Jump to content

Sony Ericsson Spiro


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν έχει παρέλθει το χρονικό διάστημα και αν έχεις την απόδειξη λογικά ναι.

 

Αυτό που με προβληματίζει είναι το εξής: Όταν το αγόρασα, έκανα ενημέρωση του λογισμικού μέσω του συστήματος της SE και για κάποιο ανεξήγητο λόγο διεγράφησαν τα ελληνικά. Έτσι, το επέστρεψα στο μαγαζί απ'όπου το είχα αγοράσει (eshop.gr) με την αιτιολογία ότι δεν είχε ελληνικά και προσκόμισα απόδειξη αγοράς, φορτιστή κτλ, αλλά όταν επέστρεψε από το σέρβις της SE, αντί να μου επιστρέψουν την "κανονική" απόδειξη αγοράς, μου έδωσαν μία απόδειξη όπου αναγράφεται ότι το κινητό υπέστη σέρβις και πλέον έχει ημερομηνία δύο μήνες μετά απ'ότι είχε η απόδειξη (λόγω του Πάσχα τόσο έκανα για να το λάβω πίσω).

 

Δεν πιστεύω να υπάρξει κάποιο πρόβλημα. :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Απαντήσεις 203
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένας γνωστός μου είχε ένα κινητό, που του χάλασε, μέχρι να έρθει ο καιρός που θα δικαιούται επιδότηση συσκευής είπε να χρησιμοποιήσει το w100i που το χρησιμοποιούσε ο πατέρας του (τώρα έχει άλλο). Έβαλε κάρτα μνήμης, την φόρτωσε τραγούδια, φωτό και παιχνίδια. Τα βρίσκει. Θέλει όμως κάποιο από τα τραγούδια να το βάλει ως ήχο κλήσης. Αν και καλός χειριστής της τεχνολογίας δεν τα κατάφερε. Γνωρίζει κανείς αν και πως μπορεί να το κάνει, να του το μεταφέρω.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Αγορασα μια μπαταρια και ανοιξα ενα παλιο κινητο του τιτλου...επειδη δεν εχω φορτιστη ,μιας και που παιρνει καλωδιο micro usb, εβαλα ενα που ειχα και το συνδεσα σε φορτιστη .. Το θεμα ειναι οτι το κινητο νομιζει οτι το εχω συνδεσει σε υπολογιστη , ενω εγω το ω συνδεσει σε πριζα... φορτιζει μεν αλλα μπορω να το κανω να φορτιζει χωρις να μπαινει σε λειτουργια mass storage ?
:superman:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • The title was changed to Sony Ericsson Spiro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...