Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου την εσπαγε ο Παλμερ γιατι οτι και αν γινοταν , ειχε ηθικο προβλημα. ΜΕχρι και το παιδι του να πουμε ηθελε να καταδωσει το βλημα... Ειχε δικιο η Σερι (θεάααααααα)

 

Πάντως ρε παιδες τι να πω... καλες ολες οι σειρες, καλό και το Lost , αλλά σατο 24 δε βάζω καμια...

:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μου την εσπαγε ο Παλμερ γιατι οτι και αν γινοταν , ειχε ηθικο προβλημα. ΜΕχρι και το παιδι του να πουμε ηθελε να καταδωσει το βλημα... Ειχε δικιο η Σερι (θεάααααααα)

 

Πάντως ρε παιδες τι να πω... καλες ολες οι σειρες, καλό και το Lost , αλλά σατο 24 δε βάζω καμια...

O Πάλμερ είναι (ή μήπως «ήταν»; :confused: :p ) κορυφαίος πρόεδρος. Αν δεις τον επόμενο θα καταλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

O Palmer πιστεύω ήταν μοναδικός στο να εμπνέει κύρος Προέδρου (

Ηδη του έδωσαν πρωταγωνιστικό στη νέα σειρά του David Mammet "THE UNIT", γι' αυτό την κοπάνησε

:p ).

 

Τούτος εδώ πολύ τρεμουλιάρης είναι για Πρόεδρος ρε γμτ :D :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Kiefer signs on to star as Jack Bauer for 3 more seasons of 24!

http://www.fox.com/24/ :up:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Ti Seri και εγω τη πηγενα πολυ! Ηξερε τι χρειαζοταν για να γινει η δουλεια!

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Παίζει, season 5 spoilers

Η Audrey να είναι προδότης ώστε να πάρει εκδίκηση για ότι τράβηξε ο αδερφός της στον προηγούμενο κύκλο;

Mπα, δεν νομίζω, υπερβολικά παρατραβηγμένο και τελείως κουφό... Πάντως ότι είναι ύποπτη, είναι.:p

 

Τέσπα, προσέξατε στο 19

ότι ο Logan μιλούσε σαν τσιράκι σε αυτόν τον φαλακρό; Του έδινε λογαριασμό και εκείνος του έλεγε μπράβο! Πράγμα που σημαίνει ότι κάποιοι τον ελέγχουν και εκεί είναι που θα εξηγηθούν τα κίνητρά του για την εμπλοκή του στη δολοφονία του Palmer και τη βοήθειά του στους τρομοκράτες.

 

Επίσης,

πολύ συγκινητική η σκηνή με την αυτοκτονία του Heller. Τέτοιοι άνθρωποι είναι που λέγονται γενναίοι.:(

 

Link to comment
Share on other sites

O Palmer πιστεύω ήταν μοναδικός στο να εμπνέει κύρος Προέδρου

 

Τούτος εδώ πολύ τρεμουλιάρης είναι για Πρόεδρος ρε γμτ :D :D

 

Ο Λόγκαν είναι όμως πιο κοντά στην πραγματικότητα. ;)

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Ti Seri και εγω τη πηγενα πολυ! Ηξερε τι χρειαζοταν για να γινει η δουλεια!

 

 

θεάααααααααα

 

μια τέτοια ατζέντισσα θέλω. Αχ..θα χα κανει καρριερα με δαυτη

 

θεααααααααααααααααααααααααααα! :lol:

:X
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ο Σάθερλαντ υπέγραψε για 2 ακόμα σεζόν. Η ΕΛΙΣΑ ΚΑΘΜΠΕΡΤ έριξε/θα ρίξει καμιά υπογραφή ή το γύρισε στο μόντελινγκ; :( Θα τη δούμε καθόλου ξανά στην 5η σεζόν;
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ο Σάθερλαντ υπέγραψε για 2 ακόμα σεζόν. Η ΕΛΙΣΑ ΚΑΘΜΠΕΡΤ έριξε/θα ρίξει καμιά υπογραφή ή το γύρισε στο μόντελινγκ; :( Θα τη δούμε καθόλου ξανά στην 5η σεζόν;

 

 

τρελό το ελιζάκι :p

 

προφανως θελει να κανει και αλλα ,ταινίες κτλ

 

να σου θυμισω οτι επαιξε στο

 

  • house of wax
     
  • the girl next door

(που παραδοξως ηταν καλη )

 

οποτε τρεξε να τα δεις...

:X
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ο Σάθερλαντ υπέγραψε για 2 ακόμα σεζόν. Η ΕΛΙΣΑ ΚΑΘΜΠΕΡΤ έριξε/θα ρίξει καμιά υπογραφή ή το γύρισε στο μόντελινγκ; :( Θα τη δούμε καθόλου ξανά στην 5η σεζόν;

Ελα ρε, χορτάσαμε Eliza και τις κακόγουστες τελευταίες εμφανίσεις της (όχι ότι πίστευα ποτέ ότι ήταν καμια hi-fi γκόμενα αλλα τελευταία απέγινε γμτ)

BRING BACK KATE WARNER !!! (Sarah Wynter)

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε, χορτάσαμε Eliza και τις κακόγουστες τελευταίες εμφανίσεις της (όχι ότι πίστευα ποτέ ότι ήταν καμια hi-fi γκόμενα αλλα τελευταία απέγινε γμτ)

BRING BACK KATE WARNER !!! (Sarah Wynter)

 

N' αγιάσει το στόμα σου για την Kate! :p

 

Ποιο μοντελινγκ μωρέ η κοντή; (Θεοπούλα mode off)

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

τρελό το ελιζάκι :p

 

προφανως θελει να κανει και αλλα ,ταινίες κτλ

 

να σου θυμισω οτι επαιξε στο

 

  • house of wax
     
  • the girl next door

(που παραδοξως ηταν καλη )

 

οποτε τρεξε να τα δεις...

Εννοείται τα έχω δει. Για επισκέψου και την σελίδα του fun club της. :D

http://www.elisha-cuthbert.com :love:

 

To έχουμε αναφέρει και παλαιότερα.

Link to comment
Share on other sites

Καμμιά φορά αναρωτιέμαι αν είμαι ο μοναδικός που δεν χρειάζεται οφθαλμίατρο.

Πώς είναι δυνατόν να αναφέρεστε με τόσο κολακευτικά σχόλια στην Cuthbert?

Όταν έχουν περάσει από τη σειρά 2 γυναικάρες όπως η Mia Kirshner (Mandy) και η Stana Katic (Collete)....

:lol:

 

Ειδικά η δεύτερη είναι όλα τα λεφτά και (αν μπορούσα) θα πλήρωνα ευχαρίστως τους παραγωγούς για να την βάλουν στην 6η season στο πλευρό του Jack Bauer.

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχουν περάσει από τη σειρά 2 γυναικάρες όπως η Mia Kirshner (Mandy) και η Stana Katic (Collete)....

Ποιες είναι αυτές; :confused: Ποιο ρόλο παίζαν;

Link to comment
Share on other sites

varadero eides to kainourgio episodeio?gia pes ediposeis...

 

 

Οποοιος θελει spoilers κανει κλικ εδω...

 

http://www.fox.com/24/episodes/

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

varadero eides to kainourgio episodeio?gia pes ediposeis...

 

:)

Superb!

O Τζακ Μπάουερ είναι ο Τσακ Νόρρις, ο Τσάκυ Τσαν και ο Τζέιμς Μποντ μαζί :lol:

 

Το κακό είναι ότι (όπως πάντα) τα τελευταία δευτερόλεπτα σε κάνουν να παρακαλάς να έρθει η επόμενη εβδομάδα ακόμα πιο γρήγορα. Και πολύ φοβάμαι, ότι την ίδια γεύση θα μας αφήσει και το 24 επεισόδιο (όχι για το επόμενο επεισόδιο, αλλά για την επόμενη Ημέρα - season).

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Οποοιος θελει spoilers κανει κλικ εδω...

 

http://www.fox.com/24/episodes/

 

 

Excuse me? Αυτά δεν είναι spoilers. Περίληψη των προηγουμένων επεισοδίων είναι.

Θα μου πεις ότι αν δεν έχει δει τίποτα, κι αυτά spoilers είναι.... :lol: :lol: :lol:

Κάποιοι θεωρούν spoiler (που πρέπει να κρατηθεί επτασφράγιστο μυστικό) το τέλος της πρώτης περιόδου

(την προδοσία της Nina συγκεκριμένα)

. Και μιλάμε για ανθρώπους που το παίζουν φανατικοί 24ers.

 

Ας κάνω κι ένα "2 σε 1" post, γιατί πάει πολύ το 3 in row.

 

Ποιες είναι αυτές; Ποιο ρόλο παίζαν;

 

Aφού έχεις δει το season 1, οφείλεις να γνωρίζεις την πρώτη.

Τη δεύτερη θα τη γνωρίσεις κάποια στιγμή την 5η Ημέρα. Δεν ξέρω σε ποιο σημείο βρίσκεσαι, θα την μάθεις όταν έρθει η ώρα. ;)

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Θα μου πεις ότι αν δεν έχει δει τίποτα, κι αυτά spoilers είναι.... :lol: :lol: :lol:

Κάποιοι θεωρούν spoiler (που πρέπει να κρατηθεί επτασφράγιστο μυστικό) το τέλος της πρώτης περιόδου

(την προδοσία της Nina συγκεκριμένα)

. Και μιλάμε για ανθρώπους που το παίζουν φανατικοί 24ers.

Επειδη πετας συνεχεια μπηχτες για το θεμα των σποιλερ.Σποιλερ για σενα ειναι προφανως μονο οτι προκειται να συμβει στα επομενα επεισοδια,μιας και θεωρεις δεδομενο οτι ολοι εχουν dsl και κατεβαζουν τα επεισοδια την επομενη μερα απ'οταν παιζονται στην Αμερικη.Επισης φανταζομαι δεν σου περναει απο το μυαλο οτι υπαρχουν και ανθρωποι,οπως εγω ας πουμε,που λογω της ιδιαιτεροτητας της σειρας προτιμουν να περιμενουν να τελειωσει η σαιζον και να δουν ολα τα επεισοδια μαζι.

Νομιζω πως τουλαχιστον ο,τι συζητιεται για σαιζον που δεν εχει εμφανιστει ακομα στα βιντεοκλαμπ,πρεπει να ειναι μαρκαρισμενο με μαυρο.Αυτα και συγνωμη αν δεν θεωρουμε φανατικος 24er οπως εσυ ας πουμε

Link to comment
Share on other sites

off-topic

Αγαπητέ wael, κράτα την αγανάκτησή σου για αλλού. Spoiler για μένα δεν είναι τα μαύρα γραμματάκια σε μαύρο φόντο. Οτιδήποτα μπορεί να σου μετριάσει την όρεξη για να παρακολουθήσεις μια ταινία ή επεισόδιο σειράς είναι spoiler. Απλά. Ούτε εγώ κατεβάζω τα επεισόδια με dsl και σε τελική ανάλυση, δε με απασχολεί τι γραμμή έχει ο καθένας. Αυτό μπορεί να είναι ενδιαφέρον για τον ISP μου ή τον OTE ή την ΕΕΤΤ ή το Υπουργείο Μεταφορών. Εμένα με αφήνει παγερά αδιάφορο αν έχεις DSL ή ταχυδρομικά περιστέρια.

Την ίδια αντιμετώπιση θα είχα κι αν ζούσα στην Αμερική και έβλεπα τα επεισόδια ακόμα νωρίτερα. Δεν αποκάλυψα σε κανέναν τι έχω δει. Είμαι πολύ προσεκτικός σε αυτά που γράφω. Δεν διακινδυνεύω προβλέψεις. Ίσως θα έπρεπε να αποφεύγω ακόμα και τα αστεία για να μη μου καταλογιστεί ότι αποκαλύπτω κάτι που θα γίνει στο μέλλον. Λες και σε μένα παραδίδουν τα σενάρια πριν γυρίσουν τα επεισόδια για να τα εγκρίνω.

Προφανώς και υπάρχουν άνθρωποι, που λόγω κάποιας ιδιαίτερότητάς τους, περιμένουν να τελειώσει η σειρά για να την παρακολουθήσουν. Και πολύ άλλοι θα περιμένουν την κυκλοφορία του region 2 DVD με τους ελληνικούς υπότιτλους. Και σίγουρα υπάρχουν κι άλλοι που ακόμα κι όταν κυκλοφορήσει στα video clubs η σεζόν θα περιμένουν αρκετά μέχρι να τη δουν. Κι ακόμη περισσότεροι, δεν ξέρουν καν για την ύπαρξη του 24 και όταν πέσουν πάνω του, θα κολήσουν περισσότερο από όλους μας.

Τι πρέπει να κάνω εγώ; Να πληρώσω από την τσέπη μου στο FOX για να προβάλλεται η σειρά άμεσα από ελληνικά (πανελλαδικής εμβέλειας, μη συνδρομητικά) κανάλια; Δε θά 'μαστε καλά! :happy:

 

Ουπς... sorry, μου ξέφυγε όλο αυτό το κατεβατό και τώρα μόλις έπεσε το μάτι μου στην ειρωνία περί φανατικών τηλεθεατών. Όχι αγαπητέ wael, δε σε θεωρώ περισσότερο ή λιγότερο φανατικό από μένα. Αλλά, όσοι περιμένουν (να ολοκληρωθεί ο κύκλος, να κυκλοφορήσει το DVD, να τα παίξει η ΕΤ3, να μεταναστεύσουν στις ΗΠΑ/Καναδά ή να αρχίσει η μαζική παροχή Τ1/3 στην Ελλάδα), μπορούν κάλλιστα να μην διαβάζουν αυτό το thread, να μην επιλέγουν την "μαύρη" περιοχή με τα spoilers, να μην διαβάζουν την ενότητα Spoilers στο site της υπογραφής μου. Το οποίο (mini-site) έκανα, μόνο και μόνο, για να μην υποχρεώνω κανέναν να διαβάζει spoilers άθελά του.

 

Αυτά τα ολίγα,

χωρίς παρεξήγηση.

 

 

ΥΓ. Η αναφορά που έκανα σε προηγούμενο post για το ultra-super-mega spoiler της πρώτης περιόδου ήταν όντως μπηχτή για πραγματικό περιστατικό. Όπως και να το κάνουμε, αν δε σε τρώει ο πωπός σου, δεν πας σε συζήτηση για το 24 όταν δεν έχεις δει καν τον 1ο κύκλο (γνωρίζοντας ότι έχουν υπάρξει άλλοι 4)

 

Ίσως θα έπρεπε να στείλω αυτό το μύνημα με ΡΜ. Δεν το έκανα όχι γιατί μου αρέσει το δημόσιο ξεκατίνιασμα, αλλά γιατί ο wael ήταν μόνο η αφορμή για να το γράψω και όχι ο μοναδικός αποδέκτης. Εξάλλου, θέλω να πιστεύω πως δε ξεπέσαμε τόσο, ώστε να θεωρείται ο διάλογος που έχουμε εδώ ξεκατίνιασμα.

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Spoiler είναι οτιδήποτε δεν θέλει να μάθει κάποιος που μπαίνει σε ένα θέμα που λέγεται γενικά 24.

Αν πχ το θέμα λεγόταν 24 - season 5 τότε ελεύθερα πες τα πάντα για τις προηγούμενες season και κράτα ως spoiler το τι συμβαίνει στην 5η.

Αν πάλι λεγόταν 24 - season 5 spoilers , τότε γράψε ό,τι θες χωρις να προβληματιστείς για τα spoilers.

Έχε υπόψη σου όμως ότι το να μπει κάποιος σε ένα topic γενικά για το 24 δε σημαίνει ότι έχει προετοιμαστεί να δει πως τελειώνουν οι seasons ή τι γίνεται στο τελευταίο (πιο πρόσφατο) επεισόδιο της 5ης season.

Ακου εκεί μπορούν να μη διαβάζουν το topic...

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

in other news:

 

Το 20ό τα έσπασε! Επιτέλους λίγο ενδιαφέρον ύστερα από την μικρή κοιλιά της σεζόν..

 

να δω πως θα γλιτώσει πάλι ο άτιμος

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως θα έπρεπε να στείλω αυτό το μύνημα με ΡΜ. Δεν το έκανα όχι γιατί μου αρέσει το δημόσιο ξεκατίνιασμα, αλλά γιατί ο wael ήταν μόνο η αφορμή για να το γράψω και όχι ο μοναδικός αποδέκτης. Εξάλλου, θέλω να πιστεύω πως δε ξεπέσαμε τόσο, ώστε να θεωρείται ο διάλογος που έχουμε εδώ ξεκατίνιασμα.

Δεν το θεωρω ξεκατινιασμα,αλλα θεωρω οτι εχεις κολλησει ασχημα με κατι που νομιζω οτι εχεις λαθος.Το περιστατικο που αναφερεις δεν το θυμαμαι,θυμαμαι ομως οτι ειχες κοτσαρει στην υπογραφη σου μια εικονα που προιδεαζε αγρια για τα μελλοντικα επεισοδια.Ακομα και για αυτο που ειπες για την πρωτη σαιζον παντως,δικιο ειχε οποιος το εγραψε,ειδικα για τοσο σημαντικο σποιλερ.Παιζει να υπαρχει κοσμος που δεν το εχει ξεκινησει να το βλεπει και απλα μπαινει για να διαβασει γνωμες..

Link to comment
Share on other sites

ο,τι να ναι το 5x20. Νύσταξα!

 

Ουσιαστικά πάνω κάτω έγινε το αναμενόμενο. Τίποτα εκτος σχεδίου.

Μας δώσανε και τις αυτοκτονικά άχρηστες φάσεις με την γυναίκα του προέδρου...Ελεος.

Επίσης "προσγείωσε το αεροπλάνο αλλιώς θα σε σκοτώσω" (;;;; ) (δηλαδή και στις δύο περιπτώσεις πεθαίνεις... που ακριβώς είναι η απειλή;)

 

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...