Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Ο opera δεν υποστηρίζει πλέον flash.Χρησιμοποίησε τον default browser,firefox,boat

ΦΥΣΙΚΑ και υποστηρίζει flash ο opera. ο chrome κι ο dolphin δεν υποστηρίζουν. Στον opera ενεργοποιήστε τα πρόσθετα στις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

ΦΥΣΙΚΑ και υποστηρίζει flash ο opera. ο chrome κι ο dolphin δεν υποστηρίζουν. Στον opera ενεργοποιήστε τα πρόσθετα στις ρυθμίσεις.

O Dolphin υποστηριζει flash.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου βγάζει πια αυτή την επιλογή στις ρυθμίσεις

Oύτε σε μένα βγάζει αυτή την επιλογή στις ρυθμίσεις.Παλιότερα πράγματι υπήρχε αλλά πλέον δεν εμφανίζεται στην τελευταία έκδοση του

Link to comment
Share on other sites

Oύτε σε μένα βγάζει αυτή την επιλογή στις ρυθμίσεις.Παλιότερα πράγματι υπήρχε αλλά πλέον δεν εμφανίζεται στην τελευταία έκδοση του

μόλις το συνειδητοποίησα. γυρνάω στην προηγούμενη έκδοση:p

Ο Dolhpin εμένα καιρό τώρα έλγε οτι δεν υποστηρίζει flash

Link to comment
Share on other sites

Ο νέος chrome beta είναι πολύ καλός. Πολύ γρήγορος και ομαλός, αρκετά καλύτερος απο τον stable και πιο ελαφρύς. Βέβαια επειδή είναι σε beta στάδιο δεν έχουν υλοποιηθεί ακόμη οι βελτιώσεις scrolling και ταχύτητας φόρτωσης, οι οποίες θα έχουν υλοποιηθεί στην τελική έκδοση. Παρ'όλα αυτά αξίζει μια δοκιμή. Μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος. Φορτώνει πιο γρήγορα τις σελίδες και είναι πιο άμεσος απο τον android stock, αλλά όπως είπα μένει να βελτιωθεί λίγο το smoothness.
Link to comment
Share on other sites

Για τον Opera Mobile μιλαμε; εμενα παιζει κανονικα βιντεο, και υπαρχει η επιλογη του flash player στις ρυθμισεις.

 

Μάλλον έχεις παλαιότερη έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Ο Opera και ο Dolphin δεν υποστηρίζουν τον flash player από την έκδοση 4.1 του Android. Στις προηγούμενες εκδόσεις τον υποστηρίζουν κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Ο Opera και ο Dolphin δεν υποστηρίζουν τον flash player από την έκδοση 4.1 του Android. Στις προηγούμενες εκδόσεις τον υποστηρίζουν κανονικά.

λαθος, ούτε στην 4 τον υποστηρίζουν πλεον

Link to comment
Share on other sites

εγω με 4.0.4 εχω κανονικα flash στον opera παντως.

στην τελευταία έκδοση του opera (12.1.4) που βγήκε πριν 5 μέρες, το κοψαν

Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

στην τελευταία έκδοση του opera που βγήκε πριν 5 μέρες, το κοψαν

 

Αυτη την εκδοση εχω, και παιζει κανονικα βιντεο, και υπαρχει και η επιλογη ενεργοποιησης/απενεργοποιησης του flash στις ρυθμισεις. Αν δεν ισχυει αυτο που λεει ο Δημητρης, πως γινεται;

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την εκδοση εχω, και παιζει κανονικα βιντεο, και υπαρχει και η επιλογη ενεργοποιησης/απενεργοποιησης του flash στις ρυθμισεις. Αν δεν ισχυει αυτο που λεει ο Δημητρης, πως γινεται;

σε μενα , τον cadfael, τον bbbb, στην νέα έκδοση δεν υποστηρίζει flash και δεν έχει την επιλογή για τα πρόσθετα στις ρυθμίσεις. εγώ ξαναπέρασα την 12.1.3

Link to comment
Share on other sites

λαθος, ούτε στην 4 τον υποστηρίζουν πλεον

 

Στο tablet μου, που έχει Android 4.0.4, τόσο ο Opera mobile όσο και ο Dolphin αναπαράγουν κανονικά το flash περιεχόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Στο tablet μου, που έχει Android 4.0.4, τόσο ο Opera mobile όσο και ο Dolphin αναπαράγουν κανονικά το flash περιεχόμενο.

ξαναεγκατέστησα το flash player μετά την αναβαθμιση του opera, και πλεον παίζει. Στο Dolphin πάντως εμένα βγάζει το μήνυμα που λεει οτι δεν υποστηρίζεται πλέον ο flash player κλπ

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς κάποιον browser που να ανεβάζει σωστά αρχεία στο Directmirror.com;

Οι κλασικοί Dolphin και Opera ανεβάζουν τα αρχεία λάθος.

ONEPLUS 12 16/512gb: rooted

Blackview Tab 11 tablet 8/128gb

Amazon Fire stick 4k max

Link to comment
Share on other sites

ξαναεγκατέστησα το flash player μετά την αναβαθμιση του opera, και πλεον παίζει. Στο Dolphin πάντως εμένα βγάζει το μήνυμα που λεει οτι δεν υποστηρίζεται πλέον ο flash player κλπ

 

Ποια έκδοση του flash player έχεις; Εγώ έχω την 11.1.115.12, που δεν είναι η πιο πρόσφατη.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς κάποιον browser που να ανεβάζει σωστά αρχεία στο Directmirror.com;

Οι κλασικοί Dolphin και Opera ανεβάζουν τα αρχεία λάθος.

τον stock τον δοκιμασες;

Ποια έκδοση του flash player έχεις; Εγώ έχω την 11.1.115.12, που δεν είναι η πιο πρόσφατη.
115.34 ειχα και πριν και τώρα. όταν αναβαθμιστηκε ο opera έχασε την επιλογή για το flash. έβαλα την προηγούμενη έκδοση του opera και δούλευε. μετα ξαναπερασα την τελευταια του opera και δεν. Εκανα επανεγκατάσταση το flash κάνοντας πριν εκαθάρριση δεδομενων και έστρωσε. Δεν ξέρω τι έφταιγε, πάντως τώρα ειναι εντάξει ο opera
Link to comment
Share on other sites

ο Dolphin ενω ειναι εξαιρετικος και τον εχω βολευτει πολυ, επειτα απο λιγη ωρα χρησης κρασαρει... :(

πιθανον βεβαια να φταιει και το κινητο μου (xperia arc) που εχει λιγη ραμ...

εχει κανεις αντιμετωπισει αντιστοιχο προβλημα??

Link to comment
Share on other sites

flash player 11. Ρε παιδιά για βοηθήστε με να καταλάβω σε τι χρησιμεύει αυτή η εφαρμογή γενικά για να την έχουμε. Με λίγα λόγια για να μπω στο νόημα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
for ever lakers
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...