρο για να πατήσω να το στείλει ξανά! το κάνω αλλά τίποτα δεν έρχεται! λές να φταίει που έχω βάλει hotmail? αν και λογικά δεν πρέπει να έχει θέμα..

 

 

Οχι δεν έχει να κάνει θέμα με τι λογαριασμό το κανεις! Τι να σ πω. Περιεργα πράγματα.....

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα

 

Επειδή σε λίγο καιρό θα το έχω και εγω, επιγραματικά είστε υπέρ του να γίνει JB ή όχι?? Τι έχετε κάνει εσεις??

 

:blink::wacko:

"Imagination Im More Importnant Than Knowledge"

Albert...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Επειδή σε λίγο καιρό θα το έχω και εγω, επιγραματικά είστε υπέρ του να γίνει JB ή όχι?? Τι έχετε κάνει εσεις??

 

:blink::wacko:

Αυτο εχει να κανει καθαρα με το αν θες να εχεις μια συσκευη που αν παθει κατι οχι πολυ σοβαρο, θα μπορει να δεχτει σερβις χωρις να σου πουν οτι την εχεις πειραξει λογισμικα, αλλα θα πληρωνεις ολες τις εφαρμογες ή αν θα κανεις το διαβημα, θα εχεις σχεδον ολες τις εφαρμογες που θες δωρεαν, αλλα θα προσεχεις μην παθει κατι.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θελω να αγορασω το iphone 4 απο εξωτερικο κ συγκεκριμενα το λευκο.Θελω να σας ρωτησω αν το παρω απο εξωτερικο θα μπορω την ιδια μερα να το χρησιμοποιησω η θα πρεπει να περιμενω για να βγει το ξεκλειδωμα.Ποσο καιρο θα περιμενω να βγει το ξεκλειδωμα?Ρωταω για να δω αν αξιζει τον κοπο να το παρω απο εξωτερικο κ να περιμενω αλλα να γλειτωσω αρκετα χρηματα η να το παρω απο ελλαδα.Α κ κατι ακομα,αν παρω το iphone 4 σε λευκο χρωμα στο εξωτερικο εχει βγει?Αν ναι σε ποιες χωρες?SORRY για τις ερωτησεις αλλα ειμαι καινουργιος στο φορουμ κ το 4αρι θα ειναι το πρωτο μου iphone κ θελω να μαθω.Ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εχει να κανει καθαρα με το αν θες να εχεις μια συσκευη που αν παθει κατι οχι πολυ σοβαρο, θα μπορει να δεχτει σερβις χωρις να σου πουν οτι την εχεις πειραξει λογισμικα, αλλα θα πληρωνεις ολες τις εφαρμογες ή αν θα κανεις το διαβημα, θα εχεις σχεδον ολες τις εφαρμογες που θες δωρεαν, αλλα θα προσεχεις μην παθει κατι.

 

Δεν είναι όλες οι εφαρμογές επί πληρωμή. Υπάρχουν πολλές δωρεάν. Μην δίνουμε παραπληροφόρηση από εδώ μέσα, ειδικά σε νέους χρήστες του iphone.

Link to comment
Share on other sites

OK γνωρίζω γενικά για τα apps. Είχα πάρει το 2G οταν είχε πρωτοβγεί και το είχα χιλιοσπάσει κτλ κτλ κ εχω πάνω ενα κάρο apps.

 

Απλά απο τότε έως τώρα μπορεί να έχουν αλλάξει τα πράγματα και γιαυτο ρωτάω αν αξίζει γενικα το JB για λειτουργικούς κυρίως λόγους πχ bluetooth, βιντεοκλήση κτλ κτλ...

"Imagination Im More Importnant Than Knowledge"

Albert...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όλες οι εφαρμογές επί πληρωμή. Υπάρχουν πολλές δωρεάν. Μην δίνουμε παραπληροφόρηση από εδώ μέσα, ειδικά σε νέους χρήστες του iphone.

Αν θες να περασεις την ωρα σου, τοτε σου κανουν οι δωρεαν. Αν θες να κανεις δουλεια, να παιξεις καλα παιχνιδια και αλλα πιο σοβαρα πραγματα, τοτε ολες τις πληρωνεις.

 

OK γνωρίζω γενικά για τα apps. Είχα πάρει το 2G οταν είχε πρωτοβγεί και το είχα χιλιοσπάσει κτλ κτλ κ εχω πάνω ενα κάρο apps.

 

Απλά απο τότε έως τώρα μπορεί να έχουν αλλάξει τα πράγματα και γιαυτο ρωτάω αν αξίζει γενικα το JB για λειτουργικούς κυρίως λόγους πχ bluetooth, βιντεοκλήση κτλ κτλ...

 

Εξαρταται απο το τι θες εσυ. Και για bluetooth υπαρχει app στα σπασμενα, και για βιντεοκληση με facetime και 3g, και για αναφορες μηνυματων, και και και... Ειναι τι θελει ο καθενας. Εγω πχ, ηταν το πρωτο πραγμα που εκανα. Γιατι ηθελα να εχω τα "προνομια".

Edited by Areian0s
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι που θα σε στεναχωρησω φίλε/ή xrysali μα το leyko iphone δεν εχει κυκλοφορησει σε καμια χώρα και είναι άγνωστο το πότε θα γίνει αυτό εξαιτίας των προβλημάτων με την εφαρμογή του άσπρου χρώματος πάνω στο ειδίκο γυαλί του iphone. Καποιοι λενε για τελος του 2010 με αρχεσ 2011. Αρα περιμένεις
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση

 

Στη πισω πλευρα γραφει τα ποσα γιγα ειναι?

 

Γιατι ειδα ενα εχτες που δεν εγραφε ουτε 16 ουτε 32!

:X
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση

 

Στη πισω πλευρα γραφει τα ποσα γιγα ειναι?

 

Γιατι ειδα ενα εχτες που δεν εγραφε ουτε 16 ουτε 32!

 

 

nop, ουτε το δικο μου γραφει.

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

δεν γραφουν τα 4ρια ποσα gb ειναι

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θελω να αγορασω το iphone 4 απο εξωτερικο κ συγκεκριμενα το λευκο.Θελω να σας ρωτησω αν το παρω απο εξωτερικο θα μπορω την ιδια μερα να το χρησιμοποιησω η θα πρεπει να περιμενω για να βγει το ξεκλειδωμα.Ποσο καιρο θα περιμενω να βγει το ξεκλειδωμα?Ρωταω για να δω αν αξιζει τον κοπο να το παρω απο εξωτερικο κ να περιμενω αλλα να γλειτωσω αρκετα χρηματα η να το παρω απο ελλαδα.Α κ κατι ακομα,αν παρω το iphone 4 σε λευκο χρωμα στο εξωτερικο εχει βγει?Αν ναι σε ποιες χωρες?SORRY για τις ερωτησεις αλλα ειμαι καινουργιος στο φορουμ κ το 4αρι θα ειναι το πρωτο μου iphone κ θελω να μαθω.Ευχαριστω εκ των προτερων

Για το αν έχει κυκλοφορήσει το άσπρο σε κάλυψε άλλο μέλος.

Όσο αφορά το ξεκλείδωμα, εξαρτάται από ποια χώρα θα το πάρεις. Δεν πωλείται σε όλες κλειδωμένο. Εφόσον όμως είναι κλειδωμένο δεν γνωρίζουμε το πότε θα υπάρξει ξεκλείδωμα. Αυτό που ξέρουμε είναι πως θα υπάρξει jailbreak σχετικά σύντομα για την έκδοση λογισμικού 4.1, αλλά το ξεκλείδωμα είναι άλλη διαδικασία.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

η apple διαφημιζει την επιστροφη των χρηματων σε 30 ημερες..πως γινεται??thanks...το πηρα στισ 28-8 και μου λενε για επισκευη...δεν θελω...μονο αντικατασταση...πως γινεται????ευχαριστω:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Κ σε ποιες χωρες δεν ειναι κλειδωμενο?.Αν το παρω απο ελλαδα ολα θα ειναι οκ?Δηλαδη θα μπορω απο την πρωτη κιολας μερα κ συγκεκριμενα μετα την φορτιση να παιρνω τηλ να στελνω μυνηματα να μπαινω στο ιντερνετ να σερφαρω να στελνω mms κ να μπαινω κ στο you tube?Πες μου ρε φιλε
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

σκεφτομαι και εγω την αγορα του iphone 4, εκει που κολαω ειναι αν υποστηριζει η συσκευη το vodafone 2gether. Εχει δοκιμασει κανεις αν λειτουργη??? δεν με ενδιαφερει το menu του 2gether, εξαλλου σχεδον ποτε δεν γυρναω απο το ενα νουμερο στο αλλο, μονο να παιζουν και τα δυο τηλεφωνα.

Στο καταστημα που πηγα για την παρω το iphone μου ειπαν οτι δεν παιζει γιατι το 2gether δεν παει σε microsim, απο εκει καταλαβα οτι ειναι λιγο ασχετος ο τυπος μια και

η μονη διαφορα sim και microsim ειναι το μεγεθος. Ξερει κανεις αν απλα παρω την τωρινη μου καρτα την κοψω σε microsim αν θα δουλεψει το 2gether?

 

Νομιζω οτι η τωρινη σου καρτα δεν θα δουλεψει, γιατι αν δεις το τσιπ ειναι μεγαλυτερο απο την microsim. Στην ιδια ακριβως θεση ειμαι και εγω με εσενα.... αλλα πριν λιγες μερες εμαθα οτι παρελαβε η voda microsim 2gether... οποτε για ψαξτο πιο καλα. Εγω περιμενω να μου ερθει η 2gether microsim απο μερα σε μερα μαζι με ανταπτορα γιατι το iphone το εχω βαλει σε hold με οσα διαβαζω και ακουω!

Οταν ερθει , την δοκιμασω και δουλεψει (την καρτα, οχι σε iphone ομως) θα σου πω!

Link to comment
Share on other sites

Κ σε ποιες χωρες δεν ειναι κλειδωμενο?.Αν το παρω απο ελλαδα ολα θα ειναι οκ?Δηλαδη θα μπορω απο την πρωτη κιολας μερα κ συγκεκριμενα μετα την φορτιση να παιρνω τηλ να στελνω μυνηματα να μπαινω στο ιντερνετ να σερφαρω να στελνω mms κ να μπαινω κ στο you tube?Πες μου ρε φιλε

Εδώ στην Ελλάδα μπορείς να το αγοράσεις από οποιοδήποτε κατάστημα το διαθέτει και αμέσως μπορείς να το θέσεις σε λειτουργία με οποιαδήποτε microSIM (Voda, Cosmo, Wind etc) θέλεις.

Και ναι, υπάρχουν χώρες στις οποίες διατίθεται ξεκλείδωτο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ποιες ειναι οι χωρες στις οποιες το 4 ειναι ξεκλειδωτο?

Εσυ απο ποια χωρα ενδιαφερεσαι να το φερεις; Για να σ πουμε αν το εχει ξεκλειδωτο...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Κ σε ποιες χωρες δεν ειναι κλειδωμενο?.Αν το παρω απο ελλαδα ολα θα ειναι οκ?Δηλαδη θα μπορω απο την πρωτη κιολας μερα κ συγκεκριμενα μετα την φορτιση να παιρνω τηλ να στελνω μυνηματα να μπαινω στο ιντερνετ να σερφαρω να στελνω mms κ να μπαινω κ στο you tube?Πες μου ρε φιλε

 

Ελλάδα έρχονται ξεκλείδωτα.Ολα αυτά θα μπορείς να τα κάνεις πριν καν την 1η φόρτιση γιατί πολύ απλά έρχεται με σχεδόν γεμάτη μπαταρία ! :lol:

 

Το παίρνεις το ενεργοποιείς μέσω I-tunes και Voila!

 

Προσωπικά όμως δεν ξέρω αν αξίζει να περιμένεις τόσο πολύ για το άσπρο..

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

η apple διαφημιζει την επιστροφη των χρηματων σε 30 ημερες..πως γινεται??thanks...το πηρα στισ 28-8 και μου λενε για επισκευη...δεν θελω...μονο αντικατασταση...πως γινεται????ευχαριστω:wacko:

 

Καταρχάς,άλλο η επιστροφή χρημάτων κι άλλο η αντικατάσταση.

 

Έχω την εντύπωση,πως η δυνατότητα του refund παρέχεται μόνο σ'όσους αγόρασαν τη συσκευή τους απο Apple Store(φυσικό ή ηλεκτρονικό) ή AT&T Store και δεν δεσμεύει τους μεταπωλητές(π.χ Vodafone,Cosmote).Υπάρχει όμως η δυνατότητα refund,αν η συσκευή επιστραφεί σε Apple Store

 

iPhone 4 Refunds

 

If you are not completely satisfied with your iPhone 4, you can return your undamaged iPhone 4 to any Apple Retail Store or the Apple Online Store within 30 days of purchase for a full refund. If you purchased your iPhone 4 from AT&T, you can also return it to an AT&T store.

 

http://www.apple.com/iphone/case-program/

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

μπαταρια 2η ?

 

καλημερα,

μια απορια, πως ανοιγει το κινητο για να μπορω να του αλλαζω την μπαταρια ?

 

 

Καλημέρα. Κανένα μοντέλο δεν ανοίγει. Είναι μόνιμα κλειστό. Εκτός αν έχεις έφεση στα ηλεκτρονικά. Οπότε με μια μπαταρια οσο βγάλει.... Και θα βγάλει... Αν θες να μη ξεμεινεις, το πολύ πολύ να πάρεις μια έξτρα που να μπαίνει απο κάτω.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν στον Καναδα πουλιεται το iphone 4 ξεκλειδωτο????????

 

Ναι πουλιέται σίγουρα ξεκλειδωτο από τα apple store και μόνο!!!!!!! Εάν το πάρεις από οπουδήποτε αλλού είναι κλειδωμενο στον τοπικό πάροχο

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν στον Καναδα πουλιεται το iphone 4 ξεκλειδωτο????????

 

 

Γεια σου και καλως ήρθες στο Myphone :)

 

Το IP4 πωλείται ξεκλείδωτο στον Καναδα

 

περισσότερες πληροφορίες εδω

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...