Jump to content

Ποιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε;


TN97
 Κοινοποίηση

Ποιον πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε (για οποιονδήποτε λόγο);  

1.063 members have voted

  1. 1. Ποιον πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε (για οποιονδήποτε λόγο);

    • Cosmote
      405
    • Vodafone
      366
    • Wind
      292


Recommended Posts

kostas26athina, μιας και είσαι νέο μέλος, αφού σε καλωσορίσω, να σε ενημερώσω ότι τα μηνύματα με κεφαλαία απαγορεύονται και διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

 

Περισσότερα, εδώ:

 

http://www.myphone.gr/forum/policy.php

 

Έτσι, θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς πεζούς χαρακτήρες.

 

Επίσης, το ίδιο ισχύει και για τα μονολεκτικά ή πολύ σύντομα μηνύματα τα οποία στερούνται ουσίας, καθώς και όσα είναι εκτός θέματος.

 

Συνεχίζουμε με το θέμα μας. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 334
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

vodafone cu και μιλαμε τζαμπα ολο το μηνα με μονο 5 ευρω!μας εχει σωσει!
Δεν υπάρχουν κακοί άνθρωποι,υπάρχουν άνθρωποι που εκμεταλλεύονται την καλοσύνη σου.
Link to comment
Share on other sites

εγω ημουν σε εταιρικο στην vodafone απο το 2002 εως το 2003 φυγαμε απο την vodafone λογω κρυφων χρεωσεων απο το 2003 μεχρι το νοεμβριο του 2009 ημουν σε εταιρικο cosmote και απο τοτε μεχρι τωρα εχω το οικιακο Απεριοριστα 35 μιλαω με ολους μους τους φιλους τζαμπα αλλα και με την υπολοιπη οικογενια το σημα εδω καστορια ειναι αρκετα καλο. στην wind δεν θα πηγαινα γιατι θεωρω οτι δεν πλεον ανταγωνιστικη και δεν μπορει να προσφερει τιποτα παραπανω απο την cosmote

Ψηφιζω cosmote λοιπον

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Wind γιατί με καλύπτει απόλυτα με τις υπηρεσίες που παρέχει και επίσης είναι και η μόνη που έχω σήμα στο σπίτι μου! ;)

 

(Καλώς σας βρήκα κιόλας) :)

Link to comment
Share on other sites

Πλέον Cosmote.

Δεν είναι η καλύτερη και φυσικά ΔΕΝ έχει το καλύτερο σήμα,

αλλά μετά από 12 χρόνια στην Vodafone, δεν ξαναεπιστρέφω.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω και vodafone και cosmote....δεν εχω κανενα προβλημα με καμια απο τις δυο....παρόλα αυτα προτιμω θα ελεγα λιγο περισσοτερο την cosmote....

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παλαιότερα Vodafone.

Εδώ και κάτι χρόνια Cosmote.

Προβλήματα δεν είχα με καμιά απο τις 2 απλώς όλοι σχεδόν οι γνωστοί μου έχουν Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Aρχικα ειχα vodafone, αλλα εκανα φορητοτητα για cosmote επειδη ειχαν οι περισσοτεροι φιλοι και γνωστοι μου. Επισης, στα Ψαχνά οπου μενω πια στο σπιτι με τη vodafone δεν επιανα καθολου 3g σημα ενω με την cosmote πιανω ανετα :happy:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Πάντα είχα Vodafone μέχρι που έβαλα Q για αλλαγή.. Έχει οικονομικά πακέτα και σήμα παντού και πάντα, εδώ που μένω εγώ τουλάχιστον..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ανεξάρτητα απο τι λεει ο καθένας εδω, η wind ειναι η καλύτερη με διαφορα..

Εχω υπάρξει συνδρομιτής και στις αλλες δυο

Link to comment
Share on other sites

εφυγα απο τη vodafone επειδη ο λογιαριασμος μου παντα ξεπερνουσε το παγιο, ενω στη cosmote με το ιδιο προγραμμα, δεν ξεπερασε ποτε το παγιο μου. σηγουρα παιζει ρολο που οι περισσοτεροι γνωστοι μου εχουν cosmote, και η wind δεν εχει σημα στη δουλεια μου.
Link to comment
Share on other sites

ανεξάρτητα απο τι λεει ο καθένας εδω, η wind ειναι η καλύτερη με διαφορα..

Εχω υπάρξει συνδρομιτής και στις αλλες δυο

 

Καλύτερη είναι η εταιρεία που βολεύει τον καθένα. ;)

Link to comment
Share on other sites

περασα και απο τις 3 εταιρειες.

τωρα εχω cosmote. Η vodafone πολυ καλη και καλο σημα

ηwind δεν μαρεσε καθολου ουτε το μαγαζι που πηγαινα ουτε το σημα της ουτεε τιποτα. H cosmote τωρα μια χαρα και απο σημα και απο ολα.. βεβαια αν με ενδιεφερε το mobile internet θα πηγαινα βοντα με κλειστα τα ματια

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Δικτυο Κοσμοτε

Καμπανια Βονταφον

Υπηρεσιες Τελεστετ - Τιμ - Γουιντ ή οπως αλλιως θα ονομαστει στο μελλον

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

cosmote για πολλά χρόνια

και wind εταιρικο

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
αν και είχα πολλα χρονια cosmote εδω και ενα μηνα ειμαι κατοχος vodafone εκανα αυτη την αλλαγη κυριως επειδη η cosmote δεν με ικανοποιουσε απο πλευρας ενδιαφερον προς τον πελατη ! Θελω να πιστευω οτι αυτο το βρηκα στην vodafone !
Link to comment
Share on other sites

αν και είχα πολλα χρονια cosmote εδω και ενα μηνα ειμαι κατοχος vodafone εκανα αυτη την αλλαγη κυριως επειδη η cosmote δεν με ικανοποιουσε απο πλευρας ενδιαφερον προς τον πελατη ! Θελω να πιστευω οτι αυτο το βρηκα στην vodafone !

περίμενε ένα χρόνο και μετά....όλες ίδιες είναι...μέχρι να σε κάνουν πελάτη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλύτερη ποιότητα ήχου στις συνομιλίες καλύτερη κάλυψη καλύτερες πρόσφορες-πακέτα από την vodafone πουθενά! Μόνο η κοσμοτε συναγωνίζεται επάξια... Αλλά για προσωπικούς λόγους θα πω βόντα... Η wind πιστεύω έχασε την μπάλα!
Link to comment
Share on other sites

περίμενε ένα χρόνο και μετά....όλες ίδιες είναι...μέχρι να σε κάνουν πελάτη.

 

συμφωνω απολυτα μαχι σου.τις εχω αλλαξει ολες.μολις σε κανουν πελατη τελος τα γλυκολογα κ η εξυπηρετησηplease wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality page

Link to comment
Share on other sites

καλύτερη ποιότητα ήχου στις συνομιλίες καλύτερη κάλυψη καλύτερες πρόσφορες-πακέτα από την vodafone πουθενά! Μόνο η κοσμοτε συναγωνίζεται επάξια... Αλλά για προσωπικούς λόγους θα πω βόντα... Η wind πιστεύω έχασε την μπάλα!

Για την ποιότητα ήχου, διαφωνώ κάθετα, η Wind είναι by far καλύτερη από τους ανταγωνιστές της, σε αυτό το κομμάτι, σαν να μιλάς από σταθερό τηλέφωνο. Μια δοκιμή θα σε πείσει... :)

Link to comment
Share on other sites

Για την ποιότητα ήχου, διαφωνώ κάθετα, η Wind είναι by far καλύτερη από τους ανταγωνιστές της, σε αυτό το κομμάτι, σαν να μιλάς από σταθερό τηλέφωνο. Μια δοκιμή θα σε πείσει... :)

 

Για την ποιότητα ήχου λέω και εγώ wind αλλά πήγα στην vodafone για τις καλύτερες προσφορες-πακέτα αλλά και απο την εξυπηρέτηση πελατών κάτι που πιστεύω οτι υπερτερεί απο τις άλλες εταιρειες !

Link to comment
Share on other sites

Για την ποιότητα ήχου, διαφωνώ κάθετα, η Wind είναι by far καλύτερη από τους ανταγωνιστές της, σε αυτό το κομμάτι, σαν να μιλάς από σταθερό τηλέφωνο. Μια δοκιμή θα σε πείσει... :)

 

Θα είναι περιστασιακό τότε... Η WIND γενικά έχει δίκτυο λίγο μπάχαλο λίγο δύσκολο να υπερτερεί σε ποιότητα ομιλίας σε όλη την επικράτεια.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...