Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Δοκιμασε κανεις το Mortal kombat x ? Πολυ εθιστικο , θα αναγκαστω να το σβησω.... :p:p

 

τώρα το έπαιζα και εγω.πολυ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το note 4 (f).Κατεβαζω το drastic για να παιζω pokemon. Το demo απο το playstore παιζει κανονικα και το παιχνιδι pokemon black 2 ενω οποια εκδοση κ αν κατεβασα μετα δεν παιζει καμια ...Υπαρχει καμια ιδεα για βοηθεια....η εστω κανενασ αλλοσ emulator οπωσ ο drastic? Το κινητο δεν ειναι root
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Εχω δυο android συσκευες,ενα THL T100s και ενα samsung galaxy s3 neo.Υπαρχει τροπος να μεταφερω τα saves των παιχνιδιων μου απο τη μια συσκευη στην αλλη;;;

 

Μπορείς επίσης και με το helium να σώσεις data για οποιαδήποτε εφαρμογή και δεν χρειάζεται Και root αν το συνδέσεις με pc.

Edited by Sofos_5
Προσθήκη Παράθεσης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι παιχνίδαρα το Mortal, έλιωσα!! Με κάτι δώρα κτλ έφτασα 40000... Να πάρω ένα παίχτη με περίπου τόσα λεφτά, 3 με 10000 ή το πακέτο silver με 30000;;; Τι κάνατε εσείς;;
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

το shark το ειχα λιωσει πριν καιρο. χαζο παιχνιδι, αλλα για να περναει η ωρα μια χαρα ειναι.

 

 

το μορταλ δεν ειναι συμβατο με την συσκευη μου λεει :(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έσβησα . Είναι τόσο καλό που δεν κανει για το κινητό επειδή έχει μεγαλο στορυ και κανταντει εθυστικο.Επίσης , ρουφάει παρα πολύ μπαταρια με αποτέλεσμα να το φορτιζω κάθε μέρα το κινητό αντί για μια φορά στις δυο μέρες. Για ταμπλετ με καμια μεγάλη μπαταρία είναι κομπλε :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έσβησα . Είναι τόσο καλό που δεν κανει για το κινητό επειδή έχει μεγαλο στορυ και κανταντει εθυστικο.Επίσης , ρουφάει παρα πολύ μπαταρια με αποτέλεσμα να το φορτιζω κάθε μέρα το κινητό αντί για μια φορά στις δυο μέρες. Για ταμπλετ με καμια μεγάλη μπαταρία είναι κομπλε :D

Χαχαχα ειναι παιχνιδαρα.. Πάλι καλα έχω 2 μπαταρίες στο note :cool:

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη μέρα σημερα με το mortal και πηγα επιπεδο 7.

Βλεπω να λιωνω με τις ωρες το κινητο οπως παλιά με. Το real racing

Βρηκε κανείς πως κανεις fatalities;

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη μέρα σημερα με το mortal και πηγα επιπεδο 7.

Βλεπω να λιωνω με τις ωρες το κινητο οπως παλιά με. Το real racing

Βρηκε κανείς πως κανεις fatalities;

Και γω κάπως έτσι, είμαι στα 12 τώρα και πολεμαω για gold char.. Κάνε με φίλο, dimitrissa name!!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Και γω κάπως έτσι, είμαι στα 12 τώρα και πολεμαω για gold char.. Κάνε με φίλο, dimitrissa name!!

 

Δεν ξερω πως ψάχνεις να βρεις συγκεκριμενο άτομο.και εμενα wicker με λενε και στο παιχνίδι.αν με πετύχεις κανε μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά πως χρησιμοποιούνται;;

 

πας στην κάρτα του παίχτη σου και αναβαθμίζεις τις ειδικές κινήσεις που έχουν.

αναλογα με το χρώμα και τον αριθμό που έχουν οι κάρτες αναβαθμίζουν τον αντίστοιχο παίκτη

π.χ. το χρυσο 2 αναβαθμιζει την 2 ιδιοτητα χρυσου παιχτη κ.λ.π

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποιος ένα μάρκετ εναλλακτικό από το playstore; Εγώ τώρα τελευταία παίζω πολυ gta 3 Και Minecraft.
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποιος ένα μάρκετ εναλλακτικό από το playstore; Εγώ τώρα τελευταία παίζω πολυ gta 3 Και Minecraft.

Amazon store

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Amazon Appstore

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελευταία στο injustice αργεί πάρα πολύ να κάνει σύνδεση στο Online play. Το έχει και κάποιος άλλο αυτό το θέμα;
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να συγχρονίσω το boom beach από android κινητό σε ipad?
Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να συγχρονίσω το boom beach από android κινητό σε ipad?

 

Ναι γίνεται.

Μέσα στο παιχνίδι υπάρχει help, σε κάποιο σημείο λέει account transfer, εκεί έχει την διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσεις.

Edited by tyel
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...