Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

folder mount pro κ μεταφερεις καθε παιχνιδι με αρχεια .obb στην καρτα ,,βασικα τα μεταφερει ολα :D θελει ρουτ ομως
Το πρόβλημα το έχω στη ταμπλέτα, κατεβάζω το real racing 3 και μου λέει ότι δεν υπάρχει χώρος, δοκίμασα αυτό που είπες αλλά πάλι τα ιδία. καμία άλλη πρόταση ? είμαι ρουτ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Το πρόβλημα το έχω στη ταμπλέτα, κατεβάζω το real racing 3 και μου λέει ότι δεν υπάρχει χώρος, δοκίμασα αυτό που είπες αλλά πάλι τα ιδία. καμία άλλη πρόταση ? είμαι ρουτ.

 

μετεφερε ολα τ αλλα με το folder mount ρε συ για ν αδειασει χωρος....κ μετα δοκιμασε να κατεβασεις το real r

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμαστε το GT racing 2 ειναι το GT5 PS3 του android,απιστευτο.επισης δεν γνωριζα το folder mount θα το δοκιμασω ευχαριστω τον φιλο που το ανεφερε
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμαστε το GT racing 2 ειναι το GT5 PS3 του android,απιστευτο.επισης δεν γνωριζα το folder mount θα το δοκιμασω ευχαριστω τον φιλο που το ανεφερε

 

Σε σχέση με real racing 3 πως το βλέπεις;

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με real racing 3 πως το βλέπεις;

 

Αβλεπί αυτό μαν έχει πολλά περισσότερα αυτοκίνητα

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Για τους φανατικούς του Breaking Bad, μόλις ανακάλυψα ότι το Clicking Bad έχει βγει και για android!

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nullism.clickingbad

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Και από γραφικά από ότι βλέπω περίπου τα ίδια είναι έτσι;

 

Για τα γραφικά δεν έχω παράπονο, το game play όμως δεν πιστεύω πως έχει καμία σχέση με το rr3. Στο gt όταν πατάς φρένο κάνει έναν παράξενο ήχο σαν στριγγλιά και είναι σαν να πέφτεις πάνω σε τοίχο. Νομίζω πως το rr είναι αρκετά μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

Και από γραφικά από ότι βλέπω περίπου τα ίδια είναι έτσι;

 

Προσωπικά τα βρήκα λίγο χειρότερα απ'αυτά του rr3, σαν παιχνίδι μου αρέσει αρκετά πάντως..:)

Link to comment
Share on other sites

Για τους φανατικούς του Breaking Bad, μόλις ανακάλυψα ότι το Clicking Bad έχει βγει και για android!

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nullism.clickingbad

 

Μεγάλη ζημιά μας έκανες φίλε.... 2 μέρες τώρα το παιχνίδι το έχω ΛΙΏΣΕΙ. :-P

 

Ίσως έπρεπε να το κάνουν λίγο πιο δύσκολο... Στην DEA έχω σταθερά - 300% και παραπάνω... αλλά έχει πλάκα να αγοράζεις εργαστήρια, να ξεπλενεις χρήμα και τέτοια... Ωραίο παιχνίδι αλλά δεν ξέρω για πόσο. :-/

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδι θα κανει τον κοπο να με στειλει το save του απ το hill climb racing?

Να το χει προχωρημενο αρκετα ομως(ανοιχτες πιστες, οχηματα).

Εκανα βλακεια και εσβησα το δικο μου

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμαστε το GT racing 2 ειναι το GT5 PS3 του android,απιστευτο.επισης δεν γνωριζα το folder mount θα το δοκιμασω ευχαριστω τον φιλο που το ανεφερε

 

Προσωπικά τα βρήκα λίγο χειρότερα απ'αυτά του rr3, σαν παιχνίδι μου αρέσει αρκετά πάντως..:)

 

Το έβαλα χθες για δοκιμή και το έβγαλα, γιατι θέλει 1 gb και ήδη έχω πολύ φορτωμένη την μνήμη του κινητού. Παρά του ότι το μετακίνησα στην εξωτερική μου μνήμη δεν άλλαξε περιέργως κάτι...:confused: Γραφικά πολύ καλά σαν του RR3 θα έλεγα, αλλά ο χειρισμός δεν έχει καμιά σχέση! Κλάσεις ανώτερος αυτός του REAL RACING 3, που προσομειώνει πάρα πολύ καλά τις αληθινές αντιδράσεις ενός πραγματικού αυτοκινήτου. Επίσης δεν μου άρεσε η απόκριση του τιμονιού, το οποίο σε καμιά περίπτωση δεν έχει την υψηλή ακρίβεια του RR3. Επίσης δεν μου άρεσουν γενικά τα πολλά φρου φρου και αρώματα που έχει όπως είναι το knock out, κάτι nitro κτλ από όσο είδα. Προτιμώ για τα γούστα μου κάτι πιο αληθινό-αγνό σαν το RR3, χώρια που δεν θέλω να κολλήσω με άλλο παιχνίδι. Φτάνει το κόλλημα με το RR3, το οποίο αρχίζει να μου φεύγει σιγά-σιγά με τις βλακείες που κάνουν. Με λίγα λόγια από το λίγο που είδα μένω στο RR3 χωρίς φυσικά να υποννοώ ότι δεν είναι καλό! Είναι καλό, για να μην παρεξηγηθώ!;)

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

ξερετε κανενα ποδοσφαιρακι για απλα γρηγορα ματσακια;

δεν με νοιαζει το μεγεθος ουτε ιδιαιτερα τα γραφικα.

το φιφα 14 νομιζω ειναι ενταξει αλλα δεν εχει φιλικα για να παιζω στα γρηγορα κατι που πρεπει να το πληρωσεις. :(

Link to comment
Share on other sites

παίζει κανεις Castle Clash ??

 

Παίζω εγώ και μερικοί φίλοι, ΤΕΡΑΣΤΙΟ κόλλημα. Μέχρι πρόσφατα πίστευα πως το Clash of Clans είναι καλύτερο.

Πριν από μερικές μέρες όμως με την αναβάθμιση το Castle Clash έχει ξεφύγει επίπεδο.

Πλέον εκτός από τους ήρωες υπάρχει και guild όπως επίσης και guild boss event που τρέχεις μια φορά την μέρα.

Και σύμφωνα με το φόρουμ τους ετοιμάζεται και νέα αναβάθμιση.

Πλέον στο τηλέφωνο έχω μόνο αυτά τα δύο. Το Clash of Clans το ανοίγω 2 φορές την μέρα και το Castle Clash είναι ανοιχτό όλη μέρα.

Castle Clash παίζω εδώ και 84 μέρες , είμαι σε guild που είναι στις πρώτες 30 και σκοτώνω το guild boss καθημερινά :)

 

Υ.Γ. Αν αποφασίσεις να δώσεις λεφτά προσοχή και με σύνεση, είναι μεγάλη ρουφήχτρα

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοιο είναι το Jungle Heat.

Έχουμε ένα καλό clan "ELLAS" και χτυπάμε και τα tournaments.

Όσοι πιστοί προσέλθετε :)

Link to comment
Share on other sites

ξερετε κανενα ποδοσφαιρακι για απλα γρηγορα ματσακια;

δεν με νοιαζει το μεγεθος ουτε ιδιαιτερα τα γραφικα.

το φιφα 14 νομιζω ειναι ενταξει αλλα δεν εχει φιλικα για να παιζω στα γρηγορα κατι που πρεπει να το πληρωσεις. :(

 

λιγο ασχετο, δες ομως το head soccer :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω ότι σήμερα ένας φίλος μου μου έδειξε αυτό ακριβώς το παιχνίδι... :-P

Όντως δεν είναι αυτό που ψάχνω αλλά είναι καλό. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν κάποιος μπορεί να μ βρει φουλ αυτό το παιχνίδι!!!!

lightup the puzzle(Πρώην lightup deluxe στο iphone3g)

http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2009/319/979700_20091116_640screen005.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν το παιχνίδι είναι επι πληρωμή κανείς δεν πρόκειται να σε βοηθήσει γιατί δεν επιτρέπεται κάτι τέτοιο στο forum.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν κάποιος μπορεί να μ βρει φουλ αυτό το παιχνίδι!!!!

lightup the puzzle(Πρώην lightup deluxe στο iphone3g)

http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2009/319/979700_20091116_640screen005.jpg

 

Εδώ είναι https://play.google.com/store/apps/details?id=com.perpetuummedia.lightup&hl=en

Link to comment
Share on other sites

Κάψιμο εντελώς! Δωρεάν, χωρίς διαφημίσεις:

https://play.google.com/store/apps/details?id=yallie.Zyan.Drench&hl=el

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...