Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

E δεν ειπα και τιποτα :what:

Κι εσυ να μην διαβαζεις τι γραφω :grin:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Aληθεια με ποια πιστευετε οτι ειχε καλυτερη χημεια ο Jack? Eγω θα ελεγα παντως με τη Νινα :cool:

 

Με την Kate (season 2), άνετα. Με διαφορά η καλύτερη.

Φέτος πάντως η Audrey δεν μου φαίνεται τόσο αντιπαθητική όσο πέρσυ.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Όντως η Ώντρεϋ δεν είναι τόσο αντιπαθητική φέτος...

Αλλά εγώ προτιμώ την γκόμενα του Salazar από την τρίτη σεζόν...

Είναι η σχέση που με έπεισε πιο πολύ...

Χωρίς να θέλω να γίνω ασεβής, αλλά μου φαίνεται πως AngelinaJoliζε λίγο κιόλας...

;-)

Link to comment
Share on other sites

 

btw o McGill στην αρχη νομιζα οτι ηταν τιποτα αδερφος του Edgar. Πολυ μου τον θυμιζει :p

Για την ακρίβεια αν δεν το παρατηρήσατε τον McGill υποδύεται ο Sean Astin, δηλαδή ο Sam από το Lord of the Rings (o φίλος του Frodo).:)

Link to comment
Share on other sites

Πω, δικιο εχεις :X

 

Οντως γνωστη φυσιογνωμια...σε πολυ διαφορετικο ρολο εδω βεβαια :D

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια αν δεν το παρατηρήσατε τον McGill υποδύεται ο Sean Astin, δηλαδή ο Sam από το Lord of the Rings (o φίλος του Frodo).:)

 

Επαιζε και τον Mikey Walsh στην ταινια του Στιβεν Σπικμπεργκ, Goonies (1985)!:happy:

Link to comment
Share on other sites

file fmayakos pote tha anevaseis tous subs tou 5ou episodiou?

το 5ο επεισόδιο το έχω αναλάβει εγώ κι ένας άλλος φίλος...

το δικό μου κομμάτι θα το κάνω μάλλον την επομενη ωρίτσα ή αύριο το πρωί...

:( σορρυ, αλλα θα χρειαστει να περιμενετε λίιιιιγο ακόμη!

(έχουμε και εξεταστική αλλιώς θα τα ξεπέταγα!)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος στο 24. Μόλις είδα την 1η season απο περιέργεια για τον όλο σαματά που γίνεται και μπορώ να πω ότι φαίνεται αρκετά καλοφτιαγμένη σειρα -αν και προς το τέλος του κύκλου τα πράγματα τραβήχτηκαν απο τα μαλλια (για 3-4 επεισοδια).

Έχω μια ερώτηση. Υπάρχει κάποιo site ή κάποια πηγή που εξηγεί κάποια αναπάντητα ερωτηματικά που έχω απο τον 1ο κύκλο (όπως πχ (major spoiler)

α)γιατί η νινα βοηθούσε τον Τζακ ενώ μπορούσε να τον "θάψει" πολύ νωρίτερα, β) για ποιούς ακριβώς ήταν κατάσκοπος η Νινα γ) γιατί δεν είπε τίποτα στους τρομοκράτες νωρίτερα (πχ ενέδρα στο ξενοδοχείο, διακοπή ρεύματος κλπ κλπ). Προσωπικά μου φάνηκε πολύ στημένη αυτη η συγκεκριμένη "ανατροπή"

 

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος στο 24. Μόλις είδα την 1η season απο περιέργεια για τον όλο σαματά που γίνεται και μπορώ να πω ότι φαίνεται αρκετά καλοφτιαγμένη σειρα -αν και προς το τέλος του κύκλου τα πράγματα τραβήχτηκαν απο τα μαλλια (για 3-4 επεισοδια).

Έχω μια ερώτηση. Υπάρχει κάποιo site ή κάποια πηγή που εξηγεί κάποια αναπάντητα ερωτηματικά που έχω απο τον 1ο κύκλο (όπως πχ (major spoiler)

α)γιατί η νινα βοηθούσε τον Τζακ ενώ μπορούσε να τον "θάψει" πολύ νωρίτερα, β) για ποιούς ακριβώς ήταν κατάσκοπος η Νινα γ) γιατί δεν είπε τίποτα στους τρομοκράτες νωρίτερα (πχ ενέδρα στο ξενοδοχείο, διακοπή ρεύματος κλπ κλπ). Προσωπικά μου φάνηκε πολύ στημένη αυτη η συγκεκριμένη "ανατροπή"

 

 

 

 

 

Η Νίνα στην αρχη ηταν με το μερος του τζακ γιατι ετσι επρεπε να γινει.Εξυπηρετεί τους σκοπους της μιας και μαθαινε απο τον Τζακ τα οσα χρειαζοταν να ξερει... Τωρα για ποιους ακριβως ηταν κατασκοπος , μη ξεχνας οτι υπαρχει ο 2οσ και ο 3οσ κυκλος , οποτε μη βιάζεσαι.... :) Πάντως ειναι θεα οπως και να το κανουμε

 

 

 

:X
Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος στο 24. Μόλις είδα την 1η season απο περιέργεια για τον όλο σαματά που γίνεται και μπορώ να πω ότι φαίνεται αρκετά καλοφτιαγμένη σειρα -αν και προς το τέλος του κύκλου τα πράγματα τραβήχτηκαν απο τα μαλλια (για 3-4 επεισοδια).

Έχω μια ερώτηση. Υπάρχει κάποιo site ή κάποια πηγή που εξηγεί κάποια αναπάντητα ερωτηματικά που έχω απο τον 1ο κύκλο (όπως πχ (major spoiler)

α)γιατί η νινα βοηθούσε τον Τζακ ενώ μπορούσε να τον "θάψει" πολύ νωρίτερα, β) για ποιούς ακριβώς ήταν κατάσκοπος η Νινα γ) γιατί δεν είπε τίποτα στους τρομοκράτες νωρίτερα (πχ ενέδρα στο ξενοδοχείο, διακοπή ρεύματος κλπ κλπ). Προσωπικά μου φάνηκε πολύ στημένη αυτη η συγκεκριμένη "ανατροπή"

 

Αχ, αυτές οι απορίες που βασάνισαν τα μυαλουδάκια όλων μας...

Για να προσπαθήσω να στις λύσω

 

α)Η Νίνα κατ' αρχήν δεν δούλευε για τον Ira Gaines. Δούλευε κατ' ευθείαν για τους Drazens. Την είχαν περισσότερο για να δίνει πληροφορίες κι όχι για να σκοτώσει κάποιον. Αν όλα πήγαιναν με το σχέδιο, κανείς στην CTU δεν θα μάθαινε ότι η Νίνα δουλεύει για τους "κακούς" εάν δεν αποκαλυπτόταν με την πατάτα που έκανε με την Κιμ. Οπότε δούλευε απλώς ως πληροφοριοδότης... Και δεδομένου ότι βρήκε εκείνη την προγραμματίστρια ως αποδιοπομπαίο τράγο για να εκτρέψει τις υποψίες από πάνω της, κανονικά θα την έβγαζε "λάδι".

β)Η Νίνα δούλευε όπως σου είπα και πιο πάνω για τους Ντρέιζεν. Αλλά οι επόμενες σεζόν θα σου αποδείξουν ότι δούλευε freelance.... (ελ. επαγγελματίας δλδ)

γ)Δεν θυμάμαι για διακοπή ρεύματος, αλλά στο ξενοδοχείο ο Τζακ δούλευε πολύ στενά με την Νίνα. Εξάλλου αν τα πράγματα πήγαιναν σύμφωνα με το σχέδιο, δεν θα χρειαζόταν να τους ενημερώσει αμέσως, θα έπαιρνε τηλέφωνο αργότερα τους Ντρέιζεν και θα τους έλεγε ότι έχουν βάλει πομπό, στο πορτοφόλι του. Έλα όμως που τίποτα δεν πάει όπως προβλέπεται στο 24!

 

Καλή συνέχεια με τις υπόλοιπες σεζόν! ;)

Link to comment
Share on other sites

μόλις τελείωσα την 4η σεζόν και μπορώ απλά να πω ότι ήταν σούπερ..:)

το κακό είναι ότι ήδη πάλι άρχισε το στερητικό σύνδρομο...:p

αναμένω την 5η...:)

(ακούς Hunter???) :p

Link to comment
Share on other sites

Πωπώ, ακόμα στα μισά της 3ης έχω κολλήσει από το περασμένο Πάσχα.

Απαράδεκτος....

Link to comment
Share on other sites

..........

αναμένω την 5η...:)

(ακούς Hunter???) :p

 

καιρος να μπεις στο κολπο του τορρενταδικου ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε σημερα το 506 :yahoo:

Το παραγγείλαμε ήδη! :p :D :cool:

Link to comment
Share on other sites

Από κάποια comments που διάβασα λένε ότι είναι το καλύτερο επεισόδιο μέχρι τώρα... Που σημαίνει ότι πρέπει να είναι αφάνταστα-σούπερ-υπέρ καλό.:p

Ουφ και ακόμα είναι στο 1%...!

Link to comment
Share on other sites

paidia epatha egefaliko!akoma den mporw na sinelthw!kala ti episodio itan afto?(sto 5 eimai akoma!)TROMERO TELOS!THELW KAI ALLO EPISODIO TWRA!tromero to telos!eida kai ena treiler tou 6 ou kai EPATHA.milame gia to kalitero mexri twra!!
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ο 5ος είναι χαλαρά ο κύκλος που έχει αρχίσει με τις μεγαλύτερες ανατροπές και "απώλειες" στην ιστορία του 24. Προς το παρόν (είδα και το 5Χ06 πριν απο λίγο) είναι για μένα ο καλύτερος κύκλος!!
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ο 5ος είναι χαλαρά ο κύκλος που έχει αρχίσει με τις μεγαλύτερες ανατροπές και "απώλειες" στην ιστορία του 24. Προς το παρόν (είδα και το 5Χ06 πριν απο λίγο) είναι για μένα ο καλύτερος κύκλος!!

 

To 6κτο επεισοδιο το ειδα πριν απο λιγο...:blink:

Εχω μεινει αφωνος...:!:

Πραγματικα παιδια, θα παθετε σοκ με αυτα που θα δειτε!:w00t:

 

Jack is BACK !!! Αυτο ειναι σιγουρο !!!:up:

Link to comment
Share on other sites

T

Πραγματικα παιδια, θα παθετε σοκ με αυτα που θα δειτε!:w00t:

 

:

thetika i arnitika einai afta???min peis polla spoiler:mad:

Link to comment
Share on other sites

thetika i arnitika einai afta???min peis polla spoiler:mad:

 

Θετικα βεβαια!

Δεν θα πω τιποτα, dont worry!

Ειναι ομως καποια στιγμη προς το τελος του 6του επεισοδιου που σου ανεβαινει η αδρεναλινη στο 100% !!!:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...