Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;


 Κοινοποίηση

se poio diktyo anikete?????  

1.068 members have voted

  1. 1. se poio diktyo anikete?????

    • Cosmote
      328
    • Wind
      233
    • Vodafone
      445
    • Q Telecom
      62


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω ξεκινησα με vodafone και εμεινα σταθερος.Πλεον εχω συμβολαιο απο CU και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Δεν πιστευω οτι θα αλλαζα.Κατα τη γνωμη μου ειναι η καλυτερη επιλογη που μπορεις να κανεις στην Ελλαδα!
Link to comment
Share on other sites

Τί χάνετε όσοι δεν έχετε ΤΙΜ? Απλά δεν έχετε Internet μέσω WAp και Opera Mini με 3,5 ευρώ τον μήνα. Σας φαίνεται λίγο??? Εμένα ΟΧΙ! ΤΙΜ από εμένα...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχω vodafone,απατεωνες με μελλον...ολοι τα ιδια σ***α ειναι βεβαια,κανουν οτι θελουν κ εμεις δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα,Ιταλια μου ελεγε ο ξαδερφος μου πρακτικα ειναι πολυ χαμηλα τα ποσα που πληρωνουν,ειδικα στην 3.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στην vodafone ανήκω και εγώ. Δεν θα έλεγα οτι μου αρέσει/δεν μου αρέσει. Ουδέτερα πράγματα. Το βασικό είναι οτι στα μέρη που κυκλοφορώ έχω σήμα οπότε είμαι οκ.

 

Απο τιμές... πιστεύω όλοι πάνω κάτω τα ίδια είναι... (κλέφτες).

Για οτιδήποτε σχετικό με την φωτογραφία κάντε "κλίκ" στο www.dpgr.gr

 

Και αν έχεις seicento ή ciquecento.. www.clubcento.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Vodafone αυτή τη στιγμή, με προοπτική να αλλάξω σε κάτι από τους 2 βασικούς ανταγωνιστές της μέχρι το τέλος του έτους.
Link to comment
Share on other sites

Απο το 1999 ξεκίνησα με την άθλια πανάκριβη τότε COSMOCARTA. Στη συνέχεια το 2000 πέρασα σε COSMOTE σύνδεση μέχρι τέλη 2002. Δεν είχα σκοπό να αλλάξω γιατί ήμουν ευχαριστημένος απο COSMOTE μέχρι που είδα τα τότε πακέτα προπληρωμένου χρόνου απο την Vodafone και βλέποντας οτι η COSMOTE είχε αργήσει πολύ να δώσει και αυτή έφυγα για Vodafone και απο τότε (αρχές 2003) είμαι εκεί. Ευχαριστημένος με κάποια παράπονα βέβαια αλλά (βλ. κατάργηση παλαιών προγραμμάτων) με τίποτα δεν θα ξαναπήγαινα στους άλλους 2 έκτος και αν γινόταν κάτι συνταρακτικό
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξεκίνησα με Vodafone A La Carte πριν από αρκετά χρόνια, το επόμενο πακέτο που χρησιμοποίησα ήταν το What 's up της Cosmote και μετά CU και μόνο CU.. Αν και άλλαξα 3-4 νούμερα CU..

 

Και για περίπου ενάμιση χρόνο χρησιμοποιούσα παράλληλα και σύνδεση Vodafone..

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6681/2.0 (4.00.15) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

se poio apo ta 4 diktya anikete?????kai sto telos tha katametrisoyme toys psifoys kai tha doyme poio diktyo exei ta perissotera meli toy myphone.gr :)

 

Ξ£ΟΞ·Ξ½ Ξ€ΞΞ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
cosmote

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

2 καρτοκινητά TIM (για βασικά), 1 καρτοκινητό COSMOTE (για 3G και βίντεο-κλήσεις) + 1 συμβόλαιο VODAFONE (όταν ξεμένω στην ΤΙΜ) + 1 καρτοκινητό VODAFONE (άχρηστο εντελώς αυτό αλλά έχει εύκολο αριθμό)! :p Τώρα ψήνομαι και για μια FROG! :vava:
Link to comment
Share on other sites

χτες αλλαξα δικτυο κι απο vodafone περασα στην cosmote,ελπιζω να μην το μετανιωσω και να μεινω ευχαριστημενος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εδω κ πολλα χρονια ειμαι στην Κοτε... ειμαι μια χαρα αν κ ειπωθηκε προ μερικων μηνυματων οτι ολοι ειναι απατεωνες αλλα σε σχεση με αλλες εταιρειες εγω δεν ειχα ποτε προβλημα σε σχεση με αλλους φιλους μου... με βοντα, κιου, τιμ κτλ κτλ

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

χτες αλλαξα δικτυο κι απο vodafone περασα στην cosmote,ελπιζω να μην το μετανιωσω και να μεινω ευχαριστημενος.

 

Πιστεύω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος από την Cosmote, όμως το ερώτημα είναι, γιατί άλλαξες δίκτυο;Τι δεν σου άρεσε στην Vodafone;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πιστεύω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος από την Cosmote, όμως το ερώτημα είναι, γιατί άλλαξες δίκτυο;Τι δεν σου άρεσε στην Vodafone;

 

πολλα μου αρεσαν γι αυτο κι επιστρεψα ξανα στην vodafone και δεν την αλλαζω ξανα:) vodafone for ever!!!

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πολλα μου αρεσαν γι αυτο κι επιστρεψα ξανα στην vodafone και δεν την αλλαζω ξανα:) vodafone for ever!!!

 

πια η διαφορά γιατί εγώ ίδιες τις βλέπω από τιμές μέχρι υπηρεσίες....

Link to comment
Share on other sites

πια η διαφορά γιατί εγώ ίδιες τις βλέπω από τιμές μέχρι υπηρεσίες....

 

αν και δεν μπαινω συχνα το vf live ειναι καλυτερο και με περισσοτερη υποστηριξη σε πολλες συσκευες χωρις να εχουν καποιο λογοτυπο vodafone.

επειτα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την αψογη εξυπηρετηση πελατων της,οπως επισης μου αρεσει και που ενημερωνομαι οποια στιγμη θελω για το ποσα διαθεσιμα λεπτα ομιλιας εχω η και ποσα ακομα μηνυματα διαθεσιμα κατι που η cosmote δεν εχει μονο πρεπει να μηδενιζω τους μετρητες του κινητου και ειναι κατι που δεν μου αρεσει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...