Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σας προτεινω κι'εγω ενα πολυ εξυπνο παιχνιδι 3d που θα σας αρεσει στην αρχη, αλλα....θα σας ταλαιπωρησει μετα απο καποιες πιστες (αυτο ειναι και το νοημα ενος παιχνιδιου αλλωστε).

ονομαζεται amtalee.

Μετακινεις μια 3d κολονα με το δαχτυλο σου, με σκοπο να την τοποθετησεις σε μια τρυπα για να βγαλεις την πιστα. στην αρχη ειναι ευκολο αλλα μετα απο καποιες πιστες δυσκολευει και γινεται πιο ωραιο.

Το παιχνιδι δεν ειναι δωρεαν αλλα αξιζει για οποιον ενδιαφερεται.

ενα βιντεο για να το δειτε ειναι εδω :

 

η εφαρμογη ειναι αυτη : http://www.appbrain.com/app/amtalee/com.frosteam.amtalee

 

υπαρχει και στο market σαν amtalee lite και ειναι Δωρεαν για οποιον θελει να την δοκιμασει.

εδω ειναι η δωρεαν εκδοση : http://www.appbrain.com/app/amtalee-lite/com.frosteam.amtalee.lite

 

φοβερο παιχνιδι με πολυ ωραια μουσικη επενδιση και βλεπω να με ταλεπωρει

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

παιδια εχω το galaxy s και θελω να βαλω το fifa 2010.Αλλα παντα μου κολλαει στο 5% οταν παει να το κατεβασει.Ξερεις κανεις γιαιτ γινεται αυτο?Επισης το Need for speed ενω παιζει μια χαρα στην δευτερη πιστα κλεινει κ βγαζει ενα error...
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το galaxy s και θελω να βαλω το fifa 2010.Αλλα παντα μου κολλαει στο 5% οταν παει να το κατεβασει.Ξερεις κανεις γιαιτ γινεται αυτο?Επισης το Need for speed ενω παιζει μια χαρα στην δευτερη πιστα κλεινει κ βγαζει ενα error...

 

το need for speed κρασαρει στην 2 πιστα του σικαγο,προσπαθησε να πηδηξεις την 2 και πηγαινε στην 3,τρωει κι εκει μεχρι το τελος του σικαγο κατι κοληματα αλλα οταν πας στην πιστα του λονδινου και μετα δεν υπαρχει κανενα προβλημα (ειμαι 3 πιστα τοκυο τωρα)..φοβερο παιχνιδι!!!

Link to comment
Share on other sites

εχει κανείς δοκιμάσει το gangstar miami vindication?

σε εμένα πάντως lagαρει έχουν αναφέρει και άλλοι το lagαρισμα.

Στο desire HD κανενα κολλημα και φοβερο παιχνιδι. το προτεινω! πολυ vice city το ολο στυλ του παιχνιδιου.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Κongregate arcade για 300+ flash games! Τα παιχνίδια παίζουν στο browser, δεν εγκαθίστανται στη συσκευή. Για όσους έχουν αναβαθμίσει σε froyo (ή gbread) βεβαίως βεβαίως!!!
Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε το PES2011 επιτελους και στο Android. Πολυ καλυτερο gameplay και πιο ρεαλιστικο απο RealFootball και FIFA.
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου πειτε μερικα καλα παιχνιδια που υπαρχουν στο market store επι πληρωμης?

 

tank hero

winds of steel

air hockey advanced

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε το PES2011 επιτελους και στο Android. Πολυ καλυτερο gameplay και πιο ρεαλιστικο απο RealFootball και FIFA.

 

Πραγματικα το ΡΕ2011 δεν παιζεται οτι κορυφαιο υπαρχει αυτη την στιγμη κατευαστε το ολοι

 

 

Sent from my GT-I9000

Link to comment
Share on other sites

Εγω κανα παιχνιδάκι για κινητά χαμηλών δυνατοτήτων όμως?

Για wildfire και Galaxy 3.

 

γιατι ότι δοκίμαζα που να παίζει σε αυτά, ήταν μούφα.

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κongregate arcade για 300+ flash games! Τα παιχνίδια παίζουν στο browser, δεν εγκαθίστανται στη συσκευή. Για όσους έχουν αναβαθμίσει σε froyo (ή gbread) βεβαίως βεβαίως!!!

 

+ εχουν armv7 :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είχα το scummvm και μπόλικα παιχνιδάκια της Lucas arts, αλλά μετά την αναβάθμιση σε 2.1 του λειτουργικού δεν δουλεύει. Ξέρει κανείς αν προχώρησε το θέμα από τον developer?
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα το ΡΕ2011 δεν παιζεται οτι κορυφαιο υπαρχει αυτη την στιγμη κατευαστε το ολοι

 

 

Sent from my GT-I9000

 

οντως φοβερο ειναι το χω λιωσει :lol:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

οντως φοβερο ειναι το χω λιωσει :lol:

Το pes11 σας παιζει σε full screen ?

εμενα σε galaxy s δεν παιζει σε ολοκληρη την οθονη.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Το pes11 σας παιζει σε full screen ?

εμενα σε galaxy s δεν παιζει σε ολοκληρη την οθονη.

tony ναι παιζει φουλ σε μενα που το εχω

Link to comment
Share on other sites

Το pes11 σας παιζει σε full screen ?

εμενα σε galaxy s δεν παιζει σε ολοκληρη την οθονη.

 

Σβήσε και ξανακατέβασε τα δεδομένα από sdcard/android/data. ;-)

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανένα παιχνίδι βρες τις διαφορες για galaxy s ή γενικα για android;
oloi imaste kaloi mexri na apodixti to antitheto :X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...