Jump to content

Meeting κατόχων HTC, Qtek (και όχι μόνο) στη Θεσ/νικη


ktsak
 Κοινοποίηση

Που θελετε να γινει το 8ο Meeting iPhone, HD2, HD κ.α. PPC στη Θεσσαλονικη  

9 members have voted

  1. 1. Που θελετε να γινει το 8ο Meeting iPhone, HD2, HD κ.α. PPC στη Θεσσαλονικη

    • Το ΠΕΤΡΙΝΟ (Παυλου Μελα 16, Πυλαια)
    • ΤΗΓΑΝΙΕΣ & ΣΧΑΡΕΣ (Θ. Σοφουλη 97, Καλαμαρια)
    • ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ ΛΑΔΟΚΟΛΑ (Ωραιοκαστρου 133, Σταυρουπολη)
    • ΗΛΙΑΣ Ψαροταβερνα (Ωραιοκαστρου 127, Σταυρουπολη)
      0
    • ΤΑ ΣΑΜΑΡΑΚΙΑ (Δαβακη 5, Πυλαια)
    • ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Ψησταρια (Θερμαικου 23, Βυζαντιο)
      0


Recommended Posts

Μερακλήδες μου .........!!!!

Πολύ καλό μέρος αλλά έχω ένα προβληματάκι με την υγεία μου βρε παιδιά θα δω αν θα είμαι καλύτερα και προλάβω πριν κλείσει η λίστα θα έρθω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 319
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ο zografos θα ερθει στη συναντηση χωρις iPhone :whistle: αλλα με ενα Samsung της εποχης της γιαγιας του :devil:

Δεν ειναι για χαρακιρι ? :knife:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο zografos θα ερθει στη συναντηση χωρις iPhone :whistle: αλλα με ενα Samsung της εποχης της γιαγιας του :devil:

Δεν ειναι για χαρακιρι ? :knife:

 

Είμαι, είμαι ... :wacko:

 

Γι' αυτό λέω να πάνω να χτυπήσω ένα tatoo ... όχι στη Ναυαρίνου ... στο expansys :lol:

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Πω...πω... Σας άφησα όλους μια χαρά ανθρώπους και σας βρίσκω όλους iPhonάκηδες!!! Τι χάλια είναι αυτά??!!!

 

1η ξεκινάψ κι εγώ εξεταστική..! Σνιφ, κλαψ, λυγμ!!!:cry::cry:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Πω...πω... Σας άφησα όλους μια χαρά ανθρώπους και σας βρίσκω όλους iPhonάκηδες!!! Τι χάλια είναι αυτά??!!!

 

1η ξεκινάψ κι εγώ εξεταστική..! Σνιφ, κλαψ, λυγμ!!!

 

Ελενη μου καλησπερα :)

 

μην ανυσηχεις,οπου να ναι και εσυ στην ιδια κατηγορια θα ανηκεις :happy: με αυτους που κανεις παρεα :lol:

 

ps

δεν σε ξεχασα..το μηνυμα σου επεσε πανω σε backup και μετα φλασαρισμα στο λεο μου.....:worry: και το ειδα μετα απο 3 μερες που επανεφερα ρομ και backup :blink:

αθανατα wm :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο zografos θα ερθει στη συναντηση χωρις iPhone :whistle: αλλα με ενα Samsung της εποχης της γιαγιας του :devil:

Δεν ειναι για χαρακιρι ? :knife:

 

Μάλλον προσπαθεί να αποφύγει το...γονάτισμα:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον προσπαθεί να αποφύγει το...γονάτισμα:lol::lol::lol:

 

Εσυ εκει, ψοφας για ξεκατινιασμα :lol:

Αντε θα σου ερθει με HTC Tattoo λεμε. Android αγορι μου, οτι πιο φρεσκο :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον προσπαθεί να αποφύγει το...γονάτισμα:lol::lol::lol:

 

Κι άμα το κερδίσω εγώ ? :lol: :lol:

 

Εσυ εκει, ψοφας για ξεκατινιασμα :lol:

Αντε θα σου ερθει με HTC Tattoo λεμε. Android αγορι μου, οτι πιο φρεσκο :D

 

Πιστέψτε με, θα προτιμούσα να έρθω με το iPhonάκι μου ... αλλά πήγε για αλλαγή ... πετάει ήδη ...

 

Πάντως έχω ήδη σύνδρομο στέρησης ... ακουμπάω άλλες οθόνες, τις πατάω με δυο και τρία δάκτυλα ... πως θα αντέξει 20+ μέρες μακριά του ?

 

Έτσι είπα να χτυπήσω ένα tatoo να έχω κάτι να παίζω μέχρι να γυρίσω το μηλαράκι μου !

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρεπει να σκεφτουμε τι θα κερδισει αυτος που θα του πεσει το φλουρι :lol: Ακουω ιδεες :)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρεπει να σκεφτουμε τι θα κερδισει αυτος που θα του πεσει το φλουρι :lol: Ακουω ιδεες :)

 

Ένα iPhone ... για τους στερημένους ! :O

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Ένα iPhone ... για τους στερημένους ! :O

 

Αλλο :mad:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Αλλο :mad:

 

μια παρουσιαση,του τι μπορει να κανει ενα iphone ,ολων αυτων που εχουν στην κατοχη τους μηλο,σε αυτους που δεν εχουν :p:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το φλουρι πρεπει να ειναι :

Επιδειξη μεταφορας αρχειου με bluetooth απο ΙΡΗΟΝΕ σε αλλο τηλεφωνο .:lol:

 

Απαπαπα κακια !!!!!!!! Δεν φταις εσυ, επρεπε να το παρω πρεφα πιο νωρις και να πω στον apostolidisathan να μην σου πουλησει το HD2 :p Να δεις μετα γελιο :D Αντε παιδια θελω καλες ιδεες :), αν και εχουμε κατι στο μυαλο μας με τον pirgas :cool:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

http://img193.imageshack.us/img193/3943/jennajamesonstripcake10.jpg

ποσο λιγη φαντασια εχετε .............οριστε η πιτα απο πισω και απο μπροστα το ΦΛΟΥΡΙ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

.......ποσο λιγη φαντασια εχετε .............οριστε η πιτα απο πισω και απο μπροστα το ΦΛΟΥΡΙ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

 

Να τη φερεις εσυ αυτη την πιτα ρε φιλαρακι, οχι μονο λογια :cool:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτή δεν είναι πίτα ... αυτή είναι πίπα !!! :lol:

 

Βρε σαν δεν ντρεπεστε, τι κουβεντες ειναι αυτες :X? Τη δουλεια του κανει το κοριτσι σαν φλουρι :lol:, δεν βλεπετε τι ωραια κραταει το μικροφωνο :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου καλησπερα :)

 

μην ανυσηχεις,οπου να ναι και εσυ στην ιδια κατηγορια θα ανηκεις :happy: με αυτους που κανεις παρεα

 

ps

δεν σε ξεχασα..το μηνυμα σου επεσε πανω σε backup και μετα φλασαρισμα στο λεο μου.....:worry: και το ειδα μετα απο 3 μερες που επανεφερα ρομ και backup :blink:

αθανατα wm

 

Με έχουν φάει οι κακές παρέες!!!! Λες να κατρακυλήσω??

 

Κι εγώ λέω με ξέχασε ο γιατρός!! :p

 

Φλασάρισμα διαβάζω, ρομ, backup, pim..... σαν να μην πέρασε μια μέρα!!!!:lol::lol:

 

Εσύ το παίζεις δίπορτο?? iPhone και Leo?? Το 2ο το χαλβάδιαζα αλλά φοβάμαι ότι θα μου πέσει λίγο ταψί!! Γλυκοκοίταζα και το Ν97 το mini.. Πού θα πάει κάτι θα χτυπήσω!!!:p

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
http://img193.imageshack.us/img193/3943/jennajamesonstripcake10.jpg

ποσο λιγη φαντασια εχετε .............οριστε η πιτα απο πισω και απο μπροστα το ΦΛΟΥΡΙ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

μαγκες ανεβαινω λεμε:lol::lol::lol::p:p
Link to comment
Share on other sites

Με έχουν φάει οι κακές παρέες!!!! Λες να κατρακυλήσω??

 

Κι εγώ λέω με ξέχασε ο γιατρός!! :p

 

Φλασάρισμα διαβάζω, ρομ, backup, pim..... σαν να μην πέρασε μια μέρα!!!!:lol::lol:

 

Εσύ το παίζεις δίπορτο?? iPhone και Leo?? Το 2ο το χαλβάδιαζα αλλά φοβάμαι ότι θα μου πέσει λίγο ταψί!! Γλυκοκοίταζα και το Ν97 το mini.. Πού θα πάει κάτι θα χτυπήσω!!!:p

 

φυγε μακρια απο νοκια κλπ....αν θελεις κατι καλο,παρε το :worry: ταψι :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Με έχουν φάει οι κακές παρέες!!!! Λες να κατρακυλήσω??.................. Leo?? Το 2ο το χαλβάδιαζα αλλά φοβάμαι ότι θα μου πέσει λίγο ταψί!! Γλυκοκοίταζα και το Ν97 το mini.. Πού θα πάει κάτι θα χτυπήσω!!!:p

 

Ελενιτσα, ασε τα ταψια και τα χαζα και παρε ενα "μηλο" λεμε ;)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

μαγκες ανεβαινω λεμε:lol:

 

Ωχχχ...όσο πάει χειροτερεύει ετούτος!!!!

 

φυγε μακρια απο νοκια κλπ....αν θελεις κατι καλο,παρε το :worry: ταψι :lol::lol:

 

:lol: Θα προβώ σε αυτοψία το συντομότερο!!! Έχω προβληματιστεί!!

 

ΥΓ: Έπιασε η ευχή στο άλλο το thread και την έκανε την δουλειά ο Πάοκ στο τηγάνι, πάντως!!;)

 

Ελενιτσα, ασε τα ταψια και τα χαζα και παρε ενα "μηλο" λεμε ;)

 

Τέκνον βρούτε μου έγινες κι εσύ μηλοφαν ε?? Ποιόν να πρωτομαζέψω από όλους σας!!

 

Τουλάχιστον ο γιατρός κρατάει έναν Α χαρακτήρα!! Ένα επίπεδο! :D

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ειπα και εγω δεν θα πεταχτει:pκανε αυτο που σου λεει ο γιατρος παρε το ταψι και αν σου πεσει μεγαλο μπορεις να φτιαχνεις"μια γεμιστα"να δουμε και την τεχνη σου,χαμενο δεν θα παει:p
Link to comment
Share on other sites

ειπα και εγω δεν θα πεταχτει:pκανε αυτο που σου λεει ο γιατρος παρε το ταψι και αν σου πεσει μεγαλο μπορεις να φτιαχνεις"μια γεμιστα"να δουμε και την τεχνη σου,χαμενο δεν θα παει:p

 

Καταρχάς δεν πετάχτηκα εγώ...Εσυ είδες....πίτα...και πετάχτηκες απο τη χαρά σου!!!!:lol::p

Δεύτερον, στο τι βλέπω κι εσύ ταψί έχεις?? Ωραία...θα παραγγείλω πιτόγυρα και θα έρθω να το τσεκάρω!!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Meeting κατόχων HTC, Qtek (και όχι μόνο) στη Θεσ/νικη
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...