Jump to content

Samsung B7722 Dual SIM


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κατάφερα να το συνδέσω σε win xp. Δεν κατάφερα όμως να συγχρονίσω το ευρετήριο.

 

Μαλλον εισαι τυχερος αφου το καταφερες. Εγω δεν μπορω με τιποτα .Win xp.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 366
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, είμαι κάτοχος του samsung b7722, τώρα τελευταία άρχισα να ασχολούμαι με το ιντερτερ απ το κινητό.ξέρεις κανείς από που να κατεβάσω τον opera mini;;; αν το εγκαταστήσω θα εμφανιστεί στο κεντρικό μενού;

σασ ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι κάτοχος του samsung b7722, τώρα τελευταία άρχισα να ασχολούμαι Google opera με το ιντερτερ απ το κινητό.ξέρεις κανείς από που να κατεβάσω τον opera mini;;; αν το εγκαταστήσω θα εμφανιστεί στο κεντρικό μενού;

σασ ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια....

 

Φίλε μου ξέχνα το σερφάρισμα σε αυτό το κινητό... Google opera jar

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εχω το samsung B7722 και ελαβα ενα sms απο την cosmote και απο τότε οτι παω να κανω στο κινητο μουζηταει το pin μάλον προκειται για ιο πως μπορω να τον διαγράψω ?? στειλτε μου τις προτασεις σας στο olivetotal@yahoo.com

 

ευχαριστω και περιμενω την βοηθειά σας

Link to comment
Share on other sites

αν μπορείς με κάποιο τρόπο να κάνεις export όλο τον κατάλογο σε ένα αρχείο vcf τότε στέλνεις αυτό το vcf με email στον εαυτό σου στο iphone και από εκεί μπορείς να το κάνεις import
για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

αν μπορείς με κάποιο τρόπο να κάνεις export όλο τον κατάλογο σε ένα αρχείο vcf τότε στέλνεις αυτό το vcf με email στον εαυτό σου στο iphone και από εκεί μπορείς να το κάνεις import

 

Ο τροπος αυτος ποιος ειναι???

Το samsung kies δεν τρεχει με τιποτα σε 3 υπολογιστες.

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμάμαι απ' έξω γιατί έχει καιρό που το είχα το κινητό

δες μέσα στο κινητό (όχι με kies) τις επιλογές του τηλεφωνικού καταλόγου αν έχει κανένα τρόπο να κάνεις επιλογή όλων των επαφών και export σαν vcf στην κάρτα μνήμης

ή κάποιον οποιοδήποτε τρόπο να πάρεις το vcf αρχείο με τον κατάλογό σου (πχ απαστολή με bluetooth σε άλλο κινητό ή laptop)

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμάμαι απ' έξω γιατί έχει καιρό που το είχα το κινητό

δες μέσα στο κινητό (όχι με kies) τις επιλογές του τηλεφωνικού καταλόγου αν έχει κανένα τρόπο να κάνεις επιλογή όλων των επαφών και export σαν vcf στην κάρτα μνήμης

ή κάποιον οποιοδήποτε τρόπο να πάρεις το vcf αρχείο με τον κατάλογό σου (πχ απαστολή με bluetooth σε άλλο κινητό ή laptop)

 

Δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα που λες.

Υπαρχει κανενα προγραμμα που μπορει να το κανει αυτο????

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα που λες.

Υπαρχει κανενα προγραμμα που μπορει να το κανει αυτο????

 

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι τέτοιο http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=71493.0 ?

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι τέτοιο http://forum.dailymobile.net/index.php?topic=71493.0 ?

 

Αν καταλαβα καλα "Μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα" ετσι?????

Ο παλιος κλασικος τροπος δηλαδη.... μια -μια ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Επανερχομαι και θελω την γνωμη σας.

Μου περασαν τις επαφες σε ενα στικακι το αρχειο εχει καταληξη .htm

Πως μπορω να περασω τωρα το αρχειο αυτο σε οποιοδηποτε κινητο????? Android,iphone, ή και παλαιου τυπου συσκευες????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά καλημέρα.

Θα ήθελα την γνώμη σας για αυτό το μεταχειρισμένο τηλέφωνο

http://www.ricardo.gr/buy/stathera-kinita-tilefona/kinita-tilefona/samsung/samsung-gt-b7722-dikarto-apsogo/v/an715350942/?#QuestionsAndAnswers1

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Θα ήθελα την γνώμη σας για αυτό το μεταχειρισμένο τηλέφωνο

http://www.ricardo.gr/buy/stathera-kinita-tilefona/kinita-tilefona/samsung/samsung-gt-b7722-dikarto-apsogo/v/an715350942/?#QuestionsAndAnswers1

 

Ευχαριστώ

Σαν συσκευη ειναι πολυ καλη για τα χρηματα της.Μην πιστευεις ομως οτι θα εχεις 6 μερες αυτονομια που λεει ο τυπος , οσο για ιντερνετ ... ε, δεν είναι και οτι καλύτερο. Στα συν της συσκευης οτι ειναι dual standby και dual active .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

συνφορουμιτες καλησπερα...

φιλος πηρε το κινητο απο την εταιρια και του εκαναν φορματ με αποτελεσμα να χαθει η ελληνικη γλωσσα απο μεσα...

υπαρχει τροπος να την περασουμε χωρις να το ξαναπαμε στην αντιπροσωπεια?

μηπως γλιτωσουμε και το περα-δωθε και το 25 αρι που ζηταει νταβατζιλικη ...

εχουμε καμμια προταση?

Link to comment
Share on other sites

Οκ για το πέρα δώθε αλλά τα 25 Ευρώ για ποιό λόγο εφόσον το πρόβλημα είναι δικό τους; Αν και καλό το τηλέφωνάκι τότε που κυκλοφόρησε δεν νομίζω να αξίζει πλέον να ασχοληθεί κανείς μαζί του και να πληρώνει κιόλα.
Link to comment
Share on other sites

Οκ για το πέρα δώθε αλλά τα 25 Ευρώ για ποιό λόγο εφόσον το πρόβλημα είναι δικό τους; Αν και καλό το τηλέφωνάκι τότε που κυκλοφόρησε δεν νομίζω να αξίζει πλέον να ασχοληθεί κανείς μαζί του και να πληρώνει κιόλα.

 

το τηλεφωνο αγοραστηκε απο μαγαζι που το εκανε εισαγωγη απο πολωνια και ειχε περασει ο ιδιος τα ελληνικα...

η αντιπροσωπεια κανοντας φορματ το εφερε στην αρχικη κατασταση (χωρις ελληνικα) και για να τα περασει θελει 25 ευρω

το εχει βολευτει το τηελφωνο και ειναι αμαρτια να παει χαμανο...

οποτε οποιος μπορεσεις να μας βοηθησει στο να περασουμε ελληνικα καλοδεχουμενος...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung B7722 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...