Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβασα και εγώ το Infernus 1!! Το παιχνιδι ειναι πολυ καλο παιδια...αψογο gameplay καο πολυ ωραια γραφικακια! Ξεκιναει το ψαξιμο παλι....

 

To infernus μου φανηκε πολυ ευκολο καμια σχεση με το old offender.Μονο στο τελος εχει μια δυσκολια αλλα οχι τιποτα ακραιο.

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

To infernus μου φανηκε πολυ ευκολο καμια σχεση με το old offender.Μονο στο τελος εχει μια δυσκολια αλλα οχι τιποτα ακραιο.

 

Εγώ με το infernus το παράτησα αφού μάζεψα οτι είχε το κελί (33):lol: αλλά δεν είχα τι να τα κάνω...... κάτι έλεγε να δω με των καθρέπτη αλλά.......! :X

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι υπαρχει για android.Υπαρχει ομως κατι παρομοιο εδω http://www.gameloft.com/smartphone/hawx/ και εδω https://market.android.com/details?id=com.revo.sog

 

thanks mate, ειναι πολυ καλα και τα 2...:D:up::up:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί να υποστηρίζει την free και όχι την πληρωμένη???

 

http://s7.directupload.net/images/110724/53ympj7k.png http://s1.directupload.net/images/110724/t8aphvxu.png

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί να υποστηρίζει την free και όχι την πληρωμένη???

 

Και σε έμενα το ίδιο λέει με galaxy 3.

Edited by Giannis1234

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί να υποστηρίζει την free και όχι την πληρωμένη???

ax... google ...ax

Edited by Villis
Αφαίρεση εικόνας από παράθεση

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το infernus το παράτησα αφού μάζεψα οτι είχε το κελί (33):lol: αλλά δεν είχα τι να τα κάνω...... κάτι έλεγε να δω με των καθρέπτη αλλά.......! :X

 

Μία από τα ίδια,έχω μαζέψει ότι θες και δεν ξέρω τι να κάνω....έχω κολλήσει για τα καλά!

Αυτό με τον καθρέπτη το έχω βρει.....:p

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Εχω φτασει σε αυτο το σημειο, αλλα δεν μου δειχνει κανενα κλειδι εξω απο την πορτα.. :confused:

 

ούτε εγώ βλεπω κάποιο κλειδί εξω απο την πόρτα.

Που είναι το κλειδι οεο?

 

Sent from Nook Color on Cm7 Nightly 129 @1.300Mhz

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ βλεπω κάποιο κλειδί εξω απο την πόρτα.

Που είναι το κλειδι οεο?

 

Sent from Nook Color on Cm7 Nightly 129 @1.300Mhz

 

Τελικα οπως εχεις βαλει τον καθρεπτη στο "select'', πριν εστιασεις στην πορτα,δεν πατας πανω στην κλειδαροτρυπα αλλα δεξια στο κενο αναμεσα απο τα καγκελα! Και εκει θα φανει το κλειδι.. πηγαινα κι εγω ακριβως πισω απο την κλειδαρια στην πορτα αλλα δεν ειναι εκει..

 

Αυτες τις μερες ασχολουμαι και με το Mystigue chapter 3, το 1 ειναι δοκιμαστικο free, και πολυ ευκολο, απλα παιρνεις μια γευση τι παιζει. Τα επομενα 2 ειναι paid, το 3ο ειναι πολυ ατμοσφαιρικο, λες και παιζεις silent hill!

Edited by Billys_RR
Link to comment
Share on other sites

Lane Splitter ! Ο μοναδικός λόγος που έπερνα το iphone4 γνωστού μου, πλέον ήρθε στο Android! :D

https://market.android.com/details?id=com.fractiv.lanesplitter

 

 

 

υγ; Στο iOS είναι 1 δολλάριο, εδώ είναι δωρεάν ^_^

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το Lane Splitter. Χθες το βράδυ κατέβασα το Super Dynamite εκπληκτικό παιχνίδι έφαγα ένα μικρό κόλημα... :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Lane Splitter ! Ο μοναδικός λόγος που έπερνα το iphone4 γνωστού μου, πλέον ήρθε στο Android! :D

https://market.android.com/details?id=com.fractiv.lanesplitter

 

 

 

υγ; Στο iOS είναι 1 δολλάριο, εδώ είναι δωρεάν ^_^

 

 

15.413, παραπανω δεν μπορω, με πιανουν τα νευρα μου :D lol

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα αγορασα ενα samsung g2 και μπηκα στον αγνωστο για μενα κοσμο του android.

Παρατηρω οτι στο μαρκετ αρκετα παιχνιδια (πχ NOVA) δε παιζουν στο κινητο μου;

Γιατι συμβαινει αυτο; Επειδη ειναι πολυ "βαρια" τα συγκεκριμενα παιχνιδια ή απλως δεν εχει βγει φορματ που να το υποστηριζει; Μου φαινεται αδιανοητο να εχουν σνομπαρει τοσο ενα κινητο που 'χει κανει τοσες πωλησεις και εχει καλες προυποθεσεις για gaming χαζολογημα (2πυρηνος επεξεργαστης, τεραστια οθονη)

Επισης, ενα αξιοπρεπες ποδοσφαιρακι υπαρχει; (ουτε το προ παιζει)

Εγω δεν εχω μπορεσει να βρω.

Μπας και κανω εγω κατι λαθος μιας και ειμαι αρχαριος με το android και το market;

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα αγορασα ενα samsung g2 και μπηκα στον αγνωστο για μενα κοσμο του android.

Παρατηρω οτι στο μαρκετ αρκετα παιχνιδια (πχ NOVA) δε παιζουν στο κινητο μου;

Γιατι συμβαινει αυτο; Επειδη ειναι πολυ "βαρια" τα συγκεκριμενα παιχνιδια ή απλως δεν εχει βγει φορματ που να το υποστηριζει; Μου φαινεται αδιανοητο να εχουν σνομπαρει τοσο ενα κινητο που 'χει κανει τοσες πωλησεις και εχει καλες προυποθεσεις για gaming χαζολογημα (2πυρηνος επεξεργαστης, τεραστια οθονη)

Επισης, ενα αξιοπρεπες ποδοσφαιρακι υπαρχει; (ουτε το προ παιζει)

Εγω δεν εχω μπορεσει να βρω.

Μπας και κανω εγω κατι λαθος μιας και ειμαι αρχαριος με το android και το market;

 

Εδώ παίζει στο samsung galaxy s1 δεν θα παίζει στο gs2

Άλλο ποδοσφαιράκι είναι το Real Soccer 2011

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ παίζει στο samsung galaxy s1 δεν θα παίζει στο gs2

Άλλο ποδοσφαιράκι είναι το Real Soccer 2011

 

Στο μάρκετ γιατί δεν τα εμφανίζει;

Link to comment
Share on other sites

Στο μάρκετ γιατί δεν τα εμφανίζει;

 

Δεν υπάρχει στο market.

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Κάθε game βγαίνει για συγκεκριμένα κινητα.οπότε αν δεν εχεις την σωστή έκδοση για την συσκευή σου, λογικό να μην παίζει.

 

Sent from Nook Color on Cm7 Nightly 129 @1.300Mhz

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Επισης, ενα αξιοπρεπες ποδοσφαιρακι υπαρχει; (ουτε το προ παιζει)

 

Υπαρχει και το Fifa.

https://market.android.com/details?id=com.eamobile_eu.Fifa&feature=search_result

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί να υποστηρίζει την free και όχι την πληρωμένη???

 

Η πιό πιθανή εξήγηση είναι ότι για να πληρώσεις με το Google Check-out πρέπει να είσαι σε συγκεκριμένη χώρα (αν δεν κάνω λάθος μόνο USA, Canada, Netherlands, UK και κανα2 ακόμα)... Να θέλεις να πληρώσεις και να μη σε αφήνουνε. Τραγικό..

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί να υποστηρίζει την free και όχι την πληρωμένη???

Η πιό πιθανή εξήγηση είναι ότι για να πληρώσεις με το Google Check-out πρέπει να είσαι σε συγκεκριμένη χώρα (αν δεν κάνω λάθος μόνο USA, Canada, Netherlands, UK και κανα2 ακόμα)... Να θέλεις να πληρώσεις και να μη σε αφήνουνε. Τραγικό..

Υποθέτω ότι με market enabler θα έχει κανονικά πρόσβαση.

Edited by saliez

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν εχει προαναφερθει,οπως και να εχει εγω το παραθετω:

backstab hd (gameloft) γραφικα απο pc κυριολεκτικα και ωραιο story,ομως λιγο ακριβο 4 ή 5 ευρω νομιζω.

gt racing + (gameloft) για τους λατρεις του racing simulator,γραφικα αρκετα καλα,νομιζω οτι υπηρχε και παλιοτερα αυη ομως ειναι νεα εκδοση.Προς το παρον ειαι τσαμπα δε το βλεπω ομως για πολυ ακομα.

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι υπηρχε και παλιοτερα αυη ομως ειναι νεα εκδοση.Προς το παρον ειαι τσαμπα δε το βλεπω ομως για πολυ ακομα.

 

Γνωριζεις αν εχει καμια ουσιαστικη διαφορα αυτη η εκδοση με την παλια?

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο δωρεαν ποδοσφαιρακι σαν το προ?ακομη,υπαρχει καποιο σαιτ που να μπορω να αγορασω εφαρμογες με paysafe γιατι δεν εχω πιστωτικη(ειμαι ανηλικος ακομα:D)?
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζεις αν εχει καμια ουσιαστικη διαφορα αυτη η εκδοση με την παλια?

 

Δυστυχως οχι δε ξερω γιατι το παλιο δεν το ειχα δοκιμασει καθολου.Απο οτι νομιζω ομως το παλιο λεγοταν gr racing ενω αυτο gt racing +

Απο screenshots που ειχα δει παλιοτερα το πρωτο gt racing νομιζω οτι πρεπει να ειχε χειροτερα γραφικα.Αυτο συν το γεγονος οτι οταν ξεκιναει το παιχνιδι λεει για game copyrights 2011 και οτι πριν κανα μηνα αναζητουσα το gt racing στο market αλλα δε το εβρισκα με κανει να πιστευω οτι το gt racing + πρεπει να ειναι η συνεχεια του παλιου παιχνιδιου...Βεβαια ολα αυτα υποθεσεις ειναι.

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως οχι δε ξερω γιατι το παλιο δεν το ειχα δοκιμασει καθολου.Απο οτι νομιζω ομως το παλιο λεγοταν gr racing ενω αυτο gt racing +

Απο screenshots που ειχα δει παλιοτερα το πρωτο gt racing νομιζω οτι πρεπει να ειχε χειροτερα γραφικα.Αυτο συν το γεγονος οτι οταν ξεκιναει το παιχνιδι λεει για game copyrights 2011 και οτι πριν κανα μηνα αναζητουσα το gt racing στο market αλλα δε το εβρισκα με κανει να πιστευω οτι το gt racing + πρεπει να ειναι η συνεχεια του παλιου παιχνιδιου...Βεβαια ολα αυτα υποθεσεις ειναι.

 

Κριμα που δεν ειναι συμβατο με τη συσκευη μου, θα το δοκιμαζα και ας ειχα ολοκληρωσει ολο το παιχνιδι στην προηγουμενη εκδοση του. Το καλυτερο racing game για μενα. Απο το λιγο που το εψαξα, μαλλον ναι εχει βελτιωμενα γραφικα, γι αυτο θα εχει και μεγαλυτερο μεγεθος στα data που θα κατεβασει μεσω wifi. Και κατι βελτιωσουλες στον ηχο των αυτοκινητων μαλλον, γιατι στο παλιο χανοταν για λιγο ο ηχος στα ψηλα. Σιγουρα αξιζει παντως!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...