Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά σόρυ για το offtopic υπάρχει κάποιο site πέρα απο το forom που να έχει υπότιτλους για το 24 ;

Α και με τους ελληνικούς του 2Χ06 ξέρει κανείς τι έγινε;;;

http://www.greektvsubs.gr

Θέλει ένα απλό register μόνο. Εγγύηση το site!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είπαν τα παιδιά ότι έχουν εξεταστική.. Κάνε λίγο υπομονή βρε!
Link to comment
Share on other sites

Είπαν τα παιδιά ότι έχουν εξεταστική.. Κάνε λίγο υπομονή βρε!

Εντάξει δεν παραπονέθηκα απλα επειδη μας ειχαν κακομάθει(έτσι κι αλλιώς και εγω στην ίδια φάση είμαι.....εξεταστικη μπρρρρρ):p

 

Το είδα πάντως με αγγλικούς και μόλις ήρθε και το 7ο οπότε το βράδυ έχουμε δουλειά:D

Occupational Therapist
Link to comment
Share on other sites

Aγγλικούς που βρίσκετε; Στο forom δεν μπορώ να βγάλω άκρη, δεν έχω βρει ποτέ τίποτα. Μπορεί να βοηθήσει κανείς;

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Aγγλικούς που βρίσκετε; Στο forom δεν μπορώ να βγάλω άκρη, δεν έχω βρει ποτέ τίποτα. Μπορεί να βοηθήσει κανείς;

Εγώ απο το Forom βρίσκω πάντως!

Πηγαίνεις στα documents και μετά A-F και πας στο 24 ,εχει όλες τις seasons!

 

θέλει register όμως!

 

Ελπίζω να βοήθησα;)

Occupational Therapist
Link to comment
Share on other sites

Paidia tha sas parakalousa ean einai eykolo na grafete sto forum

tis anakoinwseis tis odeon gia to pote tha vgei to 24.

Einai pleon gnwsto den mporw na mpw sto site :( :( :(

 

Thanks prwkatavolika.

 

 

Filika Thodwris

Co-Founder & CEO at AntMoves & Windows Phone Apps

www.antmoves.com | www.wpapps.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο το Forom βρίσκω πάντως!

Πηγαίνεις στα documents και μετά A-F και πας στο 24 ,εχει όλες τις seasons!

 

θέλει register όμως!

 

Ελπίζω να βοήθησα;)

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ, δεν είχα υπομονή να ψάξω τη φορά που πήγα. Τελικά ήταν πολύ απλό...:O

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ, δεν είχα υπομονή να ψάξω τη φορά που πήγα. Τελικά ήταν πολύ απλό...:O

Τίποτα man να' σαι καλα;)

Occupational Therapist
Link to comment
Share on other sites

paidia egw eimai ligo pisw sta episodeia.......molis eida to 506

TROMERO TELOS!!!!!!!!!!!!APISTEFTO!!!!!!!!!!!!TI NA PW!!!!!!!!!!!!!!ELEOS!!!!!!!!!VARIEME NA GRAFW!!!!!!!!!!!GAMOTON OTE MOU MESA KAI TIN 384!TO 507 EINAI STO 20% KAI PETHENW APO TIN AGONIA!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Που να παρει γιατι κατεβαινει τοσο αργα?????

 

Ο κατεστραμενος, βρηκα ενα plu-in gia to Media Player που παιζει μισοτελειωμενα avi και το βλεπω ετσι!!!!

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Και το avipreview να κατεβάσεις την ίδια δουλειά κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Το 507 με ξενερωσε λιγακι...:( Μπαινει στο γνωστο τρεξιμο...:wacko:

Μεχρι το 6 ηταν απιθανο!:)

Link to comment
Share on other sites

Όντως, στο 507 δεν συνέβη τίποτα το αξιοσημείωτο... Ε, εντάξει μετά από 6 απίστευτα επεισόδια, ήταν λογικό ο ρυθμός να πέσει κάποια στιγμή. Ελπίζουμε μόνο το επόμενο να μας πορώσει όπως τα προηγούμενα!
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε σεις! Διαφωνώ... Το 5x07 είχε τρομερή εξέλιξη!

ΣΠΟΙΛΕΡ (για αυτούς που το διαβάζουν από e-mail)

 

Απο τη μία μαθαίνουμε ότι οι τρομοκράτες δεν θα πάνε τελικά Ρωσία, απο την άλλη έχουμε μία φανταστική επιχείρηση στο κτίριο με τις κάμερες, ένα ανατρεπτικό τέλος και φυσικά την αγωνία για το αν θα δούμε σε αυτό ή στο επόμενο επεισόδιο την θεά Kimberly Bauer link :O - τελικά μάλλον στο επόμενο επεισόδιο!

Και να μην ξεχάσω βέβαια και το τι άραγε θα κάνουν για το ραντεβού με τον Έργουικ... :cry: :worry:

 

Ακόμη ένα φανταστικό επεισόδιο κατά την άποψη μου. Ο ρυθμός δεν έχει πέσει ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε σεις! Διαφωνώ... Το 5x07 είχε τρομερή εξέλιξη!

ΣΠΟΙΛΕΡ (για αυτούς που το διαβάζουν από e-mail)

 

Απο τη μία μαθαίνουμε ότι οι τρομοκράτες δεν θα πάνε τελικά Ρωσία, απο την άλλη έχουμε μία φανταστική επιχείρηση στο κτίριο με τις κάμερες, ένα ανατρεπτικό τέλος και φυσικά την αγωνία για το αν θα δούμε σε αυτό ή στο επόμενο επεισόδιο την θεά Kimberly Bauer link :O - τελικά μάλλον στο επόμενο επεισόδιο!

Και να μην ξεχάσω βέβαια και το τι άραγε θα κάνουν για το ραντεβού με τον Έργουικ... :cry: :worry:

 

Ακόμη ένα φανταστικό επεισόδιο κατά την άποψη μου. Ο ρυθμός δεν έχει πέσει ακόμη.

 

Ακουλουθουν SPOILER !!!

 

 

το οτι οι τρομοκρατες δεν θα πανε Ρωσια, το ξεραμε απο το τελος του 6του επεισοδιου, δεν ειναι καινουριο.:) Η επιχειρηση με το κτιριο ειναι "ξανα μανα" οτι επιχειρηση εχει κανει η CTU σε ολα τις σειρες!:cool:

Το οτι θα σκασει μυτη η KIM - δεν ξερω εαν ειναι και τοσο καλο. Οσο θυμαμαι τι βαρεμαρα ειχα στις πρωτες σειρες, δεν περιγραφεται! Ελπιζω τωρα να ειναι λιγο πιο καλος ο ρολος της.

Με το ραντεβου με τον Εργουικ, ειμαι σιγουρος οτι θα βαλουν την 15χρονη:X να απαντηση και να πει ...κατι!:lol:

 

 

Ο ρυθμος μοιαζει πολυ με αυτα που ξερουμε. Δεν εχει κατι διαφορετικο...

Μακαρι στο επομενο να αλλαξουν καποιες καταστασεις. Τα πρωτα 6 επεισοδια ηταν πραγματικα αλλιωτικα απο οτι ειχαμε συνηθησει.

Τωρα ξαναμπαινουμε στην ιδια διαδικασια που ψαχνουν παλι τρομοκρατες:cry: .

 

Link to comment
Share on other sites

SPOILERS και άγιος ο Θεός!!!

 

 

Οι τρομοκράτες έφυγαν απ' το λιμάνι για να μην τους πιάσουν... Ο πραγματικός τους εχθρός είναι η Ρωσία. Όμως επειδή τα λιμάνια τα έχουν κλείσει θα αναγκαστούν να πραγματοποιήσουν την απειλή, στην Αμερική. Αυτό εννοούσα προηγουμένως.

Όσο για το ραντεβού, δεν το νομίζω να βάλουν την κοπελίτσα...

Και για την επιστροφή της Κιμ, δεν πιστεύω να το έλεγες σοβαρά αυτό που είπες... Δεν ξέρω πως θα εξυπηρετήσει στην πλοκή, αλλά το μόνο σίγουρο είναι πως όποιος έχει http://www.myphone.gr/forum/images/statusicon3/male.gif κάτω από το άβατάρ του, θα χαρεί!!!! ;-)

 

Γεγονός είναι βέβαια, ότι η 5 άρχισε πάρα πολύ δυνατά. Σχέδον τόσο δυνατά όσο και η 3η κατά την άποψή μου...

Εν αναμονή του 5x08!!!!

Link to comment
Share on other sites

SPOILERS και άγιος ο Θεός!!!

 

 

Οι τρομοκράτες έφυγαν απ' το λιμάνι για να μην τους πιάσουν... Ο πραγματικός τους εχθρός είναι η Ρωσία. Όμως επειδή τα λιμάνια τα έχουν κλείσει θα αναγκαστούν να πραγματοποιήσουν την απειλή, στην Αμερική. Αυτό εννοούσα προηγουμένως.

Όσο για το ραντεβού, δεν το νομίζω να βάλουν την κοπελίτσα...

Και για την επιστροφή της Κιμ, δεν πιστεύω να το έλεγες σοβαρά αυτό που είπες... Δεν ξέρω πως θα εξυπηρετήσει στην πλοκή, αλλά το μόνο σίγουρο είναι πως όποιος έχει http://www.myphone.gr/forum/images/statusicon3/male.gif κάτω από το άβατάρ του, θα χαρεί!!!! ;-)

 

Γεγονός είναι βέβαια, ότι η 5 άρχισε πάρα πολύ δυνατά. Σχέδον τόσο δυνατά όσο και η 3η κατά την άποψή μου...

Εν αναμονή του 5x08!!!!

 

Spoiler εν δραση !!!:lol:

 

 

Δεν διαφωνω για τους τρομοκρατες, αλλα ξεραμε οτι ο στοχος τους πλεον ειναι η Αμερικη, απο τα τελευταια λεπτα του 506.

Για το ραντεβου, θα δουμε....

Για την ΚΙΜ, ξαναλεω οτι δεν με τρελαινει ουτε σαν γυναικα:O , ουτε σαν ρολος (στις πρωτες 2 24).

 

 

Συμφωνω οτι αρχισε πολυ δυνατα, απλα ξεναμπαινουμε παλι στο ιδιο ποταμακι.:)

Link to comment
Share on other sites

eleos!na ginei oristiko ban saftous pou vazoun spoiler!perimede na doume kai mis to episodio kai meta spoileriaste afova.:lol: :lol: :lol: :p :p :happy: :happy: :rotfl: :wink: :grin:
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δυστυχώς. Και γω περιμένω σαν τρελός τον 4ο κύκλο και πλέον με δυσκολία κρατιέμαι να μην των δω απο άλλες πηγές, όπως κάναν και οι υπόλοιποι και έχουν περάσει αισίως στον 5ο κύκλο.

 

Παιδιά σας ζηλεύω απίστευτα. Απο τον Σεπτέμβρη περιμένω τον 40 κύκλο απο την Odeon και έχω ξενερώσει απίστευτα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δυστυχώς. Και γω περιμένω σαν τρελός τον 4ο κύκλο και πλέον με δυσκολία κρατιέμαι να μην των δω απο άλλες πηγές, όπως κάναν και οι υπόλοιποι και έχουν περάσει αισίως στον 5ο κύκλο.

 

Παιδιά σας ζηλεύω απίστευτα. Απο τον Σεπτέμβρη περιμένω τον 40 κύκλο απο την Odeon και έχω ξενερώσει απίστευτα.

 

Ετσι οπως πας, θα εχουμε δει την μιση 6τη σειρα και εσυ θα ξεκινας την 4τη !!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως πας, θα εχουμε δει την μιση 6τη σειρα και εσυ θα ξεκινας την 4τη !!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αλάτι ----> Πληγή :devil: :whip:

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δυστυχώς. Και γω περιμένω σαν τρελός τον 4ο κύκλο και πλέον με δυσκολία κρατιέμαι να μην των δω απο άλλες πηγές, όπως κάναν και οι υπόλοιποι και έχουν περάσει αισίως στον 5ο κύκλο.

 

Παιδιά σας ζηλεύω απίστευτα. Απο τον Σεπτέμβρη περιμένω τον 40 κύκλο απο την Odeon και έχω ξενερώσει απίστευτα.

 

Γιατί δεν το παίρνεις από το Amazon που το έχει και σε προσφορά, (21 λίρες, άντε 25 με τα μεταφορικά); Εντάξει, δεν έχει ελληνικούς υπότιτλους αλλα κάποιος που γνωρίζει έστω και μέτρια αγγλικά μπορεί να το δει πολύ άνετα με αγγλικούς. Σιγά το υψηλό επίπεδο αγγλικών, ο μισές λέξεις είναι bomb, terrorists, hostage κλπ. :p

Δεν αξίζουν τόσοι μήνες αναμονής IMHO.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...