Jump to content

Sony Ericsson Zylo


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εε δεν ξερω τι δεν παει καλα.. το εκανα και αυτο.. και παλι μου βγαζει το ιδιο μνμ οταν προσπαθω να μπω...

 

λοιπον μ λεει εισαγαγατε λαθος URL σε οποια ιστοσελιδα και να μπω.. τι ειναι παλι αυτο?

 

Δοκίμασε το εξής: Πήγαινε στο μενού "Ρυθμίσεις", στην καρτέλα "Συνδεσιμότητα" βρες το "Ρυθμίσεις Internet" και στο "Σύνδεση με" φτιάξε ένα νέο GPRS (όχι GSM) προφίλ με όνομα "Cosmote Internet" και Apn "internet". Αποθήκευσε το και προσπάθησε να πλοηγηθείς στο διαδίκτυο.

Αν υπάρξει και πάλι κάποιο πρόβλημα, κάλεσε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Απαντήσεις 239
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα μπορούσα να αλλάξω την κεντρική καλωδιοταινία μόνη μου???

 

Η γνώμη μου είναι να μην το προσπαθήσεις γιατί είναι δύσκολο και είναι πολύ πιθανό να χαλάσεις κάτι άλλο στη προσπάθεια.

Αν πάντως το επιχειρήσεις πρόσεχε πολύ πως θα βγάλεις τη καλωδιοταινια που έχει πάνω τη κάμερα γιατί βγαίνει δύσκολα και μπορεί να κοπεί πολύ εύκολα. Επίσης το αυτοκόλλητο στο πίσω πάνω μέρος θα θέλει αλλαγή εκτός αν το ζεστάνεις και το βγάλεις με πολύ προσοχή.

Ακόμα όταν το λύνεις πρόσεχε ποιες βίδες πάνε που γιατί δεν είναι όλες ίδιες και αν τις βάλεις λάθος μπορεί να κάνεις ζημιά στην οθόνη ή να μην κλείνει καλά το πορτάκι.

Γενικά αν θέλεις κάτι άλλο ρωτά με σε π.μ.

Το κινητό το ξέρω πολύ καλά από άποψη επισκευής.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Είμαι ο μόνος που έχει το κινητό??

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλησπέρα παιδιά, ψάχνω να βρω καλωδιοταινία για το slide του, μπορείτε να με βοηθήσετε; Αυτή κάνει που βρήκα; Edited by kostakislarisa
nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ψάχνω να βρω καλωδιοταινία για το slide του, μπορείτε να με βοηθήσετε; Αυτή κάνει που βρήκα;

 

Αυτή είναι. Ξέρεις να την αλλάξεις;

Link to comment
Share on other sites

Ναι απλα να σιγουρευτω οτι ειναι αυτη ηθελα! Ευχαριστω για τη βοηθεια!!
nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Ναι απλα να σιγουρευτω οτι ειναι αυτη ηθελα! Ευχαριστω για τη βοηθεια!!

Να ζεστάνεις το αυτοκόλλητο πίσω από την οθόνη με ένα πιστολάκι για να μη χαλάσει όταν το βγάλεις αν δεν πάρεις άλλο. Ότι άλλο θες ρώτα

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα λογικά μέχρι παρασκευή θα το έχω. :D
nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Zylo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...