Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το πρόβλημα είναι πως έχουν βγει τόοοοοοοοσες παρόμοιες που δεν ξέρεις τι να προτιμήσεις. Πάντως και εγώ στο top έχω το pixlr express.
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την λεπτομέρεια δεν την ήξερα, αλλά όπως λέει κι ο moderator στο από πάνω post, πιστεύω ότι ίσως πολλοί να έχουν ανακαλύψει ήδη την εφαρμογή pixlr express. Πάντως, κι από άλλες που δοκίμασα, είναι η στάνταρ εφαρμογή που δεν τρώει κολλήματα και κάνει πολύ καλή δουλειά. Για μένα είναι η #1 εφαρμογή για επεξεργασία φωτογραφίας. Τα βιντεάκια που τραβάω είναι σε επίπεδο πχ να έχω το σκύλο μου να τρέχει κλπ, οπότε δεν το έχω ψάξει τόσο. Από εκεί κι έπειτα, το Instagram μια χαρά φίλτρα έχει για τα βίντεο που τραβάω. Πάντως, με συναρπάζει που μέσα από συσκευές που χωρούν στην παλάμη μας μπορούμε να κάνουμε σχεδόν τα πάντα.
Η εταιρία που φτιάχνει το AutoCAD είναι...!
Edited by Superuser

Goodbye and hello...

Happy owner of Samsung Galaxy S3 pebble blue & iPad 2 black

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, με συναρπάζει που μέσα από συσκευές που χωρούν στην παλάμη μας μπορούμε να κάνουμε σχεδόν τα πάντα.

 

Τα είπες όλα +1

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, με συναρπάζει που μέσα από συσκευές που χωρούν στην παλάμη μας μπορούμε να κάνουμε σχεδόν τα πάντα.

 

Τα είπες όλα +1

 

Είναι φοβερό. Όταν ήμουν μικρή, δεν περίμενα ότι θα έχω άλλο τηλέφωνο πλην του σταθερού. Θυμάμαι σε μια ταινία είχα δει ένα τηλέφωνο σταθερό μες σε αυτοκίνητο να λειτουργεί κανονικά κι είχα πάθει πλάκα. Off topic αυτά που γράφω τώρα αλλά είναι συναρπαστικό αυτό που ζούμε.

Edited by Superuser

Goodbye and hello...

Happy owner of Samsung Galaxy S3 pebble blue & iPad 2 black

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Πάω να κατεβάσω βίντεο από youtube με το tube mate και μου δείχνει το εξής:

''το δίκτυο μπορεί να είναι ασταθές ή δεν έχετε πρόσβαση στο βίντεο'' και δεν το κατεβάζει:mad:

Τι μπορεί να φταίει? Μου το κάνει και στο κινητό και στο ταμπλετ.:confused:

Μήπως έχει προηγούμενα μαζί μου?:p

 

Κατέβασα και την αναβάθμιση που μου έβγαλε αλλά πάλι τα ίδια!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Πάω να κατεβάσω βίντεο από youtube με το tube mate και μου δείχνει το εξής:

''το δίκτυο μπορεί να είναι ασταθές ή δεν έχετε πρόσβαση στο βίντεο'' και δεν το κατεβάζει:mad:

Τι μπορεί να φταίει? Μου το κάνει και στο κινητό και στο ταμπλετ.:confused:

Μήπως έχει προηγούμενα μαζί μου?:p

 

Κατέβασα και την αναβάθμιση που μου έβγαλε αλλά πάλι τα ίδια!

 

Απεγκατεστησε το κ ψάξε στο xda(μια αναζήτηση στον Google)την εφαρμογη Og YouTube downloader. ..όλα τ αλλα είναι γατάκια μπροστά του...:D

Link to comment
Share on other sites

Απεγκατεστησε το κ ψάξε στο xda(μια αναζήτηση στον Google)την εφαρμογη Og YouTube downloader. ..όλα τ αλλα είναι γατάκια μπροστά του...:D

 

Ελα όμως που εμένα μου αρέσουν τα γατάκια!:p:lol:

Οk φίλε, θα το ψάξω. Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

πειτε κανα καλο Music player...

 

Poweramp, δεν είναι απλά Ένας καλός player , αλλά ο απόλυτος player.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Είχα γράψει και παλαιότερα για το Caustic, ένα πρόγραμμα για παραγωγή μουσικής.

Το μοναδικό πλήρες -μέχρι στιγμής- για Android.

Λοιπόν, αναβαθμίστηκε στην έκδοση 3. Πέρα από το φανταστικό interface, πλέον υποστηρίζει και midi controler μέσω USB on the go καλωδίου (από Android 4 και πάνω)! Το δοκίμασα με ένα keyboard της Akai.

 

Όποιος το είχε αγοράσει στην έκδοση 2 κάνει αυτόματα μεταφορά της άδειας. Αν είχε αγοραστεί κατά τη διάρκεια της έκδοσης 1 πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί τους. Εμένα μου απάντησαν σε λιγότερο από μία ώρα Κυριακή πρωι!

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια εξακολουθω να ψαχνωενα προγραμμα για windows που να φτιαχνει τα id3 και να εμφανιζονται επιτυχως στις εφαρμογες του android. Τι χρησιμοποειται εσεις στα windows για αυτο το σκοπο?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

παιδια εξακολουθω να ψαχνωενα προγραμμα για windows που να φτιαχνει τα id3 και να εμφανιζονται επιτυχως στις εφαρμογες του android. Τι χρησιμοποειται εσεις στα windows για αυτο το σκοπο?

 

windows -> tag&rename

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το φανταστικό interface, πλέον υποστηρίζει και midi controler μέσω USB on the go καλωδίου (από Android 4 και πάνω)! Το δοκίμασα με ένα keyboard της Akai.

 

Μόνο και μόνο για την υποστήριξη midi μέσω usb θα το αγοράσω! Ευχαριστούμε για τη πρόταση ;-)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά θα μπορούσαμε να μου προτεινετε ενα πρόγραμμα για να αρχειοθέτω τις φωτογραφιες μου κ να φτιάχνω φακέλους με κωδικούς που να μην μπορούν να φανούν με κάποιον explorer?όπως έχω για παράδειγμα στο iphone to photomanager. Ευχαριστώ !!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια κανω ληψη ενος βιντεο και το αποθηκευει σε φακελο που λεγετε data- internal memory αλλα οταν παω στο esεξερευνηση δεν το βλεπει πουθενα ξερει κανεις τι γινετε?? το δειχνει ομως κανονικα στο φακελο που λεγετε ταινιες που κρυβετε ρε παιδια? Edited by grigoriso
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, έχει δοκιμάσει κανείς το xiialive ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.DroidLiveLite&hl=el

 

είχα εγκαταστήσει την πιο παλιά έκδοση του και έπαιζε τέλεια, μου εμφάνιζε χιλιάδες σταθμούς για επιλογή

τώρα δεν ξέρω τι έγινε, αλλά έβαλα την πιο καινούργια έκδοση και όλες οι λίστες είναι άδειες, κενές, επίσης δεν μπορώ να ψάξω να βρω δικούς μου σταθμούς όπως πρίν

 

μήπως έχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος κανενα προγραμμα για να κατεβαζουμε τραγουδια απ το youtube?εχω δοκιμασει διαϕορα αλλα δεν δουλευει κανενα(android συσκευη)
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος κανενα προγραμμα για να κατεβαζουμε τραγουδια απ το youtube?εχω δοκιμασει διαϕορα αλλα δεν δουλευει κανενα(android συσκευη)

Δοκιμασε καποιο απο αυτα:

1. OG YouTube Downloader

2. FREEdi YouTube Downloader

3. YouTube Downloader

Edited by Villis
Προσθήκη παράθεσης
•••
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος κανενα προγραμμα για να κατεβαζουμε τραγουδια απ το youtube?εχω δοκιμασει διαϕορα αλλα δεν δουλευει κανενα(android συσκευη)

Ψάξε για το Tubemate, είναι το καλύτερο.

Edited by Villis
Προσθήκη παράθεσης

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε για το Tubemate, είναι το καλύτερο.

 

Επειδη το εχω απεγκαταστησει εδω και καιρο, τα μετατρεπει πλεον σε κανονικα mp3 ή εξακολουθει απλα να αλλαζει την καταληξη;

•••
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε για το Tubemate, είναι το καλύτερο.

Για κανονική μετατροπή σε mp3 βάλε αυτό:

Δοκιμασε καποιο απο αυτα:

3. YouTube Downloader

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτείνεται κανα καλο ringtone;;;

Εψαχνα στο zedge αλλα δεν βρηκα κατι πραγματικά εξαιρετικο.

Μου αρεσε το ringtone της Apple αλλα για ευνόητους λογους δεν το βαζω...:p

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...