Jump to content

Dancing With The Stars - Dancing on Ice (Ant1)


mariel19
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ συμπαθούσα πιο πολύ τη Μαγγίρα και χόρευε και πολύ καλύτερα απ'την Πρεζεράκου. Είναι τυχαίο ότι η Πρεζεράκου στην αρχή έπαιρνε κάτι 6άρια ενώ η Μαγγίρα το μικρότερο που 'χει πάρει είναι το 7 και αυτό επειδή είχε μόνο 2 μέρες να βγάλει μια χορογραφία γιατί ήταν άρρωστη. Στο μεταξυ αδίκησαν τις Πρεζεράκου - Μαγγίρα βάζοντας τέσσερα 10άρια στη Μανωλίδου σ' εκείνο το free - style που είχε τραγούδι του Ρουβά. Δεν είχε τίποτα, μόνο φιγούρες έκανε για να εντυπωσιάσει. Όπως και αδίκησαν τη Μαγγίρα στον τελικό που εκτός το ότι δε νίκησε όταν χόρεψαν το ίδιο τραγούδι ήταν καλύτερη απ' την Πρεζεράκου, γιατί η Πρεζεράκου έκανε μόνο φιγούρες αλλά η Πρεζεράκου είχε σε σύνολο 40, ενώ αυτή είχε 38. :mad:
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Αποψε στις 21:00 κανει πρεμιερα η 2η σεζον.Θα υπαρχουν 14 ζευγαρια αντι για 12 που ηταν περσι.
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως δε ειναι οπως περσυ.πηρε λιγο-καλα μη φανταστεις ,λιγο- λλα το περσυνο υπερ-αδυνατο χαλι δεν ειναι...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φάνηκε αρκετά πιο στημένο το νέο Dancing With The Stars.

Η προσθήκη της όμορφης Έρρικας στην επιτροπή, δεν ξέρω κατά πόσο θα μας πείσει στις κριτικές, αν και υπάρχουν και άλλοι μη σχετικοί με το χορό στην επιτροπή.

Πάντως οφείλουμε να πούμε ότι για ακόμη μία φορά υπάρχουν αρκετές ωραίες παρουσίες., όπως η Ηλιάδη.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φάνηκε αρκετά πιο στημένο το νέο Dancing With The Stars.

Η προσθήκη της όμορφης Έρρικας στην επιτροπή, δεν ξέρω κατά πόσο θα μας πείσει στις κριτικές, αν και υπάρχουν και άλλοι μη σχετικοί με το χορό στην επιτροπή.

Πάντως οφείλουμε να πούμε ότι για ακόμη μία φορά υπάρχουν αρκετές ωραίες παρουσίες., όπως η Ηλιάδη.

Ti σοι επιτροπη ειναι αυτη??

βαλαν τονβ κωσταλα,τον αλλο τον χορευτη και 2 καραασχετους....

ομορφη η πρεζερακου?

προσωπικα δε μου αρεσει..εκτος αν σε επηρρεασε το φορεμα της :O

η ηλιαδη παργματικα ομορφη και κορμαρα αν και την αδικουσε το χτενισμα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτη η Χρουσαλα πως μπορει να βγαινει στην τηλεοραση?δε ντρεπεται λιγο μετα απ οσα εκανε?η ξετσιπωτη
Link to comment
Share on other sites

ψηλής ανάλυσης φωτογραφίες (κάντε Download για να τις δείτε full size)

http://www.facebook.com/album.php?id=362722986513&aid=341105

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πλάκα ο Σαμαράς για άλλη μια φορά.Ελπίζω να συνεχίσει να τον ψηφίζει ο κόσμος :)

Η Μπουλέ τα πάει πολύ καλά πάντως και φαίνεται ότι θα πάει πολύ ψηλά.Και το παλικάρι από το

παρα 5 ήταν πολύ καλός και χορέψανε πολύ καλά.Ομοίως για τη Χρουσαλά και τη Μελέτη :)

Link to comment
Share on other sites

Ο Σαμαράς είχε όντως πολύ γέλιο!

Μ'αρέσει και αρέσει!

Σίγουρα θα τον "κρατήσουν" μέχρι το τέλος για να έχει ακροαματικότητα! Μην πω ότι θα είναι και ο νικητής...για πλάκα!

Ύστερα θα ξανακάνουν dancin'? :lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση με το περσινό Dancing With The Stars , μου έχουν βάλει πχ τον Γιώργο Γερολυμάτο & τον Τρύφωνα Σαμαρά ,που ειδικά ο τελευταίος χορεύει χάλια και τον κρατάνε στο σόου για να ανεβάσει την τηλεθέαση ,δηλαδή έλεος.
Link to comment
Share on other sites

Και να θέλουν να τον διώξουν, δε νομίζω ότι μπορούν:p... τον ψηφίζει ο κόσμος.

Είναι πολύ συμπαθητικός.

Αν το Dancing ήταν τάλεντ σόου δε θα ήθελα να βγει κάποιος που δεν χορεύει καλά, ενώ τώρα δεν έχω πρόβλημα. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...