Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

το web tv του alpha δεν είναι σε flash

Αρα ο οπερα δεν τα παιζει ολα και ο dolphin παιζει ολα τα βιντεο/ stream.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και τους 2 αλλά σε εμένα δεν δουλεύει..

Και μάλλον δεν θα είμαι ο μόνος.

 

Έβγαλε ενημέρωση σήμερα ο chrome και δούλεψε...

 

Δεν ζητούσα 6άδα στο λόττο ο χαζός.... :-)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί πιο πριν, αλλά υπάρχει τρόπος να κλείνω τον Chrome μέσα από την εφαρμογή του, χωρίς να αναγκάζομαι να τον κλείνω από τον task manager και στην ουσία να κάνω επιβολή διακοπής;
Link to comment
Share on other sites

Εμένα Ο chrome μετά την αναβάθμιση δεν δουλεύει. Κρασαρει

 

Ποια είναι η τελευταία...??? εγώ έχω την 39.0.2171.93

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποτε επιτελους θα κουμπωνει add-ons ο chrome να γουσταρουμε!!!

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Στείλτε όποιος έχει κάποια να δουλεύει. Κατέβασα ένα apk και πάλι κρασαρε. Η 40+......... Είναι η καινούργια

Edit το βρήκα. :p

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αρα ο οπερα δεν τα παιζει ολα και ο dolphin παιζει ολα τα βιντεο/ stream.

Σε UC και stock browser παίζει, αλλά όχι με χρήση flash player.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα Ο chrome μετά την αναβάθμιση δεν δουλεύει. Κρασαρει

Δοκίμασες φαντάζομαι πρώτα να κάνεις εκκαθάριση δεδομένων, έτσι; Προσωπικά δεν έχω θέμα πάντως ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες φαντάζομαι πρώτα να κάνεις εκκαθάριση δεδομένων, έτσι; Προσωπικά δεν έχω θέμα πάντως ;)

Ναι το έκανα και αυτό και τίποτα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάποιος από χτες πρόβλημα με το login στο eBay μέσω Boat ή Dolphin; Δε μου κρατάει με τίποτα το username και το password, με κρατάει logged out. Με CM που δοκίμασα δεν υπάρχει πρόβλημα, όπως και με Opera Mobile και Opera Mini, αλλά και με την εφαρμογή eBay. Τι μπορώ να κάνω; Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάποιος από χτες πρόβλημα με το login στο eBay μέσω Boat ή Dolphin; Δε μου κρατάει με τίποτα το username και το password, με κρατάει logged out. Με CM που δοκίμασα δεν υπάρχει πρόβλημα, όπως και με Opera Mobile και Opera Mini, αλλά και με την εφαρμογή eBay. Τι μπορώ να κάνω;

Μόλις δοκίμασα με boat. Μια χαρά με δείχνει συνδεδεμένο. Δεν δοκίμασα να βγω και να μπω ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα με boat. Μια χαρά με δείχνει συνδεδεμένο. Δεν δοκίμασα να βγω και να μπω ξανά.

 

Δοκίμασα ξανά, και δε μπορώ να κάνω login στο classic site (http://www.ebay.com). Στο mobile site (http://m.ebay.com) μπαίνει κανονικά.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τον δοκιμάζω αλλά παρότι απενεργοποιησα το να ψάχνει την τοποθεσία μου, αυτό αφήνει πάλι το GPS!

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν τον κρατάω σαν κύριο. Κάνει συγχρονισμό αμέσως (κυριολεκτικά) σε bookmarks & speedials χωρίς να χρειάζεται να κάνω κάτι. Κάνω ένα speedial στο κινητό και σε μισό δευτερόλεπτο έχει βγει και στο tablet.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν τον κρατάω σαν κύριο. Κάνει συγχρονισμό αμέσως (κυριολεκτικά) σε bookmarks & speedials χωρίς να χρειάζεται να κάνω κάτι. Κάνω ένα speedial στο κινητό και σε μισό δευτερόλεπτο έχει βγει και στο tablet.

Πώς έκανες εγγραφή; μέσω fb, Google η email?

Link to comment
Share on other sites

Σου ενεργοποιεί το GPS εσένα;

 

Όχι άλλα δεν εμφανίζει αριστερά τις πληροφορίες για τον καιρό παρότι έχω διαλέξει την πόλη μου. Έχω τικαρισμένο να βλέπει την τοποθεσία μου αλλά δεν μου ανοίγει το gps. Μήπως στο ανοίγει άλλη εφαρμογή?

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Chrome beta update!! Απιθανο εγινε ακομα πιο γρηγορο και το πιο καλο κανει update με το συρσιμο του χεριου προς τα κατω! Κορυφη! Material design
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. επειδη εχω ψιλο βαρεθει τον dolphin ποιον θα προτεινατε, που να ειναι κοντα σε αποδοση με αυτον; δεν εχω ιδιαιτερες απαιτησεις, απλα να μην καταναλωνει τοση πολυ μπαταρια και αν γινεται να εχει και αναδιπλωση.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. επειδη εχω ψιλο βαρεθει τον dolphin ποιον θα προτεινατε, που να ειναι κοντα σε αποδοση με αυτον; δεν εχω ιδιαιτερες απαιτησεις, απλα να μην καταναλωνει τοση πολυ μπαταρια και αν γινεται να εχει και αναδιπλωση.

Opera για αυτά που θες

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...