Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

den exw dei akoma tin 4h season...kai perimeno me anoipomonisia:shifty: ...pantws mexri stigmi i kaliteri kata tin gnwmi mou season...itan h 2h...oso gia to pws teliwnei o kuklos...den egine kai tpt to idietero stous 1-3 omws to telos tou 2ou itan aproblepto:confused: kai afine uponoumeno gia sigouri sinexia......
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω ποιά season πιστεύω πως είναι μέχρι τώρα η καλύτερη συνολικά, γιατί όλοι οι γνωστοί μου διαφωνούν και δεν αντέχω να συναντήσω κι εδώ την ίδια μοναξιά. :p :lol:

 

Μα γιατί; Πες μας... Εγώ ακούσει και τις 4 ενδεχόμενες απαντήσεις απο διάφορα άτομα! :)

Προσωπικά 3 η καλύτερη, αμέσως μετά (με ελάχιστη ή μηδενική διαφορά) 1, μετά 4 και μετα 2...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και εγω το τελος της 4ης σαιζον ηταν σιγουρα το καλυτερο απ'ολα..Ελπιζω οτι η αρχη της 5ης θα καταφερει να ξεπερασει και την αρχη της 2ης..

Γενικα,ηταν μια καλη πολυ καλη σαιζον.Προσωπικα,θεωρω καλυτερη την 3η,μετα αυτη,την 1η και τελευταια την 2η..

Η 5η σαιζον σε ποιο επεισοδιο βρισκεται τωρα?Γιατι αφου δω το πρωτο της επεισοδιο για να εχω μια ιδεα,θα περιμενω να τα δω ολα μαζι τα αλλα,γιατι δεν μπορω να περιμενω καθ βδομαδα για το επομενο επεισοδιο..

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί; Πες μας... Εγώ ακούσει και τις 4 ενδεχόμενες απαντήσεις απο διάφορα άτομα! :)

Προσωπικά 3 η καλύτερη, αμέσως μετά (με ελάχιστη ή μηδενική διαφορά) 1, μετά 4 και μετα 2...

Οι περισσότεροι δικοί μου λένε κι αυτοί για την 3η. Οσο για μένα πιστεύω πως η καλύτερη - και με διαφορά :rolleyes: - είναι η 1η. :X :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Speedy_21/41531/500512/0/yamaha-spin-16.gif
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και εγω το τελος της 4ης σαιζον ηταν σιγουρα το καλυτερο απ'ολα..Ελπιζω οτι η αρχη της 5ης θα καταφερει να ξεπερασει και την αρχη της 2ης..

Γενικα,ηταν μια καλη πολυ καλη σαιζον.Προσωπικα,θεωρω καλυτερη την 3η,μετα αυτη,την 1η και τελευταια την 2η..

Η 5η σαιζον σε ποιο επεισοδιο βρισκεται τωρα?Γιατι αφου δω το πρωτο της επεισοδιο για να εχω μια ιδεα,θα περιμενω να τα δω ολα μαζι τα αλλα,γιατι δεν μπορω να περιμενω καθ βδομαδα για το επομενο επεισοδιο..

 

Η 5τη σαιζον ξεκιναει πολυ δυνατα! Στο πρωτο κιολας 3τριλεπτο αρχιζουν τα κανονια!:lol: Αυριο το βραδυ θα προβληθει το 9το επεισοδιο της 5της σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι δικοί μου λένε κι αυτοί για την 3η. Οσο για μένα πιστεύω πως η καλύτερη - και με διαφορά :rolleyes: - είναι η 1η. :X :)

 

 

Και εγω θα συμφωνησω με τη 1η για πολλους λογους.

 

Καταρχην ειμασταν εντυπωσιασμενοι απο το προτοτυπο στησιμο της σειρας

Δευτερον δεν ηταν το χαζοχαρουμενο

happy end

 

τριτον ηταν κατι που δε περιμεναμε

τεταρτον

ξερφωρτοθηκαμε μια ενοχλητικη παρουσια :p

 

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα συμφωνησω με τη 1η για πολλους λογους.

 

Καταρχην ειμασταν εντυπωσιασμενοι απο το προτοτυπο στησιμο της σειραςhttp://www.myphone.gr/forum/image/smilies/smile.gif

:)

Δευτερον δεν ηταν το χαζοχαρουμενο

happy end

 

τριτον ηταν κατι που δε περιμεναμε

τεταρτον

ξερφωρτοθηκαμε μια ενοχλητικη παρουσια :p

Άνθρωπέ μου. :lol:

Με το κυάλι έψαχνα έναν που θα του άρεσε η 1η περισσότερο από τις άλλες. :)

 

Τα τρια πρώτα (από τα τέσσερα) points που αναφέρεις είναι ακριβώς αυτά που με κάνουν να πιστεύω ότι η πρώτη season είναι η καλύτερη από τις 4 ολοκληρωμένες (για την 5η θα δείξει η συνέχεια ;) )

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Speedy_21/41531/500512/0/yamaha-spin-16.gif
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω..Νομιζω πως η σειρα στην 3η και στην 4η σαιζον ηταν στην καλυτερη της φαση.Δεν διαφωνω γι'αυτα που λετε,ομως οι επομενες σαιζον εχουν το καλο οτι εχουν ''εξελιχθει'' περισσοτερο οι σχεσεις μεταξυ των χαρακτηρων.Επισης η πρωτη ειχε ενα πολυ μεγαλο αρνητικο.Η ολη φαση με την κορη του Μπαουερ ηταν κουραστικη.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά, η πλειοψηφία των fans του 24 από ό,τι έχω δει σε διάφορα fan sites στο internet θεωρεί την 3η σεζόν ως την χειρότερη από όλες... και μέσα σε αυτούς είμαι κι εγώ. Προσωπικά, οι αγαπημένες μου σεζόν είναι η 2η και η 4η, μετά η 1η και τέλος η 3η. Φυσικά, το ξεκίνημα της 5ης είναι με διαφορά καλύτερο από το ξεκίνημα όλων των seasons, αλλά καλύτερα πρώτα να περιμένουμε να δούμε προς τα πού θα το πάνε πριν την ανακηρύξουμε ως την καλύτερη μέχρι τώρα.

Η 5η σαιζον σε ποιο επεισοδιο βρισκεται τωρα?Γιατι αφου δω το πρωτο της επεισοδιο για να εχω μια ιδεα,θα περιμενω να τα δω ολα μαζι τα αλλα,γιατι δεν μπορω να περιμενω καθ βδομαδα για το επομενο επεισοδιο..

Πίστεψέ με, ΑΝ κάνεις το λάθος και δεις το 1ο επεισόδιο της 5ης, τότε την έβαψες, ΔΕΝ θα μπορέσεις να μην δεις τη συνέχεια. Το 1ο επεισόδιο δεν έχει καμία σχέση με τα υπόλοιπα πρώτα επεισόδια.:p Εδώ στην Αμερική το κατάλαβαν και δείξανε τα 2 πρώτα μαζί συνεχόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στην Αμερική το κατάλαβαν και δείξανε τα 2 πρώτα μαζί συνεχόμενα.

 

 

Stin Ameriki zeis??? tixere....

fantazomai an den deixnan stin premiera tis 5is season 2 episodes mazi...kai dixnan mono 1...oi Americanoi den tha mporousan na koimithoun apo tin agwnia!!!!!!:p :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειδα το πρωτο επεισοδιο και απλα προσκυνω τους συντελεστες της σειρας!Απιστευτοι οι τυποι...Τωρα κατεβαζω και το 2ο,αλλα οτι και να γινει,θα σταματησω εδω!:)
Link to comment
Share on other sites

Ειδα το πρωτο επεισοδιο και απλα προσκυνω τους συντελεστες της σειρας!Απιστευτοι οι τυποι...Τωρα κατεβαζω και το 2ο,αλλα οτι και να γινει,θα σταματησω εδω!:)

 

Αστο φιλε, τη πατησες... Δε παζει να σταματησεις:lol: :p :lol:

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

I Odeon evgale imerominia kykloforias gia ton tetarto kuklooooooo.

 

07/03/2006 leei sto sxetiko arthro tis sto

http://www.odeon.gr/MoviePortal/movies/details.do?movieId=9100054&smnu=4&mnu=1#technical

Σας τα 'χα πει...Το καλό με τις καθυστερήσεις της Odeon είναι ότι στο πακέτο περιλαμβάνεται το Season 5 preview, το οποίο υπήρχε μόνο στην region 1 έκδοση που κυκλοφόρησε τον Δεκέμβριο (όπως είχε γίνει και με το αντίστοιχο για την 4η). Βέβαια απ'την άλλη αφού το δεις, μπριζώνεσαι πιο πολύ ενώ ξέρεις ότι θα πρέπει να περιμένεις άλλον ένα χρόνο για την 5η...:(

Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια απ'την άλλη αφού το δεις, μπριζώνεσαι πιο πολύ ενώ ξέρεις ότι θα πρέπει να περιμένεις άλλον ένα χρόνο για την 5η...:(

 

...ή το κατεβαζεις απο το ιντερνετ και το βλεπεις παραλληλα με τους Αμερικανους!:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

...ή το κατεβαζεις απο το ιντερνετ και το βλεπεις παραλληλα με τους Αμερικανους!:lol: :lol:

 

To οποίο είναι ανάλογη φρίκη από την πλευρά του, διότι εγώ είχα συνηθίσει να τα βλέπω σε dvd και να βάζω το ένα μετά το άλλο (είχα κάνει κάτι μαραθώνιους ξεγυρισμένους μερικά σαββατοκύριακα :O ) και τώρα που πρέπει να περιμένω μια βδομάδα για κάθε νέο επεισόδιο μου έχουν σπάσει τα νεύρα!! :p :p :p

Όχι πως παραπονιέμαι βέβαια...

 

Δική μου αγαπημένη σειρά η 2η, μετά η 1η, στη συνέχεια τυποποιήθηκε λίγο. Η φετινή δε με έχει ενθουσιάσει, περιμένω ακόμα κάτι πρωτότυπο/σοκαριστικό.

 

Σήμερα παίζεται το καινούριο;

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Omws einai alli fasi(kai i kalyteri gia mena) na kathesai kai na vlepeis ena

12wro synexomeno kai allo na vlepeis ena episodio tin evdomada.

Co-Founder & CEO at AntMoves & Windows Phone Apps

www.antmoves.com | www.wpapps.gr

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως τα διπλά επεισόδιο είναι τρυκ του καναλιού που τα προβάλλει και δεν το κάνουν για μας λυπούνται.

Σε κάθε περίπτωση, 2 επεισόδια θα προβληθούν και στις 6 Μαρτίου.

(Day 5: 5:00 PM-6:00 PM / Day 5: 6:00 PM-7:00 PM,).

 

(Πώς στην ευχή μπαίνει το spoiler? :confused: ).

 

Πολλοί γνωστοί από τα παλιά θα επανεμφανιστούν. Τέτοια οικογενειοκρατία, ούτε στην ελληνική βουλή δεν παίζει.

 

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Χμμ..Τι εννοειτε 2πλα επεισοδια?Προβαλλουν 2 καθε βδομαδα ή 2 καθε 2 βδομαδες?Αμα ειναι το πρωτο ειναι καταπληκτικο,γιατι θα τελειωσει πιο γρηγορα και θα μπορεσουμε να τα δουμε και εμεις οι 24junkees με την ησυχια μας!
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ισχύει το καταπληκτικό.

Την προηγούμενη εβδομάδα έπαιξε το 2-3. Απόψε θα προβληθεί το 3-4. Την άλλη εβδομάδα (27/2) το 4-5 και θα ακολουθήσουν τα 5-6 και 6-7 στις 6/2.

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Πώς και δεν έχει σχολιάσει κανένας το 9ο επεισόδιο ακόμα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...