Jump to content

Sony Ericsson Xperia X8


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω οταν βαζω το κεντρο μηνυματων μου βγαζει "Update error".

Σε αυτο το μενου (*#*#4636#*#*) πρεπει να αλλαξουμε και τπτ αλλο??

 

Αν γεμισει η μνημη του τηλεφωνου δν μπορω να βαλω αλλες εφαρμογες???

 

το έκανα μια αναβάθμιση και έστρωσε. λαμβάνω κανονικά μηνύματα:)

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ρε παιδια με την φωτογραφικη τι γινεται?? πως μπορουμε να κανουμε zoom?? δεν εχει πουθενα ουτε κουμπι ειδικο, ουτε μεσα στην οθόνη κατι αλλο...
Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει κανονικά τις ρυθμίσεις mms απο cosmote καθώς και τις ρυθμίσεις internet.

 

Για λήψη mms πρέπει να έχουμε ενεργοποιημένη την κίνηση δεδομένων;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα κ καλη χρονια...

 

Εψαξα κ στην αναζητηση πριν με προλαβετε αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο...

 

Υπαρχει καπου στο μενου ή εστω καποια εφαρμογη να κατεβασουμε για να βλεπουμε την διαρκεια των κλησεων??Της τελευταιας κ των συνολικων εννοω...Ξερω ακουγεται ψιλοκουλο αλλα τοσα χρονια με symbian το android μου φαινεται λιγο σουπα...:X Παλι καλα που ειναι μιας φιλης δλδ κ οχι δικο μου...

 

Ευχαριστω προκαταβολικα...:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα κ καλη χρονια...

 

Εψαξα κ στην αναζητηση πριν με προλαβετε αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο...

 

Υπαρχει καπου στο μενου ή εστω καποια εφαρμογη να κατεβασουμε για να βλεπουμε την διαρκεια των κλησεων??Της τελευταιας κ των συνολικων εννοω...Ξερω ακουγεται ψιλοκουλο αλλα τοσα χρονια με symbian το android μου φαινεται λιγο σουπα...:X Παλι καλα που ειναι μιας φιλης δλδ κ οχι δικο μου...

 

Ευχαριστω προκαταβολικα...:D

 

Call Stats από το μάρκετ δωρεάν...

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος τι ειναι το ADB που λεει πανω στον οδηγο και που θα το βρω στο πψ μου? ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

μια γρήγορη ερώτηση, αν κάνω Επαναφορά Εργοστασιακών Ρυθμίσεων, τι ακριβώς διαγράφει? Για να είμαι ειλικρινής (έτσι γράφεται; lol :D:D ) πιο πολύ με καίνε τα σωσμένα του Angry Birds :p:p

Link to comment
Share on other sites

το έκανα μια αναβάθμιση και έστρωσε. λαμβάνω κανονικά μηνύματα:)

 

Τι αναβαθμιση?? Εμενα ειναι ηδη 2.1 αν εννοεις αυτο...

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια παιδια!!!! μια ερωτηση που λογικα εχει ξαναγινει αλλα δουλευω 12ωρα κ μπαινω απο τη δουλεια... :( ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ,αν την κανω θα μου διαγραφουν τα δεδομενα μου? επαφες,μουσικη,εφαρμογες κλπ????????????

:!: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

αξιζει τον κοπο?? γιατι θελει χρονο και που να τον βρω...!!!! και τις επαφες και τις εφαρμογες πρεπει να ξανακατεβασω ε?? :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά λέω να το αγοράσω το κινητάκι, μία ερώτηση το πληκτρολόγιο μπορεί να γίνει με νούμερα?
Link to comment
Share on other sites

ποιό media player χρησημοποιείτε για τα video?παιζει ελληνικούς υπότιτλους?εγώ δοκίμασα αρκετούς players αλλά όσοι υποστήριζαν υπότιτλους τους παρουσίαζαν με κινέζικους χαρακτήρες.μόνο το rockplayer έχει επιλογή encode mode αλλά δεν γνωρίζω ποιό να επιλέξω.αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας απαντήσει
Link to comment
Share on other sites

α οκ!!!!! παλι καλά!!!! μονο το οτι θα πρεπει να ξανακατεβασω τις εφαρμογες με προβληματιζει..θα χασω κ την προοδο μου στα παιχνιδια online που εχω κατεβασει απο το μαρκετ??
Link to comment
Share on other sites

αξιζει τον κοπο?? γιατι θελει χρονο και που να τον βρω...!!!! και τις επαφες και τις εφαρμογες πρεπει να ξανακατεβασω ε?? :(

Αν κανεις update στο 2.1 οι επαφες δεν θα σου σβηστουν αν ειναι αποθηκευμενες στην sim....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά λέω να το αγοράσω το κινητάκι, μία ερώτηση το πληκτρολόγιο μπορεί να γίνει με νούμερα?

τι εννοεις με νουμερα??

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις με νουμερα??

 

Εννοώ φίλε μου το κανονικό πληκτρολόγιο που πατάς πολλές φορές για να μπει το γράμμα και έχει τ9.

 

Γιατί ήμουν έτοιμος να το αγοράσω και μόλις είδα qwerty στην οθονούλα το άφησα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα αναβαθμιση σε 2.1 και εχω μια ερωτηση οταν παω στις επαφες τις εχει σε αλφαβητικη σειρα αλλα οταν παω προς τα κατω π.χ για να βρω μια επαφη δεν τις εχει οπως στο 1.6 δλδ να ειναι το γραμμα απο πανω και η επαφη απο κατω... μηπως ξερετε αν μπορει να γινει οπως πριν? ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με την φωτογραφικη τι γινεται?? πως μπορουμε να κανουμε zoom?? δεν εχει πουθενα ουτε κουμπι ειδικο, ουτε μεσα στην οθόνη κατι αλλο...

 

Δες μήπως σε βολέψει το vignette.

Edited by miledent
Link to comment
Share on other sites

Οταν κατεβαζω απο το μαρκετ καποια εφαρμογη και συγκεκριμενα απο το εξατομικευση καποιο wallpaper μολις τελειωνει την εγκατασταση παω να το βρω απο τις ρυθμισεις και συγκεκριμενα στην ενδειξη ''εφαρμογες'' το βρισκω μεσα αλλα δεν μπορω να το ενεργοποιησω... :wacko: ξερεις κανεις τι γινεται?? :blink:

 

Εννοώ φίλε μου το κανονικό πληκτρολόγιο που πατάς πολλές φορές για να μπει το γράμμα και έχει τ9.

 

Γιατί ήμουν έτοιμος να το αγοράσω και μόλις είδα qwerty στην οθονούλα το άφησα.

 

Αφου αυτο το πληκτρολογιο που θελεις εσυ ειναι πιο δυσκολο...το χ8 εχει σαν υπολογηστη..πατας ευκολα και γρηγορα οποιο γραμμα θελεις χωρις να περιμενεις... ;)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Αφου αυτο το πληκτρολογιο που θελεις εσυ ειναι πιο δυσκολο...το χ8 εχει σαν υπολογηστη..πατας ευκολα και γρηγορα οποιο γραμμα θελεις χωρις να περιμενεις... ;)

 

ναι αλλα έτσι οπως το δοκίμασα είναι πολύ μικρή η οθόνη για το qwerty διάβασα ότι μπορείς να βάλεις custom πληκτρολόγιο... αληθεύει?

 

και αναρωτιόμουν μήπως με το καινούριο android δίνουν την επιλογή για πληκτρολόγιο κανονικό.

 

νομίζω ότι στο x10 το mini έχεις τέτοια επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

Απο τις ρυθμισεις του τηλεφωνου δεν βλεπω να μπορεις να αλλαξεις κατι.. τωρα αν γινεται μεσω καποιας εφαρμογης δεν γνωριζω! παντως στο qwerty πληκτρολογιο ειναι αρκετα μεγαλα τα γραμματα και το συνειθηζεις αμεσως..Εξαλου δεν ειναι τυχαιο που στα Android λογισμικα βαζουν τετοια πληκτρολογια..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...