Jump to content

[ROM] Omega ~ Leo ROM series [HD2+TMOBILE HD2][ELL+WWE+GER]


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σ ολους :)

 

 

 

Ασε Τολη ουτε ενα μπανιο δεν κάναμε ακομα!

 

Περιμένω εντυπώσεις :):)

 

εντυπωσιακη γιαννη.αυτη της υπογραφης μου.και επειδη λεω να κανω κανενα μπανιο λεω να την αφησω καιρο να μην την πειραξω.φοβερο και το φοντο στην οθονη κλειδωματος και εναρξης!;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εντυπωσιακη γιαννη.αυτη της υπογραφης μου.και επειδη λεω να κανω κανενα μπανιο λεω να την αφησω καιρο να μην την πειραξω.φοβερο και το φοντο στην οθονη κλειδωματος και εναρξης!;)

Μπηκες στον δρομο τον σωστο χαχαχαχ:lol:

Οσο για τα Android αστα να τα βελτιωσουν και αλλο και εδω ειμαστε για να εχουμε double boot και οταν ανοιγουμε το τηλεφωνο να τρεχουμε οτι θελουμε!

Τo FROYO 2.2 βαδιζουν καλα απο οτι βλεπω σιγα και σταθερα!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπηκες στον δρομο τον σωστο χαχαχαχ:lol:

Οσο για τα Android αστα να τα βελτιωσουν και αλλο και εδω ειμαστε για να εχουμε double boot και οταν ανοιγουμε το τηλεφωνο να τρεχουμε οτι θελουμε!

Τo FROYO 2.2 βαδιζουν καλα απο οτι βλεπω σιγα και σταθερα!

 

καλημερα βασιλη.ε σιγουρα εχουν δρομο ακομη αλλα καθε μερα και κατι φτιαχνουν.ημαστε κοντα.σιγουρα οταν θα δουλευουν με double boot θα ειναι το ιδανικο και οτι πρεπει για το τηλεφωνακι μας!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βασιλη.ε σιγουρα εχουν δρομο ακομη αλλα καθε μερα και κατι φτιαχνουν.ημαστε κοντα.σιγουρα οταν θα δουλευουν με double boot θα ειναι το ιδανικο και οτι πρεπει για το τηλεφωνακι μας!

Καλημερα Τολη, ετσι ειναι σιγουρα το παρακολουθω και εγω αλλα το σκεφτομαι ακομη να το εκτελεσω μην απογοητευτω!:X γι αυτο θα περιμενω λιγο ακομη....:rolleyes:

Δεν θα αργησουμε σιγουρα να εχουμε το τελειο τηλεφωνο!:)

Με OMEGA V... - ANDROID!!!!!!

 

PS αλλα τον Σπανουλη στα κοκκινα τον βλεπεις να κανει pick & roll καλα?

Edited by vasilis_hd2
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Τολη, ετσι ειναι σιγουρα το παρακολουθω και εγω αλλα το σκεφτομαι ακομη να το εκτελεσω μην απογοητευτω!:X γι αυτο θα περιμενω λιγο ακομη....:rolleyes:

Δεν θα αργησουμε σιγουρα να εχουμε το τελειο τηλεφωνο!:)

Με OMEGA V... - ANDROID!!!!!!

 

PS αλλα τον Σπανουλη στα κοκκινα τον βλεπεις να κανει pick & roll καλα?

 

εγω δεν αντεξα και τα ετρεξα λιγο να παρω μυρωδια.

θα παιζουμε NBA στυλ:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ioathe,

συγχαρητήρια για την δουλειά σου, έχω περάσει την Omega ::indie:: Omega v4.0 Ελληνική και μου φαίνεται εξαιρετική! Μακάρι να είναι χωρίς κολλήματα και να έχει και καλή κατανάλωση μπαταρίας, θα είναι ίσως ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

ioathe,

συγχαρητήρια για την δουλειά σου, έχω περάσει την Omega ::indie:: Omega v4.0 Ελληνική και μου φαίνεται εξαιρετική! Μακάρι να είναι χωρίς κολλήματα και να έχει και καλή κατανάλωση μπαταρίας, θα είναι ίσως ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει.

 

Ευχαριστω :)

 

Κολλήματα δεν εχει και η καταναλωση τις μπαταριας ειναι super.

Δοκιμασε το και εσυ και μου λες :)

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

ioathe,

συγχαρητήρια για την δουλειά σου, έχω περάσει την Omega ::indie:: Omega v4.0 Ελληνική και μου φαίνεται εξαιρετική! Μακάρι να είναι χωρίς κολλήματα και να έχει και καλή κατανάλωση μπαταρίας, θα είναι ίσως ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει.

Κωνσταντίνε, δοκίμασε και το ράδιο 2.12.50.02 μαζί με την ρομ!!! Θα δεις μεγάλη διαφορά στην κατανάλωση! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω βάλει, μετά απο τις γνώμες σας, που διάβασα. Ευχαριστώ. :)

 

Μου φαίνεται δεν λειτουργεί η ηχογράφηση φωνής.

Προσπαθώ να ηχογραφήσω κάτι και η εφαρμογή στην επάνω μπάρα δίνει το μήνυμα οτι ο δίσκος είνα πλήρης (ενώ δεν είναι). Δείχνει να μην έχει πρόσβαση στην κάρτα.

Edited by ioathe
Διπλό post.
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω βάλει, μετά απο τις γνώμες σας, που διάβασα. Ευχαριστώ. :)

 

Μου φαίνεται δεν λειτουργεί η ηχογράφηση φωνής.

Προσπαθώ να ηχογραφήσω κάτι και η εφαρμογή στην επάνω μπάρα δίνει το μήνυμα οτι ο δίσκος είνα πλήρης (ενώ δεν είναι). Δείχνει να μην έχει πρόσβαση στην κάρτα.

 

Έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα?

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ioathe.θα μπορουσες να μου πεις ποτε περιπου θα βγαλεις την Alexander themed στην 4.0;εχω φαει καψουρα και περιμενω πως και πως.:)

Συνχαρητιρια σε ολους για την τοσο καλη δουλεισ.

Link to comment
Share on other sites

Πατριώτες έχει τύχει σε κανέναν ο ήχος κλήσης να μην ακούγεται από το τηλέφωνο αλλά μόνο μέσα στο bluetooth hands free, που σημαίνει ότι δεν ακούς το τηλέφωνο όταν χτυπάει????

Την v4.0 ELL με cht έχω βάλει.

Υ.Γ. Τι πείραξα πάλι γμτκρτ μου.....$^%*&^^$&%@%#

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω βάλει, μετά απο τις γνώμες σας, που διάβασα. Ευχαριστώ. :)

 

Μου φαίνεται δεν λειτουργεί η ηχογράφηση φωνής.

Προσπαθώ να ηχογραφήσω κάτι και η εφαρμογή στην επάνω μπάρα δίνει το μήνυμα οτι ο δίσκος είνα πλήρης (ενώ δεν είναι). Δείχνει να μην έχει πρόσβαση στην κάρτα.

 

Καλησπέρα :)

Σε μένα λειτουργεί πολύ καλά, και μάλιστα απο τις λίγες φορές που ο συνομιλητής ακούγεται άψογα.

Τσεκάρισε τις ρυθμίσεις, Audio format: wav, storage location: Memory card, Filter: Memory card.

Κοίταξε το και πες μας :)

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πατριώτες έχει τύχει σε κανέναν ο ήχος κλήσης να μην ακούγεται από το τηλέφωνο αλλά μόνο μέσα στο bluetooth hands free, που σημαίνει ότι δεν ακούς το τηλέφωνο όταν χτυπάει????

Την v4.0 ELL με cht έχω βάλει.

Υ.Γ. Τι πείραξα πάλι γμτκρτ μου.....$^%*&^^$&%@%#

ελα φιλε μου,

εχεις επιλεξει ν αστελνει τους ηχους στο bluetooth γι'αυτο δεν τον ακους.

πηγαινε στο setting tab, και πατα :

μενου-->περισσοτερα-->bluetooth-->οταν σου ανοιξει το μενου του bluetooth πατα στο πανω μερος στην πρωτη απο αριστερα καρτελα που εχει 3 γραναζια-->πατα περισσοτερα-->ηχος--> εκει εχει την επιλογη "αναπαραγωγη ηχων συστηματος σε απομακρυσμενες συσκευες......".

αυτη την επιλογη να την ξετσεκαρεις γιατι σου στελνει τους ηχους στο bluetooth.

 

καντο και ενημερωσε με αν ειναι οκ φιλε :).

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

ελα φιλε μου,

εχεις επιλεξει ν αστελνει τους ηχους στο bluetooth γι'αυτο δεν τον ακους.

πηγαινε στο setting tab, και πατα :

μενου-->περισσοτερα-->bluetooth-->οταν σου ανοιξει το μενου του bluetooth πατα στο πανω μερος στην πρωτη απο αριστερα καρτελα που εχει 3 γραναζια-->πατα περισσοτερα-->ηχος--> εκει εχει την επιλογη "αναπαραγωγη ηχων συστηματος σε απομακρυσμενες συσκευες......".

αυτη την επιλογη να την ξετσεκαρεις γιατι σου στελνει τους ηχους στο bluetooth.

 

καντο και ενημερωσε με αν ειναι οκ φιλε :).

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση....:)

 

Το έχω κάνει ήδη αυτό :(.... το θέμα είναι πως και παλιότερα ενώ είχα επιλεγμένο να στέλνει τους ήχους στο bluetooth χτύπαγε και το τηλέφωνο μαζί...

 

Τώρα που έχω αποεπιλέξει την "αναπαραγωγή ήχων συστήματος σε απομακρυσμένες συσκευές" συνεχίζει το bluetooth να τους παίζει (!!!), ενώ το τηλέφωνο

δε βγάζει κιχ παρά μόνο δονείται!!Φαίνεται θέλει να πρωταγωνιστήσει στο επόμενο dvd της Τζούλιας.... μιλάμε φοβερή φάση....

 

Σημείωση: το bluetooth είναι επίσης htc και μέχρι τώρα λειτουργούσε κανονικά...βέβαια και τώρα συνεχίζει να λειτουργεί υποτίθεται κανονικά.. το τηλέφωνο τα χει παίξει!!

 

Αν απενεργοποιήσω το bluetooth μόνο τότε τους παίζει το τηλέφωνο (γιατί είχα σκεφτεί μήπως είχε χαλάσει ο ήχος του τηλεφώνου).

 

Οπότε όπως καταλαβαίνεις αν θέλω να ακούω το τηλέφωνο πρέπει να έχω κλειστό το bluetooth.... και για να μιλησω στο bluetooth θα το

ανοίγω σε κάθε εισερχόμενη και θα το κλείνω μόλις τελειώνω... Ωραία, βρήκα κάτι να ασχολούμαι για να μην βαρεθώ στις διακοπές μου!!! χα χα χα χα

 

Υ.Γ.: Ρε συ μήπως φταίει που το έβαλα το κινητό σε ένα ποτήρι με red bull όπως ο apitsakis για να πιάσω τις επιδόσεις του στην μπαταρία???? χα χα χα χα :p:p

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση....:)

 

Το έχω κάνει ήδη αυτό :(.... το θέμα είναι πως και παλιότερα ενώ είχα επιλεγμένο να στέλνει τους ήχους στο bluetooth χτύπαγε και το τηλέφωνο μαζί...

 

Τώρα που έχω αποεπιλέξει την "αναπαραγωγή ήχων συστήματος σε απομακρυσμένες συσκευές" συνεχίζει το bluetooth να τους παίζει (!!!), ενώ το τηλέφωνο

δε βγάζει κιχ παρά μόνο δονείται!!Φαίνεται θέλει να πρωταγωνιστήσει στο επόμενο dvd της Τζούλιας.... μιλάμε φοβερή φάση....

 

Σημείωση: το bluetooth είναι επίσης htc και μέχρι τώρα λειτουργούσε κανονικά...βέβαια και τώρα συνεχίζει να λειτουργεί υποτίθεται κανονικά.. το τηλέφωνο τα χει παίξει!!

 

Αν απενεργοποιήσω το bluetooth μόνο τότε τους παίζει το τηλέφωνο (γιατί είχα σκεφτεί μήπως είχε χαλάσει ο ήχος του τηλεφώνου).

 

Οπότε όπως καταλαβαίνεις αν θέλω να ακούω το τηλέφωνο πρέπει να έχω κλειστό το bluetooth.... και για να μιλησω στο bluetooth θα το

ανοίγω σε κάθε εισερχόμενη και θα το κλείνω μόλις τελειώνω... Ωραία, βρήκα κάτι να ασχολούμαι για να μην βαρεθώ στις διακοπές μου!!! χα χα χα χα

 

Υ.Γ.: Ρε συ μήπως φταίει που το έβαλα το κινητό σε ένα ποτήρι με red bull όπως ο apitsakis για να πιάσω τις επιδόσεις του στην μπαταρία???? χα χα χα χα :p:p

χα χα !!!! αν έβαλες το κινητό μέσα στο red bull τότε το πράγμα αλλαζει φιλαράκι :lol:

δεν μου λες, μήπως το bluetooth σου πιάνει και σταθμούς ράδιο από μόνο του ?

χα χα...πλάκα κάνω φυσικά :lol:

 

στο θέμα μας τώρα :

πήγαινε στις ρυθμίσεις του bluetooth εκεί που σου είχα πει και πριν αλλά στην κεντρική καρτέλα εκεί που σου έχει το όνομα του bluetooth handsfree σου.

πατησε πάνω στο όνομα και πες μου, ποιες υπηρεσίες έχεις ενεργες ?

έχεις ενεργή κάποια com ?

αν ναι, δοκίμασε να την σβήσεις απλά πατώντας παρατεταμένα πάνω στο com και επέλεξε διαγραφή.

δοκίμασε και πες μου. αν δεν είναι αυτό, πες μου εκεί ποιες υπηρεσίες έχεις ενεργες για το συγκεκριμένο bluetooth .

Edited by TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....

δεν μπορω να αλλαξω το wallpaper με τιποτα ομως!!!! :cry:

Υπαρχει καποιο κλειδωμα?Δωστε μου τα φωτα σας please.

 

εχω 2.12...... radio

και v3.0 With GTX Sense 2.5 Theme

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....

δεν μπορω να αλλαξω το wallpaper με τιποτα ομως!!!! :cry:

Υπαρχει καποιο κλειδωμα?Δωστε μου τα φωτα σας please.

 

εχω 2.12...... radio

και v3.0 With GTX Sense 2.5 Theme

 

Οπως εισαι στην αρxικη οθονη (home page) θα πατησεις menu και θα πας:

set wallpaper/all Tabs/Portrait 480X800 και θα επιλεξεις την φωτογραφια της αρεσκειας σου η οποια θα εμφανιζεται πλεον σε ολα τα Tabs.

 

Αυτο ειναι μια καινοτομια η οποια συμπεριλαμβανεται στο Co0kies tabs 1.8.5

 

EDIT

 

Τωρα προσεξα οτι εχεις την GTX.:O ειναι και 4 τα ξημερωμτα:D

Δεν ισχυει αυτο που σου ειπα και δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν εχω δουλεψει καθολου την GTX.

 

Λογικα ομως δεν γινεται να αλλαξεις το θεμα στο sense αφου η GTX εχει το λευκο. Μαλλον το μονο που μπορεις να αλλαξεις ειναι το wallpaper στα windows κατι που γινεται απο το control panel/home και επιλογη της φωτο.

παντα με επιφυλαξη γιατι οπως ειπα δεν την εχω δουλεψει.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....

δεν μπορω να αλλαξω το wallpaper με τιποτα ομως!!!! :cry:

Υπαρχει καποιο κλειδωμα?Δωστε μου τα φωτα σας please.

 

εχω 2.12...... radio

και v3.0 With GTX Sense 2.5 Theme

 

Οπως εισαι στην αρxικη οθονη (home page) θα πατησεις menu και θα πας:

set wallpaper/all Tabs/Portrait 480X800 και θα επιλεξεις την φωτογραφια της αρεσκειας σου η οποια θα εμφανιζεται πλεον σε ολα τα Tabs.

 

Αυτο ειναι μια καινοτομια η οποια συμπεριλαμβανεται στο Co0kies tabs 1.8.5

 

EDIT

 

Τωρα προσεξα οτι εχεις την GTX.:O ειναι και 4 τα ξημερωμτα:D

Δεν ισχυει αυτο που σου ειπα και δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν εχω δουλεψει καθολου την GTX.

 

Λογικα ομως δεν γινεται να αλλαξεις το θεμα στο sense αφου η GTX εχει το λευκο. Μαλλον το μονο που μπορεις να αλλαξεις ειναι το wallpaper στα windows κατι που γινεται απο το control panel/home και επιλογη της φωτο.

παντα με επιφυλαξη γιατι οπως ειπα δεν την εχω δουλεψει.

 

Θα πρέπει να εγκαταστήσεις το hqwallpaper patch και με το προγραμματάκι hdwalls θα μπορείς να βάλεις ότι θέλεις! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

χα χα !!!! αν έβαλες το κινητό μέσα στο red bull τότε το πράγμα αλλαζει φιλαράκι :lol:

δεν μου λες, μήπως το bluetooth σου πιάνει και σταθμούς ράδιο από μόνο του ?

χα χα...πλάκα κάνω φυσικά :lol:

 

στο θέμα μας τώρα :

πήγαινε στις ρυθμίσεις του bluetooth εκεί που σου είχα πει και πριν αλλά στην κεντρική καρτέλα εκεί που σου έχει το όνομα του bluetooth handsfree σου.

πατησε πάνω στο όνομα και πες μου, ποιες υπηρεσίες έχεις ενεργες ?

έχεις ενεργή κάποια com ?

αν ναι, δοκίμασε να την σβήσεις απλά πατώντας παρατεταμένα πάνω στο com και επέλεξε διαγραφή.

δοκίμασε και πες μου. αν δεν είναι αυτό, πες μου εκεί ποιες υπηρεσίες έχεις ενεργες για το συγκεκριμένο bluetooth .

 

Απενεργοποίησα τη "λειτουργία τσέπης" "σίγαση κατά το σήκωμα" "μια ενταση για κουδουνισμα και συστημα"...:confused:...

έκανα soft reset και το τηλέφωνο ξαναλάλησε!! ενεργοποίησα το "λειτουργία τσέπης" "σίγαση κατά το σήκωμα" και το τηλέφωνο συνέχιζε να λαλάει....:happy:

 

Διαβάζοντας το παραπάνω μήνυμά σου πήγα στην κεντρική καρτέλλα και παρατήρησα ότι ήταν απενεργοποιημένος ο στερεοφωνικός ήχος (που κανονικά

έπρεπε να ήταν ενεργοποιημένος και αυτός) ενώ η ανοικτή ακρόαση ήταν ενεργή.....ενεργοποίησα τον στερεοφωνικό ήχο-->το τηλέφωνο σταμάτησε να

χτυπάει πάλι....τον βρήκαμε το κλέφτη :ninja: !!! κουλά πράγματα αλλά τι να κάνουμε... ευχαριστώ πολύ πάντως :)

 

Θέλω τον στερεοφωνικό μου ήχο πίσωωωωω :(

 

Υ.Γ.: Το bluetooth θα έπρεπε να πιάνει σταθμούς ράδιο από μόνο του εκτός από την δορυφορική τηλεόραση που μου δείχνει??....και κάτι δε μου καθόταν καλα.... χα χα χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Απο χτές έχω την 4 XT wwe!!!

Χωρίς υπερβολή δεν έχω ξαναδεί τετοια Rom.

Αισθητά πιο γρήγορη απο τις προηγούμενες ,σταθερότατη και στην φάση του στησίματος δεν εκανε το παραμικρό πρόβλημα.

Και δεν έκανα ουτε task29 ουτε άλλαξα Radio,ουτε τίποτα ,κατευθείαν φλασάρισμα μέσω κάρτας.

 

Μπράβο Γιάννη και σε όλους οσους βοήθησαν για να έχουμε αυτό το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να εγκαταστήσεις το hqwallpaper patch και με το προγραμματάκι hdwalls θα μπορείς να βάλεις ότι θέλεις! :)

 

Την εποχή του cookies δεν θα ήθελα με τίποτα να καταφευγω στο HDwalls:D

Πάντως στην gtx όλη η χάρη της είναι το λευκό φόντο ασε που χρειάζεται να επιλεξεις wallpaper που θα ταιριαζει με τα μαύρα γράμματα. Για να διαβάζονται φυσικά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα σ όλους!

Στο φούρνο ειναι η νέα Omega v4.0 με maxsense 1.0.5

Σύντομα κοντά σας :lol::lol::)

 

Αυτό έχω βάλει, μετά απο τις γνώμες σας, που διάβασα. Ευχαριστώ. :)

 

Μου φαίνεται δεν λειτουργεί η ηχογράφηση φωνής.

Προσπαθώ να ηχογραφήσω κάτι και η εφαρμογή στην επάνω μπάρα δίνει το μήνυμα οτι ο δίσκος είνα πλήρης (ενώ δεν είναι). Δείχνει να μην έχει πρόσβαση στην κάρτα.

 

Σου απάντησαν τα παιδια, να σου πω οτι και σε μενα δουλευει οκ.

Αν βρεις το πρόβλημα ενημέρωσε μας.

 

καλησπερα ioathe.θα μπορουσες να μου πεις ποτε περιπου θα βγαλεις την Alexander themed στην 4.0;εχω φαει καψουρα και περιμενω πως και πως.:)

Συνχαρητιρια σε ολους για την τοσο καλη δουλεισ.

 

Το καλό πράγμα αργεί να γίνει!!!!

Σύντομα όμως!

13 συνεργαζόμαστε συνεχεία για να έχετε το καλύτερο!

 

Πατριώτες έχει τύχει σε κανέναν ο ήχος κλήσης να μην ακούγεται από το τηλέφωνο αλλά μόνο μέσα στο bluetooth hands free, που σημαίνει ότι δεν ακούς το τηλέφωνο όταν χτυπάει????

Την v4.0 ELL με cht έχω βάλει.

Υ.Γ. Τι πείραξα πάλι γμτκρτ μου.....$^%*&^^$&%@%#

 

Κοντονησιωτη μην λες κακές λέξεις :p

 

Καλημερα....

δεν μπορω να αλλαξω το wallpaper με τιποτα ομως!!!! :cry:

Υπαρχει καποιο κλειδωμα?Δωστε μου τα φωτα σας please.

 

εχω 2.12...... radio

και v3.0 With GTX Sense 2.5 Theme

 

Δεν θυμαμαι,

πρεπει να φλασσαρω την GTX και μετα να σου απαντήσω, sorry!

 

Καλημέρα σας.

Απο χτές έχω την 4 XT wwe!!!

Χωρίς υπερβολή δεν έχω ξαναδεί τετοια Rom.

Αισθητά πιο γρήγορη απο τις προηγούμενες ,σταθερότατη και στην φάση του στησίματος δεν εκανε το παραμικρό πρόβλημα.

Και δεν έκανα ουτε task29 ουτε άλλαξα Radio,ουτε τίποτα ,κατευθείαν φλασάρισμα μέσω κάρτας.

 

Μπράβο Γιάννη και σε όλους οσους βοήθησαν για να έχουμε αυτό το αποτέλεσμα.

 

Ευχαριστούμε,

Χαίρομε γιατί ο κόπος όλων μας πιάνει τόπο.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Την εποχή του cookies δεν θα ήθελα με τίποτα να καταφευγω στο HDwalls:D

Πάντως στην gtx όλη η χάρη της είναι το λευκό φόντο ασε που χρειάζεται να επιλεξεις wallpaper που θα ταιριαζει με τα μαύρα γράμματα. Για να διαβάζονται φυσικά.

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας!!!καπου ειχα βρει ενα πακετακι με πολλα wallpapers ειδικα για την GTX που απλα τα σπανε!!! Βεβαια αν εχεις λιγο χρονο και photoshop ολες οι φωτο ταιριαζουν τελεια στο GTX....

 

Και κατι αλλο που μουρθε..... αν βαλω το CHT 1.8.5 απλα το theme γινεται μπαχαλο!μαυριζει, κολαει τα μισα γραμματα δεν υπαρχουν και αλλα πολλα περιεργα!! Υπαρχει καποιο trick για να φτιαξει η απλα στην v4 ειναι ολα οκ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...