Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To room 3 κατεβηκε απο προχθες και θα το ξεκινησω. Εχω και το inner world το οποιο ειχα ξεχασει. Σ ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Eχω παρα πολυ καιρο που τα επαιξα και δεν μπορω να θυμηθω ακριβως. Μπορει πανω απο διετια. Αν θυμαμαι σωστα το machinarium μου ειχε παρει πιο πολλες ωρες να το τερματησω γιατι κολλησα αγρια σε κατι σημεια.
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Moto gp.

Πέρα από το να παταω γκαζι/φρένο, δε κάνει τίποτε άλλο???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάτα συνεχόμενα τον διακόπτη.

Άνοιξε κλείσε δηλαδή. Το μεγάλο κιβώτιο στα αριστερά, θα ανεβαίνει αργά. Πάνω κάτω με μικρές κινήσεις. Κάποια στιγμή, το αριστερά κιβώτιο θα ανέβει και το δεξιά θα μείνει κάτω.

Πρώτα όμως, ενεργοποίησε τον μαγνήτη.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ok ευχαριστω πολυ τα καταφερα

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Moto gp.

Πέρα από το να παταω γκαζι/φρένο, δε κάνει τίποτε άλλο???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Φαντάσου εγώ που παίζω (όποτε το θυμάμαι) Real Racing 3 και δεν πατάω ούτε γκάζι ούτε φρένο... :lol:

Link to comment
Share on other sites

To limbo και machinarum πόσες ώρες έχει gameplay?

Το Limbo είναι μικρό κάνα δίωρο. Το machinarium εξαρτάται από το πόσο θα σκαλωσεις σε μερικούς γρίφους. Πολύ έξυπνο παιχνίδι.

 

Send from my Note 3 with Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου εγώ που παίζω (όποτε το θυμάμαι) Real Racing 3 και δεν πατάω ούτε γκάζι ούτε φρένο... :lol:

Αν το παίζεις σωστά και με σωστές ρυθμίσεις είναι αδύνατο να το παίξεις χωρίς γκάζι-φρένο.;) Είναι μακράν αν όχι το μοναδικό ρεαλιστικό παιχνίδι του είδους με σχεδόν πραγματικές αντιδράσεις και απαιτήσεις οδήγησης.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Για το gear. Club τι γνώμη έχετε?

 

Send from my awesome LG G5 leather black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αν το παίζεις σωστά και με σωστές ρυθμίσεις είναι αδύνατο να το παίξεις χωρίς γκάζι-φρένο.;) Είναι μακράν αν όχι το μοναδικό ρεαλιστικό παιχνίδι του είδους με σχεδόν πραγματικές αντιδράσεις και απαιτήσεις οδήγησης.

 

Ναι... δεν το παίζω σωστά , παίζω "χαλαρά" με auto στο γκάζι και full υποβοήθηση στο φρένο.

 

Μόνο το τιμόνι έχω εξ' ολοκλήρου δικό μου.

 

Δεν είμαι ¨παιχνιδάς" ούτε στο pc , ούτε playstation κ.λ.π

 

Απλά μερικές φορές λίγο να περνά η ώρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Moto gp.

Πέρα από το να παταω γκαζι/φρένο, δε κάνει τίποτε άλλο???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Το οποίο απ το απόγευμα δε λέει να συνδεθεί στο νετ και δε μπορώ να παίξω

Φαντάσου εγώ που παίζω (όποτε το θυμάμαι) Real Racing 3 και δεν πατάω ούτε γκάζι ούτε φρένο... :lol:

Καμια τυχη δηλαδή!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ακουστει χαζη η ερωτηση,αλλα υπαρχουν καποια παιχνιδια που να μπορεις να παιξεις multiplayer με καποιον συγκεκριμενα? Να μπορω δηλαηδη να ψαξω για εναν φιλο μου που να ειναι ταυτοχρονα online και να παιξουμε αντιπαλοι.
Link to comment
Share on other sites

Τέλος για δεύτερη φορά αυτό το εξαιρετικό παιχνίδι.

 

LIMBO

 

Παρακάτω κάποιες αρκετά ενδιαφέρουσες θεωρίες:

 

https://www.google.gr/amp/kotaku.com/the-most-depressing-theories-on-what-limbo-means-1724276367/amp

 

Το παιχνίδι είναι για άνω των 18. Δεν είναι χαρούμενο αλλά αρκετά καταθλιπτικό θα μπορούσε να πει κάποιος. Επίσης μερικοί γρίφοι δεν είναι και ότι πιο εύκολο.

 

Στο τέλος αν μαζέψετε όλα τα άσπρα αυγά ανοίγει η πόρτα στο 25 chapter εκεί που ήταν τα κεριά. Εκεί γίνεται ένας χαμός αλλά είναι πολύ καλή εμπειρία και ανεβαίνει αρκετά ο βαθμός δυσκολίας. Προσωπικά την ευχαριστήθηκα αν και έχασα αρκετές φορές. Να το παίξετε όλοι. Είναι μοναδικό στο είδος του και θα έλεγα μια 2ωρη εμπειρία που αξίζει από την αρχή μέχρι το τέλος.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161211/75ff431c2608ffc5e92ab6380eb2367d.jpg

 

 

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ακουστει χαζη η ερωτηση,αλλα υπαρχουν καποια παιχνιδια που να μπορεις να παιξεις multiplayer με καποιον συγκεκριμενα? Να μπορω δηλαηδη να ψαξω για εναν φιλο μου που να ειναι ταυτοχρονα online και να παιξουμε αντιπαλοι.

Stickman golf 2 η κάπως έτσι, έχει φάση

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί στο hitman sniper μάλλον έχουν πάρει ληγμένα.ζητάνε 5 και βάλε ευρώ για ένα όπλο

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί στο hitman sniper μάλλον έχουν πάρει ληγμένα.ζητάνε 5 και βάλε ευρώ για ένα όπλο

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν χρειάζεσαι τα όπλα με χρήματα μπορείς άνετα με τα άλλα όπλα να πιάσεις καλά score. Εγώ με το volante έχω 9660000 score και με το cipher θα πιάσω κάνα 20αρι πιστεύω. Το θέμα είναι ότι για το adagio πχ θες να πας assassin tier που θέλει να είσαι στους πρώτους 1000. Και θες 25 εκατομμύρια και πάνω που είναι αρκετά δύσκολο με το cipher. Παλιότερα με 15 έπερνες adagio εύκολα. Τώρα δεν πας 25 με cipher. Παιχνιδαρα πάντως.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω για το παιχνίδι,τεσπα βρήκα άλλη λύση για τα όπλα

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω για το παιχνίδι,τεσπα βρήκα άλλη λύση για τα όπλα

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το θέμα δεν είναι να τα χακαρεις μέσω in app. Έτσι γίνεται εύκολο το παιχνίδι. Το θέμα είναι να μάθεις το παιχνίδι να το ευχαριστηθείς.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος κανα καλο παιχνιδακι για το κιν μου?Ειναι 800mhz και εχει 518 megabytes ram.Να μην κολλαει ομως γτ ειναι πραγματικα μαπα κινητο.. (συγκεκριμένα ςμα θελετε ειναι το Vodafone smart II)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά Δες τι έχει στο πλαυστορε για την συσκευή σου

Έπειτα κατέβασε κάποια και δοκίμασε.

 

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεσαι τα όπλα με χρήματα μπορείς άνετα με τα άλλα όπλα να πιάσεις καλά score. Εγώ με το volante έχω 9660000 score και με το cipher θα πιάσω κάνα 20αρι πιστεύω. Το θέμα είναι ότι για το adagio πχ θες να πας assassin tier που θέλει να είσαι στους πρώτους 1000. Και θες 25 εκατομμύρια και πάνω που είναι αρκετά δύσκολο με το cipher. Παλιότερα με 15 έπερνες adagio εύκολα. Τώρα δεν πας 25 με cipher. Παιχνιδαρα πάντως.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

 

Παίζω το Hitman λίγες μέρες τώρα και έχω φτάσει, κοντεύω να τελειώσω το τέταρτο "κουτί" και κάνω όλες τις αποστολές, και τις τρεις σε κάθε πίστα. Εχουν ξεκλειδώσει και τα υπόλοιπα. Έχω μαζέψει και 17 από τα 27 επιτεύγματα προς το παρόν. Βρήκα όπλα σε κάποιες πίστες αλλά που είναι όλα αυτά που λέτε; Με μπερδέψατε.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Παίζω το Hitman λίγες μέρες τώρα και έχω φτάσει, κοντεύω να τελειώσω το τέταρτο "κουτί" και κάνω όλες τις αποστολές, και τις τρεις σε κάθε πίστα. Εχουν ξεκλειδώσει και τα υπόλοιπα. Έχω μαζέψει και 17 από τα 27 επιτεύγματα προς το παρόν. Βρήκα όπλα σε κάποιες πίστες αλλά που είναι όλα αυτά που λέτε; Με μπερδέψατε.

5 επιτεύγματα έχει το hitman sniper. Για πιο παιχνίδι λες

 

Send From Note 3 With Note 7 Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...