Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ά όχι Νίκο! θα τα δείς όλα να πάρεις γεύση απο 2 φορές το καθένα όπως κάναμε και οι περισσότεροι πιστεύω :p :D για να μην σου πώ πως άργησες ήδη! πώς θα σποιλάρω, μου λές? :lol:

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα γνωστά public μέρη έχουν ανέβει τα δύο πρώτα επεισόδια σε υψηλή ευκρίνεια 720p, όπως ακριβώς προβάλλονται στο FOX. Από αύριο θα υπάρχουν φαντάζομαι και τα δύο επόμενα.

Έχουν μέγεθος 1.1GB έκαστο, είναι σε μορφή .mkv (x.264) και παίζουν με τον VLC. Προαπαιτούμενα: ένα σχετικά ισχυρό PC και μια HD-ready TV. Κάνει και οποιαδήποτε οθόνη PC αλλά στις 17'' ή 19'' μάλλον δεν αξίζει τον κόπο το κατέβασμα.

 

Επειδή έχω ήδη κατεβάσει τα τέσσερα πρώτα δεν πρόκειται να ασχοληθώ αυτή τη βδομάδα αλλά την επόμενη λέω να το επιχειρήσω. Αν το κάνει κάποιος άλλος καλείται να πει εντυπώσεις please. :)

 

ΥΓ. Το πρώτο επεισόδιο ήταν άψογο, ελπίζω σε ανάλογη συνέχεια.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

ά όχι Νίκο! θα τα δείς όλα να πάρεις γεύση απο 2 φορές το καθένα όπως κάναμε και οι περισσότεροι πιστεύω :p :D για να μην σου πώ πως άργησες ήδη! πώς θα σποιλάρω, μου λές? :lol:

 

looool..τέτοια λέγε και ένα κλικ το έχω το play...:D

Link to comment
Share on other sites

Έκανα υπομονή και κατέβασα τα σημερινά tv releases. Ξέρει κανείς αν έχουν βγει αγγλικοί subs :cry: ?

άκυρο βρήκα :yeah:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όχι, το Fox έχει δείξει και τα τέσσερα (δύο διπλά επεισόδια σε δύο συνεχόμενα βράδια) και το πέμπτο θα παιχτεί τη Δευτέρα 22/1. :)

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατι βγήκαν (απότι διαβάζω εδώ) tv releases. :confused: Αφού τα releases από μεμετικ είναι ακριβώς τα ίδια. Πόσο δε μάλλον για μας που έχουμε ήδη ελληνικούς υποτίτλους για τις εκδόσεις memetic. ;)
Link to comment
Share on other sites

Όχι, το Fox έχει δείξει και τα τέσσερα (δύο διπλά επεισόδια σε δύο συνεχόμενα βράδια) και το πέμπτο θα παιχτεί τη Δευτέρα 22/1. :)

 

ακριβώς την ίδια ενημέρωση είχα από τον Hunter χτες...οπότε ξεκινάω πάραυτα να δω 2ο,3ο και 4ο...όχι τώρα...ΤΩΡΑ..!!!:D

Link to comment
Share on other sites

24 things you need to know about the new season of 24

Spoiler alert για όσους δεν έχουν δει τα 2 πρώτα.

 

Δεν είναι όλα επιτυχημένα αλλά μερικά είναι κορυφαία. Όπως αυτό (δεν είναι και πολύ σπόιλερ αλλά το κρύβω καλού-κακού):

 

 

I’m never paying for another train ticket ever again.

“My name is Jack Bauer, I’m a federal agent, that man over there has explosives strapped to his chest, if he suspects that anything unusual is going on he’ll set them off, keep walking” is my new line. And if any of you steal it, I’ll kick you out of a moving train.

:p :p :p :respect:

 

Πέρα από το ότι ψόφησα στο γέλιο όταν είδα τη σκηνή, σκεφτόμουν ακριβώς αυτό το πρωί που μπήκα "παράνομα" στο δακτύλιο! :lol:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν εχω δει το 6ο season αλλα εχω να κανω μια ερωτηση:

 

 

Ο Wayne Palmer πως στο καλο εγινε Προεδρος των ΗΠΑ?

 

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν εχω δει το 6ο season αλλα εχω να κανω μια ερωτηση:

 

 

Ο Wayne Palmer πως στο καλο εγινε Προεδρος των ΗΠΑ?

Δεν μας αναφέρει λεπτομέρειες. Το θεωρούμε δεδομένο. Ε είναι λιγάκι υπερβολή αλλά τι να κάνουμε. :D

Link to comment
Share on other sites

Αχμ οκ! :p

 

Μου ηρθε λιγο αποτομα ξερεις.......

 

Εστω και καθυστερημενα, πριν 2 ωρες τελειωσα τον 5ο κυκλο και τωρα καθομαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι να δω τα 4 επεισοδια.

Link to comment
Share on other sites

24 things you need to know about the new season of 24

Spoiler alert για όσους δεν έχουν δει τα 2 πρώτα.

 

Δεν είναι όλα επιτυχημένα αλλά μερικά είναι κορυφαία.

Συμφωνώ αρκετά έχουν πολύ γέλιο. Good find

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Σε 1μιση λεπτο ξεκιναει το 5ο επεισοδιο στο Fox!

 

Θα γινει της Χιροσιμας :D

 

Τόσο νωρίς το μετατόπισαν ?!?!

edit: Στο site της FOX λέει για 9/8C μετά το Prison Break που είναι 8/7C, το οποίο σημαίνει κάτι σε στυλ 4:00 το πρωί και 3:00 το πρωί αντίστοιχα ώρα Ελλάδος.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

To ειπα συμφωνα με το 24fans.net το οποιο ειχε countdown για το σημερινο επεισοδιο απο την ημερα της πρεμιερας.

 

Τι στο καλο? Με ποια ωρα πανε αυτοι?

Link to comment
Share on other sites

.. Δε ξέρω...

Άσχετο... στο Alter τώρα έχει μια ταινία με Sutherland (Bauer) και Robert Knepper (T-bag) σε πολύ νιάτα βέβαια.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Τόσο νωρίς το μετατόπισαν ?!?!

edit: Στο site της FOX λέει για 9/8C μετά το Prison Break που είναι 8/7C, το οποίο σημαίνει κάτι σε στυλ 4:00 το πρωί και 3:00 το πρωί αντίστοιχα ώρα Ελλάδος.

 

Σωστος!

Δεν εχει παιξει ακομα το επεισοδιο...:)

Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε το νεο επεισοδιο

βεβαια θα το δω το βραδυ αλλα λεμε τωρα :P

edit: δεν άντεξα και το είδα τώρα:P

φανταστικό επεισόδιο και με μια αρκετά μεγάλη αποκάλυψη

Link to comment
Share on other sites

Kαι εκει που νόμιζα ότι τα είχα δει όλα στο 24 να που ήρθε η 5η ώρα και με άφησε άφωνο..................

Καλά ρε παιδιά ο "κακός" της 5ης Σαιζόν που έδεινε Τηλεφωνικές οδηγίες-εντολές στον Logan είναι αδερφός του Jack;αν είναι δυνατόν πως το σκέφτηκαν.......

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

24 - Season 6 Premiere (First 4 Episodes) ... για όποιους δεν αντέχουν να περιμένουν όλο το πακέτο! Αmazon

Ξεκίνησα και γω την 6η σειρά και τι να πω...:up: απίστευτη όπως όλες φυσικά!

http://img405.imageshack.us/img405/145/1153803hq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...