Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε καταλαβαίνω... Πολλά από αυτά δε με κράτησαν η βαρέθηκα σχετικά σύντομα.. Αλλά έχεις κάποια διαμάντια ;)

 

Συμπληρώνω πάντως NBA Jam, Colin McRae, Plague Inc, Catan, Hill climb racing, Crayon Physics Deluxe, iStunt 2, Reaper, Grim Joggers, Naught 2, Alice, TableTop Racing

 

Και για πιο δύσκολα, impossible game και Super Hexagon :)

 

Α, και φυσικά Tichu :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Το plague βγάζει τον σατανικό εαυτό μας... Εξαιρετικό παιχνίδι, αν και θέλει φράγκα.

Super hexagon το χω στο 3ο επίπεδο. Ξυπνάω και κοιμάμαι με αυτή τη μουσική μέσα μου...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω... Πολλά από αυτά δε με κράτησαν η βαρέθηκα σχετικά σύντομα.. Αλλά έχεις κάποια διαμάντια ;)

 

Συμπληρώνω πάντως NBA Jam, Colin McRae, Plague Inc, Catan, Hill climb racing, Crayon Physics Deluxe, iStunt 2, Reaper, Grim Joggers, Naught 2, Alice, TableTop Racing

 

Και για πιο δύσκολα, impossible game και Super Hexagon :)

 

Α, και φυσικά Tichu :p

Τίτσου? Για να δω...

Link to comment
Share on other sites

Το plague βγάζει τον σατανικό εαυτό μας... Εξαιρετικό παιχνίδι, αν και θέλει φράγκα.

Super hexagon το χω στο 3ο επίπεδο. Ξυπνάω και κοιμάμαι με αυτή τη μουσική μέσα μου...

Ε βρες το σπασμένο βρε :p Αν και αξίζει να το κάνεις μόνο για να μπορείς να βάλεις genes και fast forward

 

Ειδικά η πρώτη πρώτη μουσική...

Τίτσου? Για να δω...

Άσε, έχουμε μπλέξει με βλαμμένο, 7 μήνες περιμένω την αναβάθμιση που θα μπορείς να παίξεις local multi για το αμφιθέατρο :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει γραφτεί, αλλά ένα πολύ ωραίο online quiz game, είναι το quizdom. Υπάρχει και για Android και για iOS και έχει πολλούς παίκτες
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολη την παρεα.Αλλαξα προσφατα κινητο και θα ηθελα την βοηθεια σας για το πως μπορω να περασω στο καινουριο τηλεφωνο τα δεδομετα του subway surfer απο το παλιο κινητο. Ρεκορ, χαρακτηρες, coins κτλ. Υπαρχει τετοια δυνατοτητα;
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολη την παρεα.Αλλαξα προσφατα κινητο και θα ηθελα την βοηθεια σας για το πως μπορω να περασω στο καινουριο τηλεφωνο τα δεδομετα του subway surfer απο το παλιο κινητο. Ρεκορ, χαρακτηρες, coins κτλ. Υπαρχει τετοια δυνατοτητα;

Μονο με titanium backup(θελει root).Υπαρχει και το helium για no root users αλλα δεν γνωριζω αν ειναι εφικτο να κανεις backup μεμονομενα apps και restore σε αλλο τηλεφωνο

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολη την παρεα.Αλλαξα προσφατα κινητο και θα ηθελα την βοηθεια σας για το πως μπορω να περασω στο καινουριο τηλεφωνο τα δεδομετα του subway surfer απο το παλιο κινητο. Ρεκορ, χαρακτηρες, coins κτλ. Υπαρχει τετοια δυνατοτητα;

 

Μέσω του λογ/σμού φεϊσμπουκ δεν γίνεται αυτό που ζητάς; ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει γραφτεί, αλλά ένα πολύ ωραίο online quiz game, είναι το quizdom. Υπάρχει και για Android και για iOS και έχει πολλούς παίκτες

Αν σ'ενδιαφέρουν τα quiz τότε έχω να σου προτείνω δύο: trivia crac k που παίζεις πρώτα εσύ και μετά ο άλλος και το quizup το οποίο παίζεις ταυτόχρονα με τον άλλον. Και τα δύο θέλουν online σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Αν σ'ενδιαφέρουν τα quiz τότε έχω να σου προτείνω δύο: trivia crac k που παίζεις πρώτα εσύ και μετά ο άλλος και το quizup το οποίο παίζεις ταυτόχρονα με τον άλλον. Και τα δύο θέλουν online σύνδεση.

Είναι στα ελληνικά οι ερωτήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Στο δεύτερο τουλάχιστον, όχι

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω clean install την 4.4.4 στο sony xperia Z1 compact (από 4.3) και αναρωτιέμαι αν υπάρχει τρόπος να σώσω τα αποκτήματα μου στο minion rush?
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω clean install την 4.4.4 στο sony xperia Z1 compact (από 4.3) και αναρωτιέμαι αν υπάρχει τρόπος να σώσω τα αποκτήματα μου στο minion rush?

 

Αν έχεις κάνει σύνδεση με τον fb λογαριασμό σου δεν θα έχεις πρόβλημα. Με το που συνδεθεις ξανά θα έχεις ολο το progress σου. Ετσι συνέβη και σε μενα που αρχισα να παιζω σε ταμπλετ και πλεον σε note.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς

Μειονέκτημα αυτό. Στο quizdom όμως είναι στα ελληνικά και γράφονται κάθε μέρα πολλοί νέοι παίκτες. Χθες το μεσημέρι ήταν 16.500 και τώρα είναι 600 περισσότεροι. Έλληνες όλοι

Link to comment
Share on other sites

Μειονέκτημα αυτό. Στο quizdom όμως είναι στα ελληνικά και γράφονται κάθε μέρα πολλοί νέοι παίκτες. Χθες το μεσημέρι ήταν 16.500 και τώρα είναι 600 περισσότεροι. Έλληνες όλοι

Τώρα, αν μιλάς για νούμερα δεν θες να ξέρεις πόσοι είναι γραμμένοι στο quizup.. Μιλάμε για εκατομμύρια. Και είναι και πολλοί Έλληνες μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Blek, για τους λάτρεις του είδους.

Θέλει αρκετή υπομονή πάντως από ένα επίπεδο και πέρα..

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.goodgamestudios.empirefourkingdoms για τους λατρεις του ειδους ειναι μονοδρομος....εθιστικοτατο με παρα πολυ ωραιο online...για μενα ειναι must play!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...