Jump to content

Blackberry 9520/9550 Storm II


moment_v
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 9520 έχει το τυπικό 3,5" καρφί. Οποιαδήποτε ακουστικά διαλέξεις θα ταιριάζουν, καθώς και οποιαδήποτε ακουστικά με μικρόφωνο για χρήση με τηλέφωνο θα ταιριάζουν επίσης.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 265
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάποια από τα τελευταία μοντέλα της SonyEricsson έχουν συμβατά σετ ακουστικών. Πρέπει να είναι καρφί το άκρο τους.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια σημερα πηρα το storm 2 για να δω πως ειναι τα blackberry αλλα εχω κολλησει σε πολλα!πως μπορω να περασω εφαρμογες απο το pc στο blackberry?????? Edited by luxury_john
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα σε παρακαλέσω, επειδή είσαι νέος χρήστης στο τμήμα των blackberry, να κοιτάξεις πρώτα το FAQ και τις επισημασμένες θεματικές ενότητες. Μην ανοίγεις νέο θέμα για κάθε απορία σου, μπορείς να χρησιμοποιείς τα ήδη υπάρχοντα. Με μια αναζήτηση θα βρεις απάντηση σε όλες τις απορίες που θα έχεις από την πρώτη επαφή σου με ένα blackberry.

 

Επιγραμματικά, από τη στιγμή που θα έχεις διαθέσιμο το αρχείο της (συμβατής οπωσδήποτε) εφαρμογής, τρέχεις το Desktop Software 6.0 και στην κεντρική σελίδα έχει επιλογή "Applications". Από εκεί τις περνάς.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ακούς κάποιο σήμα στο ακουστικό ? ή τίποτα ? και εκεί που σου δείχνει πόσο σήμα έχεις. . . σου δείχνει κάτι ? ή τίποτα ? και αν όχι έλεγξε αν είναι ενεργό το δίκτυό σου μέσα απο τις ρυθμίσης της συσκεύης σου.

Αν είναι ενεργό τότε μάλλον θα σου είναι κλειδωμένο στο δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν ειμαι εντος του θεματος επειδη ειμαι καινουριος αλλα θα την κανω την ερωτηση και εαν ειναι βαλτεμε στην θεση μου. Εχβ και εγω το ΒΒ ΣΤΟΡΜ2 και ρωταω το gps πως λειτουργη τι ρυθμισεις χριαζονται για να δουλεψει και εαν δουλευει μονο με καρτα vodafon.Ευχαριστω πολυ και εαν ειμαι εκτος θεματος πεστεμου που να ρωτησω
Link to comment
Share on other sites

για σας έχω το blackberry storm 2

κατέβασα τον opera όλα μια χαρά

ανοίγω το google και μπαίνω στα email μου θέλω να κατεβάσω ένα αρχείο jad που μου έχουν στήλη στο email μου

το πατάω το link αλλα μου ανοίγει ο browser του blackberry και μου λέει ότι δεν dinati i euresi tou diakomisti

ti prepi na kano??

 

EDIT

 

για σας έχω το blackberry storm2 ανοίγω το opera και όταν παο να κατεβάσω κάτι μου ανοίγει ο browzer τις blackberry

πως μπορώ να μην γίνετε αυτό??

στο 9700 bold που έχω δεν τον ανοίγει συνεχίζει με τον opera το download δεν με πηγαίνει στο blackberry browzer

Edited by moment_v
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη ερώτηση: Έχεις Data Plan??? Και πιο συγκεκριμένα έχεις BIS??

Για να κατεβάσεις ένα επισυναπτόμενο πρέπει να είναι από το mail που χρησιμοποιείς στη συσκευή σου.

Δεύτερη ερώτηση: Τι αρχείο προσπαθείς να κατεβάσεις με τον opera???

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να κατεβάσω ένα αρχείο jad που μου έχουν στήλη στο gmail μου και να ανοίξω το gmail από internet???

 

εννοώ χωρίς να έχω data plan

 

ανοίγω το email μου από το browzer και μπαίνω στο email μου από εκεί δεν μπορώ να ανοίξω το αρχείο jad??

Link to comment
Share on other sites

qpol

Μην γράφεις συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση.

Τα greeklish ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα σου είναι off topic εντελώς ενώ τα κεφαλαία δείχνουν οτι φωνάζεις

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, έχω ενεργοποιήσει το BIS στο stormII και από τότε διαπίστωσα ότι το σήμα μου κάνει κενά όταν μιλάω. απερνεργοποίησα όλα τα auto refresh στα applications αλλά ακόμα το ίδιο. anyone? thanks in advance
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα 2 (BIS - ποιοτητα ομιλιας) δεν εχουν καποια λογικη σχεση μεταξυ τους. Για δοκιμασε να βαλεις το κινητο να δουλευει σε 2g στο Options-Mobile Network και δες αν συνεχιζει να το κανει
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε επίσης κάποια άλλη έκδοση λογισμικού, αν δε βγάλεις άκρη αλλιώς. Υπάρχουν διαφορές στην ποιότητα λήψης από έκδοση σε έκδοση.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια αφελή ερώτηση και το στορμ 2 χρειαζεται να εχεις πληρωμένο χρονο ιντερνετ στον πάροχο που είσαι, για να δουλεψει το gps και γενικά το ίντερνετ?
Link to comment
Share on other sites

Όχι γενικά, αλλά ειδικά για όλες τις επίσημες εφαρμογές της blackberry καθώς και maps, push mail κλπ. Υπάρχουν δηλαδή και άλλες εφαρμογές που θα παίξουν χωρίς ειδικό πρόγραμμα δεδομένων.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!μια ερωτηση επειδη ειδα οτι μιλατε για ακουστικα!!!οποτε συνδεσω ακουστικα απευθειας στο storm 2 παντα μου κανει κενα!δηλαδη αναλογα το πως κινειται το κινητο στη τσεπη, χανει τον ηχο στο ενα ακουστικο!!!τι μπορει να φταιει????
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...