Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραιος, φχαριστω πολυ. Μια μικρη διευκρινηση ομως...Αν δεν εχω Swype ενεργοποιημενο, δεν υπαρχει τροπος να κανω γρηγορη εναλλαγη αγγλικων ελληνικων?Πρεπει αναγκαστικα να παω απο τις ρυθμισεις στην γλωσσα γραφης?

 

Αν θελεις μπορεις να βαλεις απο το market το Greek input method που κανει εναλλαγη γλωσσας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν θελεις μπορεις να βαλεις απο το market το Greek input method που κανει εναλλαγη γλωσσας.

 

Αυτο ρε παιδια πως σας δουλεψε? Το εγκατεστησα, αλλα δεν υπαρχει πουθενα, ουτε στις ρυθμισεις και οταν επιχειρησω να το ανοιξω απο το market η επιλογη ειναι γκριζαρισμενη :O

Επισης ουτε το πληκτρολογιο της Samsung εχει ελληνικα. Ισχυει ή ειναι μονο στο δικο μου ετσι?

Τελος ξερουμε τροπο για push mail σε λογαριασμο hotmail? Eβαλα σωστα τα στοιχεια αλλα δεν μου τα συγχρονιζει αυτοματα, μοναχα αν το επιλεξω εγω :O

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ρε παιδια πως σας δουλεψε? Το εγκατεστησα, αλλα δεν υπαρχει πουθενα, ουτε στις ρυθμισεις και οταν επιχειρησω να το ανοιξω απο το market η επιλογη ειναι γκριζαρισμενη :O

Επισης ουτε το πληκτρολογιο της Samsung εχει ελληνικα. Ισχυει ή ειναι μονο στο δικο μου ετσι?

Τελος ξερουμε τροπο για push mail σε λογαριασμο hotmail? Eβαλα σωστα τα στοιχεια αλλα δεν μου τα συγχρονιζει αυτοματα, μοναχα αν το επιλεξω εγω :O

 

κανε μια αναζητηση φιλε στις πισω σελιδες

εχουν ειπωθει παμπολλες φορες

ανα 3,4 σελιδες εχει απαντησεις για αυτα που θες

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ρε παιδια πως σας δουλεψε? Το εγκατεστησα, αλλα δεν υπαρχει πουθενα, ουτε στις ρυθμισεις και οταν επιχειρησω να το ανοιξω απο το market η επιλογη ειναι γκριζαρισμενη :O

Επισης ουτε το πληκτρολογιο της Samsung εχει ελληνικα. Ισχυει ή ειναι μονο στο δικο μου ετσι?

Τελος ξερουμε τροπο για push mail σε λογαριασμο hotmail? Eβαλα σωστα τα στοιχεια αλλα δεν μου τα συγχρονιζει αυτοματα, μοναχα αν το επιλεξω εγω :O

 

... http://www.bitquill.net/trac/wiki/Android/GreekIME

Link to comment
Share on other sites

κρτα πατημένο εκει που γραφεις κειμενο -> input method

 

κανε μια αναζητηση φιλε στις πισω σελιδες

εχουν ειπωθει παμπολλες φορες

ανα 3,4 σελιδες εχει απαντησεις για αυτα που θες

 

Yeap ειχες δικιο για το greek input, σε ευχαριστω :O

Με λεξη κλειδι hotmail ομως δεν βλεπω να εχει αναφερθει θεμα συγχρονισμου με τα μεηλ. Οποτε μενει ακομα αυτο το ερωτημα απο μενα..

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

απλα ανοιγεις την εφαρμογη μειλ και βαζεις τα στοιχεια του λογαριασμου σου

ολα τα αλλα ειναι αυτοματα

αυριο 12 ωρα εχει froyo παιδια...

Link to comment
Share on other sites

απλα ανοιγεις την εφαρμογη μειλ και βαζεις τα στοιχεια του λογαριασμου σου

ολα τα αλλα ειναι αυτοματα

αυριο 12 ωρα εχει froyo παιδια...

Τι λες τωρα;;; Απο που το εβγαλες αυτο το συμπερασμα;;; Το σεπτεμβριο δεν ηταν να βγει;; Αν ειναι ετσι να βγαλω το τηλεφωνακι μου απο τις αγγελιες...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

απλα ανοιγεις την εφαρμογη μειλ και βαζεις τα στοιχεια του λογαριασμου σου

ολα τα αλλα ειναι αυτοματα

αυριο 12 ωρα εχει froyo παιδια...

 

Ναι, αυτο λεω, εγινε σωστα η δημιουργια του λογαριασμου.:)

Αυτοματο συγχρονισμο των μεηλ δεν κανει παρολο που το εχω θεσει να γινεται ανα 15 λεπτα. Δεν λαμβανω ενδειξη δηλαδη νεου μεηλ παρα μονο αν ανοιξω την εφαρμογη μεηλ και επιλεξω συγχρονισμο εκεινην τη στιγμη...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

περιεργο

εμενα κανει κανονικα

για δοκιμασε το k9 mail απο market

@kostas pro

απο twitter xda modaco

εχει βουιξει ο τοπος

Για flasharisma μιλας;;

Νομιζα επισημο...!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

επισημα εχει μονο το nexus

ολα τα αλλα ειναι leaks ακομη και στο desire που ειναι αδερφακια...

καλος η κακος ετσι δουλευει το android και καποιος developer βγαζει το φιδι απο την τρυπα

Link to comment
Share on other sites

επισημα εχει μονο το nexus

ολα τα αλλα ειναι leaks ακομη και στο desire που ειναι αδερφακια...

καλος η κακος ετσι δουλευει το android και καποιος developer βγαζει το φιδι απο την τρυπα

Αν δουλευει και μπορουμε μετα να flashaρουμε και με το επισημο απο την sammy δεν με ενοχλει καθολου... Αναμενουμε να ξημερωσει λοιπον!

Ασχετο τις εφαρμογες τις χανουμε οταν flasharoume??

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Ναι τις χανεις αλλα αν παρεις backup τις ξαναπερνας

Με το mybackup prο μπορείς να σώσεις και μυνήματα call log settings ολα

Και δουλευει μια χαρα κ στις 2 εκδοσεις

Link to comment
Share on other sites

Αν δουλευει και μπορουμε μετα να flashaρουμε και με το επισημο απο την sammy δεν με ενοχλει καθολου... Αναμενουμε να ξημερωσει λοιπον!

Ασχετο τις εφαρμογες τις χανουμε οταν flasharoume??

 

Κοίταξε αυτά που κυκλοφορούν είναι αυθεντικά της Samsung αλλά όχι επίσημα.

 

Οπότε νομίζω δεν μας χαλάνε καθόλου... που ξέρεις μπορεί να το βάλουν το update και σε κανένα kies και να τους κουφάνουν όλους!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες ώρες θα έχουμε FroYo στα Galaxy S μας!!!!!!!!

 

http://samsung-firmware.webs.com/apps/blog/entries/show/4374375-hot-galaxy-s-android-2-2-

This is a official TEST firmware from the servers of Samsung.

 

Αυτό είναι επίσημο δοκιμαστικό firmware, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα κάνουν αναβαθμίσεις κάθε δύο μέρες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα οτι να 'ναι!Να βγαινει η 2.2 και το Galaxy ακομα να ερθει Ελλαδα...Τι στο διαολο θα γινει επιτελους....Σε οποιο καταστημα και να ρωτησω δεν ξερει κανενας...
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες ώρες θα έχουμε FroYo στα Galaxy S μας!!!!!!!!

 

http://samsung-firmware.webs.com/apps/blog/entries/show/4374375-hot-galaxy-s-android-2-2-

 

 

Αυτό είναι επίσημο δοκιμαστικό firmware, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα κάνουν αναβαθμίσεις κάθε δύο μέρες!!!!

 

 

Στις γλωσσες δεν εχει Ελληνικα ... ; :wacko:

 

Ακομα νωρις ειναι για να ερθει στα "καλα" του... λεει οτι ειναι γρηγορο αλλα και αργο οταν κανεις πραγματα ταυτοχρονα....

 

Οποιος το βαλει ας πει εντυπωσεις...

 

Το RAM size of phone: 196MB / 305MB σημαινει οτι ακομα δε βλεπει 512 μνημη που εχει το κινητο;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να κατεβασω εφαρμογες στο appbrain και μου βγαζει αυτο (the requested item could not be found) εχει κανεις το ιδιο προβλημα?

 

Μήπως είναι paid οι εφαρμογές που προσπαθείς να κατεβάσεις ;

Edited by tonysac
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις και ένα άλλο πρόγραμμα στο κινητό σου ξέρεις... Για να δουλέψει... Θα το βρεις μέσα στην ιστοσελίδα
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...