Jump to content

Motorola V525 (Games,Wallpapers,MP3,Themes)


ALTUS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε agnoste το link σου ετυχε να το εχω δει,αλλα λεει μονο για upload μεσω καλωδιου.Το MIDway το ειχα δοκιμασει αλλα δεν πετυχε,και μετα καπου διαβασα οτι δεν κανει για ΒΤ (Για την ακριβεια μου βγαζει Connecting the phone.........[TIMER EXPIRED]).Βεβαια δεν δεν χρησιμοποιησα τα αλλα προγραμματα που λεει.Επισης δεν πρεπει να φταιει η εγκατασταση το ΒΤ γιατι το προγραμμα στο συνοδευτικο CD(handset manager-mobile action) δουλευει κανονικα.To ποιο πιθανο ειναι να μην ειναι συμβατο με του drivers.Υπαρχουν καποιοι αλλοι αντιστοιχοι?

 

Αν προσεξεις σε μια photo πιο κατω λεει τι κανεις για να περασεις java midlets!! Η διαδικασια ειναι απλη παντως αν σου δουλευει οκ το ΒΤ....Δηλαδη κανεις copy το αρχειο .jar και μετα paste στο obex object push και θα συνδεθει με το κινητο σου!Θα σου ζητησει αποδοχη αρχικα και εγκριση εγκαταστασης μετα, πατας ΟΚ και εισαι ΟΚ!! :)

:tease:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 625
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν προσεξεις σε μια photo πιο κατω λεει τι κανεις για να περασεις java midlets!! Η διαδικασια ειναι απλη παντως αν σου δουλευει οκ το ΒΤ....Δηλαδη κανεις copy το αρχειο .jar και μετα paste στο obex object push και θα συνδεθει με το κινητο σου!Θα σου ζητησει αποδοχη αρχικα και εγκριση εγκαταστασης μετα, πατας ΟΚ και εισαι ΟΚ!! :)

 

Αν μιλάτε για μεταφορά java εφαρμογών στο κινητό η καλύτερη λύση είναι Windows Service Pack 2!!! Μετα την εγκατάσταση τους βάζεις το USB BT και κάνει την εγκατάσταση αμέσως. Ούτε drivers της Widcomm ούτε τίποτα...

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάτε για μεταφορά java εφαρμογών στο κινητό η καλύτερη λύση είναι Windows Service Pack 2!!! Μετα την εγκατάσταση τους βάζεις το USB BT και κάνει την εγκατάσταση αμέσως. Ούτε drivers της Widcomm ούτε τίποτα...

Με οποιοδηποτε τροπο και αν το κανει η μεταφορα πρεπει να γινει μετα μεσω του Object push!!! Οσο για το SP2 εμενα προσωπικα δε με βοηθησε καθολου σε αυτο μιας και ειχα προβλημα και δε μου λειτουργουσε σωστα το ΒΤ!!! Οποτε επεστρεψα στο wid.... :)

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Με οποιοδηποτε τροπο και αν το κανει η μεταφορα πρεπει να γινει μετα μεσω του Object push!!! Οσο για το SP2 εμενα προσωπικα δε με βοηθησε καθολου σε αυτο μιας και ειχα προβλημα και δε μου λειτουργουσε σωστα το ΒΤ!!! Οποτε επεστρεψα στο wid.... :)

 

Περίεργο. Εμένα με SP2 δεν μπόρεσα να δουλέψω τους widcomm drivers. Μάλλον έκανα το λάθος τώρα που έκανα φορμάτ να περάσω πρώτα το SP2 και μετά τους ντραϊβερς της γουιντ γι ' αυτό και δεν δούλεψε....

 

Τέλος πάντων η μεταφορά αρχείων είναι τώρα πιο εύκολη.... Δεξί κλίκ στο jar αρχείο ---> αποστολή στο ΒΤ και τέλος !!!!!!!!!

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως με το SP2 η εγκατάσταση είναι εντελώς αυτόματη,και ΒΤ αναγνωρίζεται.Το θέμα είναι ότι εγκατέστησα τους drivers τις widcomm,μου βγήκε το εκονιδιο "my BT places" αλλά όταν πάω να μπω μου λέει πως το ΒΤ δεν είναι σωστά συνδεδεμένο κλπ κλπ..

Μάλιστα στη μεταφορά εικόνων και ήχων δεν έχω πρόβλημα.

Υπάρχει περίπτωση να μην είναι συμβατο με αυτούς τους drivers?

Α,και το ΒΤ ούτε από το control panel μπορώ να το ρυθμίσω,δε με βάζει..

Link to comment
Share on other sites

Όντως με το SP2 η εγκατάσταση είναι εντελώς αυτόματη,και ΒΤ αναγνωρίζεται.Το θέμα είναι ότι εγκατέστησα τους drivers τις widcomm,μου βγήκε το εκονιδιο "my BT places" αλλά όταν πάω να μπω μου λέει πως το ΒΤ δεν είναι σωστά συνδεδεμένο κλπ κλπ..

Μάλιστα στη μεταφορά εικόνων και ήχων δεν έχω πρόβλημα.

Υπάρχει περίπτωση να μην είναι συμβατο με αυτούς τους drivers?

Α,και το ΒΤ ούτε από το control panel μπορώ να το ρυθμίσω,δε με βάζει..

 

Πλέον οι παλιοί drivers δεν χρειάζονται... Μπορείς να τους κάνεις απεγκατάσταση. Τώρα το ΒΤ βλέπω οτι δουλέυει καλύτερα... Το δοκίμασε κανείς με κάποια περίεργα προγράμματα που αρνούνταν να συνδεθούν με τους παλιούς drivers;;;;; Λογικά απο εδώ και πέρα δεν πρέπει να αντιμετωπίζουμε τα προβλήματα του παρελθόντος (Moto phone tools κτλ), έ;

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και γι'αυτούς που δεν πολυψάχνουν κάθε μέρα τα διάφορα sites είχαμε κάποιες ωραίες προσθήκες στο παρακάτω σάιτ που δεν τις βρήκα αλλόύ...

 

http://makabe.altervista.org/giochi6.html

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, πονηρά 3g video που βρίσκουμε ;;; :D

 

Εξαρτάτε πόσο πονηρά θέλεις :D

 

Πάρε να χεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.vxxxstuff.com/forums/showthread.php?t=42

 

http://sep800.mine.nu/files/movies/

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Τελικά πώς κατεβαίνουν αυτά τα αρχεία. Κάνοντας κλίκ κατεβαίνει ένα αρχείο index.php !!! Μήπως κάνω κάτι λάθος...; Αααα και κάτι άλλο . ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΙΤΑΛΙΚΑ ! :X

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκια, γεια σας. Παίρνοντας το configuration toυ AGNOSTOS (thanks!), έφτασα τη μνήμη του V600 μου σε 7335 kbytes! Ξέρει κανείς αν πηγαίνει παραπάνω:::

Device: Motorola V600

S/W: TRIPLETS_G_0B.09.72R

Flex: SE8605AXXU504D (V3 RAZR flex)

Total memory: 7401 kbytes :cool:

Seem Modifications: ON

Link to comment
Share on other sites

Kirko, πατρίδα μου! Όλα καλά στην Κατερίνη: πρέπει να έχουμε τους καλύτερους modders εκε'ι πάνω!!! :cool:

Device: Motorola V600

S/W: TRIPLETS_G_0B.09.72R

Flex: SE8605AXXU504D (V3 RAZR flex)

Total memory: 7401 kbytes :cool:

Seem Modifications: ON

Link to comment
Share on other sites

Kirko, πατρίδα μου! Όλα καλά στην Κατερίνη: πρέπει να έχουμε τους καλύτερους modders εκε'ι πάνω!!! :cool:

 

Μπα δεν νομίζω... Καλοκαιριάζει τώρα και όλοι ασχολούντε με οτιδήποτε άλλο εκτος των κινητών.... Εσύ πού βρίσκεσαι;;;

Τώρα σκέφτομαι να βάλω και γώ την έκδοση αυτή γιατι κάτι έπαθε η κάμερα και σίγουρα οφείλετε στο software. Ολα φωτεινά τα βλέπει...

Μόνο φοβάμαι μην έχω πρόβλημα με την αναπαραγωγή βίντεο (βλέπε παλιότερες εκδόσεις)

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα ένα email απο κάποιους αλλοδαπούς συναδέλφους. Για ρίξτε τα μια ματία γιατι δεν έχω χρόνο.....

 

Heres some sites for FREE games

Plus alot more

 

http://coma.fsb.hr/motorola/files/

http://www.v525.com/modules/filemanager/files/guest/Juegos%20y%20utilidades%20JAVA/

http://www.meogee.com/index.php?sid=57e2a39eb465d98027be03657b87604a

http://motoaide.com:8081/

http://www.motopage.uk.tt/

You will find almost everything you need

almost forgot

http://www.fedupnow.com/index.php

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Κατερινιώτης στην Αθήνα. Άστα... Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Όλα δουλεύουν τέλεια!

Device: Motorola V600

S/W: TRIPLETS_G_0B.09.72R

Flex: SE8605AXXU504D (V3 RAZR flex)

Total memory: 7401 kbytes :cool:

Seem Modifications: ON

Link to comment
Share on other sites

Έκανα το V600 σε V3! Όλα καλά μέχρι στιγμής!

 

Περιμένουμε εντυπώσεις.... Τα μενού είναι καλύτερα απο το V600;;; Έχει κινούμενα εικονίδια και πόση μνήμη αφήνει ελεύθερη;;;;

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε εντυπώσεις.... Τα μενού είναι καλύτερα απο το V600;;; Έχει κινούμενα εικονίδια και πόση μνήμη αφήνει ελεύθερη;;;;

 

 

Τα μενού είναι πολύ πιο γρήγορα, όλα τα άλλα λειτουργούν κανονικά... Απενεργοποιώντας το Motomixer, η μνήμη της συσκευής έφτασε τα 7401 kbytes!

Τα εικονίδια έχουν πολύ μικρές αλλαγές. Η φάση είναι μήπως με αυτό το flex μπορέσουμε επιτέλους να περάσουμε skins στα V525-V600 μας! Ψάξτε μάγκες!!!

Device: Motorola V600

S/W: TRIPLETS_G_0B.09.72R

Flex: SE8605AXXU504D (V3 RAZR flex)

Total memory: 7401 kbytes :cool:

Seem Modifications: ON

Link to comment
Share on other sites

Τα μενού είναι πολύ πιο γρήγορα, όλα τα άλλα λειτουργούν κανονικά... Απενεργοποιώντας το Motomixer, η μνήμη της συσκευής έφτασε τα 7401 kbytes!

Τα εικονίδια έχουν πολύ μικρές αλλαγές. Η φάση είναι μήπως με αυτό το flex μπορέσουμε επιτέλους να περάσουμε skins στα V525-V600 μας! Ψάξτε μάγκες!!!

Απ οτι ειχα διαβασει τα σκινς δεν μπορουν να μπουν ακομα και στα κινητα που ειχαν μετατραπει απο 525/600 σε v3......Μακαρι να τους διαψευσεις..... :)

Εγω παντως απο αυριο θα εχω το v620 με το 525 να περιμενει δευτερο οποτε θα δουμε τι θα παιξει!! :)))

Προσεξτε παντως οσοι θελησετε να κανετε τα κινητα v3 να χρησιμοποιησετε μονο το φλεξ διαφορετικα δε θα καταφερετε να δουλεψετε το κινητο σας γιατι θα φορτωθει αλλος boot loader αν βαλετε και flash!!! :)

:tease:
Link to comment
Share on other sites

kalispera xristos anesth...kai xronia polla

euxaristo gia to link.

skins dokimases na peraseis ???

 

 

Αληθώς φίλε μου! Skins δεν είχα το χρόνο ακόμα να δοκιμάσω... Θα γίνει και αυτό. :p

Device: Motorola V600

S/W: TRIPLETS_G_0B.09.72R

Flex: SE8605AXXU504D (V3 RAZR flex)

Total memory: 7401 kbytes :cool:

Seem Modifications: ON

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...