Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καιρος ηταν να συμβει και αυτο.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να επιτρέψει flash με τίποτα.

Εδώ ανάγκασε τόσα μεγάλα site να χρησιμοποιήσουν html 5

Και τώρα που κερδίζει να κάνει πίσω!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε 10 λεπτά είναι έτοιμη. Επίσης σε ανβαθμίσεις στην Voda την δίνουν δωρεάν.Τουλάχιστον εγώ με αναβάθμιση δωρεάν την πήρα.

 

στην vodafone ειναι 5 ευρω αυριο θα την αλλαξω.. νομιζω οτι μετα απο λιγο ειναι οκ δεν ειμαι σιγουρη ας μας πει ενα παιδι που το εχει κανει...:):)
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να επιτρέψει flash με τίποτα.

Εδώ ανάγκασε τόσα μεγάλα site να χρησιμοποιήσουν html 5

Και τώρα που κερδίζει να κάνει πίσω!!!

 

Δεν ανέφερα ότι θα ενσωματώσει η ίδια η Apple Flash περιεχόμενο στις δικές της εφαρμογές. Ενδεχομένως όμως να αφήνει ένα παραθυράκι για την δημιουργία Flash εφαρμογών από κάποιους Developers καθώς δίνει πλέον την δυνατότητα να χρησιμοποιηθούν και άλλα Development εργαλεία εκτός του Xcode. Ο χρόνος θα δείξει. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα εργαλεία σκοπό έχουν την ευκολότερη μεταφορά από υπάρχουσες flash εφαρμογές σε iOS στάνταρ, παράδειγμα το tool της adobe στο cs5 που έκανε αυτή τη μετατροπή!

Άρα το δια ταύτα είναι ότι απλά διευκολύνει του προγραμματιστές και μόνο.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν εμανίστηκε απο την νεα έκδοση 4.1 ή δεν το ειχα παρατηρησει τοσο καιρό, στην καμερα μου εχει μια επιλογη HDR με επιλογη για "ΝΑΙ" '' ή "ΟΧΙ" τι ακριβως ειναι το HDR?
Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Μιας και γίνεται λόγος στην 4.1, η βελτίωση στο Bluetooth που είπαν ότι έχει, σε τι έγκειται;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

δες εδω....

http://www.iphonehellas.gr/20638/ios41-high-dynamic-range-hdr/

εμφανιστηκε λογου update.

Ευχαριστώ πολύ..

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Μιας και γίνεται λόγος στην 4.1, η βελτίωση στο Bluetooth που είπαν ότι έχει, σε τι έγκειται;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Κυρίως έχει να κάνει με connectivity bugs, βελτιώνοντας την λειτουργικότητα και την αξιοπιστία κάποιων hands free Bluetooth συσκευών με το iPhone.

 

Επίσης υποστηρίζεται πλέον το πρωτόκολλο AVCRP το οποίο επιτρέπει τον χειρισμό της συσκευής και την εναλλαγή τραγουδιών απευθείας απο το χειριστήριο της bluetooth audio συσκευής όπως πχ ενός bluetooth car stereo system.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανεις απο αυτους που αγορασαν το μηλο απο την καταιγιδα παρατηρησαν κανενα προβλημα ? με την οθονη σημα κακη κατασκευη κλπ κλπ ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

δες εδω....

http://www.iphonehellas.gr/20638/ios41-high-dynamic-range-hdr/

εμφανιστηκε λογου update.

...και η ενεργοποίηση του απενεργοποιεί το φωτισμό από το flash και αντίστοφα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στις Ρυθμίσεις--> γενικά --> Πληροφορίες εκεί που λέει Φορέας τι σας γράφει εσάς; Γιατί σε μένα λέει Μη Διαθέσιμο, ενώ στο δίκτυο παραπάνω γράφει Wind. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα λέει κανονικά vf gr.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δε θελω να φανω κακος, περιεργος κλπ κλπ, αλλα βλεπω οτι δεν εχεις διαβασει τιποτα απ ολο το thread, και οι ερωτησεις επαναλαμβανονται. Αν θες να παρεις ενα κινητο, διαβασε τι εχει και τι δεν εχει, και προπαντως διαβασε το thread απο την αρχη. Θα σου λυθουν ολες οι αποριες. Εχουν χιλιοειπωθει ολα. Και ειδικα αυτα τα ερωτηματα. Δεν το λεω για να μην απαντησω οτι δεν εχει flash, αλλα ετσι χανονται σημαντικες ερωτησεις παιδιων που εχουν πραγματικα προβληματα, και επειδη πηγαινουν πισω τα ποστ αυτα με τετοιες ερωτησεις, δε βρισκουν ακρη.

Φιλικα παντα.[/QUOT

 

οποιος ενοχλειτε ας μην απανταει ...δεν εχω χρονο να διαβασω ολες τις σελιδες ..οποιος θελει απανταει οποιος δεν θελει.......

Link to comment
Share on other sites

Δε θελω να φανω κακος, περιεργος κλπ κλπ, αλλα βλεπω οτι δεν εχεις διαβασει τιποτα απ ολο το thread, και οι ερωτησεις επαναλαμβανονται. Αν θες να παρεις ενα κινητο, διαβασε τι εχει και τι δεν εχει, και προπαντως διαβασε το thread απο την αρχη. Θα σου λυθουν ολες οι αποριες. Εχουν χιλιοειπωθει ολα. Και ειδικα αυτα τα ερωτηματα. Δεν το λεω για να μην απαντησω οτι δεν εχει flash, αλλα ετσι χανονται σημαντικες ερωτησεις παιδιων που εχουν πραγματικα προβληματα, και επειδη πηγαινουν πισω τα ποστ αυτα με τετοιες ερωτησεις, δε βρισκουν ακρη.

Φιλικα παντα.[/QUOT

 

οποιος ενοχλειτε ας μην απανταει ...δεν εχω χρονο να διαβασω ολες τις σελιδες ..οποιος θελει απανταει οποιος δεν θελει.......

 

 

Δεν είναι θέμα ενοχλησης. Είναι θέμα του ότι όλα τα απλά λέγονται απο την πρώτη σελίδα στην οποία κανείς δεν μπαίνει στον κόπο να διαβάσει. Ούτε καν μια αναζήτηση. Σε 200 σελίδες, όλα αυτά κάπου υπάρχουν. Αλλά κανείς δεν κάθεται να τα διαβάσει. Και για μένα, οποίος δεν έχει χρόνο να διαβάσει για κάτι που θα χρησιμοποιεί, τότε ας πάρει κάτι απλό. Ενα με μεγάλα κουμπιά να κάνει κλήσεις και να είναι μια χαρά.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

 

 

Δεν είναι θέμα ενοχλησης. Είναι θέμα του ότι όλα τα απλά λέγονται απο την πρώτη σελίδα στην οποία κανείς δεν μπαίνει στον κόπο να διαβάσει. Ούτε καν μια αναζήτηση. Σε 200 σελίδες, όλα αυτά κάπου υπάρχουν. Αλλά κανείς δεν κάθεται να τα διαβάσει. Και για μένα, οποίος δεν έχει χρόνο να διαβάσει για κάτι που θα χρησιμοποιεί, τότε ας πάρει κάτι απλό. Ενα με μεγάλα κουμπιά να κάνει κλήσεις και να είναι μια χαρά.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

οτι πεις:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στις Ρυθμίσεις--> γενικά --> Πληροφορίες εκεί που λέει Φορέας τι σας γράφει εσάς; Γιατί σε μένα λέει Μη Διαθέσιμο, ενώ στο δίκτυο παραπάνω γράφει Wind. :confused:

 

Σε μένα γράφει. Δες φωτό. Αλλά και στο άλλο που εχω Wind, το γράφει επίσης.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου. Να το ξεκαθαρίσω. Απλά επειδή όλα αυτά είναι στην αρχή, τώρα που πέρασε καιρός με ατομα που το έχουν, καλό είναι να λύνονται τα δύσκολα και βαριά προβλήματα. Πιστεύω όλοι μας έχουμε 5 λεπτά να διαβάσουμε 10 ποστ για κάτι που θα δώσουμε 660€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γράφει. Δες φωτό. Αλλά και στο άλλο που εχω Wind, το γράφει επίσης.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Είχα βάλει ενα carrier settings/logos απο iphonehellas αλλα μου δημιουργησε προβληματα... Εχει χαθει το facetime και υποθετω οτι και αυτο το " Μη Διαθεσιμο" είναι μερος του ιδιου προβληματος.

 

Γενικα το συμπερασμα ειναι να μη βαζουμε ο,τι κι ο,τι απο cydia... Δε λεω, ολα τα παιδια που ασχολουνται με προγραμματισμο εχουν καλη διαθεση αλλα δυστυχως πολλες φορες δημιουργουνται προβληματα... :(

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω όλοι μας έχουμε 5 λεπτά να διαβάσουμε 10 ποστ για κάτι που θα δώσουμε 660€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αρειανάρα άλλοι δώσαμε και 779€. ;) :P

 

ΒΑΜΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Είχα βάλει ενα carrier settings/logos απο iphonehellas αλλα μου δημιουργησε προβληματα... Εχει χαθει το facetime και υποθετω οτι και αυτο το " Μη Διαθεσιμο" είναι μερος του ιδιου προβληματος.

 

Γενικα το συμπερασμα ειναι να μη βαζουμε ο,τι κι ο,τι απο cydia... Δε λεω, ολα τα παιδια που ασχολουνται με προγραμματισμο εχουν καλη διαθεση αλλα δυστυχως πολλες φορες δημιουργουνται προβληματα... :(

 

 

Λες για ενα fake carrier; που βάζεις ότι θες αντί για τον πάροχο σου; Εγω το έβαλα σήμερα αυτό και μου δείχνει κανονικά το σήμα. Όσο για το FaceTime το έχεις ενεργό στις ρυθμίσεις των κλήσεων;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αρειανάρα άλλοι δώσαμε και 779€. ;) :P

 

ΒΑΜΟΣ.

 

 

:P....

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Λες για ενα fake carrier; που βάζεις ότι θες αντί για τον πάροχο σου; Εγω το έβαλα σήμερα αυτό και μου δείχνει κανονικά το σήμα. Όσο για το FaceTime το έχεις ενεργό στις ρυθμίσεις των κλήσεων;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν υπαρχει καν επιλογη για facetime μετα απο τα πειραγματα με τα carrier... Διαβασα σε διαφορα φορουμς οτι ειναι bug του jailbreakme να χανονται οι ρυθμισεις για APN, MMS, και το facetime... Aναμενω το 4.1 jailbreak...

 

Εννοω το Carrier Logos/SMS 160 απο myrepospace.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου. Να το ξεκαθαρίσω. Απλά επειδή όλα αυτά είναι στην αρχή, τώρα που πέρασε καιρός με ατομα που το έχουν, καλό είναι να λύνονται τα δύσκολα και βαριά προβλήματα. Πιστεύω όλοι μας έχουμε 5 λεπτά να διαβάσουμε 10 ποστ για κάτι που θα δώσουμε 660€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το σπαστικο ειναι οτι υπαεχουν τοσα offtopic ειδικα με ανθρωπους που μιλαγαν για το σημα και ειναι βαρετο να καθεσε να τα διαβαζεις

λοιπον απαντησε σε παιδια που εχουν πιο σοβαρα θεματα κ αφησε με εμενα..καλη σου νυχτα

 

Καλο ειναι να μην αρπαζεσε να μεν εχεις δικαιο απο την μια αλλα και ο Αρειανος εχει βαρεθει να γραφει τα ιδια και τα ιδια και να διαβαζει επισης. Sorry για το offtopic πανω απ'ολα peace :D

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καν επιλογη για facetime μετα απο τα πειραγματα με τα carrier... Διαβασα σε διαφορα φορουμς οτι ειναι bug του jailbreakme να χανονται οι ρυθμισεις για APN, MMS, και το facetime... Aναμενω το 4.1 jailbreak...

 

Εννοω το Carrier Logos/SMS 160 απο myrepospace.

 

 

 

 

Δεν την ξέρω την εφαρμογή αυτή. Το είχα πάθει κι εγω με το FaceTime αυτό. Να μην το δείχνει δλδ. Αλλά το έλυσαν μέσω ενός σάιτ. Αν θυμάμαι καλά τη διαδικασία, ελεγε να πας ρυθμίσεις-> γενικά-> περιορισμοί, να τους ενεργοποιησεις, να ανοίξεις του FaceTime αν είναι κλειστός, άλλης να τον πειραξεις και μετά να πας στις ρυθμίσεις κλήσεων και εκεί θα εμφανίζεται η επιλογή να το έχεις.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...