Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Εκτός από boat και boat mini ποιος άλλος browser υποστηρίζει gestures πάνω στην σελίδα και όχι σαν τον dolphin που πρέπει για να το σχεδιάσεις να πατήσεις αλλά δύο κουμπιά...
Link to comment
Share on other sites

Ξαναγυρισα στον αγαπημενο μου baidu browser, μιας και εχω ομορφα αρχικη σελιδα το speed dial με τις σελιδες που χρησιμοποιω παντα καθηνερινα. Οποτε τα χω συμμαζεμενα ομορφα. Παιζει και flash και γενικως ειναι πολυ ομαλος σε ζουμ κλπ και κανενα κολλημα μεχρι σημερα,οσες φορες τον δοκιμαζα. Ουτε πολλα εξτρα αχρηστα μεσα. Και παει σφαιρα. Συσκευη sony xperia s με στοκ jb. Και απο ram δειχνει πολυ μικρη χρηση mb.
Link to comment
Share on other sites

Όποιος δουλεύει τον chrome ας δοκιμάσει .Speed up Chrome for Android with this simple tweak

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δουλεύει τον chrome ας δοκιμάσει .Speed up Chrome for Android with this simple tweak

 

Η αλλαγή γίνεται στο " Μέγιστος αριθμός πλακιδίων για περιοχή ενδιαφέροντος" για όσους έχουν ελληνικά.;)

 

Μιχάλη το έχεις δοκιμάσει; Δουλεύει;

 

Edit: το δοκίμασα και πάει σφαίρα! Τρομερή διαφορά! Μήπως όμως κάνει επηρεάζει κάτι άλλο που δεν θά'πρεπε; Διαφορετικά γιατί να μην υπήρχε από προεπιλογή;

 

Edit 2: καταναλώνει περισσότερη ram ο chrome, τώρα το είδα στο link του Μιχάλη :)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Πάει ποιό γρήγορα Μάκη ,δεν είδα να επηρεάζει κάτι άλλο εκτός από την ram που αναφέρει το άρθρο.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Στον υπολογιστη μου περιηγουμαι με τον firefox και θα ηθελα να ξέρω αν γίνεται στο ταμπλετ μου να μεταφέρω τα πάντα (κωδικούς-σελιδοδείκτες κτλπ) σε κάποιον browser στο τάμπλετ..Θα με βόλευε πάρα πολύ και πραγματικά θα ανοιγα το laptop πολύ σπάνια....:happy:
Link to comment
Share on other sites

Στον υπολογιστη μου περιηγουμαι με τον firefox και θα ηθελα να ξέρω αν γίνεται στο ταμπλετ μου να μεταφέρω τα πάντα (κωδικούς-σελιδοδείκτες κτλπ) σε κάποιον browser στο τάμπλετ..Θα με βόλευε πάρα πολύ και πραγματικά θα ανοιγα το laptop πολύ σπάνια....:happy:

 

Γιατί δεν κατεβάζεις τον Firefox και στην ταμπλέτα που έχει αυτή την επιλογή συγχρονισμού που θες;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κατεβάζεις τον Firefox και στην ταμπλέτα που έχει αυτή την επιλογή συγχρονισμού που θες;

 

Πολυ ωραίος!αυτό ηθελα να μάθω, αν υπάρχει αυτη η επιλογή, με ενδιαφέρουν ομως κυρίως οι κωδικοί να είναι περασμένοι..Να σαι καλα φίλε μου...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίος!αυτό ηθελα να μάθω, αν υπάρχει αυτη η επιλογή, με ενδιαφέρουν ομως κυρίως οι κωδικοί να είναι περασμένοι..Να σαι καλα φίλε μου...

 

Δοκίμασε το. Ο Chrome πάντως το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίος!αυτό ηθελα να μάθω, αν υπάρχει αυτη η επιλογή, με ενδιαφέρουν ομως κυρίως οι κωδικοί να είναι περασμένοι..Να σαι καλα φίλε μου...

 

Έχεις τη δυνατότητα συγχρονισμού κωδικών, αγαπημένα, ιστορικό κ.α, το επιλέγεις εσύ στις ρυθμίσεις συγχρονισμού.

sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μετά την τελευταία αναβάθμιση του Tapatalk pro δεν μπορώ να συνδεθώ με τον Tapatalk λογαριασμό μου με το που πατάω σύνδεση με Google account για να συγχρονίσω τα φόρουμ, μου βγάζει connection error! Κατέβασα και μια παλιά έκδοση του Tapatalk μπήκε κανονικά αλλά όταν πάω να ανοίξω ένα url μέσα από κάποιο φόρουμ δεν το ανοίγει κανένας browser....[ATTACH]43681[/ATTACH] Προσπαθώ να μπω και στο support page του Tapatalk και τπτ ότι λινκ έχει να κάνει με tapatalk δεν το ανοίγει! Ξέρει κανείς τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!έχω ένα πρόβλημα στο android και δε ξέρω αν είμαι στο σωστό topic.Δε μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιες εφαρμογές (skype,viber,instagram,facebook) μπαίνοντας με τα δεδομένα της σύνδεσης (cosmote).Αντίθετα,με wifi μπαίνω κανονικά!!Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει??
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!έχω ένα πρόβλημα στο android και δε ξέρω αν είμαι στο σωστό topic.Δε μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιες εφαρμογές (skype,viber,instagram,facebook) μπαίνοντας με τα δεδομένα της σύνδεσης (cosmote).Αντίθετα,με wifi μπαίνω κανονικά!!Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει??

 

Steile INTERNET sto 1333

Link to comment
Share on other sites

δε μπορώ να μπω στις συγκεκριμένες εφαρμογές που γράφω και ίσως και σε μερικές άλλες,όχι γενικά.Σε άλλες εφαρμογές όπως το opera browser μπαίνει κανονικά
Link to comment
Share on other sites

δε μπορώ να μπω στις συγκεκριμένες εφαρμογές που γράφω και ίσως και σε μερικές άλλες,όχι γενικά.Σε άλλες εφαρμογές όπως το opera browser μπαίνει κανονικά

 

Εστειλες αυτο που σου ειπα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχω ένα πρόβλημα, με τον chrome. Θέλω να μπω στο http://www.sport24.gr, αλλά δεν μου ανοίγει με τίποτα αυτό παρα μονο το m.spoort24.gr , προφανώς για εξοικονόμηση δεδομένων, αλλά εγώ δεν θέλω . πως μπορω να το παράκαμψη αυτό και να δω το ολοκληρωμένο site?

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχω ένα πρόβλημα, με τον chrome. Θέλω να μπω στο http://www.sport24.gr, αλλά δεν μου ανοίγει με τίποτα αυτό παρα μονο το m.spoort24.gr , προφανώς για εξοικονόμηση δεδομένων, αλλά εγώ δεν θέλω . πως μπορω να το παράκαμψη αυτό και να δω το ολοκληρωμένο site?

 

θα πατησεις μεσα στον chrome στις επιλογες του αυτο που λεει αιτηση ιστoτοπου και θα σου δειξει την κανονικη σελιδα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν παίζει αυτός ο flash player στο boat. Πως το έκανες να δουλέψει σε kitkat;

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...