Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια να ρωτησω κατι καλησπερα...

 

Ειμαι καινουριος με το κινητο αυτο και θα ηθελα να μαθω γιατι

το samsung app. Εχει μονο 2εφαρμογες.τι πρεπςι να κανω;

 

εχει και εκει εφαρμογες η μονο το market;

ευχαριστω πολυ

 

ξεχασε το samsung apps! μεσω κινητου στο market android

που εχει τα παντα(κοντα 200.000 εφαρμογες)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αστροναύτη σ ευχαριστώ φιλέ αλλά δεν έκανα δουλειά έχω κάνει πολλεσ επανακινησεισ αλλα τιποτα δεν μοθ συνδεει το gmail και δεν μπορω να κατεβασω απο android market!!!ξερει κανεις αλλος τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

αστροναύτη σ ευχαριστώ φιλέ αλλά δεν έκανα δουλειά έχω κάνει πολλεσ επανακινησεισ αλλα τιποτα δεν μοθ συνδεει το gmail και δεν μπορω να κατεβασω απο android market!!!ξερει κανεις αλλος τι να κανω?

 

Το μεταφερω οπως το βρηκα στο οδηγο του tyxerakia για το galaxy s

- Προσπαθώ να προσθέσω έναν καινούργιο λογαριασμό στο Google Mail, αλλά δε μπορώ, μου γράφει πως δε μπορεί να επικοινωνήσει με τον server.

 

Άνοιξε το youtube app που λογικά θα βρίσκεται στην αρχική σου οθόνη, κάνε login με τα στοιχεία του gmail λογαριασμού που θέλεις να προσθέσεις και έπειτα άνοιξε την εφαρμογή google mail και θα δεις να έχει προστεθεί ο λογαριασμός που θέλεις. Δεν ξέρω γιατί το κάνει αυτό άλλα πολλοί το έχουν αυτό το πρόβλημα, το οποίο λύνεται με αυτόν τον κάπως παράδοξο τρόπο. (- QTiVoCo)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,το κινητο μου βγαζει ενα προβληματακι.Μου λεει στις ειδοποιησεις:Περιαγωγη δεδομενων,εχετε χασει τη συνδεσημοτητα δεδομενων.Αμα την πατησω με στελνει στις ρυθμισεις δικτυου κινητης τηλεφωνιας.Οταν μου το βγαζει αυτο μου εχουν πει ατομα οτι προσπαθησαν να με καλεσουν ομως ελεγε οτι το ειχα κλειστο.Για κανενα λεπτο ομως,μετα οκ.

Ξερετε τι παιζει??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο Forum. Έχω καιρό να σας παρακολουθήσω και έχω μία γρήγορη ερώτηση. Έχουμε κανένα νέο για την επίσημη 2,2?
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο Forum. Έχω καιρό να σας παρακολουθήσω και έχω μία γρήγορη ερώτηση. Έχουμε κανένα νέο για την επίσημη 2,2?

 

Ακομα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Μια παραλιγο μεταβαση απο το G(alaxy) 3 στο Ace...

 

Εχοντας ζησει πολυ καιρο με το G3 και χρησιμοποιωντας το οπως ενα laptop (επικοινωνια, ενημερωση, διασκεδαση), ηθελα να εχω τουλαχιστον τις ιδιες ευκολιες σε μια πιο ομορφη και λειτουργικη συσκευη. Σε πρωτη εντυπωση, το Ace φαινεται ιδανικο:

1- Εχει πιο νεα εκδοση του λειτουργικου που ηδη εχω συνηθισει, οποτε πιστευω οτι καποια απο τα μικρα χαζα που με χαλανε στο Eclair θα πρεπει να εχουν φτιαξει. Τυπικο παραδειγμα η αλλαγη της γλωσσας στο πληκτρολογιο.

2- Εχει νεωτερο hardware, οποτε θα ειναι πιο στρωτο στην λειτουργια του.

3- Εχει μεγαλυτερη επιφανεια για touch, οποτε θα ειναι πιο ανετο στην χρηση. Ταυτοχρονα δεν ειναι τοσο μεγαλο και βαρυ ωστε να χρειαζομαι τσαντα για το κουβαλημα.

4- Τα πληκτρα μενου και επιστροφης εχουν γινει touch, ενω ειναι συνολικα πιο ποιοτικη κατασκευη και πιο ομορφο.

 

Και ολα τα παραπανω απο ενα τηλεφωνο που αντικαθιστα αυτο που ηδη εχω στην κατηγορια τιμης του. Δεν μπορεσα να δω καποιο αλλο που να με τραβηξει, οποτε το πηρα. Και το παρουσιασα με τα παραπανω κριτηρια και σε οποιον ετυχε να ρωτησει την αποψη μου.

 

Μετα απο 3 15ωρα (!) ενασχολησης διαπιστωσα με μεγαλη τσαντιλα οτι επετρεψα στην εμφανιση να επηρεασει την κριση μου. Δεν μου αρεσει σε συσκευες που χρησιμοποιω για να κανω πραγματα να δουλευουν με εμενα - θελω εγω να δουλευω με αυτες. Επισης δεν με χαλαει το ψαξιμο και το παιχνιδι με τα νεα ηλεκτρονικα (το αντιθετο μαλιστα), αλλα οταν το πραγμα παει στην δουλεια και στην χαλαρωση επιλεγω την δοκιμασμενη και εκσφαλματωμενη λυση. Κοινως, θα επρεπε να περιμενω τις αναβαθμισεις του Ace προτου το αποκτησω. Δεν το εκανα, παρασυρθηκα, και αυτη τη στιγμη γραφω το μηνυμα αυτο απο το G3.

 

Και γινομαι πιο σαφης:

 

Οι προδιαγραφες του Froyo ειναι εξαιρετικες. Κανει καλυτερη διαχειριση μνημης οποτε δεν ασχολουμαι ολη την ωρα με task killers+monitors των apps+services. Απο την αλλη πλευρα, πρεπει να μαθω πως λειτουργει το λειτουργικο ωστε η μπαταρια του κινητου να τελειωνει απο εμενα και οχι απο τους υπολοιπους εμπλεκομενους στον συνεταιρισμο μου με την συσκευη (Google, Samsung, Vodafone). Το εκανα. Επισης ειχα προετοιμαστει για να βρω νεα χαζα που θα επρεπε να συνηθισω μεχρι την επομενη συσκευη και, τελος, εμενε η τελικη κριση της επιτυχημενης ή οχι αναβαθμισης υπηρεσιων ενος gadget.

 

Το πρωτο πραγμα που με χαλασε ειναι οτι κατω απο το καπω τρεχει το Vodafone 360, το οποιο για να το βγαλω θα πρεπει να πειραξω πραγματα που δεν ελεγχω και να δωσω πατημα στους λοιπους εταιρους να με αφησουν "στον ασσο" σε ενδεχομενο προβλημα. Με ξενερωσε απιστευτα οτι μια πιο νεα συσκευη απο την δικη μου δεν υποστηριζει flash στο σερφαρισμα, αλλα θα μπορουσα να ζησω με αυτο απο την στιγμη που παιζει μια χαρα βιντεο και σε εξαιρετικη απεικονιση. Αυτα που με ξενερωσαν ομως και τελικα το παρατησα, ειναι το απιστευτο προβλημα που εχει στο wifi και δεν υπαρχει στον οριζοντα θεραπεια, καθως και η τραγικη συμπεριφορα του πληκτρολογιου που γυριζει απο τα ελληνικα στα αγγλικα ακομα και με το πατημα μιας τελειας - θεωρω απαραδεκτο να εχω full-size πληκτρολογιο και να κανω 1 λεπτο για να γραψω ενα url στον Opera, επειδη η Samsung θεωρει αυτονοητο πλεον οτι καθε κειμενο γραφεται στην γλωσσα που παρουσιαζονται τα μενου του κινητου. Εγκατεστησα τελικα ενα αλλο πληκτρολογιο (multiling), αλλα το θεμα του wifi με ειχε ηδη διαγραψει απο χρηστη του Ace.

 

Απευθυνω 2 ερωτησεις προς 2 παραληπτες:

 

> Για τους χρηστες του Ace..

Ειδατε εσεις τα παραπανω θεματα? Αν ναι, τα λυσατε ή απλα τα συνηθισατε?

 

> Για τους χρηστες του G3 που το εχουν αναβαθμισει στην εκδοση Froyo που εχει φτιαξει ο Κυριλλος..

Το πληκτρολογιο και το wifi λειτουργουν οπως στο Eclair? Μπορει και κρατιεται σταθερη η γλωσσα στο πληκτρολογιο μεχρι να την αλλαξει ο χρηστης? Το wifi κολλαει χωρις εμφανη λογο?

 

Συγνωμη για το μακροσκελεστατο του ποστ. Επισης ζητω συγνωμη για το διπλοποσταρισμα και στο θρεντ του Ace, αλλα επειδη τα λεφτα δεν φυτρωνουν και για να βγουν χρειαζονται και καποια πραγματα οπως τα κινητα, ειναι καλο να ξερουμε τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα των επιλογων μας.

SGS2 R.I.P. > SGS4 i9505 με Kushan ROM v.9.0 Ultra Lite > SGS6 flat με stock ROM ...και μάλλον τέλος από Samsung...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα...αντιμετωπιζω ενα μινι θεμα απο χτες. το κιν ειναι αφλασαριστο, παρολα παρατηρησα οτι οταν εχω εισερχομενο μηνυμα δεν το εμφανιζει, αλλα παρολα αυτα στο μετρητη μηνηματος στα εισερχομενα διπλα στην επαφη το βλεπω οτι εχει ερθει ενα παραπανω. το ιδιο συμβαινει και οταν στελνω εγω. αλλα δεν το βλεπω στη συζητηση..τι μπορει να φταιει? εχω και το android task manager για διαχειρηση εφαρμογων... πηγα να δω τα μηνυματα κ απο το ιστορικο των επαφων..αλλα ουτε κ εκει..

 

τελικα ολα καλα...βρηκα τα νεα μηνυματα..μπηκαν σε παλιοτερη ημερομηνια..το οποιο δε ξερω γιατι!τωρα αυτο ειναι καινουριο θεμα!!

Edited by makismas
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!!στο samfirmware εχουν αναρτηθει τρεις ακομα froyo roms μετα την JPD...εχουν ουσιαστικες διαφορες απο την JPM?αν ναι ποια προτεινεται απο αυτες σαν την καλυτερη εργοστασιακη froyo rom??

visit my photostream

Vaggelis Skoulaxenos

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!!στο samfirmware εχουν αναρτηθει τρεις ακομα froyo roms μετα την JPD...εχουν ουσιαστικες διαφορες απο την JPM?αν ναι ποια προτεινεται απο αυτες σαν την καλυτερη εργοστασιακη froyo rom??

 

JPF!αλλα αφου θες να φλασαρεις, με ανεπισημη

γιατι δεν βαζεις μια ROM του Κυριλλου?

Link to comment
Share on other sites

θελω να βαλω ρομ του κυριλλου αλλα πως μπορώ να απαλαχτώ απο τις custom-ιες εμφάνισης??είναι η καλύτερη ρομ που εχει υπάρξει αλλα πως μπορώ να την έχω με εμφάνιση stock??

visit my photostream

Vaggelis Skoulaxenos

Link to comment
Share on other sites

Μια παραλιγο μεταβαση απο το G(alaxy) 3 στο Ace...

 

Εχοντας ζησει πολυ καιρο με το G3 και χρησιμοποιωντας το οπως ενα laptop (επικοινωνια, ενημερωση, διασκεδαση), ηθελα να εχω τουλαχιστον τις ιδιες ευκολιες σε μια πιο ομορφη και λειτουργικη συσκευη. Σε πρωτη εντυπωση, το Ace φαινεται ιδανικο:

1- Εχει πιο νεα εκδοση του λειτουργικου που ηδη εχω συνηθισει, οποτε πιστευω οτι καποια απο τα μικρα χαζα που με χαλανε στο Eclair θα πρεπει να εχουν φτιαξει. Τυπικο παραδειγμα η αλλαγη της γλωσσας στο πληκτρολογιο.

2- Εχει νεωτερο hardware, οποτε θα ειναι πιο στρωτο στην λειτουργια του.

3- Εχει μεγαλυτερη επιφανεια για touch, οποτε θα ειναι πιο ανετο στην χρηση. Ταυτοχρονα δεν ειναι τοσο μεγαλο και βαρυ ωστε να χρειαζομαι τσαντα για το κουβαλημα.

4- Τα πληκτρα μενου και επιστροφης εχουν γινει touch, ενω ειναι συνολικα πιο ποιοτικη κατασκευη και πιο ομορφο.

 

Και ολα τα παραπανω απο ενα τηλεφωνο που αντικαθιστα αυτο που ηδη εχω στην κατηγορια τιμης του. Δεν μπορεσα να δω καποιο αλλο που να με τραβηξει, οποτε το πηρα. Και το παρουσιασα με τα παραπανω κριτηρια και σε οποιον ετυχε να ρωτησει την αποψη μου.

 

Μετα απο 3 15ωρα (!) ενασχολησης διαπιστωσα με μεγαλη τσαντιλα οτι επετρεψα στην εμφανιση να επηρεασει την κριση μου. Δεν μου αρεσει σε συσκευες που χρησιμοποιω για να κανω πραγματα να δουλευουν με εμενα - θελω εγω να δουλευω με αυτες. Επισης δεν με χαλαει το ψαξιμο και το παιχνιδι με τα νεα ηλεκτρονικα (το αντιθετο μαλιστα), αλλα οταν το πραγμα παει στην δουλεια και στην χαλαρωση επιλεγω την δοκιμασμενη και εκσφαλματωμενη λυση. Κοινως, θα επρεπε να περιμενω τις αναβαθμισεις του Ace προτου το αποκτησω. Δεν το εκανα, παρασυρθηκα, και αυτη τη στιγμη γραφω το μηνυμα αυτο απο το G3.

 

Και γινομαι πιο σαφης:

 

Οι προδιαγραφες του Froyo ειναι εξαιρετικες. Κανει καλυτερη διαχειριση μνημης οποτε δεν ασχολουμαι ολη την ωρα με task killers+monitors των apps+services. Απο την αλλη πλευρα, πρεπει να μαθω πως λειτουργει το λειτουργικο ωστε η μπαταρια του κινητου να τελειωνει απο εμενα και οχι απο τους υπολοιπους εμπλεκομενους στον συνεταιρισμο μου με την συσκευη (Google, Samsung, Vodafone). Το εκανα. Επισης ειχα προετοιμαστει για να βρω νεα χαζα που θα επρεπε να συνηθισω μεχρι την επομενη συσκευη και, τελος, εμενε η τελικη κριση της επιτυχημενης ή οχι αναβαθμισης υπηρεσιων ενος gadget.

 

Το πρωτο πραγμα που με χαλασε ειναι οτι κατω απο το καπω τρεχει το Vodafone 360, το οποιο για να το βγαλω θα πρεπει να πειραξω πραγματα που δεν ελεγχω και να δωσω πατημα στους λοιπους εταιρους να με αφησουν "στον ασσο" σε ενδεχομενο προβλημα. Με ξενερωσε απιστευτα οτι μια πιο νεα συσκευη απο την δικη μου δεν υποστηριζει flash στο σερφαρισμα, αλλα θα μπορουσα να ζησω με αυτο απο την στιγμη που παιζει μια χαρα βιντεο και σε εξαιρετικη απεικονιση. Αυτα που με ξενερωσαν ομως και τελικα το παρατησα, ειναι το απιστευτο προβλημα που εχει στο wifi και δεν υπαρχει στον οριζοντα θεραπεια, καθως και η τραγικη συμπεριφορα του πληκτρολογιου που γυριζει απο τα ελληνικα στα αγγλικα ακομα και με το πατημα μιας τελειας - θεωρω απαραδεκτο να εχω full-size πληκτρολογιο και να κανω 1 λεπτο για να γραψω ενα url στον Opera, επειδη η Samsung θεωρει αυτονοητο πλεον οτι καθε κειμενο γραφεται στην γλωσσα που παρουσιαζονται τα μενου του κινητου. Εγκατεστησα τελικα ενα αλλο πληκτρολογιο (multiling), αλλα το θεμα του wifi με ειχε ηδη διαγραψει απο χρηστη του Ace.

 

Απευθυνω 2 ερωτησεις προς 2 παραληπτες:

 

> Για τους χρηστες του Ace..

Ειδατε εσεις τα παραπανω θεματα? Αν ναι, τα λυσατε ή απλα τα συνηθισατε?

 

> Για τους χρηστες του G3 που το εχουν αναβαθμισει στην εκδοση Froyo που εχει φτιαξει ο Κυριλλος..

Το πληκτρολογιο και το wifi λειτουργουν οπως στο Eclair? Μπορει και κρατιεται σταθερη η γλωσσα στο πληκτρολογιο μεχρι να την αλλαξει ο χρηστης? Το wifi κολλαει χωρις εμφανη λογο?

 

Συγνωμη για το μακροσκελεστατο του ποστ. Επισης ζητω συγνωμη για το διπλοποσταρισμα και στο θρεντ του Ace, αλλα επειδη τα λεφτα δεν φυτρωνουν και για να βγουν χρειαζονται και καποια πραγματα οπως τα κινητα, ειναι καλο να ξερουμε τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα των επιλογων μας.

 

 

Λοιπόν καλησπέρα, όταν πρωτοείδα το Ace μ' άρεσε πάρα πολύ, είναι πολύ εμφανίσιμο ναι έχει 2.2.1 και πλέον έχει βγει ανεπίσημη 2.3.3. Είδα review από διάφορα sites και είδα ότι το Ace έχει κάπια πολύ θετικά στοιχεία (Froyo=>Gingerbread, εμφάνιση, κα) Αλλά δεν έχει κάτι πολύ καλύτερο απ΄το galaxy 3 ώστε να με κάνει να δώσω 300 ευρώ... Μπορώ να πω ότι με χάλασε πολύ η οθόνη του (lcd), πίστευα πως αν είναι μια amoled ή s amoled θα ήταν πολύ καλό.

Τώρα σχετικά με το galaxy 3, στην rom μου (ή σε κάθε froyo) παρατήρησα ότι το wifi είναι καλύτερο απότι στην eclair (σταθερότητα, εμβέλεια), με το πληκτρολόγιο δεν θα έχεις πρόβλημα... :)

 

 

θελω να βαλω ρομ του κυριλλου αλλα πως μπορώ να απαλαχτώ απο τις custom-ιες εμφάνισης??είναι η καλύτερη ρομ που εχει υπάρξει αλλα πως μπορώ να την έχω με εμφάνιση stock??

 

Βάλτηνε και κάνε υπομονή μέχρι αύριο η σήμερα το βράδυ να σου ανεβάσω το stock θέμα της samsung :)

Link to comment
Share on other sites

Είσαι θεός!!και αν μπορείς να μου πεις πως θα το περάσω...θα είναι apk η θα θέλει τίποτα άλλο??

visit my photostream

Vaggelis Skoulaxenos

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βοηθηστε λιγο γιατι θα με τρελανει αυτο το κινητο....τι ακριβως αποθηκευεται στην εσωτερικη μνημη??εχω αποθηκευσει 6-7 εφαρμογες στην εσωτερικη και μου δειχνει αυτο το σπαστικο σηματακι για περιορισμενο χωρο.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βοηθηστε λιγο γιατι θα με τρελανει αυτο το κινητο....τι ακριβως αποθηκευεται στην εσωτερικη μνημη??εχω αποθηκευσει 6-7 εφαρμογες στην εσωτερικη και μου δειχνει αυτο το σπαστικο σηματακι για περιορισμενο χωρο.

 

λολ τραγικό. Τι firmware έχεις?

 

@vagosnet, 2 .apk αρχεία είναι. Θα σου πω τι να κάνεις αύριο :P

Link to comment
Share on other sites

καλη σας μερα και καλο μηνα....

 

παιδια ειμαι καινουριος με συσκευη android και θα ηθελα να ρωτησω που βρισκω τις ρυθμισεις των εφαρμογων τις οποιες κατεβαζουμε...π.χ στο mywhatsup η στο lookout...;

 

ευχαριστω προκαταβολικα .....

 

και καποια στιγμη θα ηθελα να περασω την ανεπισημη του φιλου κυριλλου αλλα το πως μου φαινετε παλουκι !!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μήνα σταμάτησε να εργάζεται η επιλογή "Νέες Εφαρμογές" του Μάρκετ.

Διάβασα πως η απεγκατάσταση του "Μarket" δεν το έσβηνε αλλά άφηνε την εργοστασιακή του εγκατάσταση να δουλέψει καλά. (πιό απλή δίχως διαφημίσεις). Πέτυχε, αλλά για μία φορά μόνο, την πρώτη, σε δεύτερο τρέξιμο του "Market" εμφάνιζε πάλι την προηγούμενη μορφή που κολλάει. Ήθελε κάθε φορά απεγκατάσταση.

Προχθές βρήκα τυχαία πως το antivirus AVG δεν άφηνε την απεγκατάσταση να γίνει πλήρης. Ξήλωσα το AVG και απο τότε με μία απεγκατάσταση του Market απο τη διαχείριση εφαρμογών το κάνει και δουλεύει πάλι ελεύθερα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εκεί που ήμουν ξαπλωμένος με το κινητό μου έπεσε από τα χέρια και πήγε στα νύχια του ενός μου χεριού και άφησε 2 μικρές γρατζουνιές που δεν βγαίναν με τίποτα :(..... ξέρετε κανένα γυαλιστικό για την οθόνη touch κινητών μπας και φύγουν οι γρατζουνιές;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εκεί που ήμουν ξαπλωμένος με το κινητό μου έπεσε από τα χέρια και πήγε στα νύχια του ενός μου χεριού και άφησε 2 μικρές γρατζουνιές που δεν βγαίναν με τίποτα :(..... ξέρετε κανένα γυαλιστικό για την οθόνη touch κινητών μπας και φύγουν οι γρατζουνιές;

 

Μπράβο νύχια!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εκεί που ήμουν ξαπλωμένος με το κινητό μου έπεσε από τα χέρια και πήγε στα νύχια του ενός μου χεριού και άφησε 2 μικρές γρατζουνιές που δεν βγαίναν με τίποτα :(..... ξέρετε κανένα γυαλιστικό για την οθόνη touch κινητών μπας και φύγουν οι γρατζουνιές;

το πρώτο που έπρεπε να κάνεις όταν αγόρασες κινητό με οθόνη αφής ήταν να αγοράσεις ένα καλό screen protector..βοηθάει και στην μεταπώληση.

Link to comment
Share on other sites

το πρώτο που έπρεπε να κάνεις όταν αγόρασες κινητό με οθόνη αφής ήταν να αγοράσεις ένα καλό screen protector..βοηθάει και στην μεταπώληση.

 

το ξέρω αλλά δεν γυρνάει ο χρόνος πίσω δυστηχώς....

άρα δεν υπάρχει κανένα γυαλιστικό για touch κινητά ε;

Edited by edy220
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!

Ποια εφαρμογή προτείνετε για παρακολούθηση και απενεργοποίηση των εφαρμογών και υπηρεσιών που εκτελούνται στο παρασκήνιο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...