Jump to content

[Eφαρμογές] Προσφορές / Προτάσεις


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

AUTOCAD ΣΙΓΟΥΡΑ....καποια στγμη εψαχνα με την κοπελα μου να βρουμε κατι αλλο μα δεν θυμαμαι το ονομα......της το ρωταω και μολις μου πει σου το ανεβαζω..... ;)

 

:cool:Έκανα μια αναζήτηση στο google για εφαρμογες για αρχιτέκτονες κ βρήκα το house 3D κ το home design!!!πολυ ενδιαφέρον εφαρμογες!!!:D:D

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 192
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mάλλον δεν το έθεσα σωστά.

Αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιο υποκατάστατο τoυ official skype (το οποίο δουλεύει βέβαια και στο ipad απλά σε μικρότερη ανάλυση) το οποίο όμως να χρησιμοποιεί τη skype διεύθυνσή και επαφές σου.

 

Χρησιμοποιω το imo. Πολυ καλό και δέχεται και λογαριασμούς απο άλλους messengers.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλημέρα.

Πως μπορώ να περάσω βιντεάκια τύπου .mpg .avi κ.λ.π.;

Προσπαθώ μέσω συγχρονισμού με itunes->photo->include videos αλλά δεν...

 

Και κάτι ακόμη. Θα ήθελα να βρω μια εφαρμογή με την οποία θα

μπορώ να εκτυπώσω κάποιο έγγραφο που έχω.

Αυτές που έχω βρει δεν καταλαβαίνω αν τυπώνουν μέσα από οποιαδήποτε εφαρμογή

ή αν πρέπει να έχουν οι ίδιες τα αρχεία. Πως δουλεύει;

Edited by geram
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Πως μπορώ να περάσω βιντεάκια τύπου .mpg .avi κ.λ.π.;

Προσπαθώ μέσω συγχρονισμού με itunes->photo->include videos αλλά δεν...

 

Και κάτι ακόμη. Θα ήθελα να βρω μια εφαρμογή με την οποία θα

μπορώ να εκτυπώσω κάποιο έγγραφο που έχω.

Αυτές που έχω βρει δεν καταλαβαίνω αν τυπώνουν μέσα από οποιαδήποτε εφαρμογή

ή αν πρέπει να έχουν οι ίδιες τα αρχεία. Πως δουλεύει;

 

Με τον Buzz player μπορείς να δεις όλα τα format ταινιών. Μπορείς να περάσεις τις ταινίες σου στο iPad μέσω αυτου αλλα και να βλέπεις ταινίες που βρίσκονται στον υπλογιστης σου απο το iPad εφόσον είσαι συνδεδεμένος στο ίδιο wifi. Δηλαδή όταν είσαι σπίτι και θες να παρακολουθήσεις μια ταινία στο σαλόνι ενω ο υπολογιστής βρίσκεται στο δωμάτιο σου, δεν χρειάζεται να μεταφερεις την ταινία στο iPad.

Την βλέπεις με ασύρματη μεταδωση.

 

Για εκτυπωσεις αν η εφαρμογη που έχεις συνεργάζεται με τον εκτυπωτη σου, τότε σε κάθε εφαρμογη θα βρεις την εντολη print και όταν κανεις κλικ σ αυτη θα βρει τον εκτυπωτη και θα τυπωθει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετατρεψτε το iPad 3G σε τηλεφωνο!!!

 

h@@p://www.iphoneislam.com/phoneitipad/

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-36qTeAdDMI&sns=em]YouTube - ‪PhoneItiPad - Hack that turns your iPad 3G into a fully functional phone‬‏[/ame]

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετατρεψτε το iPad 3G σε τηλεφωνο!!!

 

h@@p://www.iphoneislam.com/phoneitipad/

 

 

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!!

Καλο αλλα όταν βλέπεις iPhone Islam δεν χρειάζεται τίποτα άλλο :p

Είναι τόσο κομπλεξικοι με την θρησκεία που δεν τους αντέχω άλλο.

Κάθε χρόνο γίνονται και χειρότεροι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλο αλλα όταν βλέπεις iPhone Islam δεν χρειάζεται τίποτα άλλο :p

Είναι τόσο κομπλεξικοι με την θρησκεία που δεν τους αντέχω άλλο.

Κάθε χρόνο γίνονται και χειρότεροι.

 

Οντως ειναι τρομερα γελειο.......το κομπλεξικοι μαλλον ειναι ηπιος χαρακτηρισμος, το καθυστερημενοι ταιριαζει καλυτερα πιστευω....

Προτεινω να μετονομαστει το φορουμ σε myphoneChristians η myphoneJesus και να συζηταμε για εφαρμογες iΒιβλος, iΠαπαδοπαιδι και φυσικα το #1 σε πωλησεις iΛαμπαδα για το Πασχα.

Link to comment
Share on other sites

Μετατρεψτε το iPad 3G σε τηλεφωνο!!!

 

h@@p://www.iphoneislam.com/phoneitipad/

 

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!!

 

Και φαντάσου να μιλάς στην καφετέρια με το ιPad στο αφτί!!! Με τις πέτρες θα μας πάρουν... ( Βέβαια υπάρχουν και τα ακουστικά )

Link to comment
Share on other sites

Μετατρεψτε το iPad 3G σε τηλεφωνο!!!

 

h@@p://www.iphoneislam.com/phoneitipad/

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-36qTeAdDMI&sns=em]YouTube - ‪PhoneItiPad - Hack that turns your iPad 3G into a fully functional phone‬‏[/ame]

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!!

 

Το αν θα πετύχει εξαρτάται καιβαπο το τι υπηρεσίες είναι ενεργοποιημενες στην SIM σου. Αν έχεις σύνδεση mobile broadband ή καρτοinternet δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να κανεις κλήση φωνής, ό,τι εφαρμογη και να βάλεις.

 

Εκτός φυσικά απο VoIP (Skype et al).

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Το αν θα πετύχει εξαρτάται καιβαπο το τι υπηρεσίες είναι ενεργοποιημενες στην SIM σου. Αν έχεις σύνδεση mobile broadband ή καρτοinternet δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να κανεις κλήση φωνής, ό,τι εφαρμογη και να βάλεις.

 

Εκτός φυσικά απο VoIP (Skype et al).

 

Που ξέρεις? Αλλάχ άκμπαρ - ο Θεός είναι μεγάλος. iPhone- Islam είναι αυτο μπορει να έχουν conne με τον Αλλάχ :lol::p

 

Δεν θα εβαζα ποτε repo στην συσκευη μου που θα γράφει iPhoneIslam :p

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις κυκλοφόρησε η τρομερή αυτή εφαρμογή από το iphone islam και έκανα το Ipad 3g/64gb iphone.

 

Όλα φαίνονται να δουλεύουν οκ εκτός από το bluetooth.

 

Μηνύματα μια χαρά.

Κλήσεις κανονικά είτε μέσω ανοιχτής ακρόασης είτε μέσω καλωδίου.

 

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

η αγορά γίνετε απο την σελίδα που έχει και πως το κατεβαζεις στο I pad ?πρέπει να είναι σπασμενο το προγράμμα J.B? Edited by Brainmaster
Link to comment
Share on other sites

Μόλις κυκλοφόρησε η τρομερή αυτή εφαρμογή από το iphone islam και έκανα το Ipad 3g/64gb iphone.

 

Όλα φαίνονται να δουλεύουν οκ εκτός από το bluetooth.

 

Μηνύματα μια χαρά.

Κλήσεις κανονικά είτε μέσω ανοιχτής ακρόασης είτε μέσω καλωδίου.

 

 

Στο τέλος που λες η συσκευή κοστίζει 16€ ποια εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Εχθες Κυριακη 19 Ιουνιου ειχε προσφορες λογω father's day σε καποια παιχνιδια οπως το need for speed hot pursuite και sim city -85% αλλα δυστυχως δεν ξερω μεχρι ποτε θα ισχυει η προσφορα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα ήθελα από τους γνώστες (μιας και είμαι κάτοχος μόλις 5 ημερών) τις προτάσεις τους για:

 

1. Καταχώρηση ονομάτων που να υπάρχει η δυνατότητα να δημιουργείς κάτι σαν ατομικό φάκελο γι' αυτούς με πολλά στοιχεία

 

2. Επεξεργασία word, excel κα ( ήδη βρήκα παραπάνω τις προτάσεις σας)

 

3. Οποιαδήποτε επαγγελματική εφαρμογή που βοηθάει στην καλύτερη διαχείριση

 

 

Ευχαριστώ Πολύ!!

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αν πας να κανείς edit κάποια επαφή σου εμφανίζει όλα τα πεδία που μπορείς να συμπληρώσεις.. Ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο εσύ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έχει κανείς την εφαρμογή QuickOffice;

 

Θέλω να μου πεί, όταν επεξεργάζεται κάποιο αρχείο Word ή Excel αν μπορεί να προσθέσει εικόνες όπως και εξισώσεις. Γενικά, του φαίνεται εύκολο να κάτσει να γράψει ένα αρχείο 2-3 σελιδών (εργασίες για την σχολή) ή καλύτερα να πάει στον υπολογιστή; Αν υπάρχει άλλη εφαρμογή που να τα κάνει αυτά, κανένα πρόβλημα απλά βλέπω πολύς "ντόρος" να γίνεται με το Quickoffice.

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου εχω περασει στο ταμπετακι την 5.0 και θελω να βλαω γνωστοποιησεις να εμφανιζονται στο ειδκο καρτελακι.Εχει ορισμενες γνωστοποιησεις οχι ομως οσες θελω εγω οπως ο καιρος και αλλα, οποτε πως τις προσθετω?
Link to comment
Share on other sites

Καιρός και μετοχές υποστηρίζονται μόνο στο iPhone. Αν θες γνωστοποιησεις (notifications) καιρού, μπορεί να το κάνεις μέσω εφαρμογής που υποστηρίζει γνωστοποιήσεις.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Mπορεις να μου υποδειξεις καποια φιλε μου? Επισης το ios5 παιρνει widgets και με ποια μορφη εκτος απο τα notifications?
Link to comment
Share on other sites

Intellicast HD

Αν και ψάχνοντας, έχω διαβάσει πως δεν υπάρχει εφαρμογή καιρού που να υποστηρίζει το Notifications Center ακόμη.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και συγνωμη αν ειμαι σε λαθος μερος. Μια ερωτηση μονο. μπορω να περασω android στο ipad ? και πως? ευχαριστω
From N9
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται αυτο που ζητάς. Ειναι σαν να παίρνεις φερραρι και να βάζεις μέσα κινητήρα ντατσουν!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Το αντίστροφο μάλιστα αν γινόταν θα ήταν πολυ μεγάλη επιτυχία αφού το 100% των tablet θα επελεγαν iOS

 

 

Sent from my iPad 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To HW είναι ένα πολύ δυνατό κομμάτι στα tablet... ίσως πιο σημαντικό από ότι στα κινητά... Δεν θα μπορούσες να τρέχεις iOS πάνω σε "πλαστικό" hw...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...