Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει κανενας καλος download manager, να μπορω να του δωσω links με αρχεια για κατεβασμα, rapidshare, hotfile κλπ, και να μου τα κατεβαζει καπου στην sd καρτα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σήμερα το δοκίμασα και εγώ,εκεί που στο παράθυρο επνια σε 2 λεπτα περιπου δορυφόρους,κλείδωσε σε μισο λεπτό.ευχαριστω το φίλο που το βρήκε.

γσε ποιό πρόγραμμα αναφέρεσαι?

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

Route 66 Maps + Navigation now available for Android users, augmented realists

It's been a long and winding road, but Route 66 Maps + Navigation has finally arrived on the Android Market, no less than eight months after launching for iOS. Available on handsets and tablets running Android 2.0 or above, this app brings Route 66's "Follow Me" augmented reality navigation to your windshield, superimposing upon your surroundings an animated lead car to act as your guide. It's available on a free, 30-day trial at the source link below -- after that, you'll have to shell out $65 for a lifetime worldwide license, or $40 for a US license. Steer past the break for more information, in the full press release.

Edited by sso

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

παίδες ποια εφαρμογή lockscreen προτείνετε; να είναι και κάπως ''ελαφριά''!!!!

ευχαριστώ

 

MiLocker (by Miui team)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ξερετε πως λεγεται μια εφαρμογη που βαζει αλφαβητικα τις εφαρμογες?

 

AppZorter Lite

Μόνο για Touchwiz launcher της Samsung. Ο μόνος που δεν τις βάζει σε αλφαβητική σειρά (έλεος samsung!)

Link to comment
Share on other sites

Route 66 Maps + Navigation now available for Android users, augmented realists

It's been a long and winding road, but Route 66 Maps + Navigation has finally arrived on the Android Market, no less than eight months after launching for iOS. Available on handsets and tablets running Android 2.0 or above, this app brings Route 66's "Follow Me" augmented reality navigation to your windshield, superimposing upon your surroundings an animated lead car to act as your guide. It's available on a free, 30-day trial at the source link below -- after that, you'll have to shell out $65 for a lifetime worldwide license, or $40 for a US license. Steer past the break for more information, in the full press release.

 

Σαν πρώτη ματιά καλό φαίνεται...! αύριο στο δρόμο τα νεώτερα..!

 

http://s7.directupload.net/images/111223/4uasge3u.png

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!Σαν νεος στο android,θελω να μου προτινεται καποιο task manager που να κανει freeze εφαρμογες που δεν χρησιμοποιω..Το κινητο μου ειναι το optimus 2x και εχω 2.3.4 και δεν εχω κανει root.Χρησιμοποιω το Android Assistand αλλα δεν ειμαι 100% ικανοποιημενος..

 

Επισης καποια mp3 που εχω περασει τα εμφανιζει κινεζικα...Πρεπει να ψαξω για unicode font??Γνωριζεται κατι πανω σε αυτο το θεμα??

 

 

Θεωρησα πιο σωστο να ανοιξω ενα καινουργιο topic.Αν θεωρουν οι mod οτι πρεπει να παει στο Android - Προτάσεις: Γενικές εφαρμογές II παρακαλω να μεταφερθει..Σας ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Ο τίτλος τα λέει όλα. Έχω το Xperia mini pro και θα μου βγουν τα μάτια σε λίγο. Δοκίμασα το spare parts αλλά είναι άχρηστο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ειχα αγορασμενη περυσι την εφαρμογη documents to go. Τωρα που θελω να την εγκαταστησω παλι, δε τη βρισκω στο market στο λογαριασμο μου! Ξερει κανεις τι παιζεται;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ειχα αγορασμενη περυσι την εφαρμογη documents to go. Τωρα που θελω να την εγκαταστησω παλι, δε τη βρισκω στο market στο λογαριασμο μου! Ξερει κανεις τι παιζεται;;;

 

Αν την κάνεις search στο market δεν σου την δείχνει αγορασμένη?? Σου ζητάει να την ξαναγοράσεις? Αν ναι, μήπως την είχες αγοράσει πριν την έκδοση 3 και δεν ήταν free το upgrade?

 

Edit: Free είναι το upgrade, δες εδώ: http://support.dataviz.com/support.srch?docid=14518

Edited by eltsele
link

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

στο amazon app store η εφαρμογη tapatalk κοστιζει 0.99$ μεχρι τις 3/1

 

http://www.amazon.com/QUOORD-SYSTEMS-LIMITED-Taptalk-Developement/dp/B0055ELS7U/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=mobile-apps&qid=1324709180&sr=1-1

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

στο amazon app store η εφαρμογη tapatalk κοστιζει 0.99$ μεχρι τις 3/1

 

http://www.amazon.com/QUOORD-SYSTEMS-LIMITED-Taptalk-Developement/dp/B0055ELS7U/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=mobile-apps&qid=1324709180&sr=1-1

 

Κριμα που ειναι μονο για την αμερικη.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σας!!Σαν νεος στο android,θελω να μου προτινεται καποιο task manager που να κανει freeze εφαρμογες που δεν χρησιμοποιω..Το κινητο μου ειναι το optimus 2x και εχω 2.3.4 και δεν εχω κανει root.Χρησιμοποιω το Android Assistand αλλα δεν ειμαι 100% ικανοποιημενος..

 

https://market.android.com/details?id=com.anttek.am&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbnR0ZWsuYW0iXQ..

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κριμα που ειναι μονο για την αμερικη.

 

visa παιρνει φιλε οποτε αν εχεις καποια πιστωτικη η προπληρωμενη(πχ κυπρου) μπορεις ανετα..

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ο τίτλος τα λέει όλα. Έχω το Xperia mini pro και θα μου βγουν τα μάτια σε λίγο. Δοκίμασα το spare parts αλλά είναι άχρηστο.

 

https://market.android.com/details?id=com.a0soft.gphone.bfont&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hMHNvZnQuZ3Bob25lLmJmb250Il0.

 

https://market.android.com/details?id=org.pbxes.fontsize&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5wYnhlcy5mb250c2l6ZSJd

ξεκινα απο το πρωτο

Samsung Galaxy SIII Dualboot

android-x86-4.4.2

Samsung GT-N8010

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή go weather από που παίρνει δεδομένα για τον καιρό;

Χρησιμοποιώ το HD widgets και θέλω να το συνδυάσω με το go weather, αλλά να μην βλέπω διαφορετικές θερμοκρασίες.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ φίλε με έσωσες με το πρώτο. Κάτι άλλο, το z4root δεν λειτουργεί με το 2.3.4?

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή go weather από που παίρνει δεδομένα για τον καιρό;

Χρησιμοποιώ το HD widgets και θέλω να το συνδυάσω με το go weather, αλλά να μην βλέπω διαφορετικές θερμοκρασίες.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Εχουν accuweather και τα δύο.

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολα σε ολους.σαν καινουργιος κατοχος του θηριου και ασχετος με τα ανδροιοδ θα ηθελα να κανω μια χαζη ερωτηση τον καιρο πως τον ενημερωνουμε ετσι ωστε να βλεπουμε στην αρχικη οθονη θερμοκρασιες και ολα τα σχετικα.ευχαριστω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλημερα και χρονια πολα σε ολους.σαν καινουργιος κατοχος του θηριου και ασχετος με τα ανδροιοδ θα ηθελα να κανω μια χαζη ερωτηση τον καιρο πως τον ενημερωνουμε ετσι ωστε να βλεπουμε στην αρχικη οθονη θερμοκρασιες και ολα τα σχετικα.ευχαριστω

 

Εξαρτάται από το πιο weather widget χρησιμοποιείς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

visa παιρνει φιλε οποτε αν εχεις καποια πιστωτικη η προπληρωμενη(πχ κυπρου) μπορεις ανετα..

 

Το έχεις δοκιμασει και σε άφησε να αγορασεις εφαρμογη? Απ'οσο ξερω το amazon store ειναι μονο για αμερικη προς το παρων. Το ειχα ψαξει προσφατα και θυμαμαι οτι το ελεγε ξεκάθαρα.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...