Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφαρμογές όχι αλλά παιχνίδια αρκετά και είναι τα μόνα με τα οποία έχω πρόβλημα.Και να σου πω την αλήθεια από την πρώτη μέρα φοράω custom rom και άλλαξα σε omega μόνο και μόνο για να το τεστάρω αλλά πάλι τα ίδια.ακόμα και στον developer έστειλα mail αλλά το μόνο που με ρώτησε είναι τι version λειτουργικού φοράω και μετά σιωπή.

 

δοκιμασε να αλλαξεις κερνελ...οσο ειχα το s2 ειχα καποια θεματα σε μερικα παιχινιδια και τις περισσοτερες φορες ηταν θεμα κερνελ

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

δοκιμασε να αλλαξεις κερνελ...οσο ειχα το s2 ειχα καποια θεματα σε μερικα παιχινιδια και τις περισσοτερες φορες ηταν θεμα κερνελ

 

έχεις να προτείνεις κάποιον?

Link to comment
Share on other sites

στο Iphone ειχα απο το cydia to iapfree και εσπαγε τα παιχνιδια.εχει στο android τετοιο πράμα?ευχαρηστω.
Link to comment
Share on other sites

έχεις να προτείνεις κάποιον?

Τέτοιες συζητήσεις καλύτερα στο θέμα του κινητού ;)

Ας μείνουμε εδώ στα των παιχνιδιών...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση.

Υπάρχει κανένα παιχνίδι πού να παίρνουμε ρόλο εκτελεστή?δηλαδή να ήμαστε στημένοι και να περιμένουμε να περάσει ας πούμε κάποιο αυτοκίνητο με το υποψήφιο θύμα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση.

Υπάρχει κανένα παιχνίδι πού να παίρνουμε ρόλο εκτελεστή?δηλαδή να ήμαστε στημένοι και να περιμένουμε να περάσει ας πούμε κάποιο αυτοκίνητο με το υποψήφιο θύμα?

 

Tο μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι το Contract Killer. Αν και ακόμα ψάχνω κάποιο παιχνίδι παρεμφερές του Tactical Assassin.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας φίλος το παλιό arcade Galaga - νομίζω v1.0.8 (όχι τη Special Edition έκδοση); Όσο κι αν έψαξα τα Link είναι ανενεργά.
Link to comment
Share on other sites

εχει βρει κανενας working emulator n64? εβαλα την εφαρμογη σε tablet αλλα οτι ρομ κ να φορτωσω δεν την τρεχει
Link to comment
Share on other sites

βαλε το fifa 2012 και καλυτερο ειναι και δεν χρειαζεται να πληρωσεις κατι.

 

κάτσε....το Fifa12 δωρεάν?

δεν το βρήκα πουθενά στο market...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

CS (Counter Strike)

 

Δεν το δοκιμασα, τωρα το κατεβαζω κ εγω κ ειπα απλα να το ποσταρω.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1729537

 

το δοκιμασα , θελει δουλιτσα ακομα , αλλα εχει ολους τους χαρτες και τρεχει πολυ καλα σε samsung galaxy s3

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα εντυπωσιακο, το σκεφτομαι!

το δοκιμασα , θελει δουλιτσα ακομα , αλλα εχει ολους τους χαρτες και τρεχει πολυ καλα σε samsung galaxy s3

Ακριβως ετσι.. Θελω να το δοκιμασω για πλακα με κανα 2 φιλους να δω πως πηγαινει σε lan.

 

Επισης για οσους εχουν rooted συσκευες βγηκε ενα patchaki/mod απ'οσο ειδα στο xda που σε παιχνιδια με εξτρα data (πχ gameloft +1gb) μπορει να σου μεταφερει τα αρχεια στην εξωτερικη καρτα αποθηκευσης κ να παιζουν κανονικα τα παιχνιδια.

Link to comment
Share on other sites

Επισης για οσους εχουν rooted συσκευες βγηκε ενα patchaki/mod απ'οσο ειδα στο xda που σε παιχνιδια με εξτρα data (πχ gameloft +1gb) μπορει να σου μεταφερει τα αρχεια στην εξωτερικη καρτα αποθηκευσης κ να παιζουν κανονικα τα παιχνιδια.

 

Σε παρακαλώ δωσε link αν σου είναι εύκολο

Μιχάλης

Galaxy S GT-I9000

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ δωσε link αν σου είναι εύκολο

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1410262

 

Στις τελευταιες σελιδες εχει κ οδηγιες για το S3 νομιζω, εγω δεν το εχω δοκιμασει ακομα οποτε προσεκτικα μην χασετε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...Επειδη ειμαι σχετικα καινουριος στο χωρο το Android κινητων προσπαθω να κατεβασω καποια παιχνιδια απο mobile 9 τ περναω μεσα κανονικα κανω την εγκατασταση και καποια δεν παιζουν...Ξερετε για πιο λογο???
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...Επειδη ειμαι σχετικα καινουριος στο χωρο το Android κινητων προσπαθω να κατεβασω καποια παιχνιδια απο mobile 9 τ περναω μεσα κανονικα κανω την εγκατασταση και καποια δεν παιζουν...Ξερετε για πιο λογο???

 

ποια συσκευη εχεις?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ποια συσκευη εχεις?

 

Προφανώς έχει SIII;)

ίσως δεν υποστηρίζονται (τα παιχνίδια) από την συσκευή σου..!!

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Το Galaxy S3 εχω...δεν γινετε να μην υποστηριζετε αφου στο μαρκετ υπαρχει...Το cut the rope κατεβαζω αλλα τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

Το Galaxy S3 εχω...δεν γινετε να μην υποστηριζετε αφου στο μαρκετ υπαρχει...Το cut the rope κατεβαζω αλλα τιποτα...

 

αποθηκευτικο χωρο εχεις???εμμ αποκλειεται να μην το παιζει γιατι το s3 τα παιζει ολα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Aν ενοεις για καρτα μνημης η για τη μνημη του κινητου ναι εχω,στην μνημη 16gb ελευθερα και στο κινητο 8gb ελευθερα...Δεν ξερω τι σκατα γινετε...
Link to comment
Share on other sites

Aν ενοεις για καρτα μνημης η για τη μνημη του κινητου ναι εχω,στην μνημη 16gb ελευθερα και στο κινητο 8gb ελευθερα...Δεν ξερω τι σκατα γινετε...

 

δεν υπαρχει λογος να μην παιζει...τσεκαρε τα σχολια απο το παιχνιδι μηπως δεν λειτουργει παντου

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μπα τιποτα απολυτως,εχω δοκιμασει ποσα σιτε και κανενα δεν παιζει....

 

εμμ..τι να σου πω δεν ξερω..αμα τα αλλα παιζουν κανονικα παρατα αυτο το παιχνιδι και μην αγχωνεσαι

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μπα τιποτα απολυτως,εχω δοκιμασει ποσα σιτε και κανενα δεν παιζει....

 

εχω κατεβάσει απο το μαρκετ το hd και παιζει σε μενα μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...