Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια τωραυτελευταίσ έχω κολλήσει με deadtrigger

και brother In arms.Μου αρέσουν τα παιχνίδια που εσύ βλεπεις μονο το οπλο

και τα χερια του ηρωα.(δεν ξερω πως αλλιως να το πω).ξερει κανενας

κανενα αλλου τετοιου στυλ game?Μόνο free καρτα δεν εχω

 

Fps όπως σου είπε ο φίλος. Έχει προσφορά το Modern Combat 4: Zero Hour στα 0,89 € https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM&referrer=utm_source%3DAppSales%26utm_medium%3DBlog%26utm_campaign%3Dsale.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Παιδια καλησπερα!ξερει καποιος εαν ειναι δυνατον να αλλαχτει η μουσικη των angry birds space που τροποποιηθηκε με την τελευταια ενημερωση πριν λιγες μερες?θα ηθελα να βαλω ξανα την μουσικη που ειχε πριν την τελευταια ενημερωση..ειναι δυνατον να γινει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέω να κατεβάσω ένα open world rpg και είμαι ανάμεσα στο aralon: sword and shadow και το Ravensword: shadowlands που βγήκε σήμερα (για Android) από την ίδια εταιρεία. Πως τα κρίνετε το καθένα ξεχωριστά και σε σύγκριση μεταξύ τους?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέω να κατεβάσω ένα open world rpg και είμαι ανάμεσα στο aralon: sword and shadow και το Ravensword: shadowlands που βγήκε σήμερα (για Android) από την ίδια εταιρεία. Πως τα κρίνετε το καθένα ξεχωριστά και σε σύγκριση μεταξύ τους?

 

E, οχι βγηκε, το Ravensword;;; Κιολας;;; Απιστευτο παιχνιδι, το ειχα δει σε idevuces και πιστευα θα καθυστερησει, αν εβγαινε ποτε για android. Ειναι ιδιου τυπου παιχνιδια, απλα το Ravensword σαν ποιο καινουργιο εχει πολυ καλυτερα γραφικα και μεγαλυτερο μεγεθος! Θα το αγορασω και σαν επιβραβευση για τους δημιουργους!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!ξερει καποιος εαν ειναι δυνατον να αλλαχτει η μουσικη των angry birds space που τροποποιηθηκε με την τελευταια ενημερωση πριν λιγες μερες?θα ηθελα να βαλω ξανα την μουσικη που ειχε πριν την τελευταια ενημερωση..ειναι δυνατον να γινει?

 

Καποιος θα ξερει ρε παιδια, αν γινεται.μ εχει φαει ο μικρος να βαλω την παλια μουσικη...

Link to comment
Share on other sites

Καποιος θα ξερει ρε παιδια, αν γινεται.μ εχει φαει ο μικρος να βαλω την παλια μουσικη...

 

Πολύ δύσκολο το βλέπω αλλά δεν μπορώ να σου πω με απόλυτη σιγουριά, μου φαίνεται όμως ακατόρθωτο να μπορείς να επέμβεις στην εφαρμογή άλλου.. μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος. Δεν ξέρω και με ποιον τρόπο θα μπορούσες να γυρίσεις στην προηγούμενη έκδοση της εφαρμογής..

Link to comment
Share on other sites

E, οχι βγηκε, το Ravensword;;; Κιολας;;; Απιστευτο παιχνιδι, το ειχα δει σε idevuces και πιστευα θα καθυστερησει, αν εβγαινε ποτε για android. Ειναι ιδιου τυπου παιχνιδια, απλα το Ravensword σαν ποιο καινουργιο εχει πολυ καλυτερα γραφικα και μεγαλυτερο μεγεθος! Θα το αγορασω και σαν επιβραβευση για τους δημιουργους!

 

Εγώ το κατέβασα πάντως και μετράει, οι φίλοι τέτοιων παιχνιδιών καλό είναι να τα κατεβάζουμε και να τα πληρώνουμε για να δείξουμε ότι τα θέλουμε αυτά τα παιχνίδια κι ότι δεν είμαστε όλοι τζαμπατζηδες στο Android.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα πάντως και μετράει, οι φίλοι τέτοιων παιχνιδιών καλό είναι να τα κατεβάζουμε και να τα πληρώνουμε για να δείξουμε ότι τα θέλουμε αυτά τα παιχνίδια κι ότι δεν είμαστε όλοι τζαμπατζηδες στο Android.

 

Ωραίο παιχνιδάκι φαίνεται, αυτό είναι όλο το μέγεθος του ή κατεβάζεις κι'άλλο όταν το κάνεις install;

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο παιχνιδάκι φαίνεται, αυτό είναι όλο το μέγεθος του ή κατεβάζεις κι'άλλο όταν το κάνεις install;

 

Αυτό είναι όλο και παραξενευτηκα που πιάνει τόσο λίγο χώρο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα πάντως και μετράει, οι φίλοι τέτοιων παιχνιδιών καλό είναι να τα κατεβάζουμε και να τα πληρώνουμε για να δείξουμε ότι τα θέλουμε αυτά τα παιχνίδια κι ότι δεν είμαστε όλοι τζαμπατζηδες στο Android.

 

Μια χαζη απορια. Ειναι online rpg στυλ ή καθαρο one player rpg?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις εαν μπορω να κατεβασω παιχνιδια απο google play με προπληρωμενη καρτα απο εθνικη?Δεν ειχα ποτε καρτες....
Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

 

Από μερικά βίντεο που είδα στο youtube φαίνεται πολύ δύσκολο! Εθιστικό μεν αλλά.. ειλικρινά μπορεί να το παίξει κάποιος σε κινητό τηλέφωνο χωρίς να ξεκινάει απ'την αρχή κάθε μισό λεπτό της ώρας;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δύσκολο το βλέπω αλλά δεν μπορώ να σου πω με απόλυτη σιγουριά, μου φαίνεται όμως ακατόρθωτο να μπορείς να επέμβεις στην εφαρμογή άλλου.. μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος. Δεν ξέρω και με ποιον τρόπο θα μπορούσες να γυρίσεις στην προηγούμενη έκδοση της εφαρμογής..

 

ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο ελληνικο η μή φορουμ αποκλειστικα για τα angty birds μπας και βρω λυση?

Link to comment
Share on other sites

θα το κοιταξω...

 

προτεινεται και κανα αλλο σε στυλ 1v1 να παιζω με κανα φιλαρακι...ας ειναι με χαρτια ή οτιδηποτε αλλο

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είναι διαθέσιμο το pacman στην Ελλάδα και free μάλιστα. Το έλιωσα :-D

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Στο play έχει πολλά ποιο είναι?

 

Pacman + tournament, το τέταρτο πρέπει να είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Super stickman golf 2, spirit walkers και bloons td 5 τα αγαπημενα μου αυτον τον καιρο.!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

θα το κοιταξω...

 

προτεινεται και κανα αλλο σε στυλ 1v1 να παιζω με κανα φιλαρακι...ας ειναι με χαρτια ή οτιδηποτε αλλο

 

Chess time. Αν σας αρέσει το σκάκι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...