Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια το google play δεν υποστηριζει για αγορες την prepaid

της τραπεζας κυπρου?

 

Την υποστηριζει κανονικα. Εχω αγορασει 2-3 εφαρμογες-παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Την υποστηριζει κανονικα. Εχω αγορασει 2-3 εφαρμογες-παιχνιδια

 

μου βγαζει σφαλμα

SE xperia Neo V 2.3.4 Codename 9.0

ευχαριστω το φιλο Soulfunkdjx για τη βοηθεια :bow:

Link to comment
Share on other sites

δεν το υποτιμαω..ισα ισα το αγαπαω:D

απλα δεν ειχα ξανα τοσο καλη συσκευη οσο να ξερω τα ορια της..

θα κατσω να βαλω και ενα μεγαλο παιχνιδι να δω πως παει

 

το l3 το εχω λειτουργησει μηνα και ισως παραπανω και μου φανηκε πολυ καλοο και δεν περιμενα να μην ειναι συμβατο με τα angry birds..προσπαθησα να το βαλω μεσω apk απο το δικο μου αλλα οταν το εγκατεστησα δεν ανοιγε

 

Μα το apk που βλεπεις στην συσκευη σου δεν ειναι το προγραμμα που εσυ νομιζεις ειναι μονο για να το διαβαζει το κινητο οπως πχ τα exe στα windows στους υπολογιστες, κατεβασε το απο το pc και στελτο στο L3 κανονικα πρεπει να το ανοιξει και αμα δεν το συκωνει απλα θα εχεις ενα μικρο lag

αλλα για βαρια παιχνιδια που θες εσυ περνα καμια ρομ στο τηλ σου για να ειναι ποιο ελαφρυ και να εχει καινουριους drivers στον kernel ;)

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα σας λέω,παίξτε need for speed most wanted και θα σταματήσετε να παίζετε όλα τα άλλα games που υπάρχουν!!!

 

Με τέτοια τιμή φίλε, ούτε να το δοκιμάσω δε θέλω!

Αν έλιωνα στο κινητό κάτι γινόταν :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στα samsung τηλεφωνα μου εχουν πει οτι μπορω να επιλεξω το ποσες σελιδες θα εχει σε καθε επιφανεια.

 

Μπορειτε να μου πειτε πως γινεται αυτο και σε ΠΟΙΑ τηλεφωνα(Μαρκα και μοντελο) μπορω να επιλεξω το ποσες σελιδες θα εχουν?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στα samsung τηλεφωνα μου εχουν πει οτι μπορω να επιλεξω το ποσες σελιδες θα εχει σε καθε επιφανεια.

 

Μπορειτε να μου πειτε πως γινεται αυτο και σε ΠΟΙΑ τηλεφωνα(Μαρκα και μοντελο) μπορω να επιλεξω το ποσες σελιδες θα εχουν?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

 

σε ολα τα τηλ με τον αναλογο launcher

 

sorry για το offtopic!!!!!!!!!!!!!

SE xperia Neo V 2.3.4 Codename 9.0

ευχαριστω το φιλο Soulfunkdjx για τη βοηθεια :bow:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για εξηγησε?

Με τον μαμησιο launcher και rom δεν μπορεις?

 

Πρεπει να το κανεις rooted δηλαδη για να μπορεσεις?

 

Μου ειπαν οτι στα samsung ειδικα μπορεις ακομα και με τα μαμησια rom & launcher ισχυει κατι τετοιο?

 

Εν ολιγης επειδη ειμαι newbas οσο αφορα τα android κινητα αν μπορεις να μου το κανεις ποιο νια-νια ακομα και σε p.m. θα σουν ημουν υποχρεως.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για εξηγησε?

Με τον μαμησιο launcher και rom δεν μπορεις?

 

Πρεπει να το κανεις rooted δηλαδη για να μπορεσεις?

 

Μου ειπαν οτι στα samsung ειδικα μπορεις ακομα και με τα μαμησια rom & launcher ισχυει κατι τετοιο?

 

Εν ολιγης επειδη ειμαι newbas οσο αφορα τα android κινητα αν μπορεις να μου το κανεις ποιο νια-νια ακομα και σε p.m. θα σουν ημουν υποχρεως.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

 

εαν ο μαμησιος launcher το υποστηριζει τοτε στις ρυθμισεις του το

φτιαχνεις αλλιως βαζει ενα αλλο launcher. δεν παιζει

ρολο αν εισαι ροοτ η οχι ουτε τι rom φορας

SE xperia Neo V 2.3.4 Codename 9.0

ευχαριστω το φιλο Soulfunkdjx για τη βοηθεια :bow:

Link to comment
Share on other sites

και καλα εκανες! no money for software!

 

Καταδικαστέο και επίσημα ( αγαπητοί mods με βλέπετε ε;; ) αλλά και ανεπίσημα.

Πλέον ότι έχω στην συσκευή μου είναι αγορασμένο.

Συνολικό κόστος στα 3 χρόνια που αγοράζω εφαρμογές και παιχνίδια 35€

Όσο θα φάω δηλαδή για να βγω να πιω "ένα ποτό"

Φυσικά δεν πάω να αγοράσω τα πιο ακριβά παιχνίδια στο μάρκετ. Αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Όταν έχεις το αυθεντικό με 3-4 permission και κοιτάξεις το μαϊμού που έχει 8-9 permission σίγουρα κάτι δε πάει καλά.

Μη ξεχνάτε επίσης πως και για 2 λεπτά να βάλετε μια πειραγμένη εφαρμογή , φτάνει και περισσεύει για να πάρει όλα τα δεδομένα.

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω για πολλοστή φορά ότι συζητήσεις για σπασμένο software δεν έχουν καμία δουλειά εδώ μέσα.

Το τι κάνει ο καθένας είναι προσωπική του επιλογή και δεν αφορά αυτή την κοινότητα. Οπότε οποιαδήποτε παρόμοια συζήτηση δεν έχει θέση εδώ.

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ενα ωραιο στρατηγικής παιχνιδι που παιζω τελευταια, ειναι το european War 3, και το Fortress Under Siege (που πιο πολυ σε tower defence μοιαζει). Επισης το predators ειναι αρκετα ωραιο, βασισμένο στη τελευταία ταινια, οπου ομως εσυ εισαι ο predator και κυνηγάς ανθρωπους. Βγηκε το Dexter, που ειναι RPG (δεν προλαβα να το παιξω αρκετα). Και το assassins's Creed III που ειναι απο χάλια μέχρι πάρα πολύ χάλια.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας....ρε παιδια εχω το samsung galaxy ace και θελω να κατεβασω κανα καλο παιχνιδι πειτε μ μερικα ..που να τα δεχετε το κινητο μ γιατι ας πουμε το pes2012 δεν το δεχετε....και επισης πειτε μ κανενα site που να κατεβαζεις δωρεαν παιχνιδια......

 

ευχαριστω :D

 

:!:Επισήμανση από την Ο.Δ.:!:: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

κατεβάζεις μονο από το Playstore. είτε τα δωρεαν είτε πληρώνεις :)

 

κλασικά κατέβασε angry birds και λιώσε!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ασχολούνται με τα παιχνίδια της gameforge πολύ καλό για την ώρα είναι https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameforge.xmobile.middleages

Αν θέλετε με κάνετε και add 663068137

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα χτες το Need for Speed: Most Wanted και δηλώνω ενθουσιασμένος. Ως νέος χρήστης Android και γενικότερα smartphone πραγματικά μου προξένησε τεράστια εντύπωση πόσο μπροστά έχουν προχωρήσει τα πράγματα στον τομέα του mobile gaming, αφού νόμιζα ότι ακόμα και το Android περιοριζόταν σε χαζοπαίχνιδα τύπου Angry Birds. Έχει γραφικά αντάξια με αυτά των PC λίγα χρόνια πιο πριν, και τουλάχιστον στο δικό μου Xperia Ray τρέχει απροβλημάτιστα. Όντας συνηθισμένος σε simulators, το παιχνίδι αυτό καθαυτό είναι πολύ απλοικό/arcade για τα γούστα μου (π.χ. δεν χρειάζεται να πατήσεις ποτέ φρένο!), αλλά δεν παύει να είναι εθιστικό και γεμάτο δράση.

Γι'αυτό θα ήθελα προτάσεις για κάποιο ρεαλιστικότερο racing παιχνίδι, που να πλησιάζει περισσότερο το simulation (ίσως ζητάω πολλά για παιχνίδια σε κινητό, αλλά μετά την ευχάριστη έκπληξη του NFS όλα τα περιμένω).

Edited by johnnytifosi
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα χτες το Need for Speed: Most Wanted και δηλώνω ενθουσιασμένος. Ως νέος χρήστης Android και γενικότερα smartphone πραγματικά μου προξένησε τεράστια εντύπωση πόσο μπροστά έχουν προχωρήσει τα πράγματα στον τομέα του mobile gaming, αφού νόμιζα ότι ακόμα και το Android περιοριζόταν σε χαζοπαίχνιδα τύπου Angry Birds. Έχει γραφικά αντάξια με αυτά των PC λίγα χρόνια πιο πριν, και τουλάχιστον στο δικό μου Xperia Ray τρέχει απροβλημάτιστα. Όντας συνηθισμένος σε simulators, το παιχνίδι αυτό καθαυτό είναι πολύ απλοικό/arcade για τα γούστα μου (π.χ. δεν χρειάζεται να πατήσεις ποτέ φρένο!), αλλά δεν παύει να είναι εθιστικό και γεμάτο δράση.

Γι'αυτό θα ήθελα προτάσεις για κάποιο ρεαλιστικότερο racing παιχνίδι, που να πλησιάζει περισσότερο το simulation (ίσως ζητάω πολλά για παιχνίδια σε κινητό, αλλά μετά την ευχάριστη έκπληξη του NFS όλα τα περιμένω).

 

Εμένα μου αρέσει αρκετά καΙ το real racing 2...

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το Backstab με 89σεντς και πραγματικά έχει τρομερά γραφικά και πολύ ενδιαφέρον gameplay.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας....ρε παιδια εχω το samsung galaxy ace και θελω να κατεβασω κανα καλο παιχνιδι πειτε μ μερικα ..που να τα δεχετε το κινητο μ γιατι ας πουμε το pes2012 δεν το δεχετε....και επισης πειτε μ κανενα site που να κατεβαζεις δωρεαν παιχνιδια......

 

ευχαριστω :D

 

κατεβασε και το lane splitter..τρελο καψιμο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Να ρωτήσω ρε παιδιά... Ψάχνω παιχνίδια στο στυλ του Dungeon Hunter 2( Action-RPG δηλαδή)... Μέχρι στιγμής μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον το Bard's Tale και το Heroes call, αλλά έχει ξεκλείδωτο μόνο έναν char(warrior)... Μπορεί κάποιος να μου προτείνει μερικά??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Edit: Μόλις δοκίμασα το Heroes Call και είναι σε στυλ point and click, οπότε τρώει ψιλοάκυρο

 

Παιδιά...... Κανείς????? :(:(

CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

SE xperia Neo V 2.3.4 Codename 9.0

ευχαριστω το φιλο Soulfunkdjx για τη βοηθεια :bow:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

thanx!

ΑΛΛΑ " Αυτή η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με τη συσκευή σας" φτου :(

 

Μπορείς να δοκιμάσεις http://www.howtogeek.com/116456/how-to-install-incompatible-android-apps-from-google-play/

Σε ένα xperia mini της γυναίκας μου δεν δούλεψε :(

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...