Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Μου λεει οτι η υπηρεσια δεν ειναι διαθεση για την συσκευη! Το κινητο δεν ειναι wind αλλα Q, μαλλον αυτο θα φταιει... Υπαρχει καιποιος αλλος τροπος?

οχι δεν φταιει η q, απλά στη συσκευή σου πρέπει να βάλεις χειροκινητα τις ρυθμισεις, δηλαδή το apn: myq

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια ερωτηση εχω βαλει τον firefox ολα καλα εχω συνχρονισει και bookmarks το μονο θεμα ειναι οταν παω να δω ενα βιντεακι on line αρχιζει να το κατεβαζει χωρις να μπορω να τοδω αμεσα τι γινεται?
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Με τον όπερα Μίνι πως μπορώ να βλέπω την mobile έκδοση του myphone??

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Με τον όπερα Μίνι πως μπορώ να βλέπω την mobile έκδοση του myphone??
ελα μου ντε.ολα τα mobile sites στον οπερα μινι φαινονται πλην του myphone...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πως διαγράφουμε συγκεκριμένους κωδικούς που έχουμε αποθηκεύσει στον dolphin; Βλέπω ότι έχει επιλογή μόνο για να τους σβήσω όλους.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση, χρησιμοποιώ τον chrome στο κινητο μου αλλά δεν έχει αυτόματη αναδίπλωση κειμενου ( αν το λέω σωστά ) και είπα να δοκιμάσω τον όπερα μίνι .Μου φενετε ομως ένα κλικ ποιο αργός, εσείς ποιον από τους 2 προτιμάτε η αν υπάρχει πρόταση για κάποιον άλλο δεκτή

Θα προτιμούσα να μου πείτε ότι εχει κάπου αναδίπλωση στον chrome αλλά δεν την έχω βρει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση, χρησιμοποιώ τον chrome στο κινητο μου αλλά δεν έχει αυτόματη αναδίπλωση κειμενου ( αν το λέω σωστά ) και είπα να δοκιμάσω τον όπερα μίνι .Μου φενετε ομως ένα κλικ ποιο αργός, εσείς ποιον από τους 2 προτιμάτε η αν υπάρχει πρόταση για κάποιον άλλο δεκτή

Θα προτιμούσα να μου πείτε ότι εχει κάπου αναδίπλωση στον chrome αλλά δεν την έχω βρει

ο opera mini δεν είναι κανονικός browser.και περνάει τα δεδομένα μέσω servers για μείωση του όγκου. τον opera mobile βάλε
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση . μια απορία ακόμα όταν το έχω σε landscape δεν μου δείχνει την σελίδα που είμαι και πάω να γράψω κάτι αλλά με πετάει σε ένα ξεχωριστό μενού (ας πούμε) χωρίς να βλέπω το σαιτ που είμαι και μετά όταν πατάω οκ με ξαναβάζει κανονικά. αλλά όταν το έχω σε πορτρετ και πατάω να γράψω είναι όλα οκ . Ελπίζω αυτά που λέω να βγάζουν κάποιο νόημα :) και μην με πάρετε με τις ντομάτες :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση . μια απορία ακόμα όταν το έχω σε landscape δεν μου δείχνει την σελίδα που είμαι και πάω να γράψω κάτι αλλά με πετάει σε ένα ξεχωριστό μενού (ας πούμε) χωρίς να βλέπω το σαιτ που είμαι και μετά όταν πατάω οκ με ξαναβάζει κανονικά. αλλά όταν το έχω σε πορτρετ και πατάω να γράψω είναι όλα οκ . Ελπίζω αυτά που λέω να βγάζουν κάποιο νόημα :) και μην με πάρετε με τις ντομάτες :lol::lol::lol:

για τον chrome μιλας,έτσι? Δεν καταλαβα τίποτα, και δεν τον έχω, ούτε εχω αυτή τη στιγμή διαθέσιμη συσκευή που να τρέχει chrome να δοκιμασω,οπότε δεν ξέρω:p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση, χρησιμοποιώ τον chrome στο κινητο μου αλλά δεν έχει αυτόματη αναδίπλωση κειμενου ( αν το λέω σωστά ) και είπα να δοκιμάσω τον όπερα μίνι .Μου φενετε ομως ένα κλικ ποιο αργός, εσείς ποιον από τους 2 προτιμάτε η αν υπάρχει πρόταση για κάποιον άλλο δεκτή

Θα προτιμούσα να μου πείτε ότι εχει κάπου αναδίπλωση στον chrome αλλά δεν την έχω βρει

 

Δοκίμασε αν θες τον dolphin beta από το μάρκετ.

Έχει εξαιρετικό text wrapping.

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου ήρθε update για τον Όπερα σήμερα.

Νομίζω ότι έγινε πλέον βούτυρο και στο note που είχε θέματα..

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε τον Zirco Browser. Χρησιμοποιεί την webkit του stock browser (όπως κι οι dolphin,bolt,maxthon κλπ), αλλά είναι πολύ χρηστικός κι απλός

Παιδιά μου ήρθε update για τον Όπερα σήμερα.

Νομίζω ότι έγινε πλέον βούτυρο και στο note που είχε θέματα..

Sent from my note

Να μην τον αναβαθμίσω δηλαδή?:p

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε τον Zirco Browser. Χρησιμοποιεί την webkit του stock browser (όπως κι οι dolphin,bolt,maxthon κλπ), αλλά είναι πολύ χρηστικός κι απλός

 

Να μην τον αναβαθμίσω δηλαδή?:p

 

Εννοείται:D:p

Η προηγούμενη έκδοση είχε θέματα με το note αυτό εννοούσα..

Με το update πάει καλύτερα..

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε τον Zirco Browser. Χρησιμοποιεί την webkit του stock browser (όπως κι οι dolphin,bolt,maxthon κλπ), αλλά είναι πολύ χρηστικός κι απλός

 

Να μην τον αναβαθμίσω δηλαδή?:p

 

για συγχρονισμό με firefox που λέει ότι κάνει,βάζω username, password αλλά στο key τι βάζουμε? Στην εφαρμογή firefox έβγαζε έναν κωδικό τον έβαζα στον firefox στο κομπιούτερ, εδώ τι κωδικό βάζω?

EDIT άστο.με ics κρασαρει η εφαρμογή όταν πάω να μπω στα bookmarks

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

για συγχρονισμό με firefox που λέει ότι κάνει,βάζω username, password αλλά στο key τι βάζουμε? Στην εφαρμογή firefox έβγαζε έναν κωδικό τον έβαζα στον firefox στο κομπιούτερ, εδώ τι κωδικό βάζω?

EDIT άστο.με ics κρασαρει η εφαρμογή όταν πάω να μπω στα bookmarks

βάζεις το μοναδικό κλειδί που δίνει η εφαρμογή στο desktop. Σε μένα πάντως δεν κρασάρει σε ics
Link to comment
Share on other sites

βάζεις το μοναδικό κλειδί που δίνει η εφαρμογή στο desktop. Σε μένα πάντως δεν κρασάρει σε ics

 

να ξαναδοκιμασω.αλλα να σου πω οτι στο κινητο εχω την εφαρμογη firefox η οποια κανει sync με τον firefox στο desktop.στον browser ομως αυτον παω εκει που λεει να βαλω ρυθμισεις για να κανει sync με firefox αλλα στο key τι να βαλω?στον firefox στον υπολογιστη εχω ΗΔΗ κανει sync με το κινητο μου.δεν μου ξαναδινει κωδικο?

Link to comment
Share on other sites

να ξαναδοκιμασω.αλλα να σου πω οτι στο κινητο εχω την εφαρμογη firefox η οποια κανει sync με τον firefox στο desktop.στον browser ομως αυτον παω εκει που λεει να βαλω ρυθμισεις για να κανει sync με firefox αλλα στο key τι να βαλω?στον firefox στον υπολογιστη εχω ΗΔΗ κανει sync με το κινητο μου.δεν μου ξαναδινει κωδικο?

εμ έπρεπε να το κρατήσεις το κλειδί

Link to comment
Share on other sites

Έγινε αναβάθμιση στον stock browser του Android;

Μονο η home page του απ΄οτι κατάλαβα.

 

Από που το παρατηρήσατε αυτό; Έγινε μόνη της η αναβάθμιση ή ακολουθήσατε κάποια διαδικασία εσείς; Ρωτάω επειδή δεν παρατήρησα κάτι στον δικό μου browser..:worry:

Link to comment
Share on other sites

<a href="http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4334610" class="internal">Αρχικό μήνυμα από cb600f</a><br />

Έγινε αναβάθμιση στον stock browser του Android;

<br />

<a href="http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4335983" class="internal">Αρχικό μήνυμα από geil</a><br />

Μονο η home page του απ΄οτι κατάλαβα.

<br />

<br />

Από που το παρατηρήσατε αυτό; Έγινε μόνη της η αναβάθμιση ή ακολουθήσατε κάποια διαδικασία εσείς; Ρωτάω επειδή δεν παρατήρησα κάτι στον δικό μου browser..:worry:

 

Η αρχική σελίδα είναι διαφορετική από ότι πριν. Έχεις περισσότερες επιλογές για σύνδεση στο mail ,google+ και διαφορά άλλα όπου έχεις λογατιασμους. Δεν έκανα κάτι, άπλα άνοιξα τον browser όπως κάνω κάθε φόρα ,γιατί αυτόν χρησιμοποιώ αποκλειστικά .

Υγ . Σε χάσαμε στο moto κύριε Μάκη μας .

Link to comment
Share on other sites

Η αρχική σελίδα είναι διαφορετική από ότι πριν. Έχεις περισσότερες επιλογές για σύνδεση στο mail ,google+ και διαφορά άλλα όπου έχεις λογατιασμους. Δεν έκανα κάτι, άπλα άνοιξα τον browser όπως κάνω κάθε φόρα ,γιατί αυτόν χρησιμοποιώ αποκλειστικά .

Υγ . Σε χάσαμε στο moto κύριε Μάκη μας .

 

Ωραία, θα τα τσεκάρω γιατί κι εγώ αυτόν χρησιμοποιώ, απορώ πως μου διέφυγαν πάντως αυτές οι αλλαγές..:O

 

 

ΥΓ: Κι άλλος απ'το moto;:lol:

Πολλοί οι λόγοι που δεν είναι της παρούσης αλλά όλο και κάπου εδώ τριγυρίζω κι εγώ, μοτοσυκλετιστής παραμένω ακόμα όμως.. και για όσο θα μπορώ..!:)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, θα τα τσεκάρω γιατί κι εγώ αυτόν χρησιμοποιώ, απορώ πως μου διέφυγαν πάντως αυτές οι αλλαγές..:O

 

 

ΥΓ: Κι άλλος απ'το moto;:lol:

Πολλοί οι λόγοι που δεν είναι της παρούσης αλλά όλο και κάπου εδώ τριγυρίζω κι εγώ, μοτοσυκλετιστής παραμένω ακόμα όμως.. και για όσο θα μπορώ..!:)

 

Όλα αυτά ίσχυαν όταν είχα ics. Πέρασα τώρα jelly bean και ο browser είναι όπως ήταν παλιά. Ελπίζω να αλλάξει σύντομα, γιατί μου άρεσε περισσότερο μετά την "αναβάθμιση" .

Υ.Γ. Εσύ ξέρεις καλύτερα . Να χαίρεσαι το TA

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε ο Chrome και ο Mozilla θα υποστηρίζονται και σε άλλα κινητά?

Στο δικό μου ακόμα δεν μπορώ να περάσω κανέναν από τους δύο και τώρα έχω τον Opera

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε ο Chrome και ο Mozilla θα υποστηρίζονται και σε άλλα κινητά?

Στο δικό μου ακόμα δεν μπορώ να περάσω κανέναν από τους δύο και τώρα έχω τον Opera

 

ισως δεν κανουν για την συσκευη σου...να θελουνε περισσοτερες απαιτησεις

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...