Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Όντως πολύ γρήγορος ο cm browser. Υπάρχει τρόπος να προσθέτω γρήγορα στην σελίδα με τις ταχείες κλήσεις??
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ γρήγορος ο cm browser. Υπάρχει τρόπος να προσθέτω γρήγορα στην σελίδα με τις ταχείες κλήσεις??

Γρήγορα δεν νομίζω. Αυτό για μένα είναι ένα από τα μείον του browser. Πρέπει να προσθέσεις χειροκίνητα την σελίδα. Επίσης δεν βρήκα τρόπο να αλλάζω σειρά στις σελίδες που έχω προσθέσει στο speed dial.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω Uc browser στο moto g και ενεργοιποιησα και to hardware acceleration kαι ειναι κτηνος! Smooth και γρηγορος! Δοκιμαστε το! Αφηνει πισω chrome και dolphin!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω Uc browser στο moto g και ενεργοιποιησα και to hardware acceleration kαι ειναι κτηνος! Smooth και γρηγορος! Δοκιμαστε το! Αφηνει πισω chrome και dolphin!

 

θα συμφωνήσω ..απιστευτος browser

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω ..απιστευτος browser

 

όντος είναι καλός υπάρχει τρόπος στην πρώτη εικόνα που σου ανοίγει να φύγουν όλοι αυτοί οι σελιδοδικτες

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον Dolphin ως προς την πρόσβαση στη microSD στην KitKat;

Είμαι σε 4.4.4, ρουταρισμένος, με SD fix, αλλά παρόλα αυτά ο Dolphin δε βλέπει την κάρτα μνήμης ώστε να μπορώ να κατεβάζω αρχεία κατευθείαν εκεί. Με καμία άλλη εφαρμογή δεν έχω πρόβλημα πρόσβασης στην microSD.

Παίζει κάποιο πρόβλημα με τη συγκεκριμένη εφαρμογή; :what:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

όντος είναι καλός υπάρχει τρόπος στην πρώτη εικόνα που σου ανοίγει να φύγουν όλοι αυτοί οι σελιδοδικτες

 

για το πρωτο δες το συνημμένο ...

Link to comment
Share on other sites

για το πρωτο δες το συνημμένο ...

ωραία αν και δεν ξέρω τι κάνει το έβαλα.

υπάρχει τρόπος να ορίσεις μια σελίδα να ανοίγει απευθείας εκεί;

Link to comment
Share on other sites

ωραία αν και δεν ξέρω τι κάνει το έβαλα.

υπάρχει τρόπος να ορίσεις μια σελίδα να ανοίγει απευθείας εκεί;

 

για την αρχικη σελιδα δεν βρηκα κατι αλλα αν κανεις ενα κλικ δεξια σου βγαζει αλλο μενου οπου εκει βαζει τις δικες σου σελιδες...:)

δεστο λιγο..(ΠΑΤΑΣ ADD ΒΟΟΚΜΑΡΚ META SPEED DIAL ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΚΕΙ...)

απιθανος broswer παιδες...πραγματικα ηταν αυτο που ηθελα στο νοτελι μου...ΠΑΕΙ Σ Φ Α Ι Ρ Α ....

μαζι με τον dolphin ειμαι κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

Έχω την beta του dolphin.. Μετά την τελευταία ενημέρωση μου κολλάει απίστευτα. Μπορώ να βρω την προηγουμένη εκδοση?
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Έχω την beta του dolphin.. Μετά την τελευταία ενημέρωση μου κολλάει απίστευτα. Μπορώ να βρω την προηγουμένη εκδοση?

Έτσι ακριβώς αν θυμάσαι το νούμερο της έκδοσης θα τον βρω.

 

edit έλα τον βρήκα κατέβασε τον.

https://www.dropbox.com/s/l2f95py0ceui1ua/1ff5841457aa5b124b0a0fe6b7364a4a.apk

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς αν θυμάσαι το νούμερο της έκδοσης θα τον βρω.

 

edit έλα τον βρήκα κατέβασε τον.

https://www.dropbox.com/s/l2f95py0ceui1ua/1ff5841457aa5b124b0a0fe6b7364a4a.apk

 

Σε ευχαριστώ αλλά δεν γίνεται εγκατάσταση.

 

Edit. Βρήκα στο google+ την επόμενη έκδοση που έχει και flow κάτι και τη δοκιμάζω.

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά δεν γίνεται εγκατάσταση.

 

Edit. Βρήκα στο google+ την επόμενη έκδοση που έχει και flow κάτι και τη δοκιμάζω.

Για να κάνεις downgrade πρέπει να απεγκαταστησεις πρώτα την έκδοση που έχεις και μετά ξανά εγκατάσταση.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα τον flashfox για φλας και φαίνεται αρκετά καλός το κακό είναι ότι έχει διαρκώς αυτήν την γκρι γραμμή και χάνω μέρος της οθόνης υπάρχει λύση ; την έχει και σε εσάς; [ATTACH]47302[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Kατεβασα το ιgo promo αλλα μεσα στο φακελο ειναι ενα αρχειο μονο igo promo.iso και δεν μπορω να κανω εγκατασταση..Τι πρεπει να κανω?

Μεγάλε μην γράφεις την ίδια ερώτηση σε διάφορα θέματα, πόσο μάλλον σε άσχετα. Εδώ μιλάμε για internet browsers

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ δοκιμάζω ακόμα. Και uc, naked, stock miui. Δεν έχω κατασταλάξει ακόμα. Δύσκολη απόφαση

Αν δεν μου κολλούσε boat δαγκωτό. Αλλιώς UC ...

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια εντύπωση, πως πίνει λίγο cpu παραπάνω ο uc πάντως..

Ζεσταίνεται πιο πολύ το τηλ

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Με uc και flashfox για flash video αράζω από εχθές έχω δοκιμάσει πάνω από 10 για να αποφασίσω .

έσβησα τον ντολφιν που είχα κάποια κολλήματα και τώρα όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Μετά τα καλά σας σχόλια δοκιμάζω τον cu. Εξαιρετικός μέχρι τώρα.... Μικρό το κακό αλλά δεν με αφήνει να βάλω δικιά μου ταπετσαρία.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Eγω δοκιμαζω αυτο τον καιρο τον cm browser και περα απο τις τρχνικες λεπτομεριες που δεν γνωριζω, παει πολυ γρηγορα,ειναι με ελληνικο μενου και πολυ ευχρηστος. Αν και διαβασα για μερικες ατελειες προς ωρας.

Ειναι της ιδιας που εχει την εφαρμογη clean master

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...